2024. Október 02. - 10:27:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GIRLS!!!  (Megtekintve 471607 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. December 16. - 22:03:19
Válasz #870
Nem elérhető

JelcY=)


8-}


...annyira ismerős ez playboy nyuszi... !+"% ;D ;D ;D >:D... o:) O0 mwuahahahaha... :-)(-: 8)
"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2008. December 17. - 08:20:15
Válasz #871
Nem elérhető

Gabe


Az én kedvencem ::)

Miss tutajostekintet 2008?  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 17. - 13:09:07
Válasz #872
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Pár kép legújabb kedvencetekről :P :P........Trisha Maree

2008. December 17. - 13:11:59
Válasz #873
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2008. December 17. - 13:13:32
Válasz #874
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2008. December 17. - 13:46:06
Válasz #875
Nem elérhető

JFlame


Pár kép legújabb kedvencetekről :P :P........Trisha Maree

gyönyörű akárcsak Te :-){

2008. December 17. - 17:28:09
Válasz #876
Nem elérhető

George


Láttam a videóját ****:)))

2008. December 17. - 17:34:02
Válasz #877
Nem elérhető

Jordan


Láttam a videóját ****:)))

Ha tudsz valami linket nyugodtan oszd meg velunk, vagy akar johet priviben is.  o:)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. December 17. - 18:41:00
Válasz #878
Nem elérhető

Maszat


lehet nagy hiba volt ezt a topicot edzés előtt átfutni "néhányszoros" testo szintel:DDD
A topic elején van pár már már tényleg durva fizikumú csajszi,ami számomra már túlzás.Nagyon is jó ha 1 csajnak sportosan feszes a teste,esetleg picit izmos,de ami már durván izmos az számomra már férfias.És hát amikor az ember hátul van és lát 1 nagy széles hátizmot,ami esetleg akkor  mint a sajátja...számomra nem túl erotikus.
Aztán lehet csak akkorára kell nőni mint Steve,és akkor minden ok lesz:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. December 17. - 23:24:02
Válasz #879
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
lehet nagy hiba volt ezt a topicot edzés előtt átfutni "néhányszoros" testo szintel:DDD
A topic elején van pár már már tényleg durva fizikumú csajszi,ami számomra már túlzás.Nagyon is jó ha 1 csajnak sportosan feszes a teste,esetleg picit izmos,de ami már durván izmos az számomra már férfias.És hát amikor az ember hátul van és lát 1 nagy széles hátizmot,ami esetleg akkor  mint a sajátja...számomra nem túl erotikus.
Aztán lehet csak akkorára kell nőni mint Steve,és akkor minden ok lesz:D
Ha már odáig eljutsz egy csajjal, hogy "Te vagy hátul"...akkor valószínűleg nem azért vagy vele mert férfias. Szóval ha a felvázolt szituációban mégis elmegy a kedved az erotikától akkor annak csak egy oka lehet...


Túl kicsi vagy!  ***)))) ****:))) ****:))) ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 17. - 23:40:00
Válasz #880
Nem elérhető

Gabe


Ha már odáig eljutsz egy csajjal, hogy "Te vagy hátul"...akkor valószínűleg nem azért vagy vele mert férfias. Szóval ha a felvázolt szituációban mégis elmegy a kedved az erotikától akkor annak csak egy oka lehet...


Túl kicsi vagy!  ***)))) ****:))) ****:))) ****:)))
lehet, hogy csak attól tart, hogy túl gömbölyű a fenék, így a fenék hozzá legközelebb eső pontjára fektetett érintő és a döféspont távolsága miatt
a léc hozzá legközelebb eső pontja és a fenék találkozásakor a szerszám támadáspontja és a hüvely legmélyebb pontjának távolsága nem közelít a nullához, szélsőséges esetben olyanokká válnak,mint a párhuzamos egyenesek, és csak a végtelenben találkoznak.
És akkor még nem beszéltünk az általa vázolt túlságosan nagy musculus latissimus dorsi  látványának és a bájdorong x->-xnégyzet függvény koordinátarendszerben ábrázolt Y tengelytől jobbra eső eredményének egyenes arányosságáról.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 17. - 23:46:26
Válasz #881
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ha már odáig eljutsz egy csajjal, hogy "Te vagy hátul"...akkor valószínűleg nem azért vagy vele mert férfias. Szóval ha a felvázolt szituációban mégis elmegy a kedved az erotikától akkor annak csak egy oka lehet...


Túl kicsi vagy!  ***)))) ****:))) ****:))) ****:)))
lehet, hogy csak attól tart, hogy túl gömbölyű a fenék, így a fenék hozzá legközelebb eső pontjára fektetett érintő és a döféspont távolsága miatt
a léc hozzá legközelebb eső pontja és a fenék találkozásakor a szerszám támadáspontja és a hüvely legmélyebb pontjának távolsága nem közelít a nullához, szélsőséges esetben olyanokká válnak,mint a párhuzamos egyenesek, és csak a végtelenben találkoznak.
És akkor még nem beszéltünk az általa vázolt túlságosan nagy musculus latissimus dorsi  látványának és a bájdorong x->-xnégyzet függvény koordinátarendszerben ábrázolt Y tengelytől jobbra eső eredményének egyenes arányosságáról.
;D

A helyzet ebben az esetben is ugyanaz...

Túl kicsi vagy!!!   >:D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 17. - 23:48:32
Válasz #882
Nem elérhető

Gabe


Így igaz!

Csak gondoltam lehet, hogy reál beállítottságú és a te nyers válaszod nagyon megriasztja,
viszont ha matematikai analízissel vázoljuk fel neki, akkor sokkal könnyebben megemészti!
 :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 17. - 23:55:42
Válasz #883
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Így igaz!

Csak gondoltam lehet, hogy reál beállítottságú és a te nyers válaszod nagyon megriasztja,
viszont ha matematikai analízissel vázoljuk fel neki, akkor sokkal könnyebben megemészti!
 :D
:D

Ügyesen vezetted le az esetleges hiányosságainak a definícióját. Habár a bájdorong méretét sztem túl hirtelen becsülted alá, a valószínűségének az alapja még nem nyert alátámasztást...  8-}


 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 17. - 23:59:09
Válasz #884
Nem elérhető

Gabe


Így igaz!

Csak gondoltam lehet, hogy reál beállítottságú és a te nyers válaszod nagyon megriasztja,
viszont ha matematikai analízissel vázoljuk fel neki, akkor sokkal könnyebben megemészti!
 :D
:D

Ügyesen vezetted le az esetleges hiányosságainak a definícióját. Habár a bájdorong méretét sztem túl hirtelen becsülted alá, a valószínűségének az alapja még nem nyert alátámasztást...  8-}


 ;D
Akkor most Maszaton a sor, hogy a definíciót numerikus módszerek segítségével megcáfolja!
Vagy azt mondja elő a farbával és csinál a csajoknak egy svédasztalt!  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"