2024. Szeptember 29. - 01:23:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 271029 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Június 01. - 13:16:23
Válasz #405
Nem elérhető

madinorbi


Sorry,az utosló sort elírtam. @-o  Így a helyes -> Szerintetek melyik lenne a jobb választás?
A hyperdrol és retain fedi egymást hatóanyagok tekintetében a hyper jobb sztem szedd azt a retain nem egy nagy durranás van 300 ezer termék ami 7keto származékokkal nyomul
hyper és restore fedi egymást bocs elírtam  ::)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 01. - 21:05:17
Válasz #406
Nem elérhető

Sanyika


Helló!
Olvasgattam a témát.
Lenne egy kérdésem ezekről atestzsír csökkentőkről. Érdemes ezeket használni vagy nem?
Kicsim már túl vagyok a 120-on, igaz nem annyira látszik meg rajtam mert magas vagyok, de már engem is zavar a súlyom és ezért kéne valamit csinálnom. VAgy Ha tudnátok ajánlani egy jó gyakorlasort otthonra akkor megköszönném. (A lábam 1 hónapja elvolt törve, szóval ne legyen ugrálósdi a gyakorlatba.)

2008. Június 02. - 13:09:21
Válasz #407
Nem elérhető

Rob


Köszi a segítséget. Akkor sztem Hyperdrol lesz. @:-)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Június 08. - 17:27:13
Válasz #408
Nem elérhető

sterol


Most kezdenék el diétázni a strandszezon miatt, van még kb. 1,5 hónapom. Legutoljára spiropentet szedtem 6hétig és bevállt, viszont most kicsit több a hasamon a felesleg és kombinálnám Hyperdrol-lal, valamint még van kb. 200szem Nitrixem is. Kombinálhatom egyszerre a hármat? A spiroval nem mentem 4szem felé, most sem tervezem és két nap on-off szisztémában szedtem. Mi lenne a megfelelő kombináció?

2008. Június 10. - 14:14:39
Válasz #409
Nem elérhető

God Vazzeg


Csak annyit akarok írni, hogy a glutamin maximálisan hozza amit reméltem tőle, frankó teltek az izmok, és az izomérzés is sokkal jobb  /:-)  :-)!

2008. Június 10. - 14:17:13
Válasz #410
Nem elérhető

madinorbi


Most kezdenék el diétázni a strandszezon miatt, van még kb. 1,5 hónapom. Legutoljára spiropentet szedtem 6hétig és bevállt, viszont most kicsit több a hasamon a felesleg és kombinálnám Hyperdrol-lal, valamint még van kb. 200szem Nitrixem is. Kombinálhatom egyszerre a hármat? A spiroval nem mentem 4szem felé, most sem tervezem és két nap on-off szisztémában szedtem. Mi lenne a megfelelő kombináció?
A strandok már nyitva vannak  ;)
 ))=/
 8-}
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 10. - 19:53:03
Válasz #411
Nem elérhető

Boresz


Csak annyit akarok írni, hogy a glutamin maximálisan hozza amit reméltem tőle, frankó teltek az izmok, és az izomérzés is sokkal jobb  /:-)  :-)!
Nekem alapból kieg volt a glutamin,lehet azért nem vettem észre ezeket ami nálad előjött.
Ma lemértem magam kardió (24 perc intervall futás)előtt és után,kicsit elkerekedett a szemem (valszeg félre mért egy kicsit) de 1.4 kg volt a különbség úgy,hogy még közben ittam is.De az edzés előtti mérlegelés sjna kicsit stagnál 4-5 napja 92-őn :'(.A végcél 86-7 lenne,szárazon.Csak az a makacs oldalkapaszkodó ne lenne  ˝=/.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 10. - 19:59:53
Válasz #412
Nem elérhető

Johnnyx


Érdekesen alakulok én is. Mióta elkezdtem diétázni (4-5 hete) lement 3-4 kg. A karom, vállam már egészen eres (legalábbis bedurrant állapotban), de a hasam még mindig elég nagy  ˝=/ Mire elérem, hogy kockát lássak a hasamon, már keresztszálkás leszek mindenhol  :-)->
Egyetek zabot!

