2024. Szeptember 20. - 06:39:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305582 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2008. Október 24. - 16:45:06
Válasz #720
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
nevén nevezve trenbolone és deca ;D tudom h utánna szükséges csak azért kérdeztem h elkerülhető így az esetleges libidó csökkenés a kúra alatt mivel a trenbolone meg a deca is visszafogja a szervezet teszto termelését és mivel ezek nem tesztoszteron származékok gondolom előfordulhat ilyen és szeretném elkerülni, de eddig szerencsére nem volt még ilyen gondom, de szeretném is elkerülni.
Nos, aromatizálódás szempontjából kedvezőek ezek a hatóanyagok, hisz a trenbolone egyáltalán nem konvertálódik ösztogénné, a deca pedig pl. a tesztoszteronhoz képest csak kb. 20%-ban képes aromatizálódni. Viszont a trenbolone kb. 5x androgénebb mint a tesztoszteron és röhögve elnyomja a saját tesztoszteron termelést. Hosszabb kúráknál és/vagy nagyobb adagoknál a deca is hajlamos erre...

Így a szokásos levezetés után minimum egy doboz PCT-t ajánlanék.


 8-)


MOD: Jah, hogy a kúra alatti libidóeséstől (is) tartasz? Hmm, sztem olyan nem lesz. De ha észlelsz vmit, értesíts!

Itt négyszemközt megbeszélhetjük.  :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 17:01:09
Válasz #721
Nem elérhető

rajcipeti


Steve!
Egy kérdés,ha már itt vagy:).
1 doboz Hyperdrol X2,Bad ass Mass és Retain 2-t,hogy lenne a legjobb adagolni?
Fontos lenne mondjuk,h ne csak egy hónapig tartson ki.
Megköszönném,ha leírnád hét/kapszulaszámra bontva.
Vagy esetleg belinkelnéd,ha megfelelő a Bad ass a Mass Fx(ez helyett vettem) helyett.
Köszönöm!

2008. Október 24. - 17:35:45
Válasz #722
Nem elérhető

dave18



2008. Október 27. - 21:17:32
Válasz #723
Nem elérhető

Greksa Dáviddddd17


 #:-)
Szia Steve örülök hogy dumáltunk 1 picit este a Lurdyban!
 :-):-):: :-):-)::

2008. Október 28. - 21:29:59
Válasz #724
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 28. - 22:39:36
Válasz #725
Nem elérhető

Greksa Dáviddddd17


Szia Steve! ?:-/

Tudnál nekem segíteni az edzésben mert a hátsó vállam és az alsó hátam levan egy picit maradva és arra kérlek h írj nekem 1-2 tippet légyszi.

Előre is köszi! =/+'

2008. November 03. - 22:30:29
Válasz #726
Nem elérhető

Gababoy


Szia Steve !
Lenne egy hatalmas kérdésem..

Gondolkoztam egy DHEA kurán,csak azt ajánlák hogy vagy Tribulussal vagy Androstenedione -nal szedjem..
Keresgettem Androstenedione után de igazán nem sikerült semmi okosságot találnom @-o.Ötleted van?
A kura után lenyomnék egy PCT -t is hogy okés legyen minden..
Várom válaszod! :-){
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. November 04. - 20:44:11
Válasz #727
Nem elérhető

Gababoy


Hmmm...
Azért megvárom Steve válaszát(és nem kioktatást várok,mert arra nincs szükségem) :-}.
Nem egy leírásban szerepel a dhea és tribulus keverése.Igazán csak felerősiti a kettő egymást,nem is várok tőle nagyon nagy eredményeket...Nem egy tápkiegben van ez a két ható anyag... 8-}
Dhea meg sztem nem kox,de ez most mindegy is.. ;)

Peace =/+'
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. November 04. - 20:50:08
Válasz #728
Nem elérhető

Gababoy


Jah és nem Superdrolt vagy hyperdrolt akarok szedni...Hanem külön DHEA-t!
 :-):-)::
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. November 08. - 01:14:17
Válasz #729
Nem elérhető

RolandFi


Hi Steve!
Lenne egy olyan kéréssem,hogy a felsőtestem izomtömegét szeretném gyarapítani,mert a lábamhoz képest le van maradva.Azon belül is főleg a vállam.Meg a hátam is.Azért a karomra is ráfér.És akkor a mellem se maradjon ki.Szóval ilyen edzésbeosztást ajánlanál,hogy a felsőtestem felhozzam,azon belül is a vállam???
Köszi
Üdv.Roland

2008. November 12. - 16:48:40
Válasz #730
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve! ?:-/

Tudnál nekem segíteni az edzésben mert a hátsó vállam és az alsó hátam levan egy picit maradva és arra kérlek h írj nekem 1-2 tippet légyszi.

Előre is köszi! =/+'
Ezt időközben már átbeszéltük...

 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 12. - 17:15:39
Válasz #731
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve !
Lenne egy hatalmas kérdésem..

