2024. Szeptember 20. - 07:57:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305622 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2008. November 13. - 12:08:22
Válasz #735
Nem elérhető

RolandFi


Hi Steve!
Lenne egy olyan kéréssem,hogy a felsőtestem izomtömegét szeretném gyarapítani,mert a lábamhoz képest le van maradva.Azon belül is főleg a vállam.Meg a hátam is.Azért a karomra is ráfér.És akkor a mellem se maradjon ki.Szóval ilyen edzésbeosztást ajánlanál,hogy a felsőtestem felhozzam,azon belül is a vállam???
Köszi
Üdv.Roland
;D

Pl.

Hétfő: Váll, tricepsz
Kedd: Mell, bicepsz
Szerda: Hát
Csütörtök: Pihenő
Péntek: Váll, kar
Szombat: Láb
Vasárnap: Pihenő

Köszi! ****:))))))

2008. November 13. - 18:03:48
Válasz #736
Nem elérhető

Frank89


Helló Steve!Azt szeretném megtudni,h a a kézisúlyzós fekvenyomás illetve 30 fokos nyomásnál meddig kell leengedni a súlyt?Én általában teljesen leengedem,h megnyúljon a mellizmom.Ez így jó,vagy ennyire nem kell?

2008. November 13. - 18:50:30
Válasz #737
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Helló Steve!Azt szeretném megtudni,h a a kézisúlyzós fekvenyomás illetve 30 fokos nyomásnál meddig kell leengedni a súlyt?Én általában teljesen leengedem,h megnyúljon a mellizmom.Ez így jó,vagy ennyire nem kell?
Hi!

Jól csinálod! A negatív szakasz is nagyon fontos a gyakorlatoknál! A mellnél maradva...pl. a tárogatásoknál fontosabbnak tartom a negatív szakaszt (a mellizmok teljes megnyúlását). Visszatérve a nyomásokhoz, a kézi súlyzókat engedd le minél lejjebb, a rúd pedig érintse meg a melledet!


 =/+'
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 13. - 19:58:52
Válasz #738
Nem elérhető

Frank89


köszönöm a gyors választ! ****:)))))) és a smith keretben történő sima fekvenyomásról mi a véleményed?

2008. November 13. - 20:56:38
Válasz #739
Nem elérhető

hopika


Pisti!

Egy hülye kérdés-még hülyébb megfogalmazásban:
- olyan nemtudommicsodát,amiben edzeni szoktál(az a hosszú feszülős gatyó) hol lehet venni?
Nem mutogatni akarom a hatalmas lábaimat  !+"% csak egyre jobban "fáznak" a térdeim az utcán is és jó lenne sztem az edzőgatyóm alá...
Előre is köszönöm,üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 13. - 21:00:20
Válasz #740
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
köszönöm a gyors választ! ****:)))))) és a smith keretben történő sima fekvenyomásról mi a véleményed?
Smith gépen csakis ferdén szoktam nyomni (meg még vállból nyomni is szoktam rajta). De még én is csak ritkán használom, kezdőknek és középhaladóknak pedig jobb lenne minél inkább a szabad súlyos gyakorlatokra támaszkodniuk a maximális tömeg és erőnövekedés érdekében!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 13. - 21:12:55
Válasz #741
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pisti!

Egy hülye kérdés-még hülyébb megfogalmazásban:
- olyan nemtudommicsodát,amiben edzeni szoktál(az a hosszú feszülős gatyó) hol lehet venni?
Nem mutogatni akarom a hatalmas lábaimat  !+"% csak egyre jobban "fáznak" a térdeim az utcán is és jó lenne sztem az edzőgatyóm alá...
Előre is köszönöm,üdv
T.
Hi!

Az alábbi képen látható gatyára gondolsz?

Az egy Nike biciklis(?) nadrág. Westend, Duna Plaza, Mammut, Campona stb...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 13. - 21:16:55
Válasz #742
Nem elérhető

hopika


Ahha!
Akkor csak sima biciklis gatyót kell keresnem...köszönöm!
 :-){
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 13. - 21:25:48
Válasz #743
Nem elérhető

God Vazzeg


Ahha!
Akkor csak sima biciklis gatyót kell keresnem...köszönöm!
 :-){

Nike cuccokat érdemes sasolni, nyáron Siófokon olyan hosszú ujjú pulcsiban jelent meg V. Dániel, hogy lepetéztem. Ha van róla képe, remélem rak fel egyet  ****:)))))) Azóta megtaláltam a Nike-nál, de az árát tekintve gyűjtögetek rá még egy fél évet  ;D ;D ;D

2008. November 14. - 16:28:50
Válasz #744
Nem elérhető

Kovi90


Üdv Steve.
Afelől szeretnék érdeklődni h magas vagyok nem kicsit :S 195 cm vagyok. És nem nagyon akar a karom szélesedni erre van kifejezett gyakorlat karra amitől szélesedik vagy azért nem látszik még mert magas vaok.  éve edzek csak és 105 kg vaok .


Előre is köszi a választ

2008. November 15. - 07:55:44
Válasz #745
Nem elérhető

Kovi90


Üdv Steve.
Afelől szeretnék érdeklődni h magas vagyok nem kicsit :S 195 cm vagyok. És nem nagyon akar a karom szélesedni erre van kifejezett gyakorlat karra amitől szélesedik vagy azért nem látszik még mert magas vaok.  2 éve edzek csak és 105 kg vaok .


Előre is köszi a választ

2008. November 19. - 19:54:42
Válasz #746
Nem elérhető

Frank89


Helló Steve!

Bicepsz-szel kapcsolatba kérdezném,h az jó,ha egyik edzésen csak szabadsúlyokkal,másik edzésen pedig csak csigán edzem a bicepszet?Illetve ismétlésszám az pedig így nézne ki: 15,12,10,8,6. 15 az ilyen bemelegítő sorozat lenne, valamint emelném a súlyokat minden sorozat után (ezeket az ismétlésszámokat használnám minden izomcsoport edzésénél). =/+'

2008. November 23. - 16:46:14
Válasz #747
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv Steve.
Afelől szeretnék érdeklődni h magas vagyok nem kicsit :S 195 cm vagyok. És nem nagyon akar a karom szélesedni erre van kifejezett gyakorlat karra amitől szélesedik vagy azért nem látszik még mert magas vaok.  éve edzek csak és 105 kg vaok .


Előre is köszi a választ

Helló Steve!

Bicepsz-szel kapcsolatba kérdezném,h az jó,ha egyik edzésen csak szabadsúlyokkal,másik edzésen pedig csak csigán edzem a bicepszet?Illetve ismétlésszám az pedig így nézne ki: 15,12,10,8,6. 15 az ilyen bemelegítő sorozat lenne, valamint emelném a súlyokat minden sorozat után (ezeket az ismétlésszámokat használnám minden izomcsoport edzésénél). =/+'
Sziasztok!

Kovi90!

Mit értesz a szélesedés alatt? Mert én vastagítani szoktam a karomat... ::) ;) Maradj az alapgyakorlatoknál és ne feledd, hogy a felkar nagyobb részét a tricepsz teszi ki, úgyhogy ne hanyagold el az edzését ha nagy karokat akarsz!

Frank89!

A edzés szisztémája jónak tűnik, de nem vagyok híve a CSAK szabadsúly/CSAK csiga megosztásnak. Használj mindent egy edzésen belül és alakalmazd ezeket minél nagyobb változatossággal!



Kedvenc bicepszgyakorlataim:

-Állva kézi súlyzóval váltott kézzel
-Állva francia rúddal
-Ferdepadon váltott kézzel


Kedvenc tricepszgyakorlataim:

-Szűkfogású fekvenyomás
-Tricepsznyújtás ülve francia rúddal/kézi súlyzóval
-Lenyomás csigán



 =/+'
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 28. - 21:18:08
Válasz #748
Nem elérhető

Rob


Szia Steve!

Megint hozzád fordulnék egy kis segítségért!
3 hónapja tömegelek és egy kicsit bezsírosodtam :(
Arra gondoltam,h heti 2-3 nap bicikliznék 30percet. Reggeli időpontra gondoltam.  ***))
Csak nemtudom,hogy első étkezés előtt vagy után lenne a jobb?  ?:-/
tkg-ként 4g ch-t eszek. fehérjét 2g.

Előre is köszönöm a válaszod!  ****:))))))
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. November 30. - 12:26:02
Válasz #749
Nem elérhető

capa31


Szia Steve

Azt szeretném megkérdezni,hogy ax termék szedését tervezem.Pontosan 3ad és pct kombinációját.2 doboz 3ad és 1 pct-m van.Elnyújtható a 3ad 8 hétig vagy maradjak a normál adagolás mellett ami ugye 6 hétre jön ki.Valamint van még otthonról 1000 mg stanozolol(jelenleg angliában élek)valahogy belecsempészhető ebbe a kúrába?Vagy húzzam le a  o--O be?Egyébként nagyon örülök,hogy Angliában is kapható ax termék.Nagyon ösztönöz ,hogy követehetem ezen az oldalon is a hazai bodys eseményeket és gratulálok az eredményeidhez.Sok sikert kívánok.