2024. Szeptember 27. - 09:24:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ez meg kicsoda?!  (Megtekintve 410069 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Április 02. - 19:06:29
Válasz #615
Nem elérhető

God Vazzeg


Kurvajól néz ki ez a Alexey Lesukov gyerek!   :-)
Picit utánéztem a netem, hogy beléköthessek!  :-/--  ;D
13 éves kora óta edz, 16éves kora óta anyagozik(nem bébitápot  ;D ), most 18.
160-162 cm magas, mint a kutya ülve.  ;D
Azt olvastam róla, hogy nagy reménység, persze biztos, csak ha ilyen ütemben és mennyiségeben tuningolja tovább magát( láttam egy lazább kúrájának a listáját és majd lefordultam a székről  :-O :-O :-O , öregem a ruszki edzője nem sajnálja a srácból a roidokat), akkor lehet még a csúcsra érérse elött Nasser, Orville Burk, Mike Matarazzo, Ray és Mike Mentzer sorsára juthat!  :-)-  8-}
Persze kívánom, hogy ne így legyen mert tényleg nagyon fasza a fizikuma és szeretném egyszer majd egy profi versenyen látni amint másodikként végez a mi Pistink mögött!  :-)-  @-o
Hajrá Steve!  Łł=  (:-)


Miért, Nasser meghalt?  ????...  ?:-/

2008. Április 05. - 07:50:31
Válasz #616
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De ugye vannak még akik jó egészségnek örvendenek.Én is így szeretném megérni a 60 körüli éveimet.  ;)

2008. Április 05. - 10:18:21
Válasz #617
Nem elérhető

George


Nasser nem halt meg...ma még!De nem valami jó eü álapotban van sajnos!  :-\  :----
Az egyik uccsó áldozat a nemrég meghalt 36éves IFBB bro Erik Fromm, Kris Dim pedig nemrég szívrohamott kapott és kómába esett!  0o0o0  :-\
Vigyázzatok magatokra srácok!  8-)
Peace  :-!!!
Erik Fromm halála nem köthető közvetlenül a szteroidok használatához. Kris pedig nem esett kómába, magánál van, tudja mozgatni a végtagjait, és értelmesen beszél, ami egy agyvérzés után elég nagy szó! De szét lehet nézni, hogy az "átlag" emberek közül mennyinek lesz szívrohama, meg agyvérzése, és akkor nem lennének az ilyen esetek felpumpálva. Mert ha egy szimplán túlsúlyos, túlhajszolt ember szívrohamot kap, az nem érdekli a médiát. Az tény, hogy jobban figyelhetnének magukra sokan, akik olyan szinten vannak a sportban, de a baj bármikor beüthet - bárkinél. Ahogy az angol mondaná: Shit happens... Ja, dédanyámnak is agyvérzése volt '83-ban, mégsem koxolt...

2008. Április 05. - 13:05:35
Válasz #618
Nem elérhető

George


Igaz a média szereti felfújni az ilyet, de néha azért ledöbbenek egyesek meddig mennek el az anyagozásban!  :-O
Milos például syntholt (ennek az anyagnak amúgy mi köze a testépítéshez    ::)  ))=/  )
adott be magának,ami a véráramába került és szívrohamot kapott, épp, hogy túlélte!  :--:  :-)!
És szegény Andreas Münzer is biztos valami protein csokiba halt bele 30évesen!  !+"%  :-\
Flexnek is ki kellet venni az egyik veséjét,stb. Viszont az ellenpélda is igen meggyőző!  :-)(-:  (:-)
Ott van Ronnie,Jay, Dexter,Victor,stb, akik az irdatlan mennyiségü cucc ellenére is látszólag egészségesek és elkápráztatnak minket a rendkívüli fizikumukkal!  @-o  @:-)  :-){
Egyébként George nem hiszem hogy a dédanyád 30éves korában kapott agyvérzést mint egykét nagyfiú!  ))=/
Bármilyen dolog mértéktelen fogyasztása elég súlyos kimenetelű lehet. Ott van pl a Nutella :-/] Többen halnak meg még mindig cigitől, piától, meg gyógyszerek mellékhatásaitól, mint azok, akik ténylegesen, teljesítményfokozás céljából használnak doppingszereket. Ha ezeket a dolgokat okosan, megfelelő tudás mellett, és eredeti forrásból használják, akkor lényegesen kisebb az esélye egy ilyen végkifejletnek. De persze ez rengeteg dolgon múlik, meg ugye van természetes szelekció is. Nem mindenki alkalmas mindenféle szer használatára. Ha a doki felír neked valamit, mert beteg vagy, és az nem működik, akkor kapsz egy újabbat, meg újabbat, meg újabbat....amíg nem lesz valami eredmény. És azzal, hogy azok a szerek(amiket feleslegesen szedtél), milyen káros dolgokat okoznak a kis testedben, senki nem fog foglalkozni.
A dopping az emberiséggel egyidős fogalom. Mindig is volt teljesítményfokozás, most is van, és lesz is. Mindig lesznek, akik mellette fognak szólni, és azok is, akik ellene. Ezt a témát itt fejezzük be, mert már rég elmentünk a topik címétől, meg némely szösszeneted már valami különdíjat érdemelne, mert mindegyik hsz-od legalább 4-5 minusz kíséri. Nyilván ha Andreas Münzer is arra használta volna a protein csokit, mint amire te, akkor most is élne, és jó sok "picsát" felszedett volna már a diszkóban....eszembe jutott Johnny "tágpunájú" hozzászólása  ;D ;D ;D No ezt itt befejeztem. :-!!!

