2024. Szeptember 20. - 13:51:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305847 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2009. Február 09. - 20:26:03
Válasz #885
Nem elérhető

Kispenge


Hello Steve!!

Segítséget szeretnék kérni!!Elkezdtem szedni kb 3 hete naposimot...persze pirmisba és 5 szemig mentem fel..!!
Azt vettem észre hogy a spermatermelésem visszaesett és mint ha a heréim kissebbek lennének!!
Mit szedjek hogy visszaálljon?kérlek segíts!!előre is köszönöm!By

2009. Február 09. - 20:29:39
Válasz #886
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 20:49:12
Válasz #887
Nem elérhető

Suncity



 :laugh: a forró vizes fűrdötől megereszkedik a zacsi:D

2009. Február 09. - 20:51:31
Válasz #888
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 09. - 20:56:59
Válasz #889
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

 :laugh: a forró vizes fűrdötől megereszkedik a zacsi:D

Igen!  ****:)))))) ;D

Viszont a túl forró vízben való áztatás megfőzi a kölköket a herében. Vigyázni kell!  8-)

2009. Február 09. - 21:31:23
Válasz #890
Nem elérhető

FirstLady



 :laugh: a forró vizes fűrdötől megereszkedik a zacsi:D

Viszont a túl forró vízben való áztatás megfőzi a kölköket a herében. Vigyázni kell!  8-)
megelőzteleeeeek ))=/ ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 10. - 01:22:27
Válasz #891
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Helló Steve!


Kajával kapcsolatban kérdezném,hogy suliba nem tudok csirke-rizst vinni,ehelyett arra gondoltam,hogy túrót és pufirizst vinnék,mit gondolsz?A másik kérdésem az lenne,hogy volt arról szó,hogy az aminosavak simán helyettesíthetnék a fehérjét.Tehát az edzés után bevitt megfelelő mennyiségű aminosav akár jobb is lehet, mint egy edzés utáni fehérje shake?köszi a választ!
Hi!

1.

Én tudtam vinni csirke-rizst a gimnáziumba...főleg ilyen hidegben, de melegben is vittem hűtőszatyorban, jégakkuval...pedig 15 km-re jártam minden nap iskolába, busszal. A túró és a pufirizs szükségmegoldásnak jó, de most komolyan kb. 8-14 óráig hetente 5x ezt akarod enni...?


2.

Nem mindegy, hogy mennyire teljes értékű a protein amit beviszel. A legjobb a hús (és egyéb természetes források), aztán a proteinpor és aztán az aminosavak. Viszont az aminosavak nagy előnye az, hogy ezeket már nem kell megemésztened, ezek szinte azonnal bekerülnek a véráramba. Ebből a gyors hasznosulásból pedig a leginkább az edzés köré időzítve hozhatjuk ki a maximumot.

Itt egy példa, hogy hogyan lehet maximalizálni az edzés eredményességét a megfelelő időzítéssel:


Edzés előtt 20-30 perccel:

5 g glutamin
5 g BCAA


Edzés közben:

5-10 g glutamin
5-10 g BCAA
10-20 g aminosav (folyékony formában)
5-10 g kreatin
20-40 g egyszerű szénhidrát


Edzés után (30 percen belül):

40-50 g whey protein
50-100 g szénhidrát
5-10 g glutamin
5-10 g BCAA
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 10. - 01:43:31
Válasz #892
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Pisti!

Írtam egy mailt, de nem válaszoltál, bíztos megtelt..
Vettem a múltkor nanovaport nálad, és hiába tolok belöle 3 kanállal, semmit nem érzek..Olvastam a véleményed az ignite-ről. Melyiket ajánlod, az xplodeot vagy az ignite-t? cellmass-t is nyomom, viszont azonkívűl hogy egy kicsit erösödtem, semmi változást nem veszek észre. mire kellene figyelnem?
Továbbá hallottam hogy vannak savasodást gátló tápkiegek.csak szar ......ben láttam ilyet. Nálatok van ilyen?

Üdv

Hi!

Nem telt meg...egyszerűen túl sokan, túl sokat írtok és nem a megfelelő helyre. Ha itt teszitek fel a kérdést akkor előbb-utóbb 100%, hogy válaszolok rá.  8-)

Nem vagy semmi, ha 3 kanál Vapor-tól SEMMIT sem érzel!  :-O Minden esetre az NO-Xplode-ot jobban eltalált cuccnak tartom, de embere válogatja... A legtöbb embernek az vált be. Valaki meg épp mindig a Trac Extreme-NO-t (MHP) viszi mert szerinte az a király, pedig sokan nem is ismerik azt a terméket, mert nem volt akkora marketing körülötte.
Az Ignite más kategória, az egy tápanyagmentes edés előtti pörgető, de a legjobbak közül való. Szerintem majd tegyél vele egy próbát, hátha ez beválik...aztán utána még mindig megpróbálhatod a többi edzés előtti por alakú cuccokat is.

Van néhány karnozint tartalmazó táplálékkiegészítő a piacon, amik segíthetik csökkenteni az izmokban fellépő savasodást. Nálunk most ilyen nincs a kínálatban.

És mire kellene figyelned? A tápanyagbevitelre! Csakis tápanyagok segítségével tudsz izmokat építeni. Protein, szénhidrát, zsír. Ezekből lesz az izom (ténylegesen izomszövet csak proteinből). És most gondold végig, hogy fogyasztasz-e naponta pl. 2.5 g proteint és 4-6 g szénhidrátot testsúlykilogramonként...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 10. - 17:21:34
Válasz #893
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hydroxycut hardcore 120 - at szedhet 1 kezdö ? nemleszz semmien baja  ha nem érzékeny a koffeinre?  nincsen semmien negativ hatása a cuccnak ?
Hi!

Ha nem vagy érzékeny a koffeinre és az egyéb pörgető cuccokra akkor semmi bajod nem lesz tőle! Ráadásul saját magadnak be tudod álltani a dózist. Az ajánlott 2x3 naponta, de lehet, hogy neked 2x2 is elég vagy akár 3x3 is belefér majd. Ez egyénfüggő.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 10. - 17:33:34
Válasz #894
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!!

Segítséget szeretnék kérni!!Elkezdtem szedni kb 3 hete naposimot...persze pirmisba és 5 szemig mentem fel..!!
Azt vettem észre hogy a spermatermelésem visszaesett és mint ha a heréim kissebbek lennének!!
Mit szedjek hogy visszaálljon?kérlek segíts!!előre is köszönöm!By
Szia!

Újabb "rémtörténet"... A 3 hét az nem egy hosszú idő, a napi max. 5 szem pedig nem egy horribilis dózis...

Viszont teljesen normális, ha ilyenkor visszaesik a spermatermelésed és kevesebb spermád lesz. Ez inkább azok számára lehet csak probléma akik érzékenyek erre a témára és/vagy eleve sem rendelkeznek túl nagy spermakészlettel... ::) A herék valóban összemehetnek valamennyire, de ez jóformán teljes egészében reverzibilis folyamat valamint kétlem, hogy ez 3 hét Naposim szedéstől kialakult volna. Ha a hormontermelés újra teljesen normalizálódik akkor a spermatermelés visszaáll az eredeti szinte és a herék mérete is újra a régi lesz.

Mit ajánlanék?

Nos, maximum 5000 IU HCG-t és 1 doboz (3x1 30 napig) PCT-t. De ha minden visszaáll az eredeti szintre akkor utána meg ne halljam még egyszer, hogy kokszolni kezdesz!  :-/--


 **:))))*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 10. - 21:09:01
Válasz #895
Nem elérhető

valakivagyok


Hello.

Kérdésem lenne milyen fehérjét ajánlasz diétázhoz.L-caritine-röl véleményed?
2 hétig ment cytogen whey pro ezt mikor elfogyott mást ajánlottak mivel nem annyira minőségi elmondásuk alapján.
Most ezen a héten elfog fogyni a ...... 100% whey pro prof. és szeretnék valami mást mert erre is jönnek fikázások és ahogy most megnéztem ezt az oldalt elég ramaty helyen van a .......
Ahol lakok lehet venni Ultimate,Universal,......,Biotech,Cytogen.
Én ultimatre gondoltam abból pedig Whey supreme van még prostar is de annak elég húzós ára van.Erről véleményed?
Lenne még az Universal de azt nem tudom milyen van a boltba.Ebböl mit ajánlasz.
Elvileg tudnék Optimum-t is hozatni de abban nem vagyok biztos de attól függetlenül érdekel mit ajánlasz ebből?  100% Whey Protein?
Ha vannak ezek az alternativák gondolom nem érdemes ...... termékeket választani?
Egyéb: Kajám.Szerinted? jó,rossz,pff? :)
Reggel       fehérje+zabpehely         = 50g fehérje  (38)   75g szénhidrát  (43)      
3-4 óra mulva    csirke+rizs+zöldség          = 133g fehérje (32)    50g szénhidrát  (38)      
3-4 óra mulva   csirke+rizs             = 133g fehérje (32)   50g szénhidrát  (38)   
EDZÉS UTÁN    csirke+rizs+zöldség         = 133g fehérje (32)   50g szénhidrát  (38)      
22:00      túró               = 200g fehérje (28)
Fehérje pedig edzés után                       = 25g fehérje  (19)
Lenmagolaj túró után.
Fehérje    =162(181)gramm
Szénhidrát =157    gramm

Köszönöm a választ.

