2024. Október 06. - 10:22:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199535 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Szeptember 09. - 05:01:38
Válasz #465
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mik a további eredmények?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Szeptember 09. - 05:04:25
Válasz #466
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szóval, így hajnalhasadtakor még mindig nem lehet tudni, hogy Istvánt végül hányadiknak helyezték,(mivel az ott lévő közönség is csak az első ötöt tudta meg) de a képek alapján az első 10-ben szerintem benne kell lennie. :-!

Reggelre valaki ügyes remélem felteszi majd!

 {-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 09. - 05:37:59
Válasz #467
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Elvileg ez a hivatalos vegeredmeny:

1. Darrem Charles
2. Quincy Taylor
3. Johnnie Jackson
4. Chris Cormier
5. Fouad Abiad
6. Troy Alves
7. Frederic Sauvage
8. Shahriar (King) Kamali
9. Joel Stubbs
10. Mike Asiedu
11. Simon Voyer
12. Steve Namat
13. Jeffrey Long
14. Tommi Thorvildsen
15. Troy Brown
16. Fedel Clark
16. Jocelyn Pelletier
16. Tua Dexter
16. Arnaud Plaisant
16. Aiman Faour
16. Patrick Skailes
16. Daniele Seccarecci
16. Christian Lobarede
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 09. - 05:50:35
Válasz #468
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kezdetnek nem rossz:))Gratulálok István!A képek alapján én Asiedu-t és Voyer-t mögéd tettem volna.Elég gyengécske lábakon,vádlikon álltak..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Szeptember 09. - 06:02:57
Válasz #469
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Rovid beszamolo rolam:

Nos...huzos volt... 12 het alatt csupan 2-3x volt gond a gyomrommal (pedig kapott 1-2 dolgot...)...de pentek ejjel feladta es befejezte a tovabbi mukodest... !+"%

Fura allapotban voltam...pentek estetol egeszen mostanaig semmi nem maradt meg bennem...erdekes igy "tolteni". Nem gorcsoltem, nem volt hasmenesem...tehat semmi szokasos rosszullet...a gyomor volt az egyetlen gond... A verseny napjan mar semmi vizhajto nem volt bennem...de elotte is kevesebbet szedtem mint korabban.

De enn egyaltalan nem tudtam semmit, probalkoztam vizbol egy kis energiat nyerni...barmit nyeltem le max. 30 perc es kihanytam...az energiaszintem egyre csokkent es kezdtem szedulni is. Egyszeruen felmondta a gyomrom a szolgalatot...idegessegtol..? Fogalmam sincs. De talan soha eletemben nem voltam meg ilyen rosszul.

Pl.:

A pentek estetol szombat du-ig min. 10x hanytam...tehat kaja, folyadek semmi.
A verseny szombat 14-kor kezdodott...13 kor meg nem birtam felkelni az agybol a hotelban...Milos vert belem eletet...igaz megjegyezte, hogy valoszinu, hogy igy nem tudok szinpadra allni...de maradjak pozitiv...mutassam meg magamat, harcoljak, ne adjam fel... Abszolute nem erti mi bajom lett...mert pl. Joel Stubbs ugyanigy jart de o rengeteg vizhajtot vett be...en alig vmit. "Csak" a gyomor.
Nagynehezen odaertrunk, volt meg 30 perc kb...allni sem birtam...jott meg egy ujabb reteg barnito + olaj...barnitas kozben szoltam a csavonak, hogy varjon egy kicsit...bementem a barnito sator moge...hanytam egy kurvanagyot csak ugy a foldre...majd visszamentem, hogy folytathatjuk... "Are you OK Steve???" "No problem, just let's do it!"  ;D
Aztan vmi csoda segitsegevel felmentem a szinpadra...egyszemelyes kotelezok...majd elodonto (alapok es kotelezok egyszerre...osszesen 2x hivtak ki...asszem.. :)), majd vissza a hotelbe...1 ora alvas...vissza a helyszinre...ujabb barnitas...olaj...2-3 hanyas...es kur...na arra beindult mindenki... Łł=

Igaz utana kb. 30 percig fekudtem mozdulatlanul a foldon...

