2024. Október 05. - 20:20:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199471 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 26. - 20:38:14
Válasz #285
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...én mindig valami retro történettel jövök....Volt réges-régen Milosnak egy barátja akivel együtt átjártak párszor magyarországra. És ha jól emlékszem vagy a szentesi fürdőben vagy a csongrádi fürdőben is jártak.Igen meglepődött mindenki amikor kiemelkedett a vízből és a sármos fejet egy adoniszi test követte. Akkor készült Milos az amatőr eb-re asszem. Eszembe fog jutni a barátjának a neve. Ez a sztori az egykori edzőtársamtól való...nemtudom ebből emlékszik-e Milos valamire és hogy pontosan így történt-e.

...a második is retro. ;D Ha jól emlékszem a 95-ben lettek összehívva a profik egy közös műsorra....életem legnagyobb showja volt....nem versenyeztek hanem mindenki eljött...20 fős profi mezőny nőkkel meg minden. ( Szikszay Gabi,Laura Cravalle,Lenda Murray,Nikki Fuller, Juliette Bergman,Diana Dennis,Aaron Baker,Mike Christian,Paul Dilett,Alq Gurley,Robby Robinson, Milos,Vince Taylor,Flex Wheeler )Milossal kezdődött a műsor.Egy nagy fehér lepellel volt leterítve a színpadon de senki nem tudta hogy ki van a lepedő alatt.Lassan a zene ütemére elkezdett felállni és közben lámpákkal megvilágították.A fehér lepedőn átütött a sziluettje.Tökéletes vizuális élvezetet nyújtott. Aztán a lányok jöttek színpadra és nagyon látványosan lassan szinte táncolva leszedték a lepedőt Milosról. Volt sikítozás rendesen!  @:-)

Steve!Kérdezd meg Milost hogy milyen szívvel emlékszik ezekre vissza.

Mennyi mesélnivaló lenne....hjajj...Mike Christian beült mellénk almát enni...nem ám sztárallür. Robby Robinson egy erre a célra rendszeresített hölgyel a szállodai szobák irányába vette az irányt...Lenda Murray pózolt nekem....

2007. Augusztus 26. - 23:32:47
Válasz #286
Nem elérhető

tomi


Nyugottan nyomd a retrót Sztereó, sztem mindenki nagyon élvezi. Azért nem szoktunk rá reagálni, mert mi még pöcsök vagyunk hozzád képest és nincsenek ilyen történeteink. Szégeljük is, de az idő múlásával mi is így fogunk regélni a fiataloknak/gyerekeinknek. Csak mi még büszkébben, mert mi Pistiről fogunk mesélni, aki hazánk fia.  (nem seggnyalás akart lenni)    de az lett........ ;D
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 27. - 14:45:06
Válasz #287
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
pontosan 1994 őszén volt a Pro-Gála.Kövér Juli szervezésével,a Budapest Bajnokság és a Páros Magyar Bajnokság lezajlása után kezdődött.Nagyon nagyot mutatott Milos akkor (is).
Megnyugodhatsz Máté  :-},minden rendben van Pistivel.Ahogy mondtam ,nagyon jót tett neki a CH ürítés Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Augusztus 27. - 22:23:16
Válasz #288
Nem elérhető

Tomas


Jaja, egyelőre nekem is a legnagyobb storym hogy együtt edzettem egy ifbb proval még anno Kiskőrösön  O0 Sőt amikor elősször indultál a superbody-n még le is pózoltunk előtte amikor véget ért a tömegnövelési ciklusod, és természetesen csak egy hajszállal voltál jobb  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D De elég nekem ez a mondat, remélem nemsokára már azt mondom hogy egy mr olympia indulóval, és aztán meg stb. meg stb.  :-):-):: (:-)

2007. Augusztus 27. - 22:23:16
Válasz #289
Nem elérhető

Junior


Hello Steve! Nagyon komoly lett  a kidolgozottságod....!!!!  :-)! Kiváncsi leszek a betöltés után elért formádra is, vajon hogy is néz ki ez egy PROFINÁL???!!!  8-) Még mikor itthon voltál beszéltük hogy lehet hogy lesz netes közvetítés a montreali versenyedről, erről tudsz már valami bővebbet?????? Továbbra is nagyon szurkolok és faterom is sok sikert kíván! Így tovább  (:-) !!!

2007. Augusztus 28. - 01:17:50
Válasz #290
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Megnyugodhatsz Máté  :-},minden rendben van Pistivel.Ahogy mondtam ,nagyon jót tett neki a CH ürítés Łł=
Most 5 nap urites jon...ugyhogy a napokban helyesirasi hibakra lehet szamitani... @-o

"Betoltott" fotok hamarosan...tegnap 5 orat fotoztunk...hajnali fel egyig...most meg mar megvolt a mellezes... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 28. - 01:19:45
Válasz #291
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sőt amikor elősször indultál a superbody-n még le is pózoltunk előtte amikor véget ért a tömegnövelési ciklusod, és természetesen csak egy hajszállal voltál jobb  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Erre en is emlekszem!  :)