2009. Február 10. - 21:09:01
Válasz #896
Nem elérhető

arc23


Szia Steve!

5 hete kezdtem Gaspari stacket szedni ami /plasma,halodrol,superpump,size on+ fehérje/böl áll!Na az eredmények jönnek is fölszedtem 4-5 kilót, de elmentem laborba és a májfunkcioim nagyom magasak GOT,GPT! tudsz valami erre mondani ? miért lehet ?mi az oka?
KLégyszi minnél hamarabb válaszolj,picit aggodom!
köszi
üdv.

2009. Február 11. - 07:00:13
Válasz #897
Nem elérhető

Bognár András


Szia Steve!
Az lenne a kérdésem,hogy 6.hete diétázom és minden hétfőn mérem magam!
Most van az első hét,hogy nem történt változás!Ez normális?

103 kg-ról indultam 200g szénhidrát  300g fehérje a napi kaja,ami zabpehely,csirkemell,rizs,zöldség,lenmagolaj,...bcaa,glutamine,hydroxy,training pack,iso 100..
Eddig heti 1-2 cm ment le a pocakról,de most megállt...
Elkeseritő,mert mindent betartok..
Jelenleg 97 kg vagyok

2009. Február 12. - 15:39:13
Válasz #898
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Február 12. - 17:25:25
Válasz #899
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello.

Kérdésem lenne milyen fehérjét ajánlasz diétázhoz.L-caritine-röl véleményed?
2 hétig ment cytogen whey pro ezt mikor elfogyott mást ajánlottak mivel nem annyira minőségi elmondásuk alapján.
Most ezen a héten elfog fogyni a ...... 100% whey pro prof. és szeretnék valami mást mert erre is jönnek fikázások és ahogy most megnéztem ezt az oldalt elég ramaty helyen van a .......
Ahol lakok lehet venni Ultimate,Universal,......,Biotech,Cytogen.
Én ultimatre gondoltam abból pedig Whey supreme van még prostar is de annak elég húzós ára van.Erről véleményed?
Lenne még az Universal de azt nem tudom milyen van a boltba.Ebböl mit ajánlasz.
Elvileg tudnék Optimum-t is hozatni de abban nem vagyok biztos de attól függetlenül érdekel mit ajánlasz ebből?  100% Whey Protein?
Ha vannak ezek az alternativák gondolom nem érdemes ...... termékeket választani?
Egyéb: Kajám.Szerinted? jó,rossz,pff? :)
Reggel       fehérje+zabpehely         = 50g fehérje  (38)   75g szénhidrát  (43)      
3-4 óra mulva    csirke+rizs+zöldség          = 133g fehérje (32)    50g szénhidrát  (38)      
3-4 óra mulva   csirke+rizs             = 133g fehérje (32)   50g szénhidrát  (38)   
EDZÉS UTÁN    csirke+rizs+zöldség         = 133g fehérje (32)   50g szénhidrát  (38)      
22:00      túró               = 200g fehérje (28)
Fehérje pedig edzés után                       = 25g fehérje  (19)
Lenmagolaj túró után.
Fehérje    =162(181)gramm
Szénhidrát =157    gramm

Köszönöm a választ.
Hi!

Az általad említett termékek közül az Optimum-ot kivéve egyiket sem használtam. Az már egy igen jó minőségű cucc, emellett szóba jöhetnek: Nitro-Tech (Muscletech), Elite Whey és 12 órás Elite Whey (Dymatize), Whey Protein (Six Star), Whey Protein (Prolab), Simply Whey (MHP), Probolic-SR (MHP) Vagy az IntraPro (Gaspari), az egyik kedvencem, de az egy ideje nem érkezett már hozzánk. Ezeken kívül vannak izolátumok is.

Nézelődj itt: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=9


Az L-karnitin hasznos lehet a zsírégetéshez, szokott lenni folyékony és kapszulás kiszerelés. De vannak már hatékonyabb zsírégető formulák is: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=4

Az étrended egész jól néz ki, de sem azt nem tudom, hogy hány kg vagy, hogy milyen a testalkatod, hogyan és mennyit edzel... De így első ránézésre egy jó kiindulópontnak tűnik.


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."