2024. Szeptember 20. - 12:39:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305789 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2009. Február 12. - 17:56:02
Válasz #900
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

5 hete kezdtem Gaspari stacket szedni ami /plasma,halodrol,superpump,size on+ fehérje/böl áll!Na az eredmények jönnek is fölszedtem 4-5 kilót, de elmentem laborba és a májfunkcioim nagyom magasak GOT,GPT! tudsz valami erre mondani ? miért lehet ?mi az oka?
KLégyszi minnél hamarabb válaszolj,picit aggodom!
köszi
üdv.
Hi!

Először is milyen értékek jöttek ki? És mik voltak az értékek korábban?

Saját felfogásom alapján kizárt, hogy a táplálékkiegészítőktől túl magasra emelkedhetnek ezek az értékek...de mióta valaki idecsörgött azzal, hogy Andriol-t szedett és leállt a tesztoszteron termelése...azóta már semmin nem lepődnék meg...  ::) ????...

Szóval pontosíts kérlek!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 12. - 21:18:02
Válasz #901
Nem elérhető

Aco


Szia! Azt szeretném kérdezni hogy káros e ha béres csepp mellé protein port szedek?kicsit le van gyengülve a szervezetem mert mostanában sürün voltam beteg és szeretném fel erösiteni.

2009. Február 17. - 14:26:43
Válasz #902
Nem elérhető

Kovi90


Szia Steve!
Egy kérdéssel szeretnék hozzád fordulni, mert ebbe te tudsz segíteni szerintem.Csak véleményt szeretnék kérni, hogy szerinted mikor érdemes elkezdeni a szurit?:$ Én most 19 vaok szerinted még várjak vele?Az OMNADREN 250-re gondoltam(<------erről mi a véleményed?), már régen szedtem danabolt az bevált :D.Ha tudsz akkor javasolhatsz valamit
Előre is köszi:) ****:)))))) =/+'

2009. Február 18. - 21:25:13
Válasz #903
Nem elérhető

builderdáci


Hi Steve!

Én voltam az a gyerek aki a stanazol adagolását kérdeztem(orális). Sajnos nem sikerült befejeznem, mert elkezdett fájni a derekam, és arra gyanakodtam, hogy a vesémről sugárzik, de nem vagyok benne most már biztos mert lassan 1 hete fáj, és a vizeletben semmi nem mutatkozik.  Arra gondoltam, hogy lehet valami izületi-, vagy izom fájdalom. Ha van ezzel kapcsolatban valami tapasztalatod, vagy hallottál ilyenről, akkor azt megköszönném ha megosztanád velem. ?:-/
Igazad volt!: Hard train!, Hard natural! (asszem így írtad :D)

Köszi  a választ! ****:))))))

Üdv.: Dáci!

2009. Február 22. - 10:33:45
Válasz #904
Nem elérhető

Pity


Hali!
már az egyik topicban kérdeztem csak ott nem kaptam rá választ ezét maradok itt =))) mert steve mindig válaszol;) amit köszönök is! szóval azt szereteném megkérdezni hogy a NoXplode és a Lipo6Xet lehet egyszerre szedni? mert láttam h mondjuk van aki igy használja csak az illető már jóval 19felett volt! :D a válaszotokat előre is köszi!
Üdv:pity

Ui: Király az új gyurma csak így tovább srácok;)!!!

2009. Február 27. - 17:03:22
Válasz #905
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia! Azt szeretném kérdezni hogy káros e ha béres csepp mellé protein port szedek?kicsit le van gyengülve a szervezetem mert mostanában sürün voltam beteg és szeretném fel erösiteni.
Hi!

És káros-e ha proteinpor mellé Béres Csepp-et szedsz...?  ;D

Nézd, a protein tartalmú táplálékkiegészítőkre tekints tápanyagokként és akkor már eszedbe sem fog jutni feltenni a kérdést.

 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 27. - 17:07:05
Válasz #906
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!
Az lenne a kérdésem,hogy 6.hete diétázom és minden hétfőn mérem magam!
Most van az első hét,hogy nem történt változás!Ez normális?

103 kg-ról indultam 200g szénhidrát  300g fehérje a napi kaja,ami zabpehely,csirkemell,rizs,zöldség,lenmagolaj,...bcaa,glutamine,hydroxy,training pack,iso 100..
Eddig heti 1-2 cm ment le a pocakról,de most megállt...
Elkeseritő,mert mindent betartok..
Jelenleg 97 kg vagyok

Hi!

Semmi sem tart örökké. Ez teljesen normális. Tovább kell csökkentened az energiabeviteledet és/vagy többet kell edzened. Máshogy nem megy. Én pl. a diétámat 400-500 g CH-val szoktam kezdeni, de fokozatosan lemegyek akár nulláig is...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 27. - 17:11:01
Válasz #907
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!
Egy kérdéssel szeretnék hozzád fordulni, mert ebbe te tudsz segíteni szerintem.Csak véleményt szeretnék kérni, hogy szerinted mikor érdemes elkezdeni a szurit?:$ Én most 19 vaok szerinted még várjak vele?Az OMNADREN 250-re gondoltam(<------erről mi a véleményed?), már régen szedtem danabolt az bevált :D.Ha tudsz akkor javasolhatsz valamit
Előre is köszi:) ****:)))))) =/+'
Hi!

"19 vagyok, régen szedtem már danabol-t..."  ****:)))))) :-\

Sajnos túl komolytalan a kérdés és a hozzáállás is. Mikor lesz a buli verseny? Ahhoz kellene igazítani a szuri elkezdését...  ˝=/
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 27. - 17:12:54
Válasz #908
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hali!
már az egyik topicban kérdeztem csak ott nem kaptam rá választ ezét maradok itt =))) mert steve mindig válaszol;) amit köszönök is! szóval azt szereteném megkérdezni hogy a NoXplode és a Lipo6Xet lehet egyszerre szedni? mert láttam h mondjuk van aki igy használja csak az illető már jóval 19felett volt! :D a válaszotokat előre is köszi!
Üdv:pity

Ui: Király az új gyurma csak így tovább srácok;)!!!
Szia!

Mindkettőben vannak élénkítő, pörgető szerek, szóval szépen fokozatosan letesztelném, hogy mennyire tolerálod a dózisokat, de ha OK akkor végülis nem üti egymást a két cucc.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 27. - 17:13:18
Válasz #909
Nem elérhető

hopika


Szia Steve!
Egy kérdéssel szeretnék hozzád fordulni, mert ebbe te tudsz segíteni szerintem.Csak véleményt szeretnék kérni, hogy szerinted mikor érdemes elkezdeni a szurit?:$ Én most 19 vaok szerinted még várjak vele?Az OMNADREN 250-re gondoltam(<------erről mi a véleményed?), már régen szedtem danabolt az bevált :D.Ha tudsz akkor javasolhatsz valamit
Előre is köszi:) ****:)))))) =/+'
Hi!

"19 vagyok, régen szedtem már danabol-t..."  ****:)))))) :-\

Sajnos túl komolytalan a kérdés és a hozzáállás is. Mikor lesz a buli verseny? Ahhoz kellene igazítani a szuri elkezdését...  ˝=/

Pisti!

Lenne egy kérdésem:
-hogy bírod ezt a sok fxszt???

Nekem felmegy az agyvizem,csak ha olvasom...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Február 27. - 17:18:03
Válasz #910
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!
Egy kérdéssel szeretnék hozzád fordulni, mert ebbe te tudsz segíteni szerintem.Csak véleményt szeretnék kérni, hogy szerinted mikor érdemes elkezdeni a szurit?:$ Én most 19 vaok szerinted még várjak vele?Az OMNADREN 250-re gondoltam(<------erről mi a véleményed?), már régen szedtem danabolt az bevált :D.Ha tudsz akkor javasolhatsz valamit
Előre is köszi:) ****:)))))) =/+'
Hi!

