2024. Szeptember 27. - 23:25:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ez meg kicsoda?!  (Megtekintve 410206 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2007. December 23. - 19:30:52
Válasz #225
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Steve te nem játhatsz.... ;D.....meg különben is biztos van valami képkereső szoftvered.  ;D

Najó egye fene...megírom neked azt az edzéstervet.  =/+' !+"% ;D

2007. December 23. - 19:36:52
Válasz #226
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve te nem játhatsz.... ;D.....meg különben is biztos van valami képkereső szoftvered.  ;D

Najó egye fene...megírom neked azt az edzéstervet.  =/+' !+"% ;D
A virágnak megtiltani nem lehet...így Steve is játszhat!!!  :-/-(-: :D

Komolyan írsz nekem edzéstervet?!  <3!


OK! Szeretném felhozni a karjaimat, a mellemet, vastagabbá tenni a hátamat, hozni a combom külső ívén, szálkásabbá tenni a combhajlítómat és a seggemet, mélyebbé a hasamat! Tömegben kb. 5 kiló izmot szeretnék. Határidő: augusztus 9.

Naaaaaa, Zsoooooltiiii!!!!! Lééééégysziiiiii!!!!!   @-o :-){ :-*

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 23. - 19:41:33
Válasz #227
Nem elérhető

George


Akkor gyere költözz addig Szegedre és velünk fogsz edzeni, megoldjuk! ;D Hasmélyítésre van itt nálunk fémből tárcsa, próbáltad már?

2007. December 23. - 19:47:19
Válasz #228
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ok! Nem gond! Ami fontos hogy lépésről lépésre kövesd az utasításaimat mert ez a H.A.T tréning ( High Atrophy Training )

Fontos hogy vegyél egy fehér "J"-t. Kell még kretén monohidrát és detoxy izoflavon. Ezeket szerezd be először.
Ha ez megvan akkor heti 2 alkalom PPP módszer ( pimpong-petting-pankráció )Ez jó a seggnek és a combnak!  ;D
Kell még TTT módszer heti 3 alkalom(tantrikus tónushozó terápia).Ez lényegében fohász a jóistenhez!  ;D Ez felhozza a kart és a hátat.

Kardiónak a golfot és a sakkot ajánlom.  ;D

Ez segíteni fog....

...várj én is elmegyek érted imádkozni.

Gyónni akarsz előtte?  ;D




2007. December 23. - 19:49:37
Válasz #229
Nem elérhető

fastor


Ok! Nem gond! Ami fontos hogy lépésről lépésre kövesd az utasításaimat mert ez a H.A.T tréning ( High Atrophy Training )

Fontos hogy vegyél egy fehér "J"-t. Kell még kretén monohidrát és detoxy izoflavon. Ezeket szerezd be először.
Ha ez megvan akkor heti 2 alkalom PPP módszer ( pimpong-petting-pankráció )Ez jó a seggnek és a combnak!  ;D
Kell még TTT módszer heti 3 alkalom(tantrikus tónushozó terápia).Ez lényegében fohász a jóistenhez!  ;D Ez felhozza a kart és a hátat.

Kardiónak a golfot és a sakkot ajánlom.  ;D

Ez segíteni fog....

...várj én is elmegyek érted imádkozni.

Gyónni akarsz előtte?  ;D





 Łł= Łł= Łł= Łł= (:-) :-)! ;-oo-; @:-)
rohadtjó:d
szakadtame gy sport:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 23. - 19:56:39
Válasz #230
Nem elérhető

George


Azé' Zsolti ne csak a régi termékeket reklámozd...zsírégetésre van pl. a 5-shots-cuts 50 Cent ajánlásával  O0

2007. December 23. - 21:55:40
Válasz #231
Nem elérhető

endre66


Még régebben használtam az edzésfelosztáshoz a módszereiteket (KPO), emlékeztek rá? De szerintem szar ))=/ 

 ;)

2007. December 23. - 22:14:26
Válasz #232
Nem elérhető

George


Endre én a te módszered a hasfal erősítésére nem mertem még kipróbálni...100 kilót végiggörgetni a hason ;D párszor láttam ahogy csinálod ))=/ lehet te is mélyítetted a hasad, ahogyan Steve is szeretné

2007. December 27. - 17:09:30
Válasz #233
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kicsoda ő?

Nem nehéz...lehet Steve,Endre,George nem játszhat.  ;D

Az arc árulkodó!

2007. December 27. - 17:18:37
Válasz #234
Nem elérhető

endre66


Jackie Chan. ?:-)

2007. December 27. - 17:41:04
Válasz #235
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. December 27. - 17:42:15
Válasz #236
Nem elérhető

Longman


Mai képnek tünik, szal nem hinném, hogy Kris Dim fiatal korában... vagy igen? Bár akkor a tetkója is árulkodna... ????...
A legnagyobb vesztes, aki nem látja, hogy nyer.

Elestél hétszer....
                             ....kelj fel nyolcszor!!

2007. December 27. - 17:45:55
Válasz #237
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem-nem....nem Kris Dim

2007. December 27. - 18:12:10
Válasz #238
Nem elérhető

gurkha


Bolo Yang??

2007. December 27. - 18:14:39
Válasz #239
Nem elérhető

The Rock


Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!