2024. Október 06. - 18:25:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199555 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. Szeptember 12. - 23:29:08
Válasz #585
Nem elérhető

scorus


efitmaster!!!
Nekem is vm szaros turkum-burkum török oldal jön be,-ismét mint napokkal ezelött is volt amikor a bodybuilding.hu linkjére kattintottam,még meg is ijedtem...
Nos érdekelne,mi modon tudok rendelni töletek egy doboz nanovaport @-o hogy bekeményitsek =/+'csak hogy mire jön a Pista  :-O,és egy doboz 1kg-os glutamin sr-t :-)->,hogy regeneráljam a géneket {-)??mi modon oldható meg a fizetés és a postázás??!Tudjátokitt a tetves Spanyolban van minden csak ez a két termék nem elérhető,azok közül ami engem érdekel.Steve meg számithat egy kisebb  :-):-)::,csak aztán basszon oda nekik,hogy le ne égjek...
Az erő legyen mindannyiotokkal gyíktestvéreim.ámen
Born for win...

2007. Szeptember 13. - 00:34:47
Válasz #586
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ahh, dolgozik a kiba török hacker gyereksereg. Azt hiszem meg kéne hamarosan látogatni őket. Berkes Laci kimegy pár kollégájával, azt mondta. ;D Még nem találtuk meg azt a biztonsági rést, amit használnak, de a nyakukba öntenék, így megismételve a történelmet, ennek a pár jumurdzsáknak pár vödör forró szurkot. ;D
Ha van közöttetek joomla senior super hacker, aki nagyon nagyon vágja a joomla-t, akkor jelentkezzen nálunk! Cserébe kapna egy pár ajándékot a bodybuilding.hu-tól.

Na mindegy... @-o

Bernát, a cuccokat intézem neked, a felajánlásod Istvánnak(és így nekünk is) szuper segítség volt, így csak a címed kell majd nekünk a korábban megadott email címre küldd el, vagy nekem itt privátban.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 13. - 03:15:50
Válasz #587
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lepozolt nekunk Dennis Wolf es dumaltam vele egy kicsit.

Nos, igazabol eloben egy testepito fizikuma sem volt meg ram ilyen nagy hatassal. Olyan erzes volt mintha vmi szuperhos kelt volna eletre az egyik Marvel kepregenybol... :-O ;D

Az meg csak kulon jo, hogy emellett roppant kedves es szimpatikus ember.  :-)!


Egy jo hir a Santa Susanna-rol...az en versenyem csak vasarnap lesz (mivel lesz tobb rendezveny is)...igy egy nappal tobb az idom.

Infok:

http://www.stasusannafitweekend.com/index_schedule.php
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 13. - 11:28:50
Válasz #588
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ismétlés.

Már fenn van a rövid információs beharangozója a Santa Susanna Pro -nak, ha valaki elmulasztotta volna a feltörés miatt. Kattints ide. ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 13. - 12:06:36
Válasz #589
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ugy nez ki lesz meg egy indulo: Armin Scholz!  @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 13. - 14:08:02
Válasz #590
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Egy újabb média hír! @:-)
http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=26845

További sok sikert Pisti!


2007. Szeptember 13. - 14:13:51
Válasz #591
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...Armin Scholz


2007. Szeptember 13. - 14:31:58
Válasz #592
Nem elérhető

God Vazzeg



2007. Szeptember 13. - 14:33:39
Válasz #593
Nem elérhető

tomi


Szép lesz a felhozatal ezen a versenyen is...  @:-)  Tavaly hol voltak ezek az emberek? Talán idénre készültek  :-/-
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 13. - 17:11:42
Válasz #594
Nem elérhető

50hideg


Steve!
Ha esetleg van aktuális képed a Farkasról, vagy talán közös fotó, légyszi dobd föl!
Plusz egy nem idevágó kérdés: Tudod már, hogy mikor jössz haza?

Az eddigiekről csak annyit, hogy én is látom, hogy nem így tervezted Montrealt, és kívánom neked, hogy a spanyolra tökéletes legyen az időzítés, és minden OK legyen az utolsó napokban is!!

2007. Szeptember 14. - 03:59:33
Válasz #595
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve!
Ha esetleg van aktuális képed a Farkasról, vagy talán közös fotó, légyszi dobd föl!
Plusz egy nem idevágó kérdés: Tudod már, hogy mikor jössz haza?

Az eddigiekről csak annyit, hogy én is látom, hogy nem így tervezted Montrealt, és kívánom neked, hogy a spanyolra tökéletes legyen az időzítés, és minden OK legyen az utolsó napokban is!!
Meg nem tudom mikor megyek Pestre...annyi bizonyos, hogy 19-en delutan indulok LA-bol Munchenbe, 20-an este erek majd Barcelona-ba...aztan majd onnan vhogy SS-ba. A verseny 23-an lesz....

Kertel aktualis kepet a Farkasrol...


Ime egy szept. 10-rol...280 lbs...

Es ugyanaznap Amin...o valamivel nehezebb...talan 290...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 14. - 09:53:10
Válasz #596
Nem elérhető

The Rock



Kertel aktualis kepet a Farkasrol...


Ime egy szept. 10-rol...280 lbs...

Es ugyanaznap Amin...o valamivel nehezebb...talan 290...

Ez az Armin gyerek eléggé rendben van  :o
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. Szeptember 14. - 13:24:26
Válasz #597
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Darrem kurje a Montreal Pro-rol (egyenlore csak ilyen minosegben...):


http://youtube.com/watch?v=hty1txyE568


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 14. - 13:53:50
Válasz #598
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Pisti!!!!

Tedd oda magad, mutasd meg megint nekik. Itthon mindenki nagyon büszke rád(Eszter nővéred is).
Biztosan rengeteget tanulsz, tapasztalsz ebbe a világba. Példaként állsz a magyar gyúróstársadalom előtt.
Az erő legyen veled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   :-)!   :-):-)::

2007. Szeptember 14. - 14:22:03
Válasz #599
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hú !!Nagyot fejlődött ez az Armin  :-Đ.Tavaly nagyon tele volt még hibákkal.Szőrszálhasogatásként tudnám csak hozzátenni,hogy a lába még mindíg picit le van maradva a felsőtestétől.De szenzációs hogy szinte "elvarázsolta a hosszú derekát :-)!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu