2024. Szeptember 20. - 15:38:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305901 alkalommal)

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában

2009. Március 01. - 21:27:45
Válasz #915
Nem elérhető

bandus


Szia Pisti!

Tricepsz ügyben kérnék tanácsot tőled. Szeretném ha hátulról is szép vastag lenne a tricepszem, ezért érdekelne mely gyakorlatok célozzák meg inkább a tricepsz belső felét.

köszi a választ :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Március 08. - 23:32:56
Válasz #916

Rafael.gabor

Vendég
Szia Steve !
Nem soka leszek 17 es az edzesek majdnem 16 evesen kezdtem tehat 1 eve jarok edzeni
Hat 180cm es 75kg vagyok nem mondhatom hogy nincs rajtam 1 kis felesleg de ennyi kell.. A tomegnovelessek kapcsolatban szeretnek kerdezni 1et 2ot .. Sokan nem vesznek komolyan mondjak kerdezzem ugyan ezt 2 ev mulva.. de nem akarom abba hagyni az edzeseket..
Szoval vissza terve a tomegnovelesre ebben a honapban szeretnek szedni 1 magas szenhodrat tartalmu proteint, creatint kapszula formaba es glutamint .. nem allok nagyon jol az anyagiakkal tehat nem a legjobb termekeket veszem.. kozepes minosegu.. valakitol azt hallotam hogy nyarig csinaljak superseriakat (nagy sullyal kezdem es pakolom le a sulyokat pihenes nelkul) ez elonyos a tomegnoveleshez ? Ez ezt alkalmazni minden izomcsporthoz kiveve a labakat.. Nem tudom hogy mit csinaljak ezert irok neked.. Amugy en gondolkoztam, hogy csinaljam ugyan ugy az edzeseket nagyobb suly kevesebb ismetlesszammal, kisebb sulytol nagyobb sulyig..

Elore is koszi

2009. Március 11. - 00:38:43
Válasz #917
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Viszont...

Sokadszorra:

Steve továbbra sem válaszol sem privátban, email-ben a "nagyon izmos akarok lenni, mondd meg micsinájjak"  kezdetű és az ehhez hasonló kérdésekre.

ITT válaszolok.


 @:-)

 (:-)  :-O  tényleg vanak ilyesmi kérdések?

na akkor nekem si lenne egy kérdésem:
miért van az hogy nekem szinte sosem megy a hát edzése? Valahogy sosem érzem rendesen, nem tudok rá koncentrálni. Inkább a karom durran. Mit tegyek?

     Lehúzás csigán tarkóhoz
     Lehúzás csigán mellhez
     Evezés rúddal
     Evezés egykezessel
     Hiperhajlítás

ezeket a gyakorlatokat csinálom hátra

Hi!

Az edzésterv jónak tűnik... Általában nem is azzal szokott gond lenni, hanem a végrehajtásával.

A hát edzésekor a karjaidra csupán úgy kell tekintened mintha kampók lennének! Valójában egy hátgyakorlat közben a karjaiddal (bicepsz, váll) nem szabadna kifejtened erőt vagy csak minimális mértékűt. A súlyt a hátad erejével kell mozgatnod. Meg kell tanulnod "kikapcsolni" a karjaidat.

Ha pl. egy repülő helikopter talpain kapaszkodnál és fel akarnál mászni, akkor ösztönösen minden létező izmodat igénybe vennéd a mászás elősegítésére. Ez ösztönös, hiszen vészhelyzetben lennél. Na a kezdők az edzőteremben is ilyen ösztönösen szoktak viselkedni. Egy széles fogású lehúzásnál a vádlijuktól kezdve a nyakukig minden izomcsoportjuk részt vesz a súly megmozdításában. Így soha nem lesz vastag hátizomzatod. Ennél a gyakorlatnál a felső holtpontról úgy kell, hogy elinduljon a súly, hogy először még karjaid nem is mozognak, csupán a lapockáidat elkezded közelíteni egymáshoz, a hát kezd összehúzódni és így a mozgástartomány máris rövidül, a súly már elindult a pályáján, pedig a karok még meg sem mozdultak. Aztán a mozdulat további szakaszában persze óhatatlanul is részt fognak venni a karok is, de minimalizáld a munkájukat, a gyakorlat szóljon a hátizmokról! Ez nem egyszerű és eleinte nagyon kis súllyal kell dolgoznod, hogy elsajátíthasd ezt a technikát.

De írásban nehéz ezt hatásosan elmagyarázni...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 11. - 00:50:23
Válasz #918
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Pisti!

Tricepsz ügyben kérnék tanácsot tőled. Szeretném ha hátulról is szép vastag lenne a tricepszem, ezért érdekelne mely gyakorlatok célozzák meg inkább a tricepsz belső felét.

köszi a választ :-){
Szia!

Akkor ezek szerint főleg olyan gyakorlat kellene ami a tricepsz hosszú fejét dolgozza meg.

Szerintem erre a legjobbak:

-Tricepsznyújtás ülve francia rúddal/kézi súlyzóval (két kézzel)/kézi súlyzóval (egy kézzel)
-Szűkfogású fekvenyomás (a tricepsz alapgyakorlata)
-hátsó tolódzkodás padon

A tricepsznyújtás fekve sem rossz, de ott már jobban dolgozik a külső fej (is).
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 13. - 12:20:00
Válasz #919
Nem elérhető

kemi


Szia Steve!
Elnézést a priviért.
Szóval akkor a kérdésem nyivánosan is:

Deca durabolin Stanazolol kúrát tervezek. 10 hét. 4hétig csak deca 200mg/hét, 5. héttől heti 3*50mg stanazolol.
25-50mg proviron naponta. Elég a decabol 200mg hetente, vagy ink 400mg?
2 hétre az utolsó decatól 5 naponta 5000NE HCG és naponta 50mg clostilbegyt. Ennyi idő elég, hogy a deca már ne oltsa ki a HCG-t? Proviront persze az első HCG beadásáig szednék. HCG mellé nolvadexet szednék, ha nem tévedek a HCG ugyanolyan mellékhatást vált ki, mint az ösztrogénné alakuló tesztoszteron.
Ezt a decat használnám http://buy.musclepacked.com/images/products/deca-durabolin-norma-small.jpg
Bent van a címkében a csillag és a gyártó neve, az ampullán pedíg a piros logo. Eredetinek tűnik.
A problémám a stanazolollal van. http://www.pharmamedstore.com/images/winstrol%20la.jpg Ezt használnám. Sajnos a spanyol elfogyott, az biztos vétel lett volna. Szerinted megbízható?

Jelenleg 6tskg CH-n és 2fehérjén vagyok. A kúra alatt 5-3 ra módosítanám. Zsírbevitel maradna.
köszi a választ

2009. Március 13. - 18:26:44
Válasz #920
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve !
Nem soka leszek 17 es az edzesek majdnem 16 evesen kezdtem tehat 1 eve jarok edzeni
Hat 180cm es 75kg vagyok nem mondhatom hogy nincs rajtam 1 kis felesleg de ennyi kell.. A tomegnovelessek kapcsolatban szeretnek kerdezni 1et 2ot .. Sokan nem vesznek komolyan mondjak kerdezzem ugyan ezt 2 ev mulva.. de nem akarom abba hagyni az edzeseket..
Szoval vissza terve a tomegnovelesre ebben a honapban szeretnek szedni 1 magas szenhodrat tartalmu proteint, creatint kapszula formaba es glutamint .. nem allok nagyon jol az anyagiakkal tehat nem a legjobb termekeket veszem.. kozepes minosegu.. valakitol azt hallotam hogy nyarig csinaljak superseriakat (nagy sullyal kezdem es pakolom le a sulyokat pihenes nelkul) ez elonyos a tomegnoveleshez ? Ez ezt alkalmazni minden izomcsporthoz kiveve a labakat.. Nem tudom hogy mit csinaljak ezert irok neked.. Amugy en gondolkoztam, hogy csinaljam ugyan ugy az edzeseket nagyobb suly kevesebb ismetlesszammal, kisebb sulytol nagyobb sulyig..

Elore is koszi
Hi!

Kreatin kapszula helyett én a helyedben valamilyen por alakú kreatin terméket (vagy sima kreatint vagy valamilyen összetett transzport rendszert) választanék vagy pedig egy alacsony szénhidrát tartalmú proteinport (ez egyébként a legjobb választás). Mivel az izomtömegnövelésed sikeressége a proteinbeviteledtől fog függeni, nem pedig a kreatinbeviteledtől...igaz, ha a proteinbeviteled megfelelő akkor a kreatin segítságével még jobb eredményeket érthetsz el.

Nézelődj itt:

www.extremefit.hu


Ami(ke)t írtál azt nem szuperszériá(k)nak, hanem csökkenő szériá(k)nak nevezik. De kérdésedre válaszolva egyik módszer sem kifejezetten alkalmas a tömegnövelésre. Extráknak jók, de ne erre alapozd az edzéseidet. Mi legyen az alap? Az ALAP!  ;D

Alapgyakorlatok nagy számban, 4-6 gyakorlat, 3-5 szériák (a bemelegítést nem számolva), 6-12-es ismétlésszám, mindig viszonylag nagy súlyok (főleg az alapgyakorlatoknál), de a szabályos végrehajtásra mindig figyelj! Mindig Te urald a súlyt, ne ő téged!

 
=/+'
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 13. - 18:49:47
Válasz #921
Nem elérhető

AtisFace


Hepa Steve!

Azt szeretném megkérdezni, hogy APCT, Tbomb2 kombóval történő tömegelés után, mit ajánlanál szálkásításhoz, hogy a lehető legtöbb izmot meg tudjam tartani. Fehérje, aminosavak bevitele az tiszta, én a Lean FX, Lipo6 párosra gondoltam amik segítenék a zsírégetést. Ehhez szerinted kellene még valami tesztoszteron fokozó(Halodrol Liquigels??), vagy valami más és ha igen melyik?

Előre is kösz a választ! :-){
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Március 13. - 19:00:23
Válasz #922
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!
Elnézést a priviért.
Szóval akkor a kérdésem nyivánosan is:

Deca durabolin Stanazolol kúrát tervezek. 10 hét. 4hétig csak deca 200mg/hét, 5. héttől heti 3*50mg stanazolol.
25-50mg proviron naponta. Elég a decabol 200mg hetente, vagy ink 400mg?
2 hétre az utolsó decatól 5 naponta 5000NE HCG és naponta 50mg clostilbegyt. Ennyi idő elég, hogy a deca már ne oltsa ki a HCG-t? Proviront persze az első HCG beadásáig szednék. HCG mellé nolvadexet szednék, ha nem tévedek a HCG ugyanolyan mellékhatást vált ki, mint az ösztrogénné alakuló tesztoszteron.
Ezt a decat használnám http://buy.musclepacked.com/images/products/deca-durabolin-norma-small.jpg
Bent van a címkében a csillag és a gyártó neve, az ampullán pedíg a piros logo. Eredetinek tűnik.
A problémám a stanazolollal van. http://www.pharmamedstore.com/images/winstrol%20la.jpg Ezt használnám. Sajnos a spanyol elfogyott, az biztos vétel lett volna. Szerinted megbízható?

Jelenleg 6tskg CH-n és 2fehérjén vagyok. A kúra alatt 5-3 ra módosítanám. Zsírbevitel maradna.
köszi a választ

Hi!

Nehéz válaszolnom, mert sokféle szemszögből tudnám nézni a kúrádat. Ha csak szeretnél egy kis pluszt miközben "elgyúrogatsz" akkor azt mondanám OK. Ha versenyre készülnél, csak mosolyognék egyet... ;D 8-) Ha versenyre készülnél...de csaj lennél, akkor azt mondanám, hogy óvatosan a Deca-val és a Proviron-nal... >:D ****:)))



Na de nézzük mit hozhatunk ki belőle! Deca-ból mindenképpen 400 mg/hét vagy inkább ne is használd.

Stanozolol-ból a heti 3x50mg olyannak aki még soha nem szedett semmit elég lehet. De minimum ennyi kell. Habár lehet, hogy majd bestagnál...de 6 hétig talán még OK.

Gyanítom, hogy hiányozni fog egy kis tesztoszteron... Nem rábeszélni akarlak, de a Deca jól lecsapja majd a saját tesztoszteron termelést és a heti 150 mg stanozolol és a napi 25-50mg Proviron nem biztos, hogy elegendő androgént fog szolgáltatni. Talán a libidóhoz elég lesz, de az izomtömeg és erőnövekedéshez sztem karcsú... Már heti 100-200 mg Testosterone Propionate is fixálná a "problémát". Csak egy tipp... ***)))

Testo nélkül is elkelhet viszont némi Nolvadex (10-20 mg), minimum a 6 héttől, de ha menne testo is akkor mindenképpen kellene. Viszont ha érzékenyebb vagy az ösztrogénre akkor már a Deca-Stanozolol mellé is mehet(ne).



A kék Deca elvileg jó vásár, habár van belőle fake is, a Stanozolol-ról nem tudok nyilatkozni...nem ismerem...de nem fogyott el a spanyol sem...



2 héttel az utolsó Deca után elkezdhetnéd a Clomid-ot...5 napig 100mg, 10 napig 50 mg.

5 nappal a Clomid kezdése után bemehetne 3x5000 IU HCG (5 naponta 5000 IU).



A tápanyagbeviteled szempontjából az 5-3 arányt teljesen jónak látom.


 =/+' :-oD /7%


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 14. - 03:15:02
Válasz #923
Nem elérhető

kemi


Szia Steve!
Elnézést a priviért.
Szóval akkor a kérdésem nyivánosan is:

Deca durabolin Stanazolol kúrát tervezek. 10 hét. 4hétig csak deca 200mg/hét, 5. héttől heti 3*50mg stanazolol.
25-50mg proviron naponta. Elég a decabol 200mg hetente, vagy ink 400mg?
2 hétre az utolsó decatól 5 naponta 5000NE HCG és naponta 50mg clostilbegyt. Ennyi idő elég, hogy a deca már ne oltsa ki a HCG-t? Proviront persze az első HCG beadásáig szednék. HCG mellé nolvadexet szednék, ha nem tévedek a HCG ugyanolyan mellékhatást vált ki, mint az ösztrogénné alakuló tesztoszteron.
Ezt a decat használnám http://buy.musclepacked.com/images/products/deca-durabolin-norma-small.jpg
Bent van a címkében a csillag és a gyártó neve, az ampullán pedíg a piros logo. Eredetinek tűnik.
A problémám a stanazolollal van. http://www.pharmamedstore.com/images/winstrol%20la.jpg Ezt használnám. Sajnos a spanyol elfogyott, az biztos vétel lett volna. Szerinted megbízható?

Jelenleg 6tskg CH-n és 2fehérjén vagyok. A kúra alatt 5-3 ra módosítanám. Zsírbevitel maradna.
köszi a választ

Hi!

Nehéz válaszolnom, mert sokféle szemszögből tudnám nézni a kúrádat. Ha csak szeretnél egy kis pluszt miközben "elgyúrogatsz" akkor azt mondanám OK. Ha versenyre készülnél, csak mosolyognék egyet... ;D 8-) Ha versenyre készülnél...de csaj lennél, akkor azt mondanám, hogy óvatosan a Deca-val és a Proviron-nal... >:D ****:)))



Na de nézzük mit hozhatunk ki belőle! Deca-ból mindenképpen 400 mg/hét vagy inkább ne is használd.

Stanozolol-ból a heti 3x50mg olyannak aki még soha nem szedett semmit elég lehet. De minimum ennyi kell. Habár lehet, hogy majd bestagnál...de 6 hétig talán még OK.

Gyanítom, hogy hiányozni fog egy kis tesztoszteron... Nem rábeszélni akarlak, de a Deca jól lecsapja majd a saját tesztoszteron termelést és a heti 150 mg stanozolol és a napi 25-50mg Proviron nem biztos, hogy elegendő androgént fog szolgáltatni. Talán a libidóhoz elég lesz, de az izomtömeg és erőnövekedéshez sztem karcsú... Már heti 100-200 mg Testosterone Propionate is fixálná a "problémát". Csak egy tipp... ***)))

Testo nélkül is elkelhet viszont némi Nolvadex (10-20 mg), minimum a 6 héttől, de ha menne testo is akkor mindenképpen kellene. Viszont ha érzékenyebb vagy az ösztrogénre akkor már a Deca-Stanozolol mellé is mehet(ne).



A kék Deca elvileg jó vásár, habár van belőle fake is, a Stanozolol-ról nem tudok nyilatkozni...nem ismerem...de nem fogyott el a spanyol sem...



2 héttel az utolsó Deca után elkezdhetnéd a Clomid-ot...5 napig 100mg, 10 napig 50 mg.

5 nappal a Clomid kezdése után bemehetne 3x5000 IU HCG (5 naponta 5000 IU).



A tápanyagbeviteled szempontjából az 5-3 arányt teljesen jónak látom.


 =/+' :-oD /7%


 @:-)

Szia Steve!

Nagyon köszi az információdús választ, de lenne még pár kérdésem :)

Javaslatodra módosítanám a kúrát és igen versenyezni szeretnék, de nem mostanában, ez az első komolyabb lépés a szinpad felé :)
Nem használtam még doppingszert.
Akkor a gyakorlatban így néze ki:

hétfő: deca 200mg farizomba 1héttől
kedd: winny 50mg váll 4. héttől
szerda: propi 100mg comb ??héttől
csütörtök: winny 50mg váll 4. héttől
péntek: deca 200mg farizomba 1héttől
szombat: winny 50mg váll 4. héttől
vasárnap-

még pár fontos kérdés:
1.proviron minden nap menne 25mg, vagy inkább 50mg?
2.propi a hét közepén heti 1szer elég, vagy osszam 2 részre?
3.propit az első héttől szúrjam, vagy amikor már a winny is megy?
4.nolvadexet propi mellett is a 6. héttől szedjem? vagy a propival 1idejűleg?
5.nolvadexet meddíg kell szedni? az utolsó HCG beadásáig, vagy az utolsó deca beadásáig?
6.proviront a hcg/clomid alatt is szedjem?

köszi a választ


2009. Március 19. - 15:13:20
Válasz #924
Nem elérhető

Pity


Hy Steve!
lenne egy kérdésem! Eddig nem használtam kreatint és most lenne az első kreatinkúra végülis mindent elolvastam ami ehhez szükséges csak nemtudom hogy kéne megoldanom mert edzés után megyek aerobozni és azt szeretném krédezni hogy hogy kéne bevinni a kreatint? közvetlenül edzés után aerob előtt mehet vagy inkább aerob után mikor a fehérjét iszom: ????... :D ?
Előre is köszönöm a választ!
Üdv:Pity

2009. Március 24. - 20:59:44
Válasz #925
Nem elérhető

Sawyer


Helló Steve!

Lenne egy (pár) kérdésem! Az egyik a helyes kajával lenne kapcsolatos... 22 éves vagyok 175cm és 90kg, de a felesleg nem nevezhető izomnak... Tehát elkezdtem edzőterembe járni, de olvasgattam hogy ez önmagában vajnyi kevés, úgyhogy rendbe kellene rakni a kajázásomat is... Tehát 90kg-hoz szeretném igazítani a bevitt tápanyagokat, de egy kis problémám van vele! Szóval nem tudom, hogy mennyi szénhidrátot kellene bevinnem... Azt nem tudom, hogy tömegelnem kellene elkezdenem, vagy csökkenteni kellene a testzsíromat és utánna elkezdeni a tömegelést? Te mit javasolsz? Sem versenyezni, sem vagyánykodni nem szeretnék, csak végre életmódot váltani... Valamint: A ... fehérjékről mi a véleményed?

2009. Április 02. - 17:24:23
Válasz #926
Nem elérhető

Frank89


Helló Steve!

Én arra lennék kíváncsi,h ha vkinek tökéletes lenne a kajája,a táp.kiegjei és az edzése,valamint megfelelően pihenne,stb. akkor kb. mennyi izmot tudna felszedni egy év alatt?Naturál és nem naturál módon.(tudom,h genetika kérdése,de úgy nagyjából mennyit lehet).

2009. Április 03. - 23:11:11
Válasz #927
Nem elérhető

Josi


Szia Steve!
Két nagyon fontos kérdésem lenne: Az egyik az, hogy te milyen gyakorlatokat végzel bicepszre és a másik, hogy milyen gyakorlatokat végzel tricepszre? Melyek a leghatásosabbak?
A válaszodat előre is köszönöm.
Bye

2009. Április 07. - 15:48:57
Válasz #928
Nem elérhető

izomboy


Heló István.
Szeretném megismerni a  versenyt megelőző nátrium megvonásod technikáját.
Mennyivel a verseny elött kezded?
A fehérje port mennyivel elötte hagyod el?
Milyen ételeket eszel pontosan?
Használsz e olyan izesítést ami nátrium mentes és esetleg még előnyös is(petrezsejem)
Köszi a választ elöre is.

2009. Április 08. - 21:52:53
Válasz #929
Nem elérhető

nagyfeju


Szia Steve!!

Nagy segítséget szeretnék kérni Tőled ,édesapámnak 1 veséje van ,és már az is nagyon beteg ,jelenleg napi 70gr fehérjét és 180gr szénhidrátot vihet be  a szervezetébe .Cukorbeteg is naponta háromszor inzulinozza magát.Szeretném ha összeállítanál egy napi vagy egy heti étrendet !
Segítségedet előre is köszönöm !!

Üdvözlettel J.