2008. Április 05. - 13:15:51
Válasz #619
Nem elérhető

George


De ugye vannak még akik jó egészségnek örvendenek.Én is így szeretném megérni a 60 körüli éveimet.  ;)

Akkor Zsolti te így fogsz ülni végig, amíg 6-ossal kezdődik az életkorod??? ;D

2008. Április 05. - 15:16:24
Válasz #620
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ha ezen múlik,akkor igen.  ;D

2008. Április 05. - 16:23:54
Válasz #621
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nézzünk egy esztétikus badist.Thomas Benagli. Sokan emlékezhettek rá a debreceni Fitparádéról.

1. 12 évesen
2. 21 évesen
3....napjainkban

2008. Április 09. - 06:12:47
Válasz #622
Nem elérhető

izomboy


Az írásaidból te tűnsz alúliskolázottnak....és a te esetedben a karma elég helytálló izomenő.

2008. Április 09. - 08:03:13
Válasz #623
Nem elérhető

hopika


Hé dzsordzs te köcsög, mi faszért kötsz belém állandóan?Kisebbségi komplexusod van vagy mi?  :-Đ  &5*  :-p
Ki nem szarik a minuszokra, mintaz a ovodában baszki... hehe neked több  minuszod van mint nekem... kibaszottul szánalmas!  !+"%
Másrészt meg ha sok plusz vagy minusz jelet kapok azt jelenti, hogy foglalkoznak velem!  @:-)
És baszottul nem érdekel ha nem tetszik valakinek mondandóm, nem fogok senkinek se benyalni azért hogy kedveljen! :-<  @:-)
És ha nem vetted volna észre te fosfejű akkor csak az olyan tuskú aluliskolázott irígy majmok mint te pofáznak be másoknak!  #:-)  &5*
A szántóföld helyett a tudásodat művelted volna bazdmeg... !+"%  8-}

Ha nem foglalkoztat,akkor én javítottam is most az olvasat után a karmádon negatív irányba...
Nem értem miért szapulsz egy olyan embert,akit nem is ismersz?
Nekem volt szerencsém találkozni vele,még ha kis időre is,de egy teljesen korrekt és értelmes embert ismerhettem meg személyében.
Hagyjuk már el a fórumból ezeket az "építő jellegű" hsz-kat,ha lehet!
Uff szóltam!
(egy öltönyös...)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 09. - 09:29:03
Válasz #624
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nézzünk egy esztétikus badist.Thomas Benagli. Sokan emlékezhettek rá a debreceni Fitparádéról.

1. 12 évesen
2. 21 évesen
3....napjainkban
Benagli mikor volt ilyen izmos,vagy rossz a kép?(túl jó?)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 09. - 13:00:22
Válasz #625
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kicsit pixeles kép...de volt jó időszaka. Amikor Magyarországon volt akkor pl szerintem egy nagyon esztétikus,dekoratív formát hozott.

2008. Április 10. - 13:31:49
Válasz #626
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kicsit pixeles kép...de volt jó időszaka. Amikor Magyarországon volt akkor pl szerintem egy nagyon esztétikus,dekoratív formát hozott.
Na igen,itt a GP-n esztétikus volt,azt hiszem 7.lett.Na de ilyen tömege akkor sem volt,meg most sincs..vagy?....
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 11. - 00:18:14
Válasz #627
Nem elérhető

Flex01


Bácsi  :o   ????...

2008. Április 11. - 00:21:52
Válasz #628
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 11. - 00:45:58
Válasz #629
Nem elérhető

madinorbi


A bickó az lehetetlen a többi még ok is lehet
szekönd editör mentes felhasználó