2024. Szeptember 20. - 08:55:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305651 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2008. Október 20. - 20:56:46
Válasz #705
Nem elérhető

dudebp83


Szia Steve!

Kedden beszéltünk a F2000ben, ment a levél, ahogy megbeszéltük:))
Köszi T.

2008. Október 21. - 20:26:52
Válasz #706
Nem elérhető

dave18


Szia Steve! Lenne egy kérdésem amit ugyan föltettem már egy másik topicba de még senki nem válaszolt rá. szal szerinted érdemes olyan szer mellé pct-t vagy hasonló kiegészítőt szedni ami nem tesztoszteron származék de mégis elnyomja a szervezet tesztoszteron termelését?

2008. Október 21. - 20:41:59
Válasz #707
Nem elérhető

Gabe


Hi Steve!
Megint én... Egy kérdés: Lehet-e ezt amit én összeírtam egymásután szedni: 100% L-Glutamine+100% Creatin Monohydrate+L-Carnitin+Liquid BCAA? Nem lesz semmi bajom tőle?   ????...  ?:-/ Előre thx a válaszért.
Bocs hogy hülye kérdésekkel zaklatlak  ˝=/  ;D
Mindenkinek további jó edzést  =/+'
Bye
ezektől nem lesz semmi bajod, a glutamin és a bcaa alap kiegészítő, az l-karnitin egy passzív zsírégető, a kreatin pedig egy aminosav kombináció izomnövelésre.
nem gyengítik egymás hatását...tudtommal
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 24. - 02:47:53
Válasz #708
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member


Az én olvasatomban az a tesztós cucc amiben szintetikus tesztoszteron van. Ami csak a saját tesztoszteron termelésemet turbózza fel azt nem tertom tesztós cuccnak. Te igen?

köszi a segítséget!

kb. 1 hete voltam bennt az extremefitbe(pécsen) és ott azt mondták hogy ne szedjek még ilyet 19 évesen, én nem tudom hogy ettől lehet e vmi mellékhatása annak ami csak maximalizálja a tesztoszteron szintet, ilyeneket még nem próbáltam ezért semmi tapasztalatom nincs az ilyen dolgokban, ezért kértem a segítségedet, de utánna olvastam több helyen is és mindenki a zsírégető mellé ilyeneket szednek. Te azt mondod nyugottan próbáljam ki?
[/quote]
Hi!

Bajod nem lesz, csupán annyi a bibi, hogy 19 évesen még nagyon magas a saját tesztoszteron termelésed. De ha szeretnél némi pluszt akkor a helyedben pl. egy Axis-HT-vel (BSN) kezdenék.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 02:56:05
Válasz #709
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Dear Steve!
I need your help please!  ;D  ::)  ?:-/
Figyu Steve,mint elsöprő erejű topikomban láthattad épp tolom az ax Hyperdrol-Mass fx kúrámat, és mocskosul kíváncsi vagyok, hogy te milyen cuccokkal folytatnád a helyemben!  :o  :o  ????...
Én a hyp+mass fx 2re gondoltam még 4hétig és a superdrolt is hozzátenném!  :-)->  ????...  ????...
Jó e ez így ha nem akkor te hogy tolnád?  ????...  ?:-/
Válaszod előre is köszönöm!  :-){  :-){  :-){
Peace
Hi!

Mármint a Hyperdol-MassFX-Superdrol egyben? Nos, a Mass FX-Superdrol kombo elég jól működik, amint a teszt topikok is mutatják. Ha a helyedben lennék és szeretném maximalizálni a naturális lehetőségeket akkor biztosan én is kipróbálnám a hármas kombót. Aztán utána betolnék egy doboz PCT-t.

Amen.


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 02:57:28
Válasz #710
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi István!!
Szted miben változtassam meg az étrendemet?
Ha tippelnem kell akkor gyökeresen változtasd meg...de kissé hosszú és szerteágazó témakörre tapintottál...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 03:00:26
Válasz #711
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi Steve!
Megint én... Egy kérdés: Lehet-e ezt amit én összeírtam egymásután szedni: 100% L-Glutamine+100% Creatin Monohydrate+L-Carnitin+Liquid BCAA? Nem lesz semmi bajom tőle?   ????...  ?:-/ Előre thx a válaszért.
Bocs hogy hülye kérdésekkel zaklatlak  ˝=/  ;D
Mindenkinek további jó edzést  =/+'
Bye
Bajod semmi nem lesz, de ha ész és stratégia nélkül használod őket akkor eredménye sem lesz. Mondok egy varázsigét: MAGAS PROTEINBEVITEL! Ebből indulj ki.

Folyt. köv.  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 03:02:22
Válasz #712
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Kedden beszéltünk a F2000ben, ment a levél, ahogy megbeszéltük:))
Köszi T.
Hi!

OK! Most éppen Te vagy a 4. ember akinek függőben van ilyen a Fitness 2000-ben, de a hétvégi verseny után ráálítom magam ezekre is.


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 03:03:52
Válasz #713
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve! Lenne egy kérdésem amit ugyan föltettem már egy másik topicba de még senki nem válaszolt rá. szal szerinted érdemes olyan szer mellé pct-t vagy hasonló kiegészítőt szedni ami nem tesztoszteron származék de mégis elnyomja a szervezet tesztoszteron termelését?
Hi!

