2024. Július 04. - 13:33:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 193395 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Augusztus 15. - 18:07:03
Válasz #195
Nem elérhető

BrianB


Új Cormier kép. Elég érdekes a jobb tricepsze. :-O A vállai meg majd kicsattannak a a...az egészségtől  ;D

2007. Augusztus 15. - 18:55:39
Válasz #196
Nem elérhető

Tomas


Új Cormier kép. Elég érdekes a jobb tricepsze. :-O A vállai meg majd kicsattannak a a...az egészségtől  ;D

Érdekes kép, de a fényviszonyok is elég szarok, szembe van az ablak, a fele kép nem is látszik, bár szerintem kár cormiert leírni a verseny előtt, majd ott dől el úgyis, ott normális képek fognak készülni, és normális világítás alatt lesz

2007. Augusztus 15. - 19:01:02
Válasz #197
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egy ilyen versenyzonel mint Chris csakis az alabbi dolgoktol fugg, hogy megnyer egy versenyt vagy nem:

-motivaltsag
-egeszseg
-megfelelo reagalas bizonyos hatoanyagokra


Hisz minden mas adott: genetika, tomeg, rutin...

Remelem kepes lesz jo format hozni! Illetve, hogy egyaltalan elindul...  @:-) :-){
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 15. - 20:00:25
Válasz #198
Nem elérhető

tomi


Mi? Cormier is indul a Montreálon? Remélem meggondolja magát... Elég neki az olimpia, főleg, hogy fél éve még nem tudott járni, meg beszélni.... Milyen ügyesen meggyógyult, biztos Centrumot szed, bár neki már Centrum Silver kell.  ;-oo-; ;-oo-;
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 15. - 23:04:01
Válasz #199
Nem elérhető

Tomas


Én olyan hírrel találkoztam hogy kórházban volt, de hogy ennyire készen azt nem tudtam, szerintem csak pihenni akart és ezzel a sztoryval rázta le a szponzort, nemrég ugye weiderrel szerződött, biztos nem dobálják ki azok se a pénzük az ablakon, nem szerződnének vele szerintem ha nem lenne jó befektetés... Ráadásul ha annyira le lett volna betegedve hogy járni meg beszélni is újra kellett tanulnia, akkor szerintem búcsút mondott volna a versenyzésnek, ahogy szerencsétlen Orville Burke is tette, pedig őt még érdekes lenne csúcsformában az indulók között látni mondjuk az Olympián.

2007. Augusztus 16. - 20:26:17
Válasz #200
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Igaza van a Pistinek,a Cormiert senkinek sem szabad leírni..És ha jobban megfigyelitek a jobb kezével erősebben nyomja a csípőjét,azaz jobban megfeszül a jobb tricepsze ezért látszik a képen egyenesnek,a jobb könyöke pedig lejjebb van mint a bal,ill.a ball vállát megemeli,ezért is tűnhet a válla is féloldalasnak,magyarul valószínű,hogy a póz kivitelezését szúrta el Chris barátunk.Vagy az a baj hogy éppen csak beférhetett abba szűk Wc helységbe,ami nem éppen a kötelező pózokra kijelölt hely(különösen egy 100kg fölötti testépítőnek)  :-p.
Kíváncsi lennék egy tágasabb térben készült fotóra,akár szemből :o
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Augusztus 16. - 20:26:17
Válasz #201
Nem elérhető

máté


Várj akkor korigálom az előző hozzászólást...  /:-)

Szerintem a lábadon látszik a legjobban h formásodik,hiszen felül már amugy sem volt nagyon mit leadni!

Na,kb ezt akartam írni az előbbis,bár lehet ígysem jó!   !+"%


2007. Augusztus 16. - 21:35:09
Válasz #202
Nem elérhető

50hideg


Igaza van a Pistinek,a Cormiert senkinek sem szabad leírni..
Kíváncsi lennék egy tágasabb térben készült fotóra,akár szemből :o

Egy nacit azért nyugodtan magára vehet, mielőtt megfordul! Ugye, Duncan? :-p

2007. Augusztus 16. - 21:45:39
Válasz #203
Nem elérhető

50hideg



Semmi olyan titkos alapanyagot nem alkalmaztam amit eddig nem hasznaltam volna...

