2024. Október 06. - 02:25:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199498 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Augusztus 31. - 16:59:36
Válasz #360
Nem elérhető

kukacomone


Kössz tomi az infot! ;-oo-; :)

2007. Augusztus 31. - 23:18:44
Válasz #361
Nem elérhető

hopika


Kukac!

Ha érdekelnek nekem vannak még 2000 körülről,amikor kint voltam néhány újság.
Szívesen neked adom őket,ha érdekel.
Üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Szeptember 02. - 13:47:51
Válasz #362
Nem elérhető

máté


Nem lesz má kép verseny előtt?  :-OO  =/+'  @:-)

2007. Szeptember 02. - 15:20:08
Válasz #363
Nem elérhető

50hideg


Hi Steve!
Mégegyszer sok sikert kívánok!!
Gondolom, képeket, ha más nem, Ti dobtok föl egyből a verseny után ide..

Kiváncsi vagyok Mishko víztelenítési stratégiájára is többek között..
Nem kell itt most semmit írnod erre, majd átbeszéljük "meló" ;D közben,  akkor úgyis lesz rá elég idő. Októbertől kezdünk elvileg, már szóltak.(ide kéne vmi pózolós smile) =/+'

2007. Szeptember 02. - 15:24:43
Válasz #364
Nem elérhető

50hideg


Ja, és dobjál már meg pár csillaggal, vagy karmámal, vagy mi a f..szal!
Milyen friss tag? Legalább 3 hete regisztráltam. Minimum admirális, v vmi
Az életben sincs köztünk akkora különbség, mint itt a rangban ;D

2007. Szeptember 02. - 17:08:45
Válasz #365
Nem elérhető

Men


Itthon lehet amerikai testépitö magazinokat kapni? :O

Lehet. 1-2 helyen a városban. De csak néhány példányt rendelnek. 3500 körüli áron. Egyszer a nyugati-aluljáróban az újság boltban sikerült 1 példány Flex-et találnom. Azt is csak azért, mert efitmaster rábeszélt :-)

2007. Szeptember 02. - 17:12:57
Válasz #366
Nem elérhető

Men


marcinkó,

kb. fél perc alatt lehet megtalálni a neten az Atlantic City Pro össsze információját.

Kattints Ide és olvasd el itt. ˙

Ha kimentek a versenyre, akkor küldhetnél pár képet a versenyről nekünk beszámolónak, illetve nekem emailben az info@extremefit.hu -ra. Előre is köszi.

Cool down my man...

Egyszerűbb, ha kiküldtök sajtó belépővel. Meg még ellátmányként adtok egy új D3-as vázat 70-200-as VR optikával, simán jól járnátok :-) @-o

2007. Szeptember 02. - 17:24:53
Válasz #367
Nem elérhető

tomi


Kálvinon mindig van
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 02. - 20:54:06
Válasz #368
Nem elérhető

tomi


Úgylátszik Istáv báttyánk már jobban alszik éjszakánként, azért nem ír...........................vajon mitőőőő?  =/+'+ o:)= {-)+ :-)o-:
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 02. - 21:05:00
Válasz #369
Nem elérhető

ViCtor


1-2 napja már Lindázik, ez érthető. Sztem milos is aggódik, h nemkénem  ;D ppont verseny előtt  ;) :D na de Pestaaaa
bár tény , a nőkkel sok gond lehet, nagyon shock  ;D :D ;)
Én kíváom, hogy ott éljenek, mert bőven jó hely "eléj" és környéke. Gondolsz egyet, majd lemész a sarki store mega plazaba és beszerzed ,ami kell, bármikor. Minden flottúl müködik, de ez igaz mindere ,ami tőlünk nyugatabbra van.
Jéghideg víz, gizda naplementék, napos cali, télen nappal 20 fok este 15  ;D, nyár halál, downtownban sátrasok, flott,kurtulált,minden szempontból élhető város, jó klimával.
Olyan embereknek való,akik tudják,mit akarnak. Ott élsz,de olyan ,mint egy üdülés, van tengerpart, jó idő, és ott van a másikfele a nagyvárosi élet,teli élettel,habár nem éjszaka,ugyebár  ;-oo-; sajnos caliban 2kor bezár minden asszem.
Hiába amerika, mégis valamiért szimpatikus nagy valami..város??? áh dehogy,ahhoz túl nagy. hehe.
A legjobbakat.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 03. - 02:19:16
Válasz #370
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
hi,
en az egesszel csak arra akartam utalni, ha en idegen orszagban egyetlen magyarkent indulnek versenyen, es adott esetben lennenek mas magyarok, paran, akik eljonnenek megnezni - szurkolni - nekem jol esne, es mindent megtennek aert, hogy segitsem oket, nem lehurrogom, hogy nezz utana a googlen, meg majd angolul beszelgetunk utana, meg ilyenek, sztem ez bunkosag....de nem baj, mert bar ott leszunk atlantic cityben, mivel van mar szobam foglalva, legfeljebb, majd nem megyunk el, ezek utan minek is?? attol meg sok sikert a versenyhez...mi meg  majd keresunk mas elfoglaltsagot, mert hat utana neztem a googlen a verseny idopontnak, baromi nehez volt.....es pont akkor leszek ott par ismerosommel....ez van...