A 12. helyezes...ilyen mezonyben...ilyen korulmenyek kozott...dontse el mindenki, hogy jo-e...

Szamomra csodalatos, hogy itt lehettem, hogy kepes voltam akar 1 pozt is csinalni (mert a backstage-ben menni sem tudtam pl.), sokan gratulaltak, Johnnie Jackson sokszor odajott hogy segithet-e vmit, jol vagyok-e...

Es a verseny utan odajott Darram a csaladjaval + Joe Spinello (promoter)...gratulaltak, hogy mondtak, ne adjam fel...pihenjek egy nagyot...mert rengeteg van meg bennem...


Ez nagyon jol esett es mar a hotelbe is konnyebben jottem vissza...mostmar egesz jol vagyok...

Habar itt ejfel van es 4kor megyunk a repterre...6kor irany LA... !+"%


That's all folks!  @:-)


Californiabol jelentkezem majd... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 09. - 06:04:50
Válasz #470
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kezdetnek nem rossz:))Gratulálok István!A képek alapján én Asiedu-t és Voyer-t mögéd tettem volna.Elég gyengécske lábakon,vádlikon álltak..
Koszonom! Es a tobbieknek is!  ;)

Remelem minden OK lesz az Atlantic City-s repjeggyel, ossze tudom magamat kapni addig es nem leszek a halalomon... :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 09. - 07:24:07
Válasz #471
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy hatalmas gratula Pisti!

Nézd ugye sokan nem mondhatják el magukról hogy maguk mögé utasítottak egy Jeff Longot vagy akár a legendásnak is mondható Tommi Thorvildsent. Az olaszok nagy favoritja Daniele Seceracci látom leszerepelt. Majd írok a fórumukra egy pár cinikus sort. Még emésztem a képeket. De így a sokadik oldal megnézése után sziklaszilárdan állítom hogy az a 10.helyezés megérdemelt lett volna.

Hipp-hipp hurrá!  :-):-)::

2007. Szeptember 09. - 07:32:39
Válasz #472
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...egy két közeli Steve-ről


2007. Szeptember 09. - 07:37:54
Válasz #473
Nem elérhető

Bubee


Gratutlálok Pisti! Nagyon szép eredmény!  :-)!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 09. - 07:42:59
Válasz #474
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....steve még és a győztesről is egy kép

2007. Szeptember 09. - 07:46:15
Válasz #475
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Koszike!

Milyen korankelo mindenki... ;D

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 09. - 07:47:43
Válasz #476
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 09. - 08:00:36
Válasz #477
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Linda hogy élte meg a történéseket?

Lehet ezek a rókázások már az edzés és a versenyzés részei.  ;D Łł=

2007. Szeptember 09. - 08:27:34
Válasz #478
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szia Pisti!

Gratulálok az egész stáb nevében! Łł=
Szerintem nagyon szép eredmény! :-)!

Üdv, és további sok sikert.



2007. Szeptember 09. - 09:12:29
Válasz #479
Nem elérhető

tomi


Pisti, legmélyebb gratulációm. Azért van közted és Darrem között 11 hely, mert ő 10 éve profi, te pedig fél éve vagy az. Mindent megtettél, amit lehetett és, aki őszintén szurkol, az tudja, hogy azt kell értékelni, ami a versenyzőn múlt, nem azt, ami a bírákon. Ettől függetlenül, nagyon szép a 12. hely is a 23-ból és alkalmas arra, hogy igazolja, hogy ott a helyed a profik közt. Ahogy telnek majd az évek és a versenyek, egyre több lesz a rutin, és itt már ez az, ami számít. Az Atlantic city-n, már nem lesz semmi bajod, hiszen az is "csak" egy profi verseny lesz (ismered az érzést....:), vagy 2 napja :). A mezőny kegyetlen erős volt, már el sem bírom képzelni, mi lesz az Olympián... @-o. Pihenj sokat... {-)
Up the dose, lift the most!