2024. Október 05. - 19:44:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 308778 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2007. November 29. - 22:59:30
Válasz #225
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv!

Nekem annyi kérdésem lenne h diétában mennyire lenne gáz egy olyan fehérjepor aminek a ch tartalma 6.5 gramm? Napi 2 adag menne belőle, vagyis 13 gramm ch-t jelentene. Ez már azért elég sok nem?
Hmmm... Miért lenne sok?  ????... ::)

Az a lényeg, hogy mennyi a napi CH beviteled... Ezt miért hátráltatná 13 g?! Csupán ehhez kell igazítani a fennmaradó mennyiséget.

Ha lesz időm esküszöm átolvasom az egész topicodat mert gyanítom, hogy van egy-két fura dolog a diétádban...hátha sikerül neten keresztül is kijavítanunk.

Mellesleg mióta megy a diéta és milyen eredménnyel?

OK-OK én írtam, hogy a tükör a lényeg...de attól még csak le akarsz dobni kb. 15 kilót, nem? Vagy mi a terv?
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 29. - 23:18:36
Válasz #226
Nem elérhető

Lalika85


Szia! Folyamatosan olvasok itt az oldalon,de sajnos még nem sikerült az alapokat sem kiderítenem...   :-\

Te milyen könyvet ajánlanál nekem?
Hol keressem az igazi tudást? (persze e-mellett az oldal mellett).

Vagy milyen edzést,étkezést ajánlanál???

Edzésem és étkezésem jelenleg a következő!


Napi terv Összesen: Napi 317,4g fehérje; 331g szénhidrát; 3626 kcal 
                                                                                                           

7:30  ÉBRESZTŐ!!!         arginine fx                   

10g cukor  (ami a tejberízsben van)                        40kcal            10g ch
7:45 Reggeli
100g tejberizs                                                  660kcal             23g fehérje
                                                                                             80g CH
           Vitaminok                                                                         
           Amino 4600 3 tabletta                            27kcal               7g fehérje


8:50 kor indulok edzeni!!

Edzés után     3 kanál BSN True mass                    633kcal              50g fehérje
                                                                                                70g ch
               Amino 4600 3 tabletta                            27kcal               7g fehérje

11:35kor  100g tejberizs                                       660kcal             23g fehérje 
                            Vitaminok                                                       80g ch
                                 Amino 4600 3 tabletta         27kcal                7g fehérje                           

13:15kor   3 adagoló kanál  BSN true mass                633kcal              50g fehérje
                                                                                                   70g ch
14:30kor Ebéd
70g hús + párolt zöldség  Vitaminok                              77kcal           17,5g fehérje
              Amino 4600 3 tabletta                                  27kcal               7g fehérje                                                                                                                                       

16:00kor                 ON 100% Whey vizes turmix           120kcal          23g fehérje
                                                                                                  5g Ch

17:30kor     6 tojásos tükör tojás                     6*66kcal=396kcal     32,4g fehérje

21:00kor vacsora
70g hús + párolt zöldség  Vitaminok                                77kcal           17,5g fehérje
                                   Amino 4600 3 tabletta               27kcal               7g fehérje                                                                                                                                       

22:00kor                ON 100% Whey vizes turmix               120kcal          23g fehérje
                                                                                                        5g Ch
                                                                                                           
Lefekvéskor Secretgogue One                                          45kcal              6g Ch

Éjjel ha felébredek ON 100% Whey Turmix!!!                       120kcal          23g fehérje
                                                                                                           5g Ch




Edzésem!

Hétfő-Szerda-Péntek

Hétfő       Mell-Bicepsz-Has


Fekvenyomás egyenes padon  1x20   4x8
30°-os nyomás 1 kezes súlyzóval       4x8-10
Tárogatás fekve 1 kezes súlyzóval      4x12
Alsó csigás tárogatás                            2x15

Bicepsz állva egyenes rúddal               4x8
30°-os padon ülve egykezessel             4x10
Csigánál állva egyenes rúddal              4x10

Lábemelés                                             5x15
Lábfelhúzás                                           5x20
Twist állva                                             5x100
Botozás előre dőlve                               5x100


