2024. Október 05. - 23:54:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199487 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. Augusztus 29. - 10:18:46
Válasz #330
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
hi steve,
azert  kicsit szerenyebben az angollal ket het utan.... amugy kiraly a formad.....csak ne bizd el magad


 :----

2007. Augusztus 30. - 01:36:41
Válasz #331
Nem elérhető

jang


Csaó!

Ami ide le lett írva az kincset ér! Az hagyján, hogy tátott szájjal olvasom a kezdetektől az utadat, de hogy ennyi jó információhoz, friss motivációhoz jutok az külön hab a tortán.
Le a kalappal, szívből kívánom a legjobbakat!

Más:
A Milos szeminárium (vagy bármilyen „szakmai” szeminárium) nagyon hiányzik. Lenne pedig bőven kérdés:
-Érdekelne az étkezési stratégiája, naturál és versenyzői szinteken, tömegelési és szálkásítási fázisban egyaránt.
-Érdekelne az edzési stratégiája, naturál és versenyzői szinteken, töm. és szálk. fázisban.
-és így tovább.
Kár, hogy nem jön össze.

Maradnak a beszámolóid, amiből azért bőven lehet mazsolázni. Köszönet érte!

 ;-oo-;

2007. Augusztus 30. - 01:36:41
Válasz #332
Nem elérhető

BodyX


hi steve,
kivancsi lennek az atlantic city pro-ra, amennyiben indulsz, mennyi a belepo, vagy hogy van-e, ha ugy adodik kimennek tobbed magammal szurkolni, ird meg lecca..mikor is lesz?

Szevasz Marcinko ! a buszokat mikor szervezed ???


2007. Augusztus 30. - 05:40:12
Válasz #333
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Csaó!

Ami ide le lett írva az kincset ér! Az hagyján, hogy tátott szájjal olvasom a kezdetektől az utadat, de hogy ennyi jó információhoz, friss motivációhoz jutok az külön hab a tortán.
Le a kalappal, szívből kívánom a legjobbakat!

Más:
A Milos szeminárium (vagy bármilyen „szakmai” szeminárium) nagyon hiányzik. Lenne pedig bőven kérdés:
-Érdekelne az étkezési stratégiája, naturál és versenyzői szinteken, tömegelési és szálkásítási fázisban egyaránt.
-Érdekelne az edzési stratégiája, naturál és versenyzői szinteken, töm. és szálk. fázisban.
-és így tovább.
Kár, hogy nem jön össze.

Maradnak a beszámolóid, amiből azért bőven lehet mazsolázni. Köszönet érte!

 ;-oo-;
Orulok, hogy tetszenek az irasaim!  ;)

A szeminarium meg mondtam, hogy siman osszehozhato, csak nem latom ertelmet... :-\




3 ora mulva indul Linda gepe Ferihegyrol!  <3!

Ugyhogy a holnap hajnali kardiom utan kaja stb es indulok a los angelesi repterre. Valamint emliettem, hogy sajna Pesten nem kapta meg a kanadai vizumot (hogy johessen Montreal-ba is). Nos, azota szereztunk kanadai meghivolevelet, tehat pentek reggel teszunk meg egy probat a los angelesi Kanadai Nagykovetsegen. Jo kis moka lesz...Los Angeles belvarosa, csucsforgalomban az 5. zero CH napon...delutan meg segitek Milos felesegenek Milamar-nak szekrenyeket pakolni meg ilyesmik...ugyanis valoszinu holnap koltoznek uj hazba...a Milos meg ugye Del-Afrikaban...

Ugyhogy szep kis 2 nap el nezek... Łł= !+"%

Szerencsere szervaltam mar egy autot...anelkul aztan tenyleg nagy szopas lenne ez a program... Te Junior, mondtad, hogy szereted a gyors jarganyokat... Akkor ezt komaznad!  ;D

Vegre eletemben eloszor egy igazi franko gepet vezethetek!  @:-)

Na megyek, rapihenek erre a par programra!  {-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 30. - 08:31:08
Válasz #334
Nem elérhető

marcinko


hi steve,
igazan sajnalom, hogy nem tudom napra es percre pontosan, hogy mikor is lesz az antlantic city pro...ezer boccs..
amugy az fel sem merult benned steve, hogy esetleg nekem sem szallas, sem vizum gondom nincs, arra lettem volna csak kivancsi mennyi a jegy, mert lehet akkor arra kolbaszoltam volna, eleg surun megfordulok jersey-ben... ezert irtam neked az elobb, ne bizd el magad, de ugy latom mar ettol jobban nem tudod ...
ennek ellenre kivanok sok sikert, mert en nem leszolom a masikat, es becsulom a sok munkat amit a felkeszulesedbe beleoltel...

f***ck, i should wrote this letter in english, couse your english is getting much better than your native language...ive forgot..d**mn me....

2007. Augusztus 30. - 08:31:27
Válasz #335
Nem elérhető

Junior


Úgy látom már teljesen úgy mozogsz L.A-be mint ha mindig is ott éltél volna!! 8-) Jó ezt hallani!  Szerintem te nagyon rossz helyre születtél, magyarország....pfff  !+"% Gondolom eddig is kurva jó lehetett kint, de most hogy már Lindával is megoszthatod ezt amiért eddig  céltudatosan küzdöttél  mégjobbak lesznek a napok!

 Álmaid városa, álmaid edzései, álmaid felkészülése, jó környezet, jó barátok, pozitív hozzád állás és hozzá állás .... és mind ez 23 évesen!!!

Hogy is mondtad Steve?   