"19 vagyok, régen szedtem már danabol-t..."  ****:)))))) :-\

Sajnos túl komolytalan a kérdés és a hozzáállás is. Mikor lesz a buli verseny? Ahhoz kellene igazítani a szuri elkezdését...  ˝=/

Pisti!

Lenne egy kérdésem:
-hogy bírod ezt a sok fxszt???

Nekem felmegy az agyvizem,csak ha olvasom...
Élőben sokkal többen megtalálnak és úgy sokkal rosszabb. Itt csak válaszolok (ha tudok) mint egy gép.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 27. - 17:21:24
Válasz #911
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Viszont...

Sokadszorra:

Steve továbbra sem válaszol sem privátban, sem email-ben a "nagyon izmos akarok lenni, mondd meg micsinájjak"  kezdetű és az ehhez hasonló kérdésekre.

ITT válaszolok.


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 27. - 18:01:39
Válasz #912
Nem elérhető

H. Laci


Viszont...

Sokadszorra:

Steve továbbra sem válaszol sem privátban, email-ben a "nagyon izmos akarok lenni, mondd meg micsinájjak"  kezdetű és az ehhez hasonló kérdésekre.

ITT válaszolok.


 @:-)

 (:-)  :-O  tényleg vanak ilyesmi kérdések?

na akkor nekem si lenne egy kérdésem:
miért van az hogy nekem szinte sosem megy a hát edzése? Valahogy sosem érzem rendesen, nem tudok rá koncentrálni. Inkább a karom durran. Mit tegyek?

     Lehúzás csigán tarkóhoz
     Lehúzás csigán mellhez
     Evezés rúddal
     Evezés egykezessel
     Hiperhajlítás

ezeket a gyakorlatokat csinálom hátra

2009. Február 27. - 20:33:45
Válasz #913
Nem elérhető

God Vazzeg


Viszont...

Sokadszorra:

Steve továbbra sem válaszol sem privátban, email-ben a "nagyon izmos akarok lenni, mondd meg micsinájjak"  kezdetű és az ehhez hasonló kérdésekre.

ITT válaszolok.


 @:-)

 (:-)  :-O  tényleg vanak ilyesmi kérdések?

na akkor nekem si lenne egy kérdésem:
miért van az hogy nekem szinte sosem megy a hát edzése? Valahogy sosem érzem rendesen, nem tudok rá koncentrálni. Inkább a karom durran. Mit tegyek?

     Lehúzás csigán tarkóhoz
     Lehúzás csigán mellhez
     Evezés rúddal
     Evezés egykezessel
     Hiperhajlítás

ezeket a gyakorlatokat csinálom hátra


Gyere be egyszer 6 után, és elmutogatom  ****)

2009. Február 27. - 21:01:19
Válasz #914
Nem elérhető

H. Laci


Viszont...

Sokadszorra:

Steve továbbra sem válaszol sem privátban, email-ben a "nagyon izmos akarok lenni, mondd meg micsinájjak"  kezdetű és az ehhez hasonló kérdésekre.

ITT válaszolok.


 @:-)

 (:-)  :-O  tényleg vanak ilyesmi kérdések?

na akkor nekem si lenne egy kérdésem:
miért van az hogy nekem szinte sosem megy a hát edzése? Valahogy sosem érzem rendesen, nem tudok rá koncentrálni. Inkább a karom durran. Mit tegyek?

     Lehúzás csigán tarkóhoz
     Lehúzás csigán mellhez
     Evezés rúddal
     Evezés egykezessel
     Hiperhajlítás

ezeket a gyakorlatokat csinálom hátra


Gyere be egyszer 6 után, és elmutogatom  ****)

pfűű
melyik nap?
amugy köszike hogy segitőkész vagy  ****:))))))