Gondolkoztam egy DHEA kurán,csak azt ajánlák hogy vagy Tribulussal vagy Androstenedione-nal szedjem..
Keresgettem Androstenedione után de igazán nem sikerült semmi okosságot találnom @-o.Ötleted van?
A kura után lenyomnék egy PCT -t is hogy okés legyen minden..
Várom válaszod! :-){
Hi!

Hmm... Egy újabb olyan kérdés amire sajnos nem tudok tapasztalatból válaszolni. Lehet, hogy én is megfontolom majd az ilyen cuccok használatát...ha majd visszavonulva 40 felett kicsit javítani akarok a kondimon...de eddig még nem próbáltam ilyeneket. A karrierem jelenlegi szakaszában vagy szedek VALAMIKET vagy nem szedek SEMMIT.

Ettől függetlenül ismereteim alapján a DHEA-Androstenedione kombót ajánlom egy kb. 4 hetes PCT levezetéssel.

DHEA-ból általában napi 50 mg-os adagot már elegendőnek tartanak a különböző tanulmányokban.
Az Androstenedione optimális dózisairól megoszlanak a vélemények. A legelfogadottabbnek a napi 50-100 mg-os adagot tartják, de igazából 25-900 mg-ig terjednek az ajánlott napi adagok. Néhány kutatás alapján napi 300 mg alatt alkalmazva nincs is sok értelme.

A helyedben kezdeném a napi 50-100 mg-os (DHEA-Andost.) adagolást és szükség esetén majd emelnék az Androstenedione dózison.

De ebben a témakörben nem érzem magam kompetensnek.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 12. - 17:20:32
Válasz #732
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi Steve!
Lenne egy olyan kéréssem,hogy a felsőtestem izomtömegét szeretném gyarapítani,mert a lábamhoz képest le van maradva.Azon belül is főleg a vállam.Meg a hátam is.Azért a karomra is ráfér.És akkor a mellem se maradjon ki.Szóval ilyen edzésbeosztást ajánlanál,hogy a felsőtestem felhozzam,azon belül is a vállam???
Köszi
Üdv.Roland
;D

Pl.

Hétfő: Váll, tricepsz
Kedd: Mell, bicepsz
Szerda: Hát
Csütörtök: Pihenő
Péntek: Váll, kar
Szombat: Láb
Vasárnap: Pihenő
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 12. - 20:44:34
Válasz #733

Torony

Vendég
Szia Steve !
Lenne egy hatalmas kérdésem..

Gondolkoztam egy DHEA kurán,csak azt ajánlák hogy vagy Tribulussal vagy Androstenedione-nal szedjem..
Keresgettem Androstenedione után de igazán nem sikerült semmi okosságot találnom @-o.Ötleted van?
A kura után lenyomnék egy PCT -t is hogy okés legyen minden..
Várom válaszod! :-){
Hi!

Hmm... Egy újabb olyan kérdés amire sajnos nem tudok tapasztalatból válaszolni. Lehet, hogy én is megfontolom majd az ilyen cuccok használatát...ha majd visszavonulva 40 felett kicsit javítani akarok a kondimon...de eddig még nem próbáltam ilyeneket. A karrierem jelenlegi szakaszában vagy szedek VALAMIKET vagy nem szedek SEMMIT.

Ettől függetlenül ismereteim alapján a DHEA-Androstenedione kombót ajánlom egy kb. 4 hetes PCT levezetéssel.

DHEA-ból általában napi 50 mg-os adagot már elegendőnek tartanak a különböző tanulmányokban.
Az Androstenedione optimális dózisairól megoszlanak a vélemények. A legelfogadottabbnek a napi 50-100 mg-os adagot tartják, de igazából 25-900 mg-ig terjednek az ajánlott napi adagok. Néhány kutatás alapján napi 300 mg alatt alkalmazva nincs is sok értelme.

A helyedben kezdeném a napi 50-100 mg-os (DHEA-Andost.) adagolást és szükség esetén majd emelnék az Androstenedione dózison.

De ebben a témakörben nem érzem magam kompetensnek.

elnézést, hogy beleugatok, csak némi tapasztalat.

Amikor DHEA-t szedtem megtévedt fiatalkoromban, önmagában semmit nem ért. Nekem. Ugyanakkor volt szerencsém az MLO-s AndroComplex5-höz, ami emlékeim szerint DHEA-t, andro-t, cinket, karnitint és tribulust tartalmazott. Az elég jó volt, mind tömeget, mind erőt hozott, meg csinált olyam étvágyat, hogy a szögvasat megettem volna - ellenben pl. jobban rügyeztem tőle, mint heti 500mg tesztoszterontól... asszem kapszulánként 50mg DHEA, 100mg andro volt benne, napi kettesével ment.

2008. November 12. - 20:59:30
Válasz #734
Nem elérhető

Gababoy


Köszönöm a választ Steve!  :)
Majd jelentkezem a "változásokról" ****:))))))
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!