Nevezzük nevén a gyereket! Mi az a szer?  ::) ;D

De így látatlanban azt mondom, hogy utána kellene a PCT és nem mellé (közben).
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 03:16:55
Válasz #714
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Gabe a kreatin 1aminósav kombináció?Igen?és milyen aminosavakból áll?   Łł=  !+"%  !+"%  !+"%
Ááááááááááá....ez már fáj....    :-O  :-)!  !+"%  !+"%
Figyelj öreg, én nem akarlak megbántani és látom,hogy segíteni próbálsz másokon de könyörgöm picit nézzél már utána a dolgoknak mielőtt a segítő jobbot nyújtod valakinek!  ****)  :-<  #:-)  8-}  8-
Josi vigyázz mert azoktól a szerektől kinő a harmadik karod...a homlokodon!  :-O  :-<  ::)  ;D  ;D  !+"%
Oké, tudom te is tájékozatlan vagy de 1csomó ilyen ultra-alap dolog le van írva 1valag szakirodalomba a neten és a sokféle gyurmalapban, szóval elolvashatnál pár ezer oldal ilyet mielőtt ránkzúdítod  a tucatkérdéseidet!  :-<  8-}  Łł=
Peace
Menő, figyelj öreg, én nem akarlak megbántani és látom,hogy segíteni próbálsz másokon de könyörgöm picit nézzél már utána a dolgoknak mielőtt a segítő jobbot nyújtod valakinek!  ****)  :-<  #:-)  8-} 




Izom csakis fehérjéből lesz! Se szénhidrátból, se zsírból, se kreatinból, se különböző hatóanyagokból... A BCAA és a glutamin pedig aminosavak, a fehérjék építőkövei. Tehát ezek már olyan formában vannak, hogy a szervezetnek le sem kell őket bontania...15 percen belül már a véráramba és így az izomsejtekbe kerülhetnek!
Ha jól tudom, a kreatin is aminósavszármazék, méghozzá 3fajtából tevődik össze.
Az izomsejten belül köti meg a vizet, növekszik a sejt térfogata, ergo "lesz belőle izom".
Más kérdés,hogy konkrétan mit értünk az alatt, hogy izom lesz valamiből,mert sok egymásra épülő hatásmechanizmus eredményeképp jön létre.
vagy a másik verzió, hogy össze-vissza beszélek hülyeségeket.
A kreatin glicin, arginin és metionin aminosavakból áll. De nem az aminosavak által segít az izomtömegnövelésben.

Elsődleges hatása az energiafokozás, a teljesítmény-állóképesség növelés és a regeneráció gyorsítása. Emellett a szervezetben kreatin foszfáttá alakulva vizet köt meg az izomsejten belül, növelve annak a térfogatát, valamint elősegíti a proteinszintézis fokozását. Így ergo nő az izomtömeg...de nálam az izomépítés egyenlő azzal, hogy az edzés alatt az izomrostokban keletkezett mikrosérüléseket aminosavakkal újjáépítjük, regeneráljuk és méretüket megnöveljük.

Szerintem...
[/b][/size]
 ;D
:)

Amúgy meg egyáltalán nem állítom, hogy szakértő vagyok az ilyen témákban. Nem kell készpénznek venni a szavaimat. Annyit tudok amennyire a gyakorlatban szükségem van, ha vmit nem tudok annak meg utána nézek. Bármilyen szintű testépítőről is beszélünk rengeteg van köztük, akik mindent túlbonyolítanak... Én képtelen lennék így felfogni. Így kell, meg úgy kell, meg ez nem kedv kérdése, meg muszáj, meg mindegy milyen az ize a turmixnak meg kell inni... Én élvezem azt amit csinálok és semmit sem érzek kötelezőnek. A céljaimért dolgozok amire senki sem kényszerít.

Kissé elkanyarodtam... Csak annyit még, hogy legyetek lazábbak. Én legalább is írtózom a merev emberektől...


Csak lazán:


http://www.youtube.com/watch?v=vcWIAt6pqLc



 ;D :-oD ;D
nagyjából ugyanarról beszélünk, ezért írtam azt, hogy mit értünk azon, hogy "lesz belőle izom".
de legalább a vigyorgáson kívül valamelyest hozzá is tudok szólni.  8-)


Hogy miert vigyorogtam, nekem meg volt az okom. Akinek tudnia kell az tudja is.
Es igen, nalam te biztos tobbet tudsz ehez hozzaszolni, mint ahogy eszrevettem mindenhez.
a beismerés a tanulás felé vezető út első lépése  ::)
Magamat idéztem...

Menő! Lassíts!

 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 06:33:01
Válasz #715
Nem elérhető

like.no.other



2008. Október 24. - 12:08:42
Válasz #716
Nem elérhető

dave18


nevén nevezve trenbolone és deca ;D tudom h utánna szükséges csak azért kérdeztem h elkerülhető így az esetleges libidó csökkenés a kúra alatt mivel a trenbolone meg a deca is visszafogja a szervezet teszto termelését és mivel ezek nem tesztoszteron származékok gondolom előfordulhat ilyen és szeretném elkerülni, de eddig szerencsére nem volt még ilyen gondom, de szeretném is elkerülni.

2008. Október 24. - 12:30:01
Válasz #717
Nem elérhető

God Vazzeg


nevén nevezve trenbolone és deca ;D tudom h utánna szükséges csak azért kérdeztem h elkerülhető így az esetleges libidó csökkenés a kúra alatt mivel a trenbolone meg a deca is visszafogja a szervezet teszto termelését és mivel ezek nem tesztoszteron származékok gondolom előfordulhat ilyen és szeretném elkerülni, de eddig szerencsére nem volt még ilyen gondom, de szeretném is elkerülni.

Hajjaj :D

2008. Október 24. - 14:51:15
Válasz #718
Nem elérhető

Gabe


Menő, figyelj öreg, én nem akarlak megbántani és látom,hogy segíteni próbálsz másokon de könyörgöm picit nézzél már utána a dolgoknak mielőtt a segítő jobbot nyújtod valakinek!  ****)  :-<  #:-)  8-}
***)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 24. - 15:30:57
Válasz #719
Nem elérhető

rajcipeti