Szerda             Hát-Tricepsz-Has

Húzódszkodás                                        4x…..(Amennyit birok)
T-rudas evezés                                        4x8-10
Fűrészelés egykezes súlyzóval                4x10
Csigás lehúzás mellhez                            1x20

Tolódszkodás                                           4x….(Amennyit birok)
Homlokra engedés francia rúddal            4x8-10
Lórugás                                                     4x12-15

Hasprés                                                     5x30
Csigás hasprés                                          5x25
Twist ülve gépnél                                     5x100
Botozás                                                     5x100

Péntek                Váll-Láb-Vádli


Nyakból nyomás egykezessel                    4x8

Nyakból nyomás forgatva                          4x8

Oldalra emelés                                            4x12

Oldalra emelés döntve                                4x12


Guggolás                                                     4x12

Lábtológép                                                  4x12

Kitörés                                                         4x15

Merev lábas felhúzás                                   4x15


Állva súly nélküli vádli                               1x100

Állva vádli gépen                                        5x20-25

Ülő vádli                                                     5x20-25

Légyszive szólj hozzá valamit!!!
Mit csinálok rosszul???                  ?:-/
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. November 29. - 23:42:11
Válasz #227
Nem elérhető

Bubee


Üdv!

Nekem annyi kérdésem lenne h diétában mennyire lenne gáz egy olyan fehérjepor aminek a ch tartalma 6.5 gramm? Napi 2 adag menne belőle, vagyis 13 gramm ch-t jelentene. Ez már azért elég sok nem?
Hmmm... Miért lenne sok?  ????... ::)

Az a lényeg, hogy mennyi a napi CH beviteled... Ezt miért hátráltatná 13 g?! Csupán ehhez kell igazítani a fennmaradó mennyiséget.

Ha lesz időm esküszöm átolvasom az egész topicodat mert gyanítom, hogy van egy-két fura dolog a diétádban...hátha sikerül neten keresztül is kijavítanunk.

Mellesleg mióta megy a diéta és milyen eredménnyel?

OK-OK én írtam, hogy a tükör a lényeg...de attól még csak le akarsz dobni kb. 15 kilót, nem? Vagy mi a terv?

Én azt mondom jól halad a diéta. Szeptember 3 óta csinálom és elég sokat ledobtam már azóta. Kilóban nem tudom megmondani, de ha a derekam körmérete 100-105-ről 85 körülire csökkent akkor sztem semmi gond. Egyelőre január vége a cél, addig szeretnék valami elfogadható formát alkotni.

Étrendem:

800-1000 gramm hús
fél liter tojáslé
8 db tojás - 3 sárgájával
100 gramm rizs
50 gramm zabpehely
~15 gramm aminosav (ON)
20 gramm glutamin

Ez kb. 1700 kal. ~270 fehérje, 100 gramm ch, és ~30 gramm zsír. Súlyom jelenleg valahol 84-85 környékén van.

Fehérjeport nem használok, csak mivel most az MHP Simply Whey jó árban van, ezért lehet h vennék azt, de egyelőre még nem döntöttem el.

Látsz ebben valami hibát esetleg vagy változtassak valamin?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 30. - 17:53:13
Válasz #228
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia! Folyamatosan olvasok itt az oldalon,de sajnos még nem sikerült az alapokat sem kiderítenem...   :-\

Te milyen könyvet ajánlanál nekem?
Hol keressem az igazi tudást? (persze e-mellett az oldal mellett).

Vagy milyen edzést,étkezést ajánlanál???

Edzésem és étkezésem jelenleg a következő!


Napi terv Összesen: Napi 317,4g fehérje; 331g szénhidrát; 3626 kcal 
                                                                                                           

7:30  ÉBRESZTŐ!!!         arginine fx                   

10g cukor  (ami a tejberízsben van)                        40kcal            10g ch
7:45 Reggeli
100g tejberizs                                                  660kcal             23g fehérje
                                                                                             80g CH
           Vitaminok                                                                         
           Amino 4600 3 tabletta                            27kcal               7g fehérje


8:50 kor indulok edzeni!!

Edzés után     3 kanál BSN True mass                    633kcal              50g fehérje
                                                                                                70g ch
               Amino 4600 3 tabletta                            27kcal               7g fehérje

11:35kor  100g tejberizs                                       660kcal             23g fehérje 
                            Vitaminok                                                       80g ch
                                 Amino 4600 3 tabletta         27kcal                7g fehérje                           

13:15kor   3 adagoló kanál  BSN true mass                633kcal              50g fehérje
                                                                                                   70g ch
14:30kor Ebéd
70g hús + párolt zöldség  Vitaminok                              77kcal           17,5g fehérje
              Amino 4600 3 tabletta                                  27kcal               7g fehérje                                                                                                                                       

16:00kor                 ON 100% Whey vizes turmix           120kcal          23g fehérje
                                                                                                  5g Ch

17:30kor     6 tojásos tükör tojás                     6*66kcal=396kcal     32,4g fehérje

21:00kor vacsora
70g hús + párolt zöldség  Vitaminok                                77kcal           17,5g fehérje
                                   Amino 4600 3 tabletta               27kcal               7g fehérje                                                                                                                                       

22:00kor                ON 100% Whey vizes turmix               120kcal          23g fehérje
                                                                                                        5g Ch
                                                                                                           
Lefekvéskor Secretgogue One                                          45kcal              6g Ch

Éjjel ha felébredek ON 100% Whey Turmix!!!                       120kcal          23g fehérje
                                                                                                           5g Ch




Edzésem!

Hétfő-Szerda-Péntek

Hétfő       Mell-Bicepsz-Has


Fekvenyomás egyenes padon  1x20   4x8
30°-os nyomás 1 kezes súlyzóval       4x8-10
Tárogatás fekve 1 kezes súlyzóval      4x12
Alsó csigás tárogatás                            2x15

Bicepsz állva egyenes rúddal               4x8
30°-os padon ülve egykezessel             4x10
Csigánál állva egyenes rúddal              4x10

Lábemelés                                             5x15
Lábfelhúzás                                           5x20
Twist állva                                             5x100
Botozás előre dőlve                               5x100


Szerda             Hát-Tricepsz-Has

Húzódszkodás                                        4x…..(Amennyit birok)
T-rudas evezés                                        4x8-10
Fűrészelés egykezes súlyzóval                4x10
Csigás lehúzás mellhez                            1x20

Tolódszkodás                                           4x….(Amennyit birok)
Homlokra engedés francia rúddal            4x8-10
Lórugás                                                     4x12-15

Hasprés                                                     5x30
Csigás hasprés                                          5x25
Twist ülve gépnél                                     5x100
Botozás                                                     5x100

Péntek                Váll-Láb-Vádli


Nyakból nyomás egykezessel                    4x8

Nyakból nyomás forgatva                          4x8

Oldalra emelés                                            4x12

Oldalra emelés döntve                                4x12


Guggolás                                                     4x12

Lábtológép                                                  4x12

Kitörés                                                         4x15

Merev lábas felhúzás                                   4x15


Állva súly nélküli vádli                               1x100

Állva vádli gépen                                        5x20-25

Ülő vádli                                                     5x20-25

Légyszive szólj hozzá valamit!!!
Mit csinálok rosszul???                  ?:-/

Kedves Alajos!


Erre még alszom egyet...  :-} {-)


Amúgy nem tűnnek rossznak amiket írtál...persze tuti, hogy az edzésintenzitásod nem egy Dorian Yates-es...de a kaja mintha "rendben" lenne. Legalábbis biztosan jobban rendben van mint az én '99-'00-es (akkor kezdtem edzeni) étrendem.


Szóval később írok még ide Neked!


 @:-)

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 30. - 18:33:58
Válasz #229
Nem elérhető

Lalika85


Köszönöm a segítséget!!!

Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy mit hibázom!!!
Sajnos már jó ideje nem látom a változást....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. November 30. - 22:45:44
Válasz #230
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv!

Nekem annyi kérdésem lenne h diétában mennyire lenne gáz egy olyan fehérjepor aminek a ch tartalma 6.5 gramm? Napi 2 adag menne belőle, vagyis 13 gramm ch-t jelentene. Ez már azért elég sok nem?
Hmmm... Miért lenne sok?  ????... ::)

Az a lényeg, hogy mennyi a napi CH beviteled... Ezt miért hátráltatná 13 g?! Csupán ehhez kell igazítani a fennmaradó mennyiséget.

Ha lesz időm esküszöm átolvasom az egész topicodat mert gyanítom, hogy van egy-két fura dolog a diétádban...hátha sikerül neten keresztül is kijavítanunk.

Mellesleg mióta megy a diéta és milyen eredménnyel?

OK-OK én írtam, hogy a tükör a lényeg...de attól még csak le akarsz dobni kb. 15 kilót, nem? Vagy mi a terv?

Én azt mondom jól halad a diéta. Szeptember 3 óta csinálom és elég sokat ledobtam már azóta. Kilóban nem tudom megmondani, de ha a derekam körmérete 100-105-ről 85 körülire csökkent akkor sztem semmi gond. Egyelőre január vége a cél, addig szeretnék valami elfogadható formát alkotni.

Étrendem:

800-1000 gramm hús
fél liter tojáslé
8 db tojás - 3 sárgájával
100 gramm rizs
50 gramm zabpehely
~15 gramm aminosav (ON)
20 gramm glutamin

Ez kb. 1700 kal. ~270 fehérje, 100 gramm ch, és ~30 gramm zsír. Súlyom jelenleg valahol 84-85 környékén van.

Fehérjeport nem használok, csak mivel most az MHP Simply Whey jó árban van, ezért lehet h vennék azt, de egyelőre még nem döntöttem el.

Látsz ebben valami hibát esetleg vagy változtassak valamin?
Hmmm...


Nos, a kaja jól hangzik, az edzésedet nem látom, téged sem látlak...nehéz ügy.  ;D



1. Hogy lehet testsúly mérés nélkül diétázni már 3 hónapja?

2. A derékmérettel foglalkozzanak csak a modellek...rajtad sokkal több sokkal fontosabbb felület van.

3. Kíváncsi lennék a hangulatodra, erőszintedre... Ugyanis kemény edzéssel és pláne kardióval kombinálva a napi 100 g CH vagy az az alatti mennyiség már elég durva tud lenni.



A diétázásról meg annyit... Volt egy srác Fullertonban (név nélkül). 2007-ben kb. 6 hónapot edzett ott Milosnál. Velem is végigedzett 8 hetet. Elvileg keményen diétázott, játszotta az idegbeteget, kardiózott, este visszament vádlizni, koksz, növi, inzulin stb...


Én elértem azt a formát amit ugye láttatok is, Hide sikeresen debütált a Mr. Olympia-n...a kis edzőpartnerünk meg úgy néz ki még mindig (azóta megint eltelt 2.5 hónap), mint én 4 hét diéta után...


Akkor hol a hiba...?  ::)


Várom a megfejtéseket!  ;D ;D ;D :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 30. - 23:10:07
Válasz #231
Nem elérhető

Bubee


Üdv!

Nekem annyi kérdésem lenne h diétában mennyire lenne gáz egy olyan fehérjepor aminek a ch tartalma 6.5 gramm? Napi 2 adag menne belőle, vagyis 13 gramm ch-t jelentene. Ez már azért elég sok nem?
Hmmm... Miért lenne sok?  ????... ::)

Az a lényeg, hogy mennyi a napi CH beviteled... Ezt miért hátráltatná 13 g?! Csupán ehhez kell igazítani a fennmaradó mennyiséget.

Ha lesz időm esküszöm átolvasom az egész topicodat mert gyanítom, hogy van egy-két fura dolog a diétádban...hátha sikerül neten keresztül is kijavítanunk.

Mellesleg mióta megy a diéta és milyen eredménnyel?

OK-OK én írtam, hogy a tükör a lényeg...de attól még csak le akarsz dobni kb. 15 kilót, nem? Vagy mi a terv?

Én azt mondom jól halad a diéta. Szeptember 3 óta csinálom és elég sokat ledobtam már azóta. Kilóban nem tudom megmondani, de ha a derekam körmérete 100-105-ről 85 körülire csökkent akkor sztem semmi gond. Egyelőre január vége a cél, addig szeretnék valami elfogadható formát alkotni.

Étrendem:

800-1000 gramm hús
fél liter tojáslé
8 db tojás - 3 sárgájával
100 gramm rizs
50 gramm zabpehely
~15 gramm aminosav (ON)
20 gramm glutamin

Ez kb. 1700 kal. ~270 fehérje, 100 gramm ch, és ~30 gramm zsír. Súlyom jelenleg valahol 84-85 környékén van.

Fehérjeport nem használok, csak mivel most az MHP Simply Whey jó árban van, ezért lehet h vennék azt, de egyelőre még nem döntöttem el.

Látsz ebben valami hibát esetleg vagy változtassak valamin?
Hmmm...


Nos, a kaja jól hangzik, az edzésedet nem látom, téged sem látlak...nehéz ügy.  ;D



1. Hogy lehet testsúly mérés nélkül diétázni már 3 hónapja?

2. A derékmérettel foglalkozzanak csak a modellek...rajtad sokkal több sokkal fontosabbb felület van.

3. Kíváncsi lennék a hangulatodra, erőszintedre... Ugyanis kemény edzéssel és pláne kardióval kombinálva a napi 100 g CH vagy az az alatti mennyiség már elég durva tud lenni.



A diétázásról meg annyit... Volt egy srác Fullertonban (név nélkül). 2007-ben kb. 6 hónapot edzett ott Milosnál. Velem is végigedzett 8 hetet. Elvileg keményen diétázott, játszotta az idegbeteget, kardiózott, este visszament vádlizni, koksz, növi, inzulin stb...


Én elértem azt a formát amit ugye láttatok is, Hide sikeresen debütált a Mr. Olympia-n...a kis edzőpartnerünk meg úgy néz ki még mindig (azóta megint eltelt 2.5 hónap), mint én 4 hét diéta után...


Akkor hol a hiba...?  ::)


Várom a megfejtéseket!  ;D ;D ;D :-}

1. A testsúlyomat mértem, de sok értelmét nem láttam, mivel jött vissza abból a tömegből amiből nyáron sokat vesztettem, közbe meg ment is le zsír, így stagnált a súlyom, sőt volt h felment 92ig. Ennyit erről. Úgy vettem észre h most indult el lefele, ami gondolom amiatt is van mert az enantát már nincs, vagyis valszeg megy ki víz és már az izomtömegen nem nől, csak a zsír megy lefele. Most az utóbbi 2 hétben -2 kilóval tudok számolni.

2. Ebből következik h a derékméret csökkenéssel és a tükörrel tudtam felmérni azt h megy -e zsírból a dolog vagy nem. Én úgy vettem észre h igen. Ezt még alátámasztja az is h a környezetemben élők is észrevették a változást, arról nem is beszélve h olyan ruhák jönnek rám amiről már rég lemondtam.

3. Érdekes, de mind a hangulatom, mind az erőszintem megfelelő volt eddig. Sokszor én is érdekesnek találom h nem érzem úgy h diétáznék. Gondolom ez javarészt az enantátnak köszönhető, ami most már nincs, vagyis már 2 hete ürül. Egész kúra alatt és a kúra után is folyamatosan megy a PCT amit jómagad is próbáltál, jó visszajelzéssel. Most indul útjára az igazi utókúra és a Shredded stack (Pro-Anabol + Shredded). Ne kérdezd miért, de tényleg nem zuhantam meg. Aerobozni már 2-3 hete nem járok mivel kint már sok értelme nincs, bent meg egyelőre nehézkes a megoldás, de rajta vagyok. Holnap megpróbálok még kint menni egyet, megnézem mennyire tudok beöltözni ahhoz h ne fázzak. Ha megy és száraz idő lesz akkor megyek. A benti dolgot meg valahogy elrendezem. Egyébként aerob nélkül is vettem észre változást, szóval eddig nem volt probléma a hiánya.