2008. Június 10. - 20:28:09
Válasz #413
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdekesen alakulok én is. Mióta elkezdtem diétázni (4-5 hete) lement 3-4 kg. A karom, vállam már egészen eres (legalábbis bedurrant állapotban), de a hasam még mindig elég nagy  ˝=/ Mire elérem, hogy kockát lássak a hasamon, már keresztszálkás leszek mindenhol  :-)->

Ugyanígy vagyok, a hasam és az arcom az nehezen fogy le ;D

2008. Június 14. - 13:15:13
Válasz #414
Nem elérhető

shp


Megy néhány hete a Hydroxycut Hardcore. Azt kell mondanom nagyon megszerettem. Nálam nem is a súlycsökkenés ami igazolja a hatását, hanem a forma, ami lassan, de alakulgat. A súlyom nehezen mozdul, de folyamatason élesednek a vonalak. Lassan érdekességből meglesem a méreteket.
A Lipo6X esetében talán gyorsabban csökkent a súlyom, de -a csekély mértékű- izomzatomból is több tűnt el. Bár a franc tudja...  ˝=/  O0 A Hydroxycut Hardcore-ból napi 2*3-at szedek. Ez pont annyira pörget ami még nem zavaró. Sőt, növeli a szellemi teljesítményemet a munkában is.

Ja, és a PlasmaJet működik diétában is, de azért jobban ki tudtam használni az előnyeit fullra betőltve.

2008. Június 14. - 13:30:31
Válasz #415
Nem elérhető

Johnnyx


Én most kifejezett zsírégetőt nem használok, csak Plasmacore-t, ami azért a zsírégetést is elősegíti. A termogén hatásáról annyit, hogy futás után, amikor megállok mindig olyan érzésem van, mintha a nap sütné a hátam. Szóval  @:-)
Lehet, ha elfogy (és nem jutok addig a diétám végére) akkor kipróbálom a Hydroxycut Hardcore-t, mert nagyon jókat írtok róla.
Ma megmértem a derékbőségem, az eredmény:
- a diéta elején - május 5 - 88cm
- jelenleg       - június 14 - 82cm
Úgyhogy megvan  a mai örömöm  :-OO
Egyetek zabot!

2008. Június 14. - 16:21:10
Válasz #416
Nem elérhető

Boresz


Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én simán visszalszok a reggeli Hydroxycut Hardcore adagtól,és edzésről hazérve is majdnem elbóbiskolok. Kávét is mostmár kezdem adagolni,amit soha nem ittam eddig,de immunis lehetek rá mert nem pörget fel a koffein.
Alternatívának nézzek valamit?
Amúgy gratula mindenkinek aki éppen a fogyiklubban dekkol és megindult a változás felé.Hajrá!!  Łł=
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 14. - 17:41:44
Válasz #417
Nem elérhető

endre66


Én napi egy kávét iszok, nagy ritkán teszek kivételt csak és max 3-t iszok, és néha megzavarom a rendszert, és tartok pár nap szünetet. Mostanában viszont bevetek energiaitalt is (nálam csak a Bomba jöhet szóba), de ezzel már óvatosan kell bánnom, mert a reggeli edzés előtt a kv mellett úgy bepörget, hogy remegnek az ujjaim amikor átvetkőzök a teremben @-o  És agresszív k*****ggé is válok némileg :o  Ma is ilyet csináltam, és olyat sikerült aludnom délután kettőtől 5-ig, hogy csak nah!   {-)
Diétában ez nyilván nem játszik, amúgy meg hatásos. A bedurrantókat nem nagyon bírja a gyomrom, de majd próbálkoznom kell termékmintákkal a későbbiekben.

2008. Június 14. - 23:46:24
Válasz #418
Nem elérhető

kaza


Most kezdenék el diétázni a strandszezon miatt, van még kb. 1,5 hónapom. Legutoljára spiropentet szedtem 6hétig és bevállt, viszont most kicsit több a hasamon a felesleg és kombinálnám Hyperdrol-lal, valamint még van kb. 200szem Nitrixem is. Kombinálhatom egyszerre a hármat? A spiroval nem mentem 4szem felé, most sem tervezem és két nap on-off szisztémában szedtem. Mi lenne a megfelelő kombináció?


bar semmi kozom hozza, de sztem ha nincs komoly celod akkor tok feleslegesen nyirod magas spiroval
total nem veszelytelen
inkabb a kajadat kene rendbetenni, es tobbet kene aerobozni
van ezerfele kevesbe veszelyes cucc is, csak tobbet kell akarni hozza...

2008. Június 16. - 17:08:07
Válasz #419
Nem elérhető

cristiano89


Sziasztok, a kérdésemre jobb topic-ot nem is találhattam vna, nos az  lenne a probléma hogy fogytam elég sokat, de a bőröm nem olyan feszes, vmennyit lóg is, bár van a hasamon kis háj. nem tudtok vmi megoldást a bőr feszesítésére??? esetleg full-ra leszálkásítani a hasat???