Kedves Marcinko !

Szerinted a Steve-et a napi 2-4 hiperkemeny edzes es a 0ch mellett pont a te jelentektelen hozzaszolasaid erdeklik es az ,hogy ott leszel-e majd a versenyen ? ugye ezt te sem gondoltad komolyan ? ;D
Van itt a forumon par ember akiknek ,ha messzirol is de sokkal jobban esik ,ha szerencset kivannak neki tiszta szivbol mint ,hogy te eltolod a kis Amerikaban elo seggedet a versenyre es szemelyesen megnezed "mert epp arra lesz dolgod".

Azert reagaltam csupan egy hanyassal a mondataidra ,mert annyi idot eddig nem akartam szentelni rad ,hogy leirjam ezt a par sort .
Egyebkent is laza kezmozdulattam kimoderalhattunk volna ,de szerintem minden forumon kell egy ilyen ember is......
Ordit a soraidrol,hogy tele vagy kisebbsegi komlexussal  ;D :D ;D.
Es barmennyire is faj itt KURVARA de senkit nem erdekel sem az ,hogy hol elsz sem az ,hogy honnan jottel es mennyire jol beszelsz angolul !
Ha az adott temahoz vagy a testepiteshez nem tudsz hozza szolni akkor inkabb maradj meg szemlelodonek.
Vagy nyiss egy topikot ,dobj fel par kepet magadrol( 4 alapallassal is megelegszunk) es kezdothet a moka  :-)! :P .....termeszetesen csak is angolul fogunk beirni neked ,nehogy az eszedbe jusson honnan jottel ! ))=/

2007. Szeptember 03. - 02:28:55
Válasz #371
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Úgylátszik Istáv báttyánk már jobban alszik éjszakánként, azért nem ír...........................vajon mitőőőő?  =/+'+ o:)= {-)+ :-)o-:


Tomi ,ViCtor na de Sracok !
Egy kisse elkalandoztatok......
Nem kell aggodni itt vagyunk amikor csak idonk van es szemmel tartjuk am az esemenyeket  ;).
Egyenlore viszont nem tudunk friss kepekkel szolgalni mint ahogyan mar volt emlitve a Milos elutazott par napra igy az edzeseket most egyedul kellett vegig csinalni a Steve-nek, amit hat mit mondjak  ::) meg nezni is rossz volt  @-o olyan HARDCORE !!!

De megsugom a forumozoknak ,hogy ISZONYATOSAN JO FORMABAN VAN !


2007. Szeptember 03. - 02:40:19
Válasz #372
Nem elérhető

máté


"Iszonyatosan jó formában van!"

Perszeeeee.....Ki hiszi el......?!  :D  ;D  ;)  :P  ))=/

2007. Szeptember 03. - 07:37:13
Válasz #373
Nem elérhető

tomi


Semmi gáz, nyugodtan készüljön, csak vicceltem, gondolom, hogy van fontosabb dolga...... (:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 03. - 11:47:21
Válasz #374
Nem elérhető

BrianB


Úgylátszik Istáv báttyánk már jobban alszik éjszakánként, azért nem ír...........................vajon mitőőőő?  =/+'+ o:)= {-)+ :-)o-:


De megsugom a forumozoknak ,hogy ISZONYATOSAN JO FORMABAN VAN !


Már milyen értelemben? ;D