2024. Október 02. - 06:30:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GIRLS!!!  (Megtekintve 471573 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Június 17. - 20:52:56
Válasz #795
Nem elérhető

kovpeter


igen. bocsi ha régi levélre reagáltam .és  a többes szám azért volt mert kb. 10 ilyen megjegyzést olvastam és úgy gondoltam hogy ezt a véleményt leírom hiszen hozzá tettem hogy izlések és pofonok..................... én csak azt nem értem ha valakinek ez nem jön be akkor minek nézi?????? tudod hány ember nem tetszik nekem pl. az utcán ha végigmegyek??????? de még sem fikázom őket .................. mert ami nem tetszik vagy aki nem tetszik nekem azt leszarom és nem sértem meg vele mert hiszen valakinek meg bejön és valószínű hogy talál magának egy párt is akinek viszont a "legszebb!!!!"
Suzy, ne húzd fel magad, még akkor sem éri meg, ha 10 post van róla ;D ;D ;D ;D
Egy a lényeg, mindenki magának, és a körülette lévőknek felejen meg, hogy milyen arányban megy a kettő, az is saját döntés :)
Én deörülnék, ha azért néznének meg, mert izmos vagyok ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Most miért néznek meg?  ;D

2008. Június 17. - 21:04:30
Válasz #796
Nem elérhető

Jordan


Én deörülnék, ha azért néznének meg, mert izmos vagyok ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Há gyúrjáá vazze!  =/+'
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 17. - 21:29:17
Válasz #797
Nem elérhető

FirstLady


igen. bocsi ha régi levélre reagáltam .és  a többes szám azért volt mert kb. 10 ilyen megjegyzést olvastam és úgy gondoltam hogy ezt a véleményt leírom hiszen hozzá tettem hogy izlések és pofonok..................... én csak azt nem értem ha valakinek ez nem jön be akkor minek nézi?????? tudod hány ember nem tetszik nekem pl. az utcán ha végigmegyek??????? de még sem fikázom őket .................. mert ami nem tetszik vagy aki nem tetszik nekem azt leszarom és nem sértem meg vele mert hiszen valakinek meg bejön és valószínű hogy talál magának egy párt is akinek viszont a "legszebb!!!!"
Suzy, ne húzd fel magad, még akkor sem éri meg, ha 10 post van róla ;D ;D ;D ;D
Egy a lényeg, mindenki magának, és a körülette lévőknek felejen meg, hogy milyen arányban megy a kettő, az is saját döntés :)
Én deörülnék, ha azért néznének meg, mert izmos vagyok ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Most miért néznek meg?  ;D
Hát azt nem tudom... azt attól kéne megkérdezni, aki megnéz :D

Gyúrok vazze nemsokára ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 18. - 09:02:44
Válasz #798
Nem elérhető

kovpeter


igen. bocsi ha régi levélre reagáltam .és  a többes szám azért volt mert kb. 10 ilyen megjegyzést olvastam és úgy gondoltam hogy ezt a véleményt leírom hiszen hozzá tettem hogy izlések és pofonok..................... én csak azt nem értem ha valakinek ez nem jön be akkor minek nézi?????? tudod hány ember nem tetszik nekem pl. az utcán ha végigmegyek??????? de még sem fikázom őket .................. mert ami nem tetszik vagy aki nem tetszik nekem azt leszarom és nem sértem meg vele mert hiszen valakinek meg bejön és valószínű hogy talál magának egy párt is akinek viszont a "legszebb!!!!"
Suzy, ne húzd fel magad, még akkor sem éri meg, ha 10 post van róla ;D ;D ;D ;D
Egy a lényeg, mindenki magának, és a körülette lévőknek felejen meg, hogy milyen arányban megy a kettő, az is saját döntés :)
Én deörülnék, ha azért néznének meg, mert izmos vagyok ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Most miért néznek meg?  ;D
Hát azt nem tudom... azt attól kéne megkérdezni, aki megnéz :D

Gyúrok vazze nemsokára ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

De mit kell egymást megnézni az utcán?  ????...

