2024. Október 06. - 08:31:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199532 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Szeptember 08. - 21:49:41
Válasz #435
Nem elérhető

tomi


tikk-takk, tikk-takk :-}
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 08. - 22:02:30
Válasz #436
Nem elérhető

pókerarc


Tudom,tudom hogy az idei cél más...de azért sajnálom,hogy Steve nem ment az Europa Super Showra.Ilyen fazonnal kajak top 3 esélyes lett volna abban(az ehhez képest) harmatgyenge mezőnyben. :-/-(-:

2007. Szeptember 08. - 22:05:11
Válasz #437
Nem elérhető

tomi


Jah, nagyon erős itt a mezőny......., de még ott lesz Atlantic city is ne feledjük.
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 08. - 22:10:32
Válasz #438
Nem elérhető

pókerarc


Azért 1-2 skalpot itt is begyűjthet.Pl a Joel vagy a King Kamali egész jól hangzana 8-)
Nem tudjátok hány kilóval mérlegelt Steve?

2007. Szeptember 08. - 22:29:29
Válasz #439
Nem elérhető

tomi


Én sajnos nem, de azért lesznek skalpok bőven sztem. Fel sem fér majd a pózgatyára.  :-/- O0
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 08. - 23:00:40
Válasz #440
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A probléma az, hogy a számításaim szerint az első hírek a végeredményről kb. hajnal 4-5 óra körül lesznek elérhetőek.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 08. - 23:04:58
Válasz #441
Nem elérhető

God Vazzeg


Az nem csúnya szerintetetk, hogy a konkurens "nagy sárga" oldalon meg se említik Pistit, a "nagy piroson" is csak Cormier után egy mondatban? Vagy vak vagyok?  :(  Ilyenkor sz@rni kellene Cormierre, Pistit meg 36-os betűvel kellene szedni, legalább a szaksajtónak.. Persze megint kiderül hogy én vagyok a hülye, és szomorú is leszek  --)

Csakazértis HAJRÁ HAJRÁ, fúú má dobok is egy kávét..  @-o

2007. Szeptember 08. - 23:09:40
Válasz #442
Nem elérhető

Bubee


Dehogynem az. Én mondjuk megmondom őszintén, se a túlfényezést, se az elfeledést nem szeretem. Legyen akármilyen kiváló vagy szar sportoló. Itthon a helyzet hihetetlen szar, mert szó sincs arról h segítsük egymást... Pont ellenkezőleg. Az irigység határtalan. De ez nem idevaló téma. Meg segíteni úgy se lehet rajta...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 08. - 23:21:57
Válasz #443
Nem elérhető

swarci



2007. Szeptember 08. - 23:22:57
Válasz #444
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 08. - 23:23:37
Válasz #445
Nem elérhető

pókerarc


Szerintem is hányinger,hogy a sárga oldalon semmi sincs erről a nagy pillanatról.Illetve van,az edző válaszolban.Ott ismét elmondta,hogy semmi esélye sincs az olimpiára...
Nem baj,Vörös Zoli az nagyon jó,még jobban az egekbe kell magasztalni...

HAJRÁ STEVE!

2007. Szeptember 08. - 23:39:13
Válasz #446
Nem elérhető

Bubee


Szerintem is hányinger,hogy a sárga oldalon semmi sincs erről a nagy pillanatról.Illetve van,az edző válaszolban.Ott ismét elmondta,hogy semmi esélye sincs az olimpiára...
Nem baj,Vörös Zoli az nagyon jó,még jobban az egekbe kell magasztalni...

HAJRÁ STEVE!

Sztem a Vörös Zolit hagyd ki ebből a dologból. Nagyon kevés olyan testépítő van itthon, aki nincs megájulva magától. A Zoli azon kevesek közé tartozik aki - annak ellenére amit eddig elért és amekkora - képes odamenni az emberhez és kezet fogni vele, és nem csupán azért mert úgy illik, hanem mert ő emberként tekint mindenkire és nem felejtette el azt h ő is ugyanúgy kezdte mint itt sokan mások. Valamint még ő köszöni meg azt ha egy-egy versenyre sokan elmennek, ezzel is téve a sportért valamit. Nekem volt egyszer szerencsém élőben, négyszemközt beszélni vele és ott is elmondta h nagyon hálás azért h egyre többen hajlandóak arra h egyáltalán elvonszolják a seggüket egy-két eseményre. Nem így mondta, hanem normálisan, csak én írtam így. Ennyit erről. Több off nem lesz részemről, de ezt szerettem volna leírni mindenképpen.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 08. - 23:46:06
Válasz #447
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 08. - 23:48:07
Válasz #448
Nem elérhető

pókerarc


Elnézést ha félreérthető volt amit írtam.Természetesen nem a Zolit akartam ezzel leszólni.Oda kellett volna írnom.Sorry.

2007. Szeptember 08. - 23:50:33
Válasz #449
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Előlről is egy...

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"