2024. Szeptember 20. - 05:47:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305562 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Január 12. - 21:22:59
Válasz #795
Nem elérhető

God Vazzeg


Hy Steve!

Am BUÉK nektek!

Csak azt szeretném kérdezni h tesztoszteron serkentő vagy sexuális vágyfokozó botállító termékek :-)-tényleg hatásosak-e?mert kiváncsi vok rá és a csajom is ;D
további jó edzést,felkészülésta 2009 es évre ****:))))))
17 éves vagy, és nem áll? háááát :-O ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

17 évesen mindent megdugtam volna ami nem gurul el, és nem szalad  8-) Nagy gondok lehetnek  :-/-(-:  ****:)))

"volna"  :o :o :o talán nállad is gondok voltak?? :-* :-* :-* :-* :-* 8-) 8-) 8-) ezt nem hagyhattam ki  >:D >:D >:D
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 ;-oo-;  :-){

Nagymellű pamela csak maradjon csendben  ****:))) A jelző nélküli försztlédi is  ****)  --)

2009. Január 12. - 21:27:12
Válasz #796
Nem elérhető

FirstLady


Hy Steve!

Am BUÉK nektek!

Csak azt szeretném kérdezni h tesztoszteron serkentő vagy sexuális vágyfokozó botállító termékek :-)-tényleg hatásosak-e?mert kiváncsi vok rá és a csajom is ;D
további jó edzést,felkészülésta 2009 es évre ****:))))))
17 éves vagy, és nem áll? háááát :-O ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

17 évesen mindent megdugtam volna ami nem gurul el, és nem szalad  8-) Nagy gondok lehetnek  :-/-(-:  ****:)))

"volna"  :o :o :o talán nállad is gondok voltak?? :-* :-* :-* :-* :-* 8-) 8-) 8-) ezt nem hagyhattam ki  >:D >:D >:D
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 ;-oo-;  :-){

Nagymellű pamela csak maradjon csendben  ****:))) A jelző nélküli försztlédi is  ****)  --)
köszi... pedig hogy örültem volna, ha rám lenne igaz Pamela jelzője !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 12. - 21:30:04
Válasz #797
Nem elérhető

God Vazzeg


Hy Steve!

Am BUÉK nektek!

Csak azt szeretném kérdezni h tesztoszteron serkentő vagy sexuális vágyfokozó botállító termékek :-)-tényleg hatásosak-e?mert kiváncsi vok rá és a csajom is ;D
további jó edzést,felkészülésta 2009 es évre ****:))))))
17 éves vagy, és nem áll? háááát :-O ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

17 évesen mindent megdugtam volna ami nem gurul el, és nem szalad  8-) Nagy gondok lehetnek  :-/-(-:  ****:)))

"volna"  :o :o :o talán nállad is gondok voltak?? :-* :-* :-* :-* :-* 8-) 8-) 8-) ezt nem hagyhattam ki  >:D >:D >:D
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 ;-oo-;  :-){

Nagymellű pamela csak maradjon csendben  ****:))) A jelző nélküli försztlédi is  ****)  --)
köszi... pedig hogy örültem volna, ha rám lenne igaz Pamela jelzője !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Nem vagy még elkésve, barátod a szilikon  8-)  o:) Amúgy meg nekem nem különösebben tetszenek a nagy mellű nők amúgy se. Pamela meg fiú, így mégúgyse tetszene  :---- De talán jobb is ez így  :D

2009. Január 12. - 21:48:06
Válasz #798
Nem elérhető

fastor


Hy Steve!

Am BUÉK nektek!

Csak azt szeretném kérdezni h tesztoszteron serkentő vagy sexuális vágyfokozó botállító termékek :-)-tényleg hatásosak-e?mert kiváncsi vok rá és a csajom is ;D
további jó edzést,felkészülésta 2009 es évre ****:))))))
17 éves vagy, és nem áll? háááát :-O ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

17 évesen mindent megdugtam volna ami nem gurul el, és nem szalad  8-) Nagy gondok lehetnek  :-/-(-:  ****:)))

"volna"  :o :o :o talán nállad is gondok voltak?? :-* :-* :-* :-* :-* 8-) 8-) 8-) ezt nem hagyhattam ki  >:D >:D >:D
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 ;-oo-;  :-){

Nagymellű pamela csak maradjon csendben  ****:))) A jelző nélküli försztlédi is  ****)  --)
köszi... pedig hogy örültem volna, ha rám lenne igaz Pamela jelzője !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Nem vagy még elkésve, barátod a szilikon  8-)  o:) Amúgy meg nekem nem különösebben tetszenek a nagy mellű nők amúgy se. Pamela meg fiú, így mégúgyse tetszene  :---- De talán jobb is ez így  :D
ezt Godné, is tudja? ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 12. - 21:50:16
Válasz #799
Nem elérhető

God Vazzeg


Tudja. Bár neki sincs kicsi, de nem is hatalmas  ;D Pont jó  /7%  :-)(-:  @:-)

2009. Január 12. - 21:58:19
Válasz #800
Nem elérhető

fastor


Tudja. Bár neki sincs kicsi, de nem is hatalmas  ;D Pont jó  /7%  :-)(-:  @:-)
asszem, én meg te más méretkategóriákat használunk :o ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 12. - 22:09:29
Válasz #801
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 13. - 18:49:52
Válasz #802
Nem elérhető

Greksa Dáviddddd17


 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=Nem azé kérdem me nem áll fel !+"% !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))csak kiváncsi vok ****:))) ****:))) ****:))) Łł= Łł=poénból kilehet próbálni @:-)

2009. Január 13. - 18:51:07
Válasz #803
Nem elérhető

FirstLady


...poénból kilehet próbálni @:-)
Persze-persze ****) ,
egyébként te röhögni akarsz szex közben? :-O ****:)))

...ezek a mai fiatalok... ::) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 13. - 18:55:18
Válasz #804
Nem elérhető

Greksa Dáviddddd17


 Łł=
Hát jah a fiatalok már csak ilyenek,egyszer mindent kikell próbálni ;D >:D O0

2009. Január 13. - 19:29:23
Válasz #805
Nem elérhető

Greksa Dáviddddd17


Jó,meglehett volna kérdezni értelmesebben is az igaz ;D :---- Łł=

2009. Január 13. - 19:30:01
Válasz #806
Nem elérhető

FirstLady


Jó,meglehett volna kérdezni értelmesebben is az igaz ;D :---- Łł=
jóhát úgyis tudjuk, hogy nem áll, de ha mégis, akkor inkább röhögnél  !+"% ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 14. - 00:28:25
Válasz #807
Nem elérhető

Greksa Dáviddddd17


 Łł= Łł= Łł= ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))Röhögtem,amint megláttam a hozzászólásokat elkapott a nevetés  Łł= Łł= Łł= Łł=ugyh kijelentem h minden ok itt lent,aki nemhiszi járjon utána :-p ;D 8) 8) >:D >:D,örülők ha megtudok nevettetni másokat ;D

2009. Január 14. - 00:57:58
Válasz #808
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hali Steve ! Először is Buék !
Említetted, hogy használtad a 3ad-t, mi volt a véleményed a termékről, ill. 11oxo-val összehasonlítva melyik a hatásosabb?
Ja és hogy, állsz a felkészüléseddel milyen fázisban vagy, minden optimális, terveid szerint történnek a dolgok, és mik az újévi fogadalmak vagy célok  ::) >:D ?
Sok sikert !

Helló Steve /:-) ;-oo-;!

Csatlakoznék Madinorbi kérdéséhez:

-Ha mindkét termék hozzáférhető, akkor Te melyik mellett tennéd le a voksodat és miért, a saját tapasztalataid alapján:

Ergopharm: 11-OXO vs. Anabolic Xtreme: 3-AD

-A Te esetedben ugye a T-Bomb II.+ 11-OXO vagy 3-AD + Advanced PCT speciális esetben, utókúraként került bevetésre, és úgy hozott szép eredményeket, amikor ugye a saját hormonháztartás meg volt lőve...

-Szerinted egy naturál módon edző ember számára beválhat ez a kombó, hozhat kézzelfogható, látható eredményt nem utókúraként alkalmazva?

-A 11-OXO-val kapcsolatban még annyi kérdésem lenne, hogy ezt a terméket mennyi ideig és milyen adagolással szedted, illetve ezzel kapcsolatban mit ajánlanál?

-Sajna a neten eléggé elentmondásosak ezzel kapcsolatban az infók, a gyártó szerint napi 3-6 kapszula javasolt max. 6 hétig, az egyes fórumokon a felhasználók hónapokig szedik 6-8 kapszulával is...

-Ez a stack esetlegesen a tavaszi tömegelésem végén kerülne nálam bevetésre, előtte kizárólag precíz, megtervezett étrend, újabb edzésterv és alap kiegészítők szolgálnák a fejlődésemet...

Kíváncsian várom a válaszodat...

Az előtted álló versenyszezonra pedig sok sikert és kitartást kívánok, remélem, hogy mihamarabb sikerül elérned a céljaidat a profik között, vagy legalábbis közelebb kerülnöd hozzá...

A kitartó munka előbb utóbb meg fogja hozni a gyümölcsét (:-) ;-oo-;!!!

  >:D >:D >:D


Hi!

Mint már említettem a 3-AD némileg összetettebb termék már mint a 11-Oxo. Emellett a 11-Oxo sajna már több hónapja nem kapható nálunk...  :(

Egyértelmű, hogy az általad felvázolt kombó egy naturál sportolónak az egyik leganabolikusabb összeállítást jelentheti!

De ha mégis a 11-Oxo-t választod és hozzá is jutsz, akkor én a helyedben napi 2-ről felvezetném min. napi 6 kapszuláig és kb. 8 hétig használnám. De ha további konkrét kérdéseid vannak, akkor ne fogd vissza magad!  8-)

Köszönöm a jókívánságokat is!


 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 14. - 01:11:40
Válasz #809
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Stene.
2 és fél éve edzek és bátorkodtam írni magamnak egy edzéstervet (több-kevesebb sikerrel).
Megtudnád nézni h mi az amin változtatnom kellene benne(szerintem sok dolog van még ).
Igyekeztem úgy össze rakni, hogy kétszer dolgoztassam a karomat egy héten.


Hétfő: Mell, Bicepsz
Fekve nyomás: 1x15 1x10 1x8 1x6 1x4
Tárogatás: 2x15 2x10 1x8
Ferde pados nyomás egykezessel: 1x15 1x10 1x8 2x6
Tárogatás ferde padon: 1x15 1x10 2x8
Állva bicepsz: 1x15 1x10 2x8
Váltott karú bicepsz: 1x12 1x10 1x8 1x6
Koncentrál bicepsz: 1x10 1x8 2x6



Kedd: Váll, tricepsz,has
Nyak mögül nyomás: 1x15 1x10 1x8 1x6 1x4
Nyakig húzás: 1x10 2x8
Előreemelés: 1x12 2x10 2x8
Oldalemelés csigán koncentrált: 1x12 1x10 1x8 1x6
Oldalemelés súlyzóval: 1x12 1x10 2x8 1x6
Szűk nyomás: 1x15 2x10 2x8
Tricepsz letolás csigán: 1x12 1x10 1x8 1x6
Nyak mögé engedés francia rúddal:  2x8 2x6
Felülés döntött padon: 1x30 1x20 1x15 1x10
Lehúzás csigán: 1x20 2x15 2x10

Szerda: Pihenőnap


Csütörtök: Hát, bicepsz
Mellre húzás: 2x15 1x12x 1x10 1x8
Nyak mögé húzás: 2x15 1x12 1x10 1x8
Szűk lehúzás: 2x15 1x12 1x10 1x8
Evezés: 2x12 1x10 1x8 1x6
Fűrészelés: 2x15 2x15 1x10
Állva bicepsz csigán 2x10 2x8 1x6
Scott pados bicepsz 1x10 1x8 1x6
Váltott karu bicepsz: 1x12 1x1 1x8 1x6

Péntek: Láb. Tricepsz,Has
Guggolás keretbe: 1x10 1x8 1x6 1x4
Lábtolás gépen: 1x12 1x10 1x8 1x6
Lábnyújtás gépen: 1x12 2x10 2x8
Hátsó comb feszítő: 2x10 2x8 1x6
Vádli állva: 2x15 2x10 2x8
Letolás csigán fordított fogással: 1x10 1x8 1x6 1x4
Nyak mögül nyomás egykezes súlyzóval (2 kézzel ): 2x10 2x8 1x6
Nyak mögül nyomás egykezessel ( egykézel ): 2x8 1x6 1x4
Felülés ferde padon: (2oldalra és szembe):1x20 2x15 2x10
Harangozás: 2x25 2x20 1x15

Köszi előre is  @:-)
 ****:)))))) =/+'

Szia!

Először is elég jó kis edzésterv!  ****:))))))

Viszont az a pénteki edzésnap elég meleg...  :-O :) De ha a láb edzése viszonylag lightos (mert nem mindenki akar nagy combokat és ezt meg is értem), akkor esetleg kivitelezhető. Sajna 4 napba ez a beosztás sokkal jobban nem tud beilleszkedni.

A sorozatszámokat, ismétlésszámokat megfelelőnek találom. Remélem pl. a váltott karú bicepsznél az az 1x12 1x10 1x8 1x6, karonként értendő...  ;)
Emellett én a nyak mögötti nyomást sohasem ajánlom rendszeres alkalmazásra, a mellről nyomás ülve/állva és az ülve kézisúlyzós nyomások sokkal kifizetődőbbek! Valamint a nyomás és állig húzás után én a kézi súlyzós oldalemelést tenném, aztán az előreemelést, majd a csigás oldalemelést. De így sajna nincs hátsó delta gyakorlat...  :'(

Hirtelen ennyit fűznék hozzá, de tényleg minden elismerésem, hogy ilyen jól összeraktad a tervet!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."