2024. Szeptember 27. - 04:21:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 270954 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 19. - 22:15:52
Válasz #165
Nem elérhető

hopika


Na persze. Szintén a Viktorra hallgatva vettem Aplodant a Hydroxycut Hardcore mellé. Egy dolog változott, egyfolytában éhes vagyok !!! De valami iszonyat módon, és bármit megeszek amit találok. Asszem ez nem mozdítja elő a diéta ügyét.  :-\

Azé' egy kicsit most elbizonytalanítottál...a most következő szárazizomnövelésem utánra beterveztem már az Aplodan-Thermogain kombót 2-3 hónapra...Lehet elsőnek csak egy adagot szerezzek be belőle???

Okosok!Mondjatok véleményt! ?:-/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 19. - 22:26:48
Válasz #166
Nem elérhető

parrre


Tsó az Aplodant a dobozzal együtt kell szedni!!!Úgy biztosan nem leszel éhes elég sokáig,csak a cucc lesz kissé gazdaságtalan. @-o @-o @-o


Na az lehet.  8-} 
Asszem marad a Hydroxycut Hardcore HCA CLA kombó, 3 hét mulva meg a maradék 3rd burn . Aplodan meg majd jó lesz tömegelésnél.
Ja egyébként (már nem azért hogy felvágjak  8-))  99 cm és 101 kg. A terv fele teljesült, a másik fele meg nagyon a célegyenesben van.  @:-)

2007. December 19. - 22:30:54
Válasz #167
Nem elérhető

hopika


Grat!!! :-)!

Én nem tudom mennyi leszek,mikor nekikezdek az újabb fogyasztásnak:de hamarosan kiderül... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 20. - 05:16:23
Válasz #168
Nem elérhető

GetFreaky!


Szerintem jó kajálás, mármint diéta napi kardió, zsírégető és már búcsúzhat is az ember a zsíszövetnek!!!
Persze kardió szerintem minden nap!!!!


Egyébként nem a reklám helye de Nagyfogyás ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2007. December 20. - 09:01:06
Válasz #169
Nem elérhető

parrre


Szerintem jó kajálás, mármint diéta napi kardió, zsírégető és már búcsúzhat is az ember a zsíszövetnek!!!
Persze kardió szerintem minden nap!!!!


Egyébként nem a reklám helye de Nagyfogyás ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Húúúúúúúúúúú  ... ezt kipróbálom !  8-)

2007. December 20. - 15:12:12
Válasz #170
Nem elérhető

GetFreaky!


Szerintem jó kajálás, mármint diéta napi kardió, zsírégető és már búcsúzhat is az ember a zsíszövetnek!!!
Persze kardió szerintem minden nap!!!!


Egyébként nem a reklám helye de Nagyfogyás ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Húúúúúúúúúúú  ... ezt kipróbálom !  8-)


Mármint a nagyfogyásba látott dolgakat vagy amúgy a leírtakat! ;D ;D

2007. December 22. - 17:10:43
Válasz #171
Nem elérhető

sany80



Hogy lehet azt kiszamolni hogy menyi az embernek a zsirtomege?En amugy 1 honap allat fogytam 7 kg mindem masodik nap edzes csak 40 perc es zsiregeto tapasz nagyon jo.Most szeretnek izmot novelni.

2007. December 28. - 13:04:20
Válasz #172
Nem elérhető

GetFreaky!



Hogy lehet azt kiszamolni hogy menyi az embernek a zsirtomege?En amugy 1 honap allat fogytam 7 kg mindem masodik nap edzes csak 40 perc es zsiregeto tapasz nagyon jo.Most szeretnek izmot novelni.



....és szerezz be egy tolómérőt testvér! :-<

2008. Február 01. - 22:00:23
Válasz #173
Nem elérhető

Kris


Valakinek van tapasztalata az Animal Cuts-al kapcsolatban.

gondolkozom ,hogy megerositem a dietam 2.-felet vele.

Eleg sok tabletta egy napi adag. Ez csak vakitas ,vagy tenyleg eleg osszetett a termek?

2008. Február 08. - 14:20:23
Válasz #174
Nem elérhető

ViCtor


Gyerekek, ViCtorka próbálja a harmadik generációs stimulantot mától. Éhségérzet nuku elsőkörön. Az az elsőgenerációs Endorfin mámor még közel sincs. (Sírjuk vissza a régi 'kis kék dobozt'. Bár ez sem gagyi  :P
www.stimulantx.com (sok komment,ami ezen az oldalon található, még az első generációsra írták!) /Jó, h vagyok, mindent tudok./ huh, ez rimmelt is, nomeg beképzelt is volt, tán jön vissza az endorfinito? Wow, adjatok egy minuszt, mer' ez egy konzervatív fórum, konzi emberekkel! Ami, teljesen okay.  /:-)  ))=/
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Február 08. - 14:21:54
Válasz #175
Nem elérhető

endre66



2008. Február 08. - 14:24:40
Válasz #176
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Február 08. - 14:27:18
Válasz #177
Nem elérhető

Bubee


Gyerekek, ViCtorka próbálja a harmadik generációs stimulantot mától. Éhségérzet nuku elsőkörön. Az az elsőgenerációs Endorfin mámor még közel sincs. (Sírjuk vissza a régi 'kis kék dobozt'. Bár ez sem gagyi  :P
www.stimulantx.com (sok komment,ami ezen az oldalon található, még az első generációsra írták!) /Jó, h vagyok, mindent tudok./ huh, ez rimmelt is, nomeg beképzelt is volt, tán jön vissza az endorfinito? Wow, adjatok egy minuszt, mer' ez egy konzervatív fórum, konzi emberekkel! Ami, teljesen okay.  /:-)  ))=/

Na küldjed csak h mit ér... Kiváncsi vagyok nagyon h mit butítottak rajta megint  ˝=/
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 08. - 14:32:09
Válasz #178
Nem elérhető

ViCtor


ÓKKK! Ma kezdtem, innetől 44 nap még. Szerencsére a Metyl coffein benne van 100mg, ez minden eddigi száraz coffeinnél jobb. Nincs is mellékhatása,mint a másiknak, és 6x "erősebb" Enélkül, semmit sem érne a stimulantx, ezért egyedi.
Egy-két dologot még tettek bele, ahogy nézem a profilját.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 16. - 01:13:39
Válasz #179
Nem elérhető

fitnesscica


En erdeklodnek kinek milyen tapasztalata van a Secretague-val kapcsolatban.En kiprobaltam es en meg mindig rosszul vagyok tole.A hanyinger,a fejfajas,a hidegrazas,a magas vernyomas orrverzessel par napon belul jelentkeztek.En szedtem Humagrot evekkel ezelott ami novekedesi hormon es soha semmilyen bajom nem volt tole.Mivel a Humagro csak Amerikaban legalis,ezert inkabb olyat akartam kiprobalni ami olyan hatasos mint a Humagro,de az EU-ban engedelyezett.En nem tudom mi a valos osszetetele ennek a Secretagouge-nak,de en csak 5 napig szedtem es meg mindig emelygek,fejem faj,stb.Van valakinek hasonlo tapasztalata ezzel a termekkel kapcsolatban?Nem igazan szeretnek maradando karosodast szerezni.