"És ne feledd, hogy az igazán sikeres
emberek azért érték el azt amit, mert soha nem nőttek fel. A
kisgyerekek mindig álmodoznak...aztán a "felnőttek" már elfelejtenek...
Soha ne nőjj fel! "

 ;)

2007. Augusztus 30. - 08:54:19
Válasz #336
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
hi steve,
igazan sajnalom, hogy nem tudom napra es percre pontosan, hogy mikor is lesz az antlantic city pro...ezer boccs..
amugy az fel sem merult benned steve, hogy esetleg nekem sem szallas, sem vizum gondom nincs, arra lettem volna csak kivancsi mennyi a jegy, mert lehet akkor arra kolbaszoltam volna, eleg surun megfordulok jersey-ben... ezert irtam neked az elobb, ne bizd el magad, de ugy latom mar ettol jobban nem tudod ...
ennek ellenre kivanok sok sikert, mert en nem leszolom a masikat, es becsulom a sok munkat amit a felkeszulesedbe beleoltel...

f***ck, i should wrote this letter in english, couse your english is getting much better than your native language...ive forgot..d**mn me....

:'(

Marcika igen szignifikans jellemi valtozason ment keresztul anno az extremefit.hu-s Forum ota (kb. innentol: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=140&postdays=0&postorder=asc&start=125&sid=5f7f93b031fcb40b9238d72dc960a754. A hozzaszolasai nem ernek varatlanul, hisz en engedem be oket a forumra. Most azon gondolkozom, mit tehetnek a gyogyulas elosegitese erdekeben... ::)

Na, "komolyra" forditva a szot ha elolvastad volna a beszamolot ami a cimoldalon kiuti a szemedet akkor tudnad, hogy elbizom magam vagy nem... De nem is akarok ezzel a temaval foglalkozni tovabb.  :-*

Meg annyi, hogy majd ha a hataridonaplod lehetove teszi akkor mindekeppen nezd meg 'A rajongo' ('The Fan' ;D) cimu filmet Robert de Niro-val es Wesley Snipes-szal!!! Nem csak azert mert igen jo film, hanem azert is hogy csak poenbol vegiggondold: ha a casting napjan Robert es Wesley eppen ketoldali tudogyulladast kaptak volna es csakis mi kolbaszoltunk volna ott helyettuk...akkor melyikunkre melyik szerepet osztottak volna..........ha thrillert es nem vigjatekot terveztek... :-*


Ha meg tenyleg szivbol kivansz sok sikert, akkor koszonom...de akkor mi szukseg a tobbi mondatra...? De en aztan nem fojtom beled a szot!  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 30. - 09:03:13
Válasz #337
Nem elérhető

tomi


Jólvan már ne pofázzunk mellé, milyen az a kocsi?
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 30. - 09:10:10
Válasz #338
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jólvan már ne pofázzunk mellé, milyen az a kocsi?

Ford Mustang 2007

Es hadd ne mondjam milyen nevetsegesen olcso a fenntartasa... !+"%


Pl.: forintban kb. 7400-ert tankolom tele...60 liter... @-o :-oD

Es mivel csak a terembe megyek es a supermarketbe...nem fogyaszt sokat... :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 30. - 09:18:56
Válasz #339
Nem elérhető

tomi


Na az már valami Steve, jó választás, illik hozzád  @:-) Használd egészséggel és balesetmentesen. Kezd kicsit álom szaga lenni kintlétednek. :)
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 30. - 09:24:32
Válasz #340
Nem elérhető

guszti650


szevasztok!az érdekelne h. mennyit dob és h. milyen mellékhatása vn a muscle nitro-tech-nek kombinálva a cell-tec-el?előre is köccc........ =/+' ?:-/

2007. Augusztus 30. - 09:24:32
Válasz #341
Nem elérhető

guszti650


szevasztok!az lenne a kérdésem h. muscle mass-techtől kombinálva nitro-techel milyen mellékhatásai vannak és h. mennyit dob karban?

2007. Augusztus 30. - 09:26:54
Válasz #342
Nem elérhető

parrre


Ford Mustang 2007

Es hadd ne mondjam milyen nevetsegesen olcso a fenntartasa... !+"%


Pl.: forintban kb. 7400-ert tankolom tele...60 liter... @-o :-oD

Es mivel csak a terembe megyek es a supermarketbe...nem fogyaszt sokat... :D


Nyehhhheeee ... szakajcsad szíjjel. Az egy állat. Nekem 2003-as modell volt, az is ment, de ez meg még jól is néz ki  :-)!

2007. Augusztus 30. - 09:30:19
Válasz #343
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na az már valami Steve, jó választás, illik hozzád  @:-) Használd egészséggel és balesetmentesen. Kezd kicsit álom szaga lenni kintlétednek. :)
Koszi tomi!  ;)

Jah, az elozo ket uzit nem volt szivem kimoderalni... :D

Guszti, legkozelebb kerlek az 'Altalanos segitseg' reszlegben tedd fel a kerdeseidet.  ;)


Kerdesedre a valasz:

Mellekhatasuk a dramai izomtomegnovekedes. A karnovekedesed edzes, tapanyag es genetika fuggo...de ha jol csinalod akkor hosszutavon kb. havi 0.6 cm-re szamithasz kormeretnovekedesben...amennyiben kevesebb lesz akkor valamit rosszul csinalsz (vagy rosszul szulettel meg)...ha tobb akkor igazi tehetseg vagy!!!!


MINDENT BELE Guszti!!!!  :-oD ;-oo-; @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 30. - 09:35:02
Válasz #344
Nem elérhető

tomi


De a legjobb eredményeket úgy érheted el, ha a dobozt benyomod a póló ujjába. Akkor kb fél métert dob egy perc alatt. Mellékhatások: celltech: nem fog állni a faszod és impotens leszel. nitro tech: ha napi egy kanállal eszel, csak a májad megy tönkre, ha kettővel, 1 hét múlva meghalsz.  ;-oo-;
Up the dose, lift the most!