2024. Szeptember 20. - 09:00:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305656 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2008. Október 14. - 15:40:41
Válasz #690
Nem elérhető

Josi


Hi!
Megint én:D
Szted nagyon sok az a 6 kg felesleg?
bye

2008. Október 14. - 19:31:39
Válasz #691

noxplode

Vendég
Hy Steve!

Most 2kg-os Celltech kúra felén vagyok, ez után leszeretném magamról szedni 1 kicsit a felesleget, a tervben eddig diéta és Hydrxycut szerepel, ez mellé mit tudnál még ajánlani amitől az izomzat nem esik annyira össze, tesztós cuccot nem akarok... **:))))* ;D
És még 1 kérdés: a comb belső részéről mivel tudok jól fogyni?(taposás?)

Előre is köszi a választ. /:-)

2008. Október 15. - 15:41:15
Válasz #692
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi!
Megint én:D
Szted nagyon sok az a 6 kg felesleg?
bye
Attól függ mihez képest van rajtad 6 kg felesleg...? Versenyformához képest?  ::)


Amúgy hogy jött ki ez a 6 kg?  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 15. - 15:48:17
Válasz #693
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hy Steve!

Most 2kg-os Celltech kúra felén vagyok, ez után leszeretném magamról szedni 1 kicsit a felesleget, a tervben eddig diéta és Hydrxycut szerepel, ez mellé mit tudnál még ajánlani amitől az izomzat nem esik annyira össze, tesztós cuccot nem akarok... **:))))* ;D
És még 1 kérdés: a comb belső részéről mivel tudok jól fogyni?(taposás?)

Előre is köszi a választ. /:-)
Szia!

Az én olvasatomban az a tesztós cucc amiben szintetikus tesztoszteron van. Ami csak a saját tesztoszteron termelésemet turbózza fel azt nem tertom tesztós cuccnak. Te igen?
A magas tesztoszteron szint az alapja az erő és tömegnövelésnek, valamint a sikeres diétának is. Ha lecsökkented a kalóriabeviteledet általában csökken a tesztoszteron szinted is. Ez izomvesztést/gyengülést és egyéb nem kívánatos hatásokat idézhet elő. A diétának ez a része sokkal fontosabb mint a zsírégető használata.

Nézz körül a www.extremefit.hu -n, de a legjobbak: T-Bomb II, Novedex XT, Axis-HT, PCT...


Jah...comb belső részéről fogyni: gránitlap emelés, kitörés, merevlábas felhúzás, fekvő lábhajlítás, álló lábhajlítás, lábtolás széles magas lábtartással, szobabicikli, lépcsőzőgép (StairMaster)...

De diéta nélkül nem sokat érsz velük.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 15. - 15:51:52
Válasz #694
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hi!
Megint én:D
Szted nagyon sok az a 6 kg felesleg?
bye
Nem Josi,nem sok a 6 kiló felesleg,diétával megoldható,én pl.most tömegelek több mint 6 kiló felesleg van rajtam,mégse stresszelem szét magam miatta.Ha rosszul érzed magad a bőrödben a felesleg miatt vannak megoldások,tisztább táplálkozás,tömegelés mellett Jungle+Restore(vagy Hyperdrol2+PCT kombináció),öngyilkosság ;D ;D.
Na jó az utolsót ne erőltesd ;) ;-oo-;.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 15. - 15:53:16
Válasz #695
Nem elérhető

Josi


Van egy kicsi pocakon de úgyis tömegnövelés van. :)
100 kilóra akarom magam felgyúrni :P 80 kg vagyok most :( Sokat kell ahhoz még gyúrni :)
Amúgy közepes egér és bálna között. De sztem egér :)
bye

2008. Október 15. - 15:55:08
Válasz #696
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hi!
Megint én:D
Szted nagyon sok az a 6 kg felesleg?
bye
Attól függ mihez képest van rajtad 6 kg felesleg...? Versenyformához képest?  ::)


Amúgy hogy jött ki ez a 6 kg?  ;D
Úgy jött ki a 6 kiló,hogy tükörbe nézett...és pont 6 kiló a felesleg....de akkor Josinak marha jó szeme lehet,mert így magamról meg nem állapítanám,hogy most éppen 10,2343235346364 ;D kg felesleg van rajtam,ami épp hogy kicsivel több mint 10 kiló,de én látom mennyivel :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 15. - 16:01:55
Válasz #697
Nem elérhető

Josi


Jaja
Találozzunk és én megmondom hány kiló vagy. Na pont annyi...:)
Olyan a mérlegem hogy %-ba mutatja és abból kitom számolni
Yeah

2008. Október 15. - 16:07:12
Válasz #698

noxplode

Vendég


Az én olvasatomban az a tesztós cucc amiben szintetikus tesztoszteron van. Ami csak a saját tesztoszteron termelésemet turbózza fel azt nem tertom tesztós cuccnak. Te igen?

[/quote]
köszi a segítséget!

kb. 1 hete voltam bennt az extremefitbe(pécsen) és ott azt mondták hogy ne szedjek még ilyet 19 évesen, én nem tudom hogy ettől lehet e vmi mellékhatása annak ami csak maximalizálja a tesztoszteron szintet, ilyeneket még nem próbáltam ezért semmi tapasztalatom nincs az ilyen dolgokban, ezért kértem a segítségedet, de utánna olvastam több helyen is és mindenki a zsírégető mellé ilyeneket szednek. Te azt mondod nyugottan próbáljam ki?

2008. Október 15. - 16:08:09
Válasz #699
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jaja
Találozzunk és én megmondom hány kiló vagy. Na pont annyi...:)
Olyan a mérlegem hogy %-ba mutatja és abból kitom számolni
Yeah
Na jól van abbahagyom a hülyeséget...de azért előtte kidobom az én mérlegemet és hozzád járok csak súlymeghatározásra ;D
 ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 15. - 16:16:04
Válasz #700
Nem elérhető

Josi



2008. Október 16. - 20:08:03
Válasz #701
Nem elérhető

Josi


Hi István!!
Szted miben változtassam meg az étrendemet?
Mire gondoltál ezzel?
Peace

2008. Október 17. - 19:02:57
Válasz #702
Nem elérhető

RolandFi


Szia Steve!
Úgy hallottam,hogy a ProTan barnítóhoz kell használni olajspray-t.Olivaolaj jó rá?Lehet,hogy hülyeséget kérdeztem......
Tudnál segíteni a használatában??Mit,hogy,hogyan,hányszor,stb.......... :-){
Köszi,Roland

2008. Október 17. - 20:32:33
Válasz #703
Nem elérhető

Josi


Ennyi erővel téged is lapátra küldhetnének...  ))=/
Azért is : P E A C E

2008. Október 19. - 17:11:14
Válasz #704
Nem elérhető

Josi


Hi Steve!
Megint én... Egy kérdés: Lehet-e ezt amit én összeírtam egymásután szedni: 100% L-Glutamine+100% Creatin Monohydrate+L-Carnitin+Liquid BCAA? Nem lesz semmi bajom tőle?   ????...  ?:-/ Előre thx a válaszért.
Bocs hogy hülye kérdésekkel zaklatlak  ˝=/  ;D
Mindenkinek további jó edzést  =/+'
Bye