2024. Szeptember 20. - 00:50:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305530 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 15. - 22:49:05
Válasz #765
Nem elérhető

RolandFi


Üdv!!
Az lenne a kérdésem,hogy szerinted melyik kiegészítő a jobb,mert nem igazán tudok választani??!!Jungel Warfare,Bad Ass Mass és Pro-Anabol a kiszemeltjeim. :-}
Köszi
Hi!

Elvileg a Jungle a legerősebb a három közül és a vásárlói visszajelzések alapján is ezt lehet leszűrni. De minden esetre itt van egy közös stack is mindhárommal...
Kösz szépen....... ****:))))))

2008. December 15. - 23:36:09
Válasz #766
Nem elérhető

doncicco


A Jungel biztosan ütni fog és a Bad Ass is! a magam részéről a Pro Anabolt és a Restore-t elfelejteném és Pct-vel zárnám. ;-oo-;

2008. December 16. - 09:21:38
Válasz #767
Nem elérhető

Karcsi


Szia Steve!
jungle,badas-mass,proanabol,restor,ez igy a legerősebb steck,vagy ez a válasz Rolandfinak szólt?(persze azért ez sem lessz piskota)
 Abban az irányban gondolkodom,hogy 3-Ad+valami,de mi az amit a legérdemesebb mellé szedni ,2 doboz 3-Ad esetleg jungle vagy T-bomb?

2008. December 19. - 00:13:21
Válasz #768
Nem elérhető

dave18


Szia Steve! nekem az lenne a kérdésem h melyik terméket ajánlod nekem HCG heyett mert nem tok beszerezni most sehol... clomid és nolva megy majd alapból, de vmivel pótolni kéne a HCG-t.... én novedex xt-re és axis ht-re gondoltam együtt.

2008. December 20. - 19:29:32
Válasz #769
Nem elérhető

madinorbi


Hali Steve !
Angol nyelvű md-t vagy flexet hol lehet kapni a fővárosban?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. December 24. - 18:54:33
Válasz #770
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!
jungle,badas-mass,proanabol,restor,ez igy a legerősebb steck,vagy ez a válasz Rolandfinak szólt?(persze azért ez sem lessz piskota)
 Abban az irányban gondolkodom,hogy 3-Ad+valami,de mi az amit a legérdemesebb mellé szedni ,2 doboz 3-Ad esetleg jungle vagy T-bomb?
Hi!

Nos, továbbra is az a véleményem, hogy az egyik (ha nem a) legjobb kombináció a T-Bomb II (MHP) + PCT (Anabolic Xtreme). Ezek mellé sztem a legjobb extra a 11OXO (Ergopharm) volt...de Ergopharm-os termékeket már jó fél éve nem kaptunk, úgyhogy Efit-et kellene megkérdezni, hogy egyáltalán lesz-e majd még nálunk.

De a lényeg a PCT! Véleményem szerint ahhoz, hogy a hatását maximalizálhassuk jó ha az egész kúrát egy "általános" tesztoszteron fokozóval indítjuk. Nálam ez pl. a T-Bomb II volt, de valószínűleg a Vitrix-szel (Nutrex), a Novedex-XT-vel (Gaspari) és az Axis-HT-vel (BSN) is jó eredményeket lehet produkálni!

A 11OXO egy nagyszerű antikatabolikus cucc, ami maximalizálni tudja a természetes hormonfokozók hatását. A 3-AD (Anabolic Xtreme) nagyban hasonlít hozzá, sőt összetettebb!




Magyarul szerintem az egyik legjobb combo így néz ki:


1 hétig T-Bomb II magában (2x3/nap).

A 2. héttől ráküldöd a PCT-t (2x1/nap) és a 3-AD-t (2x2/nap)...a T-Bomb II továbbra is 2x3/nap

A 3. héttől...PCT (3x1/nap), 3-AD (2x2/nap), T-Bomb II (2x3/nap)...




A 3-AD-nél szerintem felesleges napi 2x2 fölé menni.
A T-Bomb II-ből a későbbiekben mehetne majd akár napi 4x2 és 3x3 is...
A PCT-ből...fene sem tudja...4x1 volt a maximum amit beszedtem...mert ANIMAL vagyok... ::) !+"% ****:)))


DE...



Ezek a cuccok tökéletesek ahhoz, hogy kihozzuk magunkból a maximumot...


VISZONT...


"Izom csakis tápanyagokból lesz, hatóanyagokból soha!"

By Steve




 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 25. - 21:44:37
Válasz #771
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve! nekem az lenne a kérdésem h melyik terméket ajánlod nekem HCG heyett mert nem tok beszerezni most sehol... clomid és nolva megy majd alapból, de vmivel pótolni kéne a HCG-t.... én novedex xt-re és axis ht-re gondoltam együtt.
Hi!

Az osszeallitasod nem rossz es jol mukodhet majd. De a HCG-t leginkabb csak a PCT tudja helyettesiteni. Viszont elvileg csak januar kozepetol lesz majd ujra az uzletben...

Amugy meg van HCG is...  ::) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 25. - 21:49:02
Válasz #772
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hali Steve !
Angol nyelvű md-t vagy flexet hol lehet kapni a fővárosban?
Udv!

Amerikai MD-t nem lattam meg itthon, de a FLEX-et tobb helyen is lehet kapni. En altalaban a Westend-ben szoktam venni, a Burger King-hez kozeli hirlap es dohanyaru uzletben.


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 26. - 10:57:03
Válasz #773
Nem elérhető

Karcsi


Steve !
köszönöm a válaszodat , természetesen a tápanyag megy 1000-el up-your mass, sinta-6, GlutamiSr,vitamin szintén az mhp-töl,és No-xplode,
és a kaja is rendben lessz!!! =/+'

2008. December 27. - 21:32:43
Válasz #774
Nem elérhető

Karcsi


Szia Steve !
A steck beszerzése folyamatban van (állitolag holnap már lessz az üzletben pct)
Abban kérném a segitségedet,hogy a mell oldalsó és alsó részét szeretném felhozni-mintha egy kicsit nehezen fejlödnének :-[
jelenleg igy néz ki egy melledzésem: fekvenyomás 4X8
                                                 tárogatás     4x8
                             45 fokos nyomás kereten     4x8
                                keresztcsiga                  4x12. 
4 nap edzés egy nap pihi aztán előről az egész.
1nap van teritéken a mell.
szóval várom a tanácsodat-sgitségedet ?:-/ 0
ui: szeretek keményen edzeni,az egy-két gyakorlatos edzésekben nem hiszek, szeretem szétvágni edzésen az adott izomcsopotot  :-/- :-/- :-/-                               

2008. December 28. - 14:22:41
Válasz #775
Nem elérhető

builderdáci


Szia Steve!

18 éves vagyok, 3 éve edzek,de kb. másfél éve van rendben a kajám meg az edzésem. Arra gondoltam, hogy kipróbálok 1 gyenge steroidot a stanazol 10mg ra gondoltam. Hallottam már sok szedési módót, de gondoltam megkérdezlek téged hátha tudsz nekem segíteni ebben. Ilyenekre gondoltam: hány hétig szedjem?, hogy vezessem fel és le?, és hány szemre lenne szükségem? Meg még annyit kérdeznék, hogy a kúra után "levezetésnek"  jó lenne az axis-ht, mert pont van itthon 1 dobozom és akkor beszedném. A válaszodat előre is köszönöm!

2009. Január 01. - 16:40:25
Válasz #776
Nem elérhető

Josi


Hi all! Általában a kardiót minden nap szokták csinálni vagy naponta felváltva? pl.: Hétfőn eddzés után 30 perc kardió; kedd nincs; utánna szerdán is 30 perc kardió eddzés után és így felváltva.
Csak ennyi!!!
bye

2009. Január 05. - 10:00:35
Válasz #777
Nem elérhető

madinorbi


Hali Steve ! Először is Buék !
Említetted, hogy használtad a 3ad-t, mi volt a véleményed a termékről, ill. 11oxo-val összehasonlítva melyik a hatásosabb?
Ja és hogy, állsz a felkészüléseddel milyen fázisban vagy, minden optimális, terveid szerint történnek a dolgok, és mik az újévi fogadalmak vagy célok  ::) >:D ?
Sok sikert !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 06. - 15:16:18
Válasz #778
Nem elérhető

Kovi90


Szia Steve!
Szerinted van annak értelme ha bicepszre és tricepszre 5-5 gyakorlatot végzek vagy elég csak a 3-3 gyakorlat. A barátom az utóbbit javasolta de nem tudom ... @:-)

2009. Január 07. - 14:36:08
Válasz #779
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve !
A steck beszerzése folyamatban van (állitolag holnap már lessz az üzletben pct)
Abban kérném a segitségedet,hogy a mell oldalsó és alsó részét szeretném felhozni-mintha egy kicsit nehezen fejlödnének :-[
jelenleg igy néz ki egy melledzésem: fekvenyomás 4X8
                                                 tárogatás     4x8
                             45 fokos nyomás kereten     4x8
                                keresztcsiga                  4x12. 
4 nap edzés egy nap pihi aztán előről az egész.
1nap van teritéken a mell.
szóval várom a tanácsodat-sgitségedet ?:-/ 0
ui: szeretek keményen edzeni,az egy-két gyakorlatos edzésekben nem hiszek, szeretem szétvágni edzésen az adott izomcsopotot  :-/- :-/- :-/-                               
Hi!

Ebben az esetben mindenképpen 3 nyomó gyakorlatot csinálnék melledzésenként. A 3. lehetne egy kézisúlyzós vagy egy gépes nyomás...és néha esetleg egy negatív nyomás. Csinálj mindig 4-5 gyakorlatot. A mell külső (vagy ahogyan írtad oldalsó) részét jól megdolgoztatják a tárogatások is, ezért akár kettőt is beraknék edzésenként (különböző szögekben végrehajtva). A keresztcsigát nem erőltetném.


 =/+'
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."