4. Az amiért nem tűnhet megfelelőnek a fogyás mértéke, az lehet h - ahogy mostanában elgondolkodtam rajta - közel 30 kiló zsír volt rajtam, aminek én úgy látom h kb a fele, harmada lenn van. Ezért lehet az h 3 hónap alatt még nem vagyok formában. Én írtam a naplóban is h a tzs%-om kurva magas. 25 vagy afeletti. Ennyitől azért rohadt sok idő megszabadulni. Ahogy számolgattam, még szükségem lenne legalább 3-4 hónapra ahhoz h pl versenyformába kerüljek. De persze ez most nem célom. Kb. még úgy 15 kiló lehet rajtam, vagyis kb. 70 alá kellene befogynom egy igen jó szinthez. És ez az amiért lassúnak tűnik a tempó.

Nem tudom mi a véleményed, de ezt tudom mondani neked.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 30. - 23:33:20
Válasz #232
Nem elérhető

Joel


Szerintem minden a kis felyünben döl el.Ha a srác a Milosnal olyan körülmenyek között sem fejlödött az biztos nemakarta tiszta szivböl!Tuti fere evett vagy nem pihent eleget.Denis is megmondta:enni-enni,8-10órat aludni!
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 01. - 18:07:23
Válasz #233
Nem elérhető

manbearpig


Szia Pisti! Az lenne a kérdésem hogy a mell-hát szuperszettben történő edzése megfelelő? Most próbáltam ki először és nagyon tetszett, hogy az egész felsőtestem bedurrant tőle.
Így nézne ki:
fekvenyomás - húzódzkodás 12-10-8-6
ferde nyomás - döntött törzsű evezés 12-10-8-6
tárogatás gépen - nyakhoz húzás csigán 15-12-10-10
Áthúzás - evezés csigán 15-12-10-10

Ez így megfelelő?
               


2007. December 02. - 10:57:19
Válasz #234
Nem elérhető

jocek


Szevasztok!

Kevéske pénzből szeretnék jó stack-et. Segítségeteket kérném!
Novodex xt-t tervezek 8-hétre ,Alri CR-2 kreatinnal ,Elite whey fehérjével.(És annyi a keretnek).
Mit szóltok hozzá? Szeretném ,ha minél többet hozna tömegben. Ha van
jobb ötletetek írjátok meg lécci. Köszi a segítséget előre is.

2007. December 03. - 01:18:03
Válasz #235
Nem elérhető

Lalika85


Jó reggelt!
Légyszives nézd meg az új termékteszt topikomban a hibáimat!!!

Bubee szolt,hogy nem jól csináltam az étrendemet   ????...

 ˝=/

Neked mi a véleményed??
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 03. - 07:49:59
Válasz #236
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ezért lehet az h 3 hónap alatt még nem vagyok formában. Én írtam a naplóban is h a tzs%-om kurva magas. 25 vagy afeletti. Ennyitől azért rohadt sok idő megszabadulni. Ahogy számolgattam, még szükségem lenne legalább 3-4 hónapra ahhoz h pl versenyformába kerüljek.
Nos, értem amiket leírtál és el is fogadom. Ez a végén viszont hülyeség. Mindegy, hogy vkinek akár 30%-os a testzsírja...1 hónap alatt is le tud fogyni, ha nagyon akar. De jól nem fog kinézni az tuti. Viszont ha vki le is akar fogyni és jól is akar kinézni akkor sem kell több 12 hétnél. Kövérből a keresztszálkásig!!!

Én legalábbis tuti nem diétáznék félgőzzel fél évig...

Időhúzás, unalmas stb...  :-} ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 03. - 11:35:10
Válasz #237
Nem elérhető

Bubee


Ezért lehet az h 3 hónap alatt még nem vagyok formában. Én írtam a naplóban is h a tzs%-om kurva magas. 25 vagy afeletti. Ennyitől azért rohadt sok idő megszabadulni. Ahogy számolgattam, még szükségem lenne legalább 3-4 hónapra ahhoz h pl versenyformába kerüljek.
Nos, értem amiket leírtál és el is fogadom. Ez a végén viszont hülyeség. Mindegy, hogy vkinek akár 30%-os a testzsírja...1 hónap alatt is le tud fogyni, ha nagyon akar. De jól nem fog kinézni az tuti. Viszont ha vki le is akar fogyni és jól is akar kinézni akkor sem kell több 12 hétnél. Kövérből a keresztszálkásig!!!