Naaaggyon durvan neztunk ki...  ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 28. - 01:22:52
Válasz #292
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Még mikor itthon voltál beszéltük hogy lehet hogy lesz netes közvetítés a montreali versenyedről, erről tudsz már valami bővebbet?????? Továbbra is nagyon szurkolok és faterom is sok sikert kíván! Így tovább  (:-) !!!
Ugy tudom, hogy sajnos sem Montreal-rol...sem Atlantic City-rol nem lesz webcast...panaszkodik is mindenki, hogy miert nem lehetett megszervezni...ha mar az Europa Super Show-t lehetett kozveteiteni...igencsak gyenge mezonnyel... ::) :-\

De...az Olympia-rol lesz webcast... ::) !+"% ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 28. - 02:37:08
Válasz #293
Nem elérhető

máté


Megnyugodhatsz Máté  :-},minden rendben van Pistivel.Ahogy mondtam ,nagyon jót tett neki a CH ürítés Łł=

A versenyig izgulni fogok,nagyon jó lenne,ha végre egy magyar profiról is beszélnének kint,és bennelenne a FLEX ben stb.,uh izgulok érte,és azért,hogy mindenhol jó formában legyen!    :-OO  @-o

De.....neked csak +1 es a karmád....!uh nyerésre állok!     ))=/


2007. Augusztus 28. - 02:49:33
Válasz #294
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve!Kérdezd meg Milost hogy milyen szívvel emlékszik ezekre vissza.
Milos imadja Budapestet es en mar 2005 ota el akartam ot hozni Pestre egy 'Milos Sarcev-Secrets Of The Pros' szeminariumra...amivel az egesz vilagon nagy sikerrel "turnezik"...de mar kozben letettem errol a tervrol... :-\

Sem a szervezes, sem pedig az anyagi oldalrol nem lenne akadalya...de szerintem a magyar testepites meg nem nott fel ehhez...egyszeruen nincs igeny az ilyen szintu komolysagra nalunk. Az emberek akkor sem veszik eszre az informaciot ha mar megbotlanak benne.

Idejonne Milos...kernenk mondjuk 5000-10000 Ft belepot...mar kezdodne a szarkavaras..."ennyi penzert tudod mikor"...mar elore hallom. Mint tavasszal: "Jon a kolmen?! Hova a Lurdy-ba? Az a halal f..an van! Azt miko jon? Hetfon?! Haa hulye ez? Munkanap? Mi van, 1500 a belepo...na menjenek a k... anyjukba...!" Komolyan szegyenlem, hogy Magyarorszagra szulettem...de az ember maga alakitja a jovojet... ::) ;D ;)

Aztan mi lenne a legfontosabb kerdese az atlag magyar bodys nezoknek: "Az enabol heti hanyat tolta az olimpara, Mishko?" stb...

Ma indul Del-Afrikaba szeminariumokat tartani, szombaton jon vissza Fullertonba. Ott tart karokkal varjak, 5 napos programot szerveznek neki es kb. $10000 kap...Pestre a toredekeert is eljonne, foleg ha en hivom...de sztem nem lesz belole semmi.

Minden esetre kivancsi vagyok a forumozok velemenyere ezzel kapcsolatban...  ???
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 28. - 03:46:05
Válasz #295
Nem elérhető

kukacomone


Azt kérdeznék töle h mit gondol Arnoldrol kb, ettöl amikor Coleman volt itt akkor is kivoltam.. :D :-Đ Milosrol meg sokan nem is tudják kicsoda szerintem.. :-Đ Most nem rég néztem meg a fitshowkat amikbe a Milos van, kurva jok szerintem. Én se tudtam sokat Milosrol, de csak a fitshowkbol látszik h eszméletlen nagy tudása van. Nem semmi élmény lehet h vele edzel, ö készit fel.

2007. Augusztus 28. - 05:55:13
Válasz #296
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nos, augusztus 22-23-24-en CH urites volt a korabban kozolt etrenddel...ez az urites 25-e du. 2-ig tartott...a labedzest meg lenyomtam CH nelkul...ha lattatok mar zombit... !+"% o--O ;D

A tovabbiakban fontban irom a sulyomat...tessek utanaszamolni... ))=/

Az uritest 210 lbs-rol kezdtem...ez beesett 205-re a 25.-ei labedzes vegere...errol kepek is voltak...

Majd 25-e du. 2-tol toltottem 26-a estig...

Nos, a napirendet/etrendet sokaig tartana leirni...a naplomban minden megvan percre, grammra pontosan...




Diohejban:

Az elso 20 oraban kb. 1200 g CH-t vittem be...ettol 205-rol 214 lbs-re ugrott a sulyom.

Majd onnantol kezdve a 26-ai esti fotozasig mar "csak" 600 g-ot vittem be...valamint normalizaltam a sulyomat 209 lbs-re. Tehat a kepeken annyi vagyok.


Most pedig a vilagon eloszor a BODYBUILDING.HU Foruman jelennek meg ezek a kepek!!!

Tobb ezer keszult...sajna a fenyviszonyok meg az altalam kivalaszotottakon sem tokeletesek (testepito szempontbol)...de azert szerintem talaltok majd nehany szenzacios kepet is... ;)

Hide, Nicole (Del-Afrikai Fitness Forma versenyzo) es en...


2 het a Montreal Pro-ig...


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 28. - 06:01:48
Válasz #297
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 28. - 06:05:32
Válasz #298
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 28. - 06:09:14
Válasz #299
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."