2024. Július 02. - 11:47:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 193362 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2007. Augusztus 13. - 22:56:00
Válasz #165
Nem elérhető

ViCtor


awww, Steviee, tetszenek ez a "kis" súlyok. Ránéztem pár képre és kommentár nélkül is levágtam a brutál edzéseteket. Kis súlyok, szenvedő arc, dupla réteg verejték (meg akkor is ver a víz,mikor már vége az edzésnek vagy pihensz) Wow man! Hát, ez nem 10 ismétléses edzésnek tűnik az biztos! Tényleg mesélnek a képek, ami nagyon jó.
Imádom az ilyen edzéseket ,mert hatásos, ..de halál. Nekem is így telik az augusztus. vagyis..hasonlóan...  ;D
Hát, én örülök,ha látok ilyeneket tőled, onnan.

Mégvmi; mennyit lehet tudni az étkezésedről kiegeről ebben a szakaszban? Minden titok?
üdv V. Łł=



Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 13. - 23:05:12
Válasz #166
Nem elérhető

ViCtor


Stevie, kardiónál mennyi a pulzusotok?

Létezik az Steve, h ezeknél a giant setteknél egy hang sem jön ki a torkotokon? :) Örültök,h levegőt kaptok, igaz?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 13. - 23:09:03
Válasz #167
Nem elérhető

ViCtor


Johnnie Jackson, ja bocs  ;D ;D ;D
Ha esetleg úgy adódik, kiváncsi lennék, h a muszklitektől ,mi a kedvence. Meg tudod kérdezni?  ;D @:-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 14. - 00:38:17
Válasz #168
Nem elérhető

pókerarc


Az ESS képeket elnézve,már most esélyed lehetett volna bekerülni a nagy O-ra...
Na de teljesen mind,mert jövőre úgyis bekerülsz ;D :-!

2007. Augusztus 14. - 01:52:08
Válasz #169
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Igy tovább Pisti!

Szurkolunk neked.
Tibi
Koszi Tibi!  ;)

Rajta vagyok a megfelelo vaganyon!  =/+'
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 14. - 01:55:25
Válasz #170
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Stevie, kardiónál mennyi a pulzusotok?

Létezik az Steve, h ezeknél a giant setteknél egy hang sem jön ki a torkotokon? :) Örültök,h levegőt kaptok, igaz?
Eletemben egyszer mertem pulzust kardio kozben...akkor is csak imitaltam a tavalyi venice beach-i Gold's Gym-es fotozason... ))=/

Ha 1 orat non-stop megyek a Stairmaster-en ehgyomorra akkor sztem tokmindegy, hogy kozben mennyi a pulzusom... ::) :)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 14. - 01:57:05
Válasz #171
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az ESS képeket elnézve,már most esélyed lehetett volna bekerülni a nagy O-ra...
Na de teljesen mind,mert jövőre úgyis bekerülsz ;D :-!
Iden meg 3 verseny kvalifikal a 2007-es Olympia-ra...

Es ha minden jol megy en mindharmon indulok (ketton biztos)... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 14. - 10:17:00
Válasz #172
Nem elérhető

ViCtor


..éhgyomorra ,finom 1 órákat nyomni. Gondolom, megy egy maroknyi bcaa az egy óra hawaii előtt-után. A pulzust csak azért kérdeztem, mert nekem a futás és taposásos síelés szinte minden napos, és nekem elég negyed óra. Egy teljes óra  halál lenne, meg számomra felesleges is, azt hiszem. Bár, én 1-2 perc alatt 170es környékén vagyok már.
Ezeket nem összevetésként írtam.
Amikor olvasom és írják,h a nagy hírességek felkészüléskor éhgyomorra tolják az egy óra kardiót,sétát,futást,taposást megállás nélkül, akkor végigfut az agyamon,h lehet, sőt biztos,h valami jól csinálnak és tudnak. De, mivel én elég sokszor kardiozom és HIIT-ezek vagy hybridezek, egyszerűen nem értem meg, miért jó a "sima" 1 óra egy ütemű kardió.
Vagy azért, mert a nagy tömeghez ez egy biztonságos és hatásos alternatíva vagy, én tudom rosszúl és a tapasztalatok azt mondják,h ez a totálisan bevált trender, ha eredményt akarsz.
......nemtom,erre várom a választ már mióta.
Nekem olyan dolgok váltak be, mint a szakaszos futás, 1szakasz brutál tüdőszaggató, 1 szakasz kocogás és ez váltva sokáig, mondjuk 10 percig. Ami elég kemény, és zsírégetésben -"én"szerintem- ugyanott van ,mint az egy óra lazább futás.
Ilyen dolgokat bármely cardiógépen be lehet állítani, és számomra ez nem felesleges,hanem hasznos.

Elég 15-25 perc "halál" mint egy óra sima. Eredmény ua. ; verejték tenger, kardiovaszkulár pozitivitás, zsírégetés...

