2024. Október 07. - 00:51:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199589 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2007. Szeptember 23. - 15:31:29
Válasz #660
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Addig is 2 kép a 2006-os Santa Susannaról. Csak kicsit brutál szerintem. ;D

1. Top3
2. Bautista
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 15:44:33
Válasz #661
Nem elérhető

50hideg


Utolsó simítások Steve, mindent bele!!

Csak most vettem észre, hogy már admirális.. Könnyekig meghatódtam, köszönöm!!  /:-)

2007. Szeptember 23. - 15:46:49
Válasz #662
Nem elérhető

pókerarc


Azt lehet tudni mennyivel mérlegelt Steve?És 2 hete?

2007. Szeptember 23. - 15:59:45
Válasz #663
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kb. 92 kilóval ha jól tudom, a két héttel ezelőttiről nincs adat. :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 16:10:39
Válasz #664
Nem elérhető

pókerarc


Köszönöm a (gyors) infót!

Mostmár csak...Hajrá Steve! ;D :-/-

2007. Szeptember 23. - 17:28:59
Válasz #665
Nem elérhető

Men


Na mi a helyzet már, semmi hír? :)

2007. Szeptember 23. - 17:44:12
Válasz #666
Nem elérhető

50hideg


Én azt olvastam, hogy 87.75kg volt 2 hete. (vagy a flexonline-on, vagy a musculardevelopment-en olvastam.. ott 195 font-ot írtak..)
Mivel volt akkor egy kis problem :----, ez reális lehet, ha most 92.

2007. Szeptember 23. - 17:52:12
Válasz #667
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
semmi hír sajnos, egyelőre...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 18:21:59
Válasz #668
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na basszus, az előző percekben volt egy szerver leállásunk. Mikor, ha nem most persze. :D

Közben az első hírek:

Kb. 28-an állnak a szinpadon most. Pisti rajtszáma valami fura módon 3-asra változott 26-ról. Elég áttekinthetelen a szinpad, mivel nem úgy mint Montreálban 4-5 ösével mennek a szinpadra, hanem az összes versenyző fenn van ezekben a percekben a szinpadon.

Mindjárt folytatom...

reklám:

Legyél ott az első MuscleTech IFBB Magyar Grand Prix-en Debrecenben október 20-án! :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 18:29:22
Válasz #669
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A kb. 28 versenyző közül elsőnek Paco Bautistát és Ronnie Rockel-t hívták ki összehasonlításra.

A szinpadon sorban állva, Pisti a 3. a jobbszélen és szinte teljesen átláthatatlan ennyi ember, úgyhogy elsőként a bírók most csak az ismert neveket hívják előre és hasonlítgatják őket. Nem úgy néz ki, mintha Istvánnak bármilyen esélyt is adnának. A szinpadot kicsit távolabbról megnézve úgy tűnik, beépített emberünk szerint, hogy Pisti a legarányosabb a szinpadon állók közül.(persze egy kis elfogultság is lehet ebben, de az is lehet, hogy tényleg ez a helyzet). Pisti nagyon jó formában van ma, nagyon jól érezte magát egész nap.

Már csak az kellene, hogy a bírók figyelmet adjanak neki...

Most Paco Bautista, Markus Ruehl, Armin, és Ronnie Rockel-t hasonlítgatják...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 18:46:19
Válasz #670
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kb. 5 perce hívták ki Istvánt 2 emberrel mellette, (a nevüket nem tudták megmondani, mivel távolról nem lehet látni és a VIP területre még versenyzői PASS-el sem engednek be, de tippelem, hogy az egyik Frederic Sauvage volt, nem biztos, a másik pedig egy fekete kopasz srác).

Távolról István szárazabbnak, jobbnak, formásabbnak tűnik, de egyelőre semmi biztosat nem lehet látni.

Hihetetlen és nem fogjátok elhinni, de a bírói karban ott van Mr. Huber is! ;D :D

Lenyakazzuk, ha Pistit nem hozza ki Markus Ruehl előtt...! ;D

 
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 18:47:08
Válasz #671
Nem elérhető

szv


Izgalmas!Hajrá Steve  :-):-)::

2007. Szeptember 23. - 18:53:41
Válasz #672
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Közben az esélyeket latolgatva, úgy érzem, ahogy már délelőtt "Dunken The Master" is írta, 5-6-7, én most így ahogy a verseny elindult, inkább azt mondanám, hogy 6-10 közé kéne beférni és akkor már fantasztikus lenne az eredmény! Kitűnő eredmény lenne az első profi évben névtelenül.

120 kilós srácok vannak a szinpadon, kőkeményen...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 18:56:09
Válasz #673
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Reméljük, hogy egy profi GP is összejön majd Budapesten előbb vagy utóbb, és akkor hazai pályán is megmutatja majd pár magyar profi, és "vesszen Markus és Bautista" lesz ám... ;D

Bár összejönne...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 19:09:27
Válasz #674
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hááát...
Érdekesen alakul ez a verseny. Kb. 4-5 perce lett vége az elődöntőnek, most a lányok vannak a szinpadon és sikerült Istvánnal beszélnem, aki nagyon jól van ma egyébként. Lapos has, nincs túltöltés, szuper közérzet és kedélyállapot.

István gyorsan elmondta, hogy nagyon furcsa volt a kihívások menete, mivel a nagy neveket hívták elsősorban ki sokszor és mintha a többiek ott sem lettek volna, aztán hirtelen a vége felé kihívták Istvánt, és ami a különleges, az, hogy ahogy tippeltem Frederic Sauvagae-val hívták együtt, aki viszont elég nagy névnek számít szintén ebben a szezonban. 7. lett Montreálban. Tehát nem rossz hír, hogy vele együtt hívták ki Istvánt. Viszont ennyi volt. A levezető még szólt egyszer Istvánnak, hogy ki kell mennie még egy összehasonlításra, de aztán nem lett belőle semmi és lefújták az elődöntőt. Semmit nem lehet így tudni.

Találgatni lehet, hogy az első 6 megvan(bár pl. Markus állítólag nagyon gyenge formát mutatott), és István a 7-8. helyre is be fog esetleg férni...

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"