2024. Október 05. - 23:55:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199490 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2007. Augusztus 28. - 14:04:05
Válasz #315
Nem elérhető

máté


máté ne haragudj ,de te ratyi vagy? mert mindig Steve seggét meg gagya nélkül akarod látni  :o @-o

Most ezt komolyan kérdezted,vagy ez egy igényes polyén volt?  :-}

2007. Augusztus 28. - 14:21:08
Válasz #316
Nem elérhető

tomi


Ismerkedni szeretne.... :-)o-:
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 28. - 15:28:12
Válasz #317
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Naaa ne bantsatok mar matet!  :-/-- :D

Egyebkent meg ez egy masik weblap...itt mindenkit szeretunk szexualis beallitottsagtol fuggetlenul... ))=/

Mellesleg le sem fekudtem...mert mivel 5-kor nyitott a terem mar tul vagyok a kardion is.


Az 5 napos CH uritessel kapcsolatban meg:

-napi maximum 50 g CH
-400-500 g protein (6-7 x 60-90 g)
-kb. 150 g zsir
-2 x 45 perc kardio
-2 sulyzos edzes


A kaja adott...ha vegkepp nem birom mar akkor csak 1 sulyzos edzes lesz...azert anorexias sem akarok lenni... @-o ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 28. - 18:24:55
Válasz #318
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...most olvasgatom a zolaszoknál hogy a Danielle Secaracci hasonló cipőben jár mint te. Ugynazokon a versenyeken indul mint te. De ő asszem Torontóban marad mert ott lesz vele Muscletech fotózás.

Ugyan mutasd már meg a Muscletechnek hogy miképp néz ki egy igazán fotogén badis.  ;-oo-; Łł= ;D

2007. Augusztus 28. - 19:31:22
Válasz #319
Nem elérhető

tomi


"Egyebkent meg ez egy masik weblap...itt mindenkit szeretunk szexualis beallitottsagtol fuggetlenul... beee" Azokat is akik utálják a buzikat.  :-)-
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 28. - 20:45:13
Válasz #320
Nem elérhető

fLeSs


Ha jóltom akkor Dave Palumbo alkalmazta versenyre felkészülésekkor ezt a nagyon alacsony ch-s diétát, szóval végülis van benne vmi, mert színpadon még nem nagyon láttam nála szálkásabb testépítőt.  ;D  >:D

2007. Augusztus 28. - 22:40:33
Válasz #321
Nem elérhető

máté


Amugy ez a Seccarecci nem rossz ám....!  :-O

2007. Augusztus 29. - 00:56:10
Válasz #322
Nem elérhető

BodyX


ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚhhhhhhh nagyon kiváncsi vagyok a versenyre. 23 évesen ilyen formát =/+' :-OO, Szerintem ő már készen van, csak apró simitások vannak hátra... remélem mostmár nemjön közbe semmi és Steve is élvezni fogja a versenyt!!! Én azért várok valami kis csibészséget tőle a kűr alatt, valami extrát... Amúgy meg szép volt Steve, szeretnék gratulálni így a verseny előtt, nagy munka van mögötted, nagyon bátor voltál!!!
Ha jól tudom Hide Yamagishi az Olympiara készül, ő így képeken nem jobb nálad, egy-két testrészben talán ver, de összhatásban nem. Egyébként kiváncsiságból megkérdezem, hogy Ő nincsen e elszállva az "adagokkal", hiszen mégiscsak a legnagyobb testépítő versenyre készül Te meg a tűz közelében vagy. Tényleg el kell szállni az adagokkal és egészségügyi kockázatot vállalni, hogy Olympián versenyezzen valaki? Csak mert néha olyan hihetetlen kúrákat lehet olvasni a neten, hogy nem tudom hogy elhiggyem e?
Kezded már megszokni a környezetet? gondolom eleinte nehéz és kissé stresszes volt, hogy nem szokványos körülmények között készülsz. Megnéztem amúgy a youtube-ra feltett videód amin beszélsz angolul... Elég jól beszélsz, gondolom azóta mégjobban. Éltél már esetleg azelött külföldön? vagy erre is tudatosan készültél és tanultad a nyelvet?