2008. Június 18. - 19:48:51
Válasz #799
Nem elérhető

FirstLady


igen. bocsi ha régi levélre reagáltam .és  a többes szám azért volt mert kb. 10 ilyen megjegyzést olvastam és úgy gondoltam hogy ezt a véleményt leírom hiszen hozzá tettem hogy izlések és pofonok..................... én csak azt nem értem ha valakinek ez nem jön be akkor minek nézi?????? tudod hány ember nem tetszik nekem pl. az utcán ha végigmegyek??????? de még sem fikázom őket .................. mert ami nem tetszik vagy aki nem tetszik nekem azt leszarom és nem sértem meg vele mert hiszen valakinek meg bejön és valószínű hogy talál magának egy párt is akinek viszont a "legszebb!!!!"
Suzy, ne húzd fel magad, még akkor sem éri meg, ha 10 post van róla ;D ;D ;D ;D
Egy a lényeg, mindenki magának, és a körülette lévőknek felejen meg, hogy milyen arányban megy a kettő, az is saját döntés :)
Én deörülnék, ha azért néznének meg, mert izmos vagyok ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Most miért néznek meg?  ;D
Hát azt nem tudom... azt attól kéne megkérdezni, aki megnéz :D

Gyúrok vazze nemsokára ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

De mit kell egymást megnézni az utcán?  ????...
Én pl. szoktam nőket nézni az utcán, hogy jó-e a ruhája, izmos-e, szép a haja, vagy a táskája, meg ilyenek... de a pasik nyilván nem ezt szokták figyelni ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 18. - 19:56:12
Válasz #800
Nem elérhető

sasa


Én mindig bentről megyek kifelé. Elöször nézem a cicikek a popsit és talán még a táskát is megnézem. ;D

2008. Június 18. - 20:01:26
Válasz #801
Nem elérhető

FirstLady


Én mindig bentről megyek kifelé. Elöször nézem a cicikek a popsit és talán még a táskát is megnézem. ;D
De az sem meglepő, ha gyorsan megy, nincs időd a táskára  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 18. - 20:11:12
Válasz #802
Nem elérhető

sasa


A táskát csak miattad írtam, hogy ne nagyon égjek be, mert igaz, hogy öreg, de pasi vagyok. ;D

2008. Június 18. - 20:23:40
Válasz #803
Nem elérhető

Boresz


Lédi!
A szeme alatti táskát nézed,vagy a kezében a tecsósat? ;D
Én amúgy fentről menek lefelé,pofi,cici,kuffer,láb.Ha a feje nem tetszik akkor nagyon nem is lesem tovább,de persze diszkréten sasolom a szebbik nemet,nem tátott szájjal mint a h.v.cs.-k,bekiabálva. A főutcán meg életveszély kocsival végigmenni még akkor is ha 30-as tábla van,mert koccanni simán lehet,meg a nyaka az embernek is megrándulhat amennyit kapodni kell :o. Cicik hada,és libbenő rövid szoknyákkal van tele a város napközben. :-)(-:
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 18. - 20:52:53
Válasz #804
Nem elérhető

FirstLady


Lédi!
A szeme alatti táskát nézed,vagy a kezében a tecsósat? ;D
Én amúgy fentről menek lefelé,pofi,cici,kuffer,láb.Ha a feje nem tetszik akkor nagyon nem is lesem tovább,de persze diszkréten sasolom a szebbik nemet,nem tátott szájjal mint a h.v.cs.-k,bekiabálva. A főutcán meg életveszély kocsival végigmenni még akkor is ha 30-as tábla van,mert koccanni simán lehet,meg a nyaka az embernek is megrándulhat amennyit kapodni kell :o. Cicik hada,és libbenő rövid szoknyákkal van tele a város napközben. :-)(-:
Neeem, hát a guccit, meg a pradát, meg az ieneket  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
amúgy a tecsós az nem is táska, hanem szatyor :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 18. - 21:06:29
Válasz #805
Nem elérhető

Boresz


a szatyor az az öreg nénike szlengül >:D
amúgy meg tökmindegy milyen a táskája mert 2 hét mulva már más fog tetszeni neki,és abban sem fog megtalálni semmit  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 18. - 21:18:38
Válasz #806
Nem elérhető

FirstLady


amúgy meg tökmindegy milyen a táskája mert 2 hét mulva már más fog tetszeni neki,és abban sem fog megtalálni semmit  ;D
Mivan ismersz? :-O 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 18. - 21:22:28
Válasz #807
Nem elérhető

Boresz


wehehehehe  ;D ;D ;D
csak a helyzet ismerős   !+"%
minden szirszar belefér a táskátokba de mikor azt meg kéne keresni akkor az alján van,az állólámpa mellett,a trambulinra ráakasztva a mellékzsebben  ;D,tiszta Méri Poppinsz >:D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 07. - 15:25:52
Válasz #808
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Július 10. - 12:31:38
Válasz #809
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)