2024. Október 06. - 14:27:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199540 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 09. - 17:38:21
Válasz #510
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Újabb Hír Steve szerepléséről!!!!
Ez már jelent valamit nem gondoljátok

http://www.hirtv.hu/sport/?article_hid=174211

2007. Szeptember 09. - 17:41:12
Válasz #511
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem semmi szükésege nem lesz erre az injekcióra. A stressz többet nyomott itt most a latban, mint bármi más. Jövő héten semmi nem fog ebből a durva "debütálás drukkból" maradni injekció nélkül sem.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 09. - 17:53:07
Válasz #512
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nézzük hogy is alakulhat az Atlantic City. Az esélyesek íme az utolsó versenyik fényképeivel és kb a mostani formájukkal.

1. kép.Craig Richardson a 2007-es Keystone versenyen
2. kép David Henry a 2007-es Colorado Pron-n
3. kép Jason Arntz a 2007-es Ironmanen
4. kép Fouad Abiad 2007 Montreal Pro 5 hely


...és ugye ott van Jonnie O Jackson.

A többieket egyenként visszaellenőriztem a felkészülésben a naturál Tricky Jacksontól a "Karember" Stellanderig. >:D

Steve! Benne kell hogy legyél a hatos döntőben!!!!  :-):-)::

2007. Szeptember 09. - 18:08:04
Válasz #513
Nem elérhető

Benji


Sziasztok! Csak szeretném kifejezni minden tiszteletem Németh Istvánnak, hogy csak azért is végigcsinálta és nem foglalkozott az irigyekkel és a sok lehúzó dumával.Hihetetlen inspirációt jelentesz a fiataloknak István. Grat a versenyhez és további sok sikert és sok-sok elsőhelyezést kívánok neked. Respect!

2007. Szeptember 09. - 18:19:19
Válasz #514
Nem elérhető

swarci


a NAGY nyomásra csak kirakták a sárgához is Pistit :--: ;D

és akkor Egy nagy Congrat a versenyhez ;)

2007. Szeptember 09. - 18:35:50
Válasz #515
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. Szeptember 09. - 18:35:55
Válasz #516
Nem elérhető

tomi


szerintem sem szurival kell megoldani a dolgot, hanem fejben. Ne mondjunk olyanokat, hogy "benne kell lenned", jobb leszel, meg stb. És ha nem lesz jobb akkor mi van? Összedől a világ? Nem! Akkor majd jövőre...... Ne terheljük Pistit köteleztettségekkel, mert sztem idegességének oka a megfelelni akarás volt. Úgy menjen a versenyre, mint edzésre: örömmel, felszívva, mintha minden nap így kéne szerepelnie.
go Pisti, és TAKE IT EASY!!!  {-) 
amúgy a következőn Linda jelenléte is megnyugtató lesz majd.
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 09. - 19:03:54
Válasz #517
Nem elérhető

God Vazzeg


Jaja, pontosan, rá kell sz@rni a helyezésre, csak beletenni mindent, már a lehetőség is hatalmas dolog szvsz, persze ez még csak a kezdet!  =/+'

2007. Szeptember 09. - 21:25:38
Válasz #518
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...én már csak ilyen merengő típus vagyok. Tud valamit ez a Dave Palumbo. "Steve a kicsi Ahmad Haidar"

Nézzük csak:

2007. Szeptember 09. - 21:31:33
Válasz #519
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és mégegy virtuális összehasonlítás:


2007. Szeptember 09. - 21:55:42
Válasz #520
Nem elérhető

tomi


jah, tényleg, eddig fel sem tűnt.  Łł=
amúgy a Palumbo tényleg tud valamit, lásd: Toney Freeman  @-o
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 10. - 02:44:41
Válasz #521
Nem elérhető

máté


szerintem sem szurival kell megoldani a dolgot, hanem fejben. Ne mondjunk olyanokat, hogy "benne kell lenned", jobb leszel, meg stb. És ha nem lesz jobb akkor mi van? Összedől a világ? Nem! Akkor majd jövőre...... Ne terheljük Pistit köteleztettségekkel, mert sztem idegességének oka a megfelelni akarás volt. Úgy menjen a versenyre, mint edzésre: örömmel, felszívva, mintha minden nap így kéne szerepelnie.
go Pisti, és TAKE IT EASY!!!  {-) 
amúgy a következőn Linda jelenléte is megnyugtató lesz majd.

Jaja igazad van!
Csak szerintem nehéz ezt megcsinálni,hogy "TAKE IT EASY!!!" mindenki aki ittvan a fórumon minimum 3* annyira fosna,ha a profi debütálásáról lenne szó,de majd megszokja pisti,és amikor már az 5. versenyt nyeri,akkor nem fog izgulni előtte...!  :-!
A cerucalt csak ugy mondtam,ha nincs más megoldás,mert ha az ember verseny előtti állapotban 10* hány az nagyon veszélyes,és nem a formára nézve!
És ez a rosszullét tényleg nagyon látszik a formályán sajnos,nade még van verseny,ugyhogy hajrá Pisti!!  :-OO  (:-)
   

2007. Szeptember 10. - 03:22:33
Válasz #522
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Udv!

Eddig nem akartam senkit sem untatni azzal, hogy a hatterben mennyi problema van, de most egy igen nagyhoz erkeztunk es egyenlore fogalmam sincs mi legyen...

A PENZ...


Nezzuk a tenyeket:

-2 verseny lesz meg
-AC-ben mondhatni meg erosebb mezony lesz...joparan javulni akarnak mert mergesek a helyezesuk miatt (Johnnie, Troy, Chris stb.) + vszinu indul Melvin is...
-A biroi kar vszinu ugyanaz lesz
-Oda mar szerdan gepre kell szallnom
-Jelenleg meg igencsak szedulok...de ezt hagyjuk...
-Santa Susanna-ban gyengebb mezony lesz, europaban lesz, europai birok + van idom osszekapni magam

De a lenyeg...

Rengeteg mindent elinteztem mar itt amirol Mo-on meg azt hittem, hogy lehetetlen lesz...de oszinten szolva most frankon van osszesen 130 ezer Ft-om (pl. elinteztem egy kedvezo jegyet Montreal-ba...de aztan kb. 100 ezret fizettem a szallodaban...de sorolhatnam...)

Szoval, ha egy ujabb csoda (volt mar par) kozbenjon akkor el tudok menni az egyik versenyre...meg nem tudom, hogyan...es ha valasztani kell akkor Santa Susanna-t kellene valasztanom...


Tehat, love szinte semmi (habar probalok itt intezni 1-2 dolgot...de sztem kicsuszok az idobol), van egy vissza-jegyem okt. 10-ere Bp.-re + ha jol tudom mennek magyarok is SS-ba...hatha szallas lenne... ::)


Minden otletet, segitseget szivesen veszek! Persze ha rajtam mulna mindket versenyre mennek...de jelenleg merlegelnem kell + valahogy megszervezni a dolgot.


 ?:-/ ??? ??? ???
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 10. - 04:16:39
Válasz #523
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kozben mar infokat kaptam arrol, hogy az Extremefit es a bodybuilding.hu mar elokeszitette a problemaim megoldasat...remelem sikerul mindent megszervezni. A versenyekrol meg tovabbra sincs dontes...SS, AC...vagy mindketto...meglatjuk...min. 1 kellene es tovabbra is SS-t latom jobb valasztasnak...

De elore is koszonom a tovabbi tamogatast otthonrol...illetve tovabbra is szivesen fogadom az otleteket, tanacsokat... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 10. - 04:37:33
Válasz #524
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hey, let's make things go right! ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"