Az hogy azokat hogyan hasznaltam az meg egy masik dolog.  ::) --) ;D

Jól látod Steve! Nem is annyira a "milyen", hanem inkább a "hogyan" érdekelne.
Mert tényleg faszán alakulsz! (tudod, ahogy egy közös barátunk mondaná, "én, ha valaki jó, azt elismerem")
Apropó! Jancsis képek vannak már?

2007. Augusztus 17. - 00:16:23
Válasz #204
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member

Semmi olyan titkos alapanyagot nem alkalmaztam amit eddig nem hasznaltam volna...

Az hogy azokat hogyan hasznaltam az meg egy masik dolog.  ::) --) ;D

Jól látod Steve! Nem is annyira a "milyen", hanem inkább a "hogyan" érdekelne.
Mert tényleg faszán alakulsz! (tudod, ahogy egy közös barátunk mondaná, "én, ha valaki jó, azt elismerem")
Apropó! Jancsis képek vannak már?
Marmint Johnnie Jacksonnal?

Nos, valamiert mindig kibujik a kozos pozolas alol... Egyenlore sztem csupan azert mert szarik ra...foleg ilyen gyilkos kozos edzesek utan... De az igazat megvallva nem is nagyon eroltetnem a dolgot...mert annal jobban meg fog lepodni a versenyeken...felteve, hogy a birok megadjak majd nekem a lehetoseget a bizonyitasra pl. vele szemben. Amugy nagyon jo srac, sokat dumalunk...de azert azt tudjuk, hogy versenyen nincs baratsag...es azt is tudjuk (remelem), hogy a bodybuilding az aranyossagrol, az izomcsoportok harmoniajarol kellene, hogy szoljon...velemenyem szerint az o aranyossagbeli hianyossagai sulyosabbak mint az en tomegbeli hianyossagaim...de ne feledjuk...o a favorit a Montreal Pro-n es en elvileg "csak" a top10-re palyaztam...szoval szerintem abszolute nem vagyok szarban...majd elvalik... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 17. - 01:04:51
Válasz #205
Nem elérhető

máté


Mondjuk sztem cris mielőtt beteg lett volna sem volt túl jó formában a versenyeken,régebbi képeken sokkal szálkásabb volt!

Ha ez igaz,akkor neki egy régebbi csigolyasérülésből származóan,gerinc(velő) gyulladása,azt nem tom h mennyire gyulladt be,de azért ez elég komoly dolog,és nem lehet tudni ez hogyan hatott rá,majd a versenyen kiderül!  8-)

Bár mondjuk ő akkoris cris cormier.....  @-o

Amugy a képeit nézegetve JJ is verhetőnek látszik!   ))=/

2007. Augusztus 17. - 04:51:22
Válasz #206
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A datumokkal kapcsolatban mar kisse elveszitettem a fonalat, de azt hiszem ez augusztus 15.-ei...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 17. - 09:26:27
Válasz #207
Nem elérhető

Junior


Elég részletesen átnéztem Jhonnie képeit és a te képeidet is Pisti.... Hát szerintem az arányaid mérföldekre vannak tőle és én még az izom minőségben is téged látlak jobbnak, Jhonnie-é kerek nagy de még se olyan!! Az izmok közti tagoltság és a kidolgozottság a te javadra szól! A tömeg? Hát ő tényleg nem jobb annyival tömegbe mint te arányosságba! Én azt az elvet vallom hogy minden a szinpadon dől el , és ezért színpadon egy kifogástalanúl arányos    100 kiló izomzattal rendelkező ember/ mint te/ szerintem csak jobb lehet mint egy párkilóval nagyobb tömegű de aránytalan fickó /mint Jhonnie/ !!!
Nagyon komolyan haladsz!! Így tovább!!!! Łł= :-):-)::

2007. Augusztus 17. - 09:41:56
Válasz #208
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
 ;D

Na, akkor bemutatom az edzotarsamat J. Janit Texas-bol... Regebben eroemelessel foglalkozott, aztan ugy dontott kiprobalja ezt a body-zast...proba cseresznye... =/+' :D

2007.augusztus 14.


BOOOM!!!  @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 17. - 10:45:25
Válasz #209
Nem elérhető

God Vazzeg


Te jó Isten!  :-)!