2007. Augusztus 29. - 03:31:52
Válasz #323
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚhhhhhhh nagyon kiváncsi vagyok a versenyre. 23 évesen ilyen formát =/+' :-OO, Szerintem ő már készen van, csak apró simitások vannak hátra... remélem mostmár nemjön közbe semmi és Steve is élvezni fogja a versenyt!!! Én azért várok valami kis csibészséget tőle a kűr alatt, valami extrát... Amúgy meg szép volt Steve, szeretnék gratulálni így a verseny előtt, nagy munka van mögötted, nagyon bátor voltál!!!
Ha jól tudom Hide Yamagishi az Olympiara készül, ő így képeken nem jobb nálad, egy-két testrészben talán ver, de összhatásban nem. Egyébként kiváncsiságból megkérdezem, hogy Ő nincsen e elszállva az "adagokkal", hiszen mégiscsak a legnagyobb testépítő versenyre készül Te meg a tűz közelében vagy. Tényleg el kell szállni az adagokkal és egészségügyi kockázatot vállalni, hogy Olympián versenyezzen valaki? Csak mert néha olyan hihetetlen kúrákat lehet olvasni a neten, hogy nem tudom hogy elhiggyem e?
Kezded már megszokni a környezetet? gondolom eleinte nehéz és kissé stresszes volt, hogy nem szokványos körülmények között készülsz. Megnéztem amúgy a youtube-ra feltett videód amin beszélsz angolul... Elég jól beszélsz, gondolom azóta mégjobban. Éltél már esetleg azelött külföldön? vagy erre is tudatosan készültél és tanultad a nyelvet?
Azert messze vagyok en meg a kesz formatol...de remelem csak 2-3 hetre... ;D

Az adagokrol... Csak az nez ki igazan jol (foleg hosszutavon) aki esszel kokszol. Attol mert rengeteg testepito brutal adagokat hasznal (foleg Europaban) attol meg nem ennek kell lennie az iranyelvnek... Mellesleg nevetsegesnek tartom, hogy ezek a sportolok meg buszkek is ra, hogy ennyi anyagot hasznalnak...en szegyellnem magam a helyukben...

Az en adagjaimrol meg...

Tomoren, hogy mi a lenyeg:

Ugyebar vannak anabolikus es androgen szerek... Ha mas, miben mas a felkeszulesem mint eddig...


-sokkal kemenyebben edzek
-joval tobb proteint viszek be
-az androgen adagjaim szinte megegyeznek a 2004-essel
-az anabolikus adagok magasabbak es szerteagazobbak
-100 %-os motivaltsag es lelkes, pozitiv hozzaallasu emberek vesznek korul (ez Magyarorszagon soha nem volt es soha nem is lesz...)

Magyarorszagon ez van:
 >:D d:) ˝=/ :-/-- ))=/ :-/- :--: :-p :-)-> :-)- :-/-(-: :-Đ :---- @-o 0o0o0 o--O :-)(-: [:-o]


Ugy latszik szinte az osszes smiley-t Mo. leirasara talaltak ki...most vettem eszre... ;D ;D ;D



Angol:

2002-ben vegeztem el a gimnaziumot es rajottem, hogy egy kukkot sem tudok angolul. Majd mindig megvettem az amerikai FLEX magazint, angol nyelvu weblapok, forumok, edzovideok, mozifilmek, hir TV-k stb-stb. 2006-ban 2 het kintlet utan mar egesz jol ment. Most meg mar szinte problemamentes. De soha nem ultem le, hogy "na en most angolozok kicsit"...az nem az en stilusom...keptelen lennek ra.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 29. - 03:59:26
Válasz #324
Nem elérhető

marcinko


hi steve,
azert  kicsit szerenyebben az angollal ket het utan.... amugy kiraly a formad.....csak ne bizd el magad

2007. Augusztus 29. - 04:00:46
Válasz #325
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
hi steve,
azert  kicsit szerenyebben az angollal ket het utan.... amugy kiraly a formad.....csak ne bizd el magad
:-O Łł= /:-) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 29. - 07:55:50
Válasz #326
Nem elérhető

God Vazzeg


Be lettél fenyítve vazzeg..  /:-)

2007. Augusztus 29. - 09:23:08
Válasz #327
Nem elérhető

marcinko


hi steve,
kivancsi lennek az atlantic city pro-ra, amennyiben indulsz, mennyi a belepo, vagy hogy van-e, ha ugy adodik kimennek tobbed magammal szurkolni, ird meg lecca..mikor is lesz?

2007. Augusztus 29. - 09:24:06
Válasz #328
Nem elérhető

tomi


Body X-nek király volt a kérdése.  <:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 29. - 09:28:51
Válasz #329
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
hi steve,
kivancsi lennek az atlantic city pro-ra, amennyiben indulsz, mennyi a belepo, vagy hogy van-e, ha ugy adodik kimennek tobbed magammal szurkolni, ird meg lecca..mikor is lesz?
Łł=

NO COMMENT!

De megis...



1.

Koszonom ezeket a hozzaszolasokat mert megszinesited meg a zero CH-s napjaimat is!  :-){

2.

Aki ki tud fizetni egy repulojegyet es van vizuma is azt szerintem nem erdekli, hogy mennyibe kerul a belepo.

3.

Csak ezen a weblapon eddig kb. 4x volt megemlitve az Atlantic City Pro datuma... Jo keresgelest!  ?:-)

4.

Igazan megkoszonnem ha tenyleg kijonnetek szurkolni...a verseny utan meg dumalhatnak...persze csakis angolul, hogy Te is ertsd!  ;)

 :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."