2024. Szeptember 27. - 06:25:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ez meg kicsoda?!  (Megtekintve 410044 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Március 25. - 06:48:33
Válasz #600
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Aki most tonacipőben jelenik meg egy versenyen+öltöny? ( Fehér adidas )  ;D

2008. Március 25. - 12:14:47
Válasz #601
Nem elérhető

fastor


JOe Weider ::)

de am oda van írva a kép alá 8-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 26. - 15:15:34
Válasz #602
Nem elérhető

NaturalBoy


Én is találtam egy képet...Elég meggyóző karja van a sötétebb úriembernek.Egy kis segítség hogy ki lehet ő a kép címe a nevének az első kezdőbetűje  8-)

2008. Március 26. - 15:22:14
Válasz #603
Nem elérhető

Raymond


Én is találtam egy képet...Elég meggyóző karja van a sötétebb úriembernek.Egy kis segítség hogy ki lehet ő a kép címe a nevének az első kezdőbetűje  8-)

Lehet hogy hilyeséget mindok ...Sonny Smidth...(nem tom' hogy kell leírni pontosan a nevét )...de nem vagyok 100%-osan biztos benne...... ::) ::)

2008. Március 26. - 15:27:56
Válasz #604
Nem elérhető

pókerarc


Ez a csávó nem egy színész?

2008. Március 26. - 15:53:37
Válasz #605
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én is találtam egy képet...Elég meggyóző karja van a sötétebb úriembernek.Egy kis segítség hogy ki lehet ő a kép címe a nevének az első kezdőbetűje  8-)

Lehet hogy hilyeséget mindok ...Sonny Smidth...(nem tom' hogy kell leírni pontosan a nevét )...de nem vagyok 100%-osan biztos benne...... ::) ::)
A Sheriff valóban hasonlít Sonny Smith-re... ;D

De a választ nem tudom.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 26. - 18:42:57
Válasz #606
Nem elérhető

NaturalBoy


Nos akkor szabad a gazda?
A seriff egyébként tényleg oylan mint egy sztereotípia egy tipikus mexicóbol bevándorolt kis rendőr akiből minden jó amerikai filben van egy valahol a Los Angelesi rendőrkapitányságon,mint mellékszereplő akit a feletese kioszt vagy épp kávét hoz.
De a látszat csal  ;D A serif egy személyiedző és Phillip Johnson-nak hívják,melette a sőtét bőrü úr szintén személyiedző, Amerikában elég híres legalábbis az internet oldalak szerint.Őt egyébként sam Priest-nek hívják.És hírneve vetegszik Charles Glass hirnevével ha hihetünk a weboldalnak.

2008. Március 26. - 18:55:33
Válasz #607
Nem elérhető

BrianB


.És hírneve vetegszik Charles Glass hirnevével ha hihetünk a weboldalnak.
Maximum a tudása, a hírneve nem hiszem, mert még soha nem hallottam róla... ????...

2008. Március 26. - 18:57:00
Válasz #608
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Most te viccelsz? Komolyan ismernünk kellene őket?  !+"%

Lehet az én szegénységi bizonyítványom csak hogy nem ismerem az urakat.

Akkor csak Naturalboynak.

Ki ő?

2008. Március 26. - 19:04:35
Válasz #609
Nem elérhető

NaturalBoy


Ha tippelnem kellene azt mondanám hogy ő John mc Enroe teniszező  ;D
Egyébként Sztereó én nem mondtam,hogy ismernetek kellene.Ez a topic úgyis csak egy ilyen játék.Ilyen kis találgatós,nem véresen komoly hogy az aki nem ismeri fel ezt vagy azt azt a testépítő világ kiveti magából.csak gondoltam ha beteszek egy ilyen képet akkor mégiscsak izgalmasabb,mintha betenném Ronnie Colemant vagy Jay Cutlert és kérdezgetném hogy na ez ki?Senki nem állította,hogy szegénységi bizonyítványod lenne az hogy nem ismerted fel sam Priest.
Szerintem ne vedd ennyire komolyan ezt a topicot.

2008. Március 26. - 19:13:21
Válasz #610
Nem elérhető

George


Ha tippelnem kellene azt mondanám hogy ő John mc Enroe teniszező  ;D
Egyébként Sztereó én nem mondtam,hogy ismernetek kellene.Ez a topic úgyis csak egy ilyen játék.Ilyen kis találgatós,nem véresen komoly hogy az aki nem ismeri fel ezt vagy azt azt a testépítő világ kiveti magából.csak gondoltam ha beteszek egy ilyen képet akkor mégiscsak izgalmasabb,mintha betenném Ronnie Colemant vagy Jay Cutlert és kérdezgetném hogy na ez ki?Senki nem állította,hogy szegénységi bizonyítványod lenne az hogy nem ismerted fel sam Priest.
Szerintem ne vedd ennyire komolyan ezt a topicot.
Alacsony a ch, alacsony az ingerküszöb ;D Komolyra fordítva - tedd be Képek topikba legközelebb és írd alá rögtön, hogy kicsoda. Itt az ilyeneket nem fogják kitalálni, mert alapvetően mindenkit a versenyzők érdekelnek. Vannak topikok, amik már lerágott csont kategóriába tartoznak, nagyon új dolgot nem lehet benne mutatni, ami sokak számára izgalmas lehetne.

2008. Március 26. - 19:41:24
Válasz #611
Nem elérhető

Jordan


Most te viccelsz? Komolyan ismernünk kellene őket?  !+"%

Lehet az én szegénységi bizonyítványom csak hogy nem ismerem az urakat.

Akkor csak Naturalboynak.

Ki ő?
A "gonosz Orosz", aki tulajdonképpen Litván.  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 26. - 19:43:20
Válasz #612
Nem elérhető

Jordan


Ja a neve lemaradtt....  !+"%
Pavel Tsatsuline
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 30. - 16:27:46
Válasz #613
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tehát tényleg megtévesztő voltam. Így van az érdekes edzésmódszereiről elhíresült "gonosz orosz".

Natural Boy nincs semmi gond...lehet csak az ingerküszöböm csökken tényleg. Bocs,nem akartam "gonoszkodónak" hatni.  :-){

De George júzernél az igazság.

2008. Április 02. - 12:51:56
Válasz #614
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Tehát tényleg megtévesztő voltam. Így van az érdekes edzésmódszereiről elhíresült "gonosz orosz".

Natural Boy nincs semmi gond...lehet csak az ingerküszöböm csökken tényleg. Bocs,nem akartam "gonoszkodónak" hatni.  :-){

De George júzernél az igazság.
Én meg frankón azt hittem hogy csak egy beugratós kép és nem lehet más az ember mint Green doktor a Vészhelyzetből !+"%
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu