2024. Július 02. - 11:42:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 193360 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Augusztus 07. - 02:33:28
Válasz #105
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nos, rovid leszek...

En probaltam ellenallni...de megis igy jartam a labedzesen...megint:

 :----


 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 07. - 09:07:32
Válasz #106
Nem elérhető

tomi


tudtam én....., bejöttek a jókívánságaim :)
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 07. - 22:04:07
Válasz #107
Nem elérhető

nes


Hello Steve! írták h kicsi a közösség itt... hát én is csak most írok elöször, és nemtudom hányan lehetnek így, de biztos még sokan... Sok sikert innen a régi szomszéd városbol is:) =/+'

2007. Augusztus 07. - 22:18:23
Válasz #108
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Koszonom mindenkinek aki ir! Mo-on sajna nagy szazalekban talalkozok negativitassal velem kapcsolatosan. Dehat ilyen az orszag...mindenben...bodybuildingben meg foleg.

En regebben meg megmondtam a velemenyem arrol, ha vkit nem tartok jo atletanak (ettol meg lehet jo ember es forditva is...) illetve, ha ugy gondoltam, hogy vki toketlenul all a dolgokhoz... Rolam sztem egyik sem mondhato el megis fikaznak...es ugye az a legviccesebb, hogy kik... De mar egy ideje befejeztem a velemeny kinyilvanitast...magyar testepitorol se jot se rosszat nem fogok mar mondani. Ha jo...sok sikert neki (de a jo fizikum edeskeves az ervenyesuleshez...)...aki meg nem jo (adottsagu) es/vagy buta abbol meg ugysem lesz semmi extra akkor se ha 50 ml-es fecskendoket fog hasznalni... Ez ilyen egyszeru.  o--O ;D

Akik meg csak vendegkent szoktak ide latogatni azoknak uzenem, hogy igy sem ebben, sem masik topikban nem fognak egy darab fotot sem latni...ugyhogy sztem meger az egesz egy 1 perces regisztraciot... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 08. - 01:13:52
Válasz #109
Nem elérhető

pókerarc


Ezek szerint még mindig baszlatnak...?Hihetetlen amúgy h mi az örömük ebben.Nem baj,majd koppannak sorban mikor éred el a sikereket egymás után.Bár szerintem már most is vannak kopogások...Mi (szerintem sokan) szurkolunk neked!
Kitartást és jó edzést! @:-)

2007. Augusztus 08. - 06:29:19
Válasz #110
Nem elérhető

BrianB


Az egyik delikvenssel ezért romlott meg a viszony. Már ott leírta beképzelt is köcsögnek nyilvánította,mikor még csak a gondolata merült fel a amerikai versenyzésnek. Majd jött a "mit képzelsz te, ki vagy te, csak azért mert te vagy Németh Pisti, azért még nem kapsz vízumot...hát még nekem se adtak". Nevetséges. Mindent elért, amit eddig akart, de mindig van valami, ami miatt ő a kis anyuka kedvence köcsög és ez úgyse sikerül, ha sikerül, akkor majd az nem sikerül. De majd az lesz a vége Pisti, hogy kiállsz a Mr.O-ra, második leszel, miközben Te vagy a jobb, és akkor megkapod, hogy "ugye megmondtam" ;D ;D ;D ;D

2007. Augusztus 08. - 07:32:43
Válasz #111
Nem elérhető

pókerarc



Hide-vel lesz közös képed?Nagyon kíváncsi vagyok h festesz mellette.Az egyéni képeken egyelőre sokkal jobbnak tűnsz...

2007. Augusztus 08. - 07:36:16
Válasz #112
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az egyik delikvenssel ezért romlott meg a viszony. Már ott leírta beképzelt is köcsögnek nyilvánította,mikor még csak a gondolata merült fel a amerikai versenyzésnek. Majd jött a "mit képzelsz te, ki vagy te, csak azért mert te vagy Németh Pisti, azért még nem kapsz vízumot...hát még nekem se adtak". Nevetséges. Mindent elért, amit eddig akart, de mindig van valami, ami miatt ő a kis anyuka kedvence köcsög és ez úgyse sikerül, ha sikerül, akkor majd az nem sikerül. De majd az lesz a vége Pisti, hogy kiállsz a Mr.O-ra, második leszel, miközben Te vagy a jobb, és akkor megkapod, hogy "ugye megmondtam" ;D ;D ;D ;D
;D

Ez tenyleg igy volt...

