2024. Szeptember 20. - 10:38:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305718 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2008. Október 01. - 15:44:54
Válasz #675
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve !

Ne haragudj , de muszáj beírnom neked ! Ha megyek edzeni , vagy nyomok valami kieget anyám rögtön előhozakodik veled .

Neki nem Steve vagy , hanem Stefan .

Mondom és ugyan miért ?

Hát mert 2 ajtós ukrán maffiózó vagy :D :D :D . Ezen beszoktam halni :D  :-){
****:)))

Hogy lennék már 2 ajtós...? Te nehezebb vagy nálam. Amúgy meg anyukád szólítson csak Esteban-nak. Esteban, a mexico-i...


 :-/--
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 01. - 16:10:28
Válasz #676
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 01. - 17:17:25
Válasz #677
Nem elérhető

Gabe


jaja, Stefan az inkább német, illetve egy német ismerős mondta,
hogy inkább a török származású német,
mert az echte német Steffen-t használ...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 01. - 17:20:35
Válasz #678

B1ll4

Vendég
Egy filmbe volt pontosabban , nem tudom már melyikbe , de majd rájövünk anyámmal . Rádnézett egyből Stefan az ukrán maffiózó jutott eszébe :D :D .


2008. Október 01. - 19:54:02
Válasz #679

noxplode

Vendég
Szia Steve!

Köszi a segítséget az combomra, megfogadom ****:))))))

Még 1 kérdésem lenne. most nyomtam le 2 NoXplode kúrát és most csak fehérjézek(......h 100% whey pro) mellé puffasztott rizset nyomatok orba szájba ;D ahhoz hogy kicsit lenyomjam a felesleget de nem akarok visszaesni súlyba mennyi szénhidrát kéne 1 nap és hányszor nyomassam. Szóval Szálkás izomzatra akarok nőlni miközben a hasamról és 1-2 helyről a felesleget levinni(nincs sok felesleg rajtam, azér a hasamon van :D).
És még valami mit mondasz a hypedrol 2x termékről?? asszem anabolic extereme a gyártó. Ha megtennéd nekem a kaját leírnád hogy egyek.
Amúgy nagyon könnyen fogyok és tömeget növelek is   :) jó a genetikám. Amúgy nézem a gyurma műsort, és jó arcnak tűnsz és durván nézel ki. :-!

2008. Október 01. - 22:48:01
Válasz #680
Nem elérhető

Rob


Hy Steve!

Egy rövid kérdésem lenne.
Hyperdrol X2 után van értelme PCT-t szedni? Vagy teljesen felesleges?
Sorry ha nagy hülyeséget kérdeztem! o--O  ˝=/

Thanks   :-):-)::
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Október 05. - 12:16:23
Válasz #681
Nem elérhető

Josi


Hi Steve!
Egy kérdés. Én úgy hallottam hogy a tej hatástalanítja a creatint