Steve,cáfolj meg vagy pár mondattal magyarázd meg ezt az egy órás dolgot. Nem vagyok érthetetlen,csak marha kíváncsi. Komolyan.
ebben nagyon benne vagyok és ezért akadtak kétejeim...
Én amatőr te profi, várom a válaszod. Meg, sztem sokakat is érdekelhet ez.  ;D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 14. - 10:21:46
Válasz #173
Nem elérhető

Junior


Üdv mindenkinek! Hello Steve! Nagyon komoly a formád és minden amit eddig véghez vittél!!  :-){  Hihetetlenek az eddig elkészült képek, nagyon brutál formába kerültél és még van pár hét a fináléig! Bele se merek gondolni hogy addig még  mit hozol ki magadból... @:-) Ahoz hogy kicsit belekostoljak az ottani hangulatba két edzés között a hát edzés képeit nézegettem és belegondoltam azokba az óriás szettekbe..... Hátborzongató!! Örülök hogy mind ez neked sikerült! HAJRÁÁ  (:-) Üdv: Simon Tomi

2007. Augusztus 14. - 10:54:30
Válasz #174
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv mindenkinek! Hello Steve! Nagyon komoly a formád és minden amit eddig véghez vittél!!  :-){  Hihetetlenek az eddig elkészült képek, nagyon brutál formába kerültél és még van pár hét a fináléig! Bele se merek gondolni hogy addig még  mit hozol ki magadból... @:-) Ahoz hogy kicsit belekostoljak az ottani hangulatba két edzés között a hát edzés képeit nézegettem és belegondoltam azokba az óriás szettekbe..... Hátborzongató!! Örülök hogy mind ez neked sikerült! HAJRÁÁ  (:-) Üdv: Simon Tomi

Koszi Tomi!

Sajnalom, hogy nem jott ossze amit terveztunk de ne feledd, hogy rengeteg idod van meg a bizonyitasra!!!  ;)

Aki meg nem nezte volna a belinkelt galeriakat...ime 2 hangulatkep a multheti labedzesrol...

Ugyebar 2 ora non-stop oriaszett. Az elson epp kb. feluton voltunk amikor Lee meghalt egy kicsit... ;D Aztan folytattuk...a vegen meg bedobtunk egy kis csokkenozest Hack gepen...240 kilon kezdtunk...jottunk visszafele, noveltuk az ismetleseket...majd a vegen 1-1 tarcsaval azonnal folytattuk Sissy guggolasokkal...azt hogy utana piheno nelkul nyomtunk 50-et a labtolon aztan azonnal 50 labnyujtas...mindezt mar 2 ora edzes utan azt mar nem is emlitem... ;D

Mindenesetre tegnap eleg durva volt...delelott ugyebar vall...aztan delutan lab (megint)...

Johnnie csak ennyit mondott nekem a labedzes vegen: "Ez (Milos) nem normalis...soha nem edzettem meg ilyen kemenyen!" Azt hiszem ez az o szajabol eleg nagy dolog...

Ma csak jatszunk...delelott mell lesz...delutan combhajlito...es mivel ez nem valami sok a Milos beigert masfel-ket ora lepozolast a hajlitozas utan... ;D

Tehat az emlitett labedzos kepek:
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 14. - 18:05:50
Válasz #175
Nem elérhető

50hideg


Steve!
Rájöttem, hogy ha meg akarom nézni a feltöltött képeket, tényleg be kell regisztráljak.
Úgyhogy mostantól itt vagyok, és figyellek! d:)
Látom, jól alakulnak a dolgok, most már el ne baszd!! (bár neked nem szokásod)

(ja, kép azért nincs, mert úgyis sejtheted, hogy ki vagyok)

2007. Augusztus 14. - 19:18:05
Válasz #176
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A szabadgyaki mikor készül?Abba beleszól Milos vagy teljesen rátokbízza? A Milos Team látta már hogy milyen előadóművész vagy? ;D  Łł=
További sikeres és kőkemény munkát kívánok! Látod egyre többen vannak akiket érdekel hogy mi történik a hazánkfiával a távoli ámerikában.  :-):-)::

2007. Augusztus 14. - 20:32:47
Válasz #177
Nem elérhető

szv


Én csak ámulok és bambulok már egy ideje  @-o De mostmár hozá is szoltam a topikhoz 8)  Sok sikert és csak így tovább  :-){ Ja és a képek magukért beszélnek ,de ezt szerintem mindenki látja akinek van szeme :)

2007. Augusztus 14. - 22:42:21
Válasz #178
Nem elérhető

Junior


Úristen.....komoly adatok egy lábedzéshez....!!! :o :o :o  Úgy hogy akkor szerintem még lábazok egy kicsit....  ;D A tervünket én is nagyon sajnálom de mint ahogy te is mondtad van még időm..... de túl sokáig nem húzom! ;) Még az utolsó találkozásunkkor említetted hogy lehet hogy lesz netes közvetítés a versenyedről!! Van vami bővebb infód ezzel kapcsolatban? Tényleg mint ahogy Sztereó is kérdezte, gyaksiddal mi a helyzet?

2007. Augusztus 15. - 05:02:32
Válasz #179
Nem elérhető

máté


Hehe jók a hangulatképek lábazásról...  :-)!   @:-)

Amugy JJ nem ott készül a milossal? meg a Troy,mondjuk őket is megnézném melletted állva(pózolva)!  (:-)

Ja....ha tudsz hozz má nekem lécci koloseum-os pólót!.....úgy teccik!    O0  :-){