Es folyamatosan azon vagyok, hogy a tortenet a leirtakhoz hasonloan folytatodjon...  @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 08. - 07:39:49
Válasz #113
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member

Hide-vel lesz közös képed?Nagyon kíváncsi vagyok h festesz mellette.Az egyéni képeken egyelőre sokkal jobbnak tűnsz...
Meglatjuk... Minden esetre Hide "csak" az Olympia-ra keszul...szoval neki 8 hete van vissza...nekem 5.

De nemsokara erkeznek a tobbiek (D. Wolf, J. Jackson, T. Alves)...elvileg ok is mennek Montreal-ba (habar Wolf sztem nem)...majd veluk lepozolok... :--: ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 08. - 07:46:34
Válasz #114
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Es mar vannak is uj kepek...

Sztem sokkal jobbak mint az elozok (ha nem is sokkal...de jobbak  ::) ;D)...ami azert vicces mert mindossze 3 nap (2 edzes) van a ket fotosorozat kozott. Tovabbi fotok a www.milossarcev.com-on (Bulletin Board). De tolem ide is lehet gyujteni parat ha vki nagyon unatkozik.  :D

2007.08.07. (95.5 kg)

Kb. 4.5 het a versenyig...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 08. - 07:53:40
Válasz #115
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 08. - 08:02:25
Válasz #116
Nem elérhető

tomi


Akiket mutattál, azok közül sztem csak Troy Alves-nak van esélye ellened (kb akkorát nőtt mint te), persze 7 hét alatt sokat változnak kint a profik. Amit még észrevettem, hogy mell-ben kicsit előrébb vannak a srácok, de az összes többi izomcsoportban vered őket. Sztem a melled felhozásá érdekében kérdezd meg milyen az az MGF II. Nem tudom ki szokott neked pofázni, de ha felidézem magam előtt a magyar testépítés nagyjait, azt kell hogy mondjam, hogy mindegyik csak magázódhatna veled, talán a Tóth Daninak engedném, hogy tegezzen. @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 08. - 20:15:53
Válasz #117
Nem elérhető

pókerarc


Az egyik delikvenssel ezért romlott meg a viszony. Már ott leírta beképzelt is köcsögnek nyilvánította,mikor még csak a gondolata merült fel a amerikai versenyzésnek. Majd jött a "mit képzelsz te, ki vagy te, csak azért mert te vagy Németh Pisti, azért még nem kapsz vízumot...hát még nekem se adtak". Nevetséges. Mindent elért, amit eddig akart, de mindig van valami, ami miatt ő a kis anyuka kedvence köcsög és ez úgyse sikerül, ha sikerül, akkor majd az nem sikerül. De majd az lesz a vége Pisti, hogy kiállsz a Mr.O-ra, második leszel, miközben Te vagy a jobb, és akkor megkapod, hogy "ugye megmondtam" ;D ;D ;D ;D

ööö a neve ennek az illetőnek hasonlóan kezdődik mint egy doktori cím rövidítése? ;D (persze van némi különbség...)
Nyilván most is azt mondják h a Milos direkt gyűjti a kis köcsögöket mert az anyukájuk befizette egy 1 hónapos edzőtáborra a Kolosseum-ba ))=/ :-){
Akkor várjuk a közös képeket.... ::)

2007. Augusztus 08. - 22:12:47
Válasz #118
Nem elérhető

BrianB


Kapisgálod :-)!. Általában véve a magyar ember kib****tt irigy (...akkor dögöljön meg a szomszéd tehene is felfogás),de másoknak (főleg sok testépítőnek, vagy magát annak mondónak)súlyos önértékelési problémái vannak (kisebbségi érzés), és ezt úgy próbálják leküzdeni, vagy inkább elnyomni, h másokat b****gatnak, főleg olyanokat, akik náluk sokkal jobb sportolók és főleg sokkal jobb emberek (ilyen a Pistink),ha pedig még komoly ambiciókkal is párosul akkor az már felháborító. Ezeknek az embereknek kéne kicsit magukba szállniuk, és elgondolkozni azon, hogy milyen emberek, mit értek el ebben a sportban, összehasonlítani azzal, akit szapulnak és elsüllyedni jó mélyre ott helyben, vagy azt mondani, hogy igen b***meg k**va jó vagy elismerem, és k**vára szeretnék a helyedben lenni.

2007. Augusztus 09. - 00:46:52
Válasz #119
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
www.montrealproclassic.com

Klikk a 'Competitors'-ra a menusorban!




Meg mult penteken beneveztem... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."