2024. Szeptember 27. - 13:17:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ez meg kicsoda?!  (Megtekintve 410105 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Január 22. - 22:31:34
Válasz #405
Nem elérhető

tas


cseles volt ugye? Eddie Moyzan bizony... 8-}

2008. Január 22. - 22:32:44
Válasz #406
Nem elérhető

fastor


cseles volt ugye? Eddie Moyzan bizony... 8-}
de emlyik?:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 22. - 22:35:19
Válasz #407
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 22. - 22:38:04
Válasz #408
Nem elérhető

pókerarc


Na basszus pedig néztem is a bal vállán azt a kis tetkót,amire emlékszem h van neki,de nem gondoltam h ilyen pofátlan leszel és beteszed ;D ;D ;-oo-;

2008. Január 22. - 22:46:29
Válasz #409
Nem elérhető

tas


Fastor. Most magyarázzuk el?  !+"% A Paul Demayo vs. Eddie Moyzan témát már lezártuk. A legutolsó képről volt most szó. Tudod, akinek csak félig látszik az arca.  ;D ;D ;D

2008. Január 22. - 22:47:34
Válasz #410
Nem elérhető

fastor


Fastor. Most magyarázzuk el?  !+"% A Paul Demayo vs. Eddie Moyzan témát már lezártuk. A legutolsó képről volt most szó. Tudod, akinek csak félig látszik az arca.  ;D ;D ;D
igen de én végig a demayo ELÖTTI KÉPRE tippeltem vazze ˝=/ ))=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 22. - 22:54:10
Válasz #411
Nem elérhető

tas


Na mind1. A Demayos kép előtt, amit Sztereo rakott be, azelőtt volt Eddie. Meg még előtte volt két fazon, az egyik Shawn Ray, a másik nem tudjuk. De hagyjuk.  :-!!!

2008. Január 22. - 22:59:32
Válasz #412
Nem elérhető

fastor


Na mind1. A Demayos kép előtt, amit Sztereo rakott be, azelőtt volt Eddie. Meg még előtte volt két fazon, az egyik Shawn Ray, a másik nem tudjuk. De hagyjuk.  :-!!!
most nem az amelyiknek csak az orráig láccik az arca?
hóóóó összezavartatok :-)-> [:-o]
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 22. - 23:01:33
Válasz #413
Nem elérhető

Bubee


Na most én is teszek be két nem túl nehéz képet, csak h visszatérjünk a témához  /:-)

A második kicsit nehezebb. A megfejtőnek (+) jár  :-*

Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 22. - 23:10:52
Válasz #414
Nem elérhető

tas


Az első Dave Draper  ;D
A második ismerős, de nem tudom. !+"%

2008. Január 22. - 23:11:41
Válasz #415
Nem elérhető

Bubee


Az első Dave Draper  ;D
A második ismerős, de nem tudom. !+"%

Hát ez nem jött össze  :-*  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 22. - 23:14:39
Válasz #416
Nem elérhető

Bubee


Mike Katz az első  @:-)

Talált süllyedt  8-) (+)

Swarcinégernek is egy (+), kivételesen a második helyezett is kap pacsit  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 22. - 23:15:16
Válasz #417
Nem elérhető

swarci


az első Mike Katz másikat meg lócsöcs tuggya, de a forma ott van

vaze jana ˝=/ ;D

2008. Január 22. - 23:16:29
Válasz #418
Nem elérhető

tas


De gyökér vagyok. Felismertem, ez Mike Katz, cska valamiért rossz nevet írtam. Talán a szőke haj. Mike Katz ala Pumping Iron  ;D

2008. Január 22. - 23:20:35
Válasz #419
Nem elérhető

tas


Na jólvan. Most hogy leégettem magam, no itt van e:  ;D ;D