Én legalábbis tuti nem diétáznék félgőzzel fél évig...

Időhúzás, unalmas stb...  :-} ;D

Minden tiszteletem a tiéd Pisti, de nem értek veled egyet. Van itt némi ellentmondás is. Nem értem miért gondolod h az első diétám alkalmával le fogok fogyni 12 hét alatt... Lehet h a Jay Cutler vagy a Ronni Coleman meg tudja tenni a maga 130 kilós izomtömegével, ami úgy égeti a zsír mint a malacpörzsölő, de h én a szerény 3 év alatt megszerzett izomtömegemmel ELSŐRE nem tudom megtenni, az biztos. Maradva Kathi Bécinél, valószínüleg nála is ez volt, nameg az amit elmondott a "médiában", vagyis h lenullázott mindent, 3 óra kardió stb és vele együtt szépen elszállt néhány kiló izom is. Nem kéne versenyzőkhöz hasonlítani engem, mivel nem vagyok túl a 10dik diétámon és nincs rajtam xxx kiló izom. Egyéiránt pedig azt se tudtam h mi az a ch mennyiség amitől igazából megindulok és valószínüleg NEM 300 gramm lesz az. Vagyik legközelebb már tudni fogom h kezdhetek 250-en is és így kapásból nyerek 1 hónapot. Érted?

Szóval akkor én vagyok a hülye? Nem hiszem. Nem értem miért utalgatsz arra h csalok, amikor rendesen csinálok mindent 3 hónapja. Egyszer nem csaltam, nem zabáltam be stb. A tudatosan semmi rosszat nem követek el. Én nem kamuzok ezen a fórumon sokakkal ellentétben. Őszintén szoktam írni. És kurvára nem esik jól az h nincs bizalom.

A másik dolog: mindenki azt vallja h heti 1 kilót "lehet" fogyni (lehet többet is csak akkor megy vele izom is), akkor én nem értem, mert nem jön ki szimpla matematikai úton a számítás: 12 hét alatt 30 kiló? Hmm... ez nem így van. 12 hét alatt 12 kiló? Na ez már más. És mivel se az erőszintem se a méreteim nem csappantak meg, ezért GYANÍTOM h nem vesztettem még izmot. Most akkor mégis szarul csinálom? Vagy hogy is van ez? Megmagyarázhatnád, mert érdekelne...



Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 03. - 14:05:21
Válasz #238
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Minden tiszteletem a tiéd Pisti, de nem értek veled egyet. Egyéiránt pedig azt se tudtam h mi az a ch mennyiség amitől igazából megindulok és valószínüleg NEM 300 gramm lesz az. Vagyik legközelebb már tudni fogom h kezdhetek 250-en is és így kapásból nyerek 1 hónapot. Érted?

Szóval akkor én vagyok a hülye? Nem hiszem.
Nem, nem vagy hülye.
Én vagyok a hülye. Egyrészt hogy túlértékeltelek (utólag is elnézést kérek  ::)), másrészt, hogy segíteni szerettem volna.

Az meg, hogy jól csinálod-e...? Nos, már 15 évesen is hetente mérlegeltem és mértem magam...de legfontosabb: egész alakos fotó minden pózban, megfelelő fényviszonyoknál... Ha így tennél nem kellene találgatnod a fogyás mértékét az alkarod erezettségéből. Ezek apró dolgok, de sztem nagyon fontosak. Sztem Te is tudod, hogy még az igazi nagy dolgok is mindig apróságokon szoktak elcsúszni.
Ha kb. 20 centit csökkent a derekad körmérete akkor vmit jól csinálhatsz, de talán nem elég jól. Ha már nem vagy naturál, ráadásul a legerősebb kiegészítőket is használod akkor adj bele mindent! Mentálisan és fizikálisan is, ne pedig 10 g CH-kon agyalj.

Ennyi.

De ettől függetlenül mindent bele! Csináld végig amit elkezdtél!


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 03. - 15:30:22
Válasz #239
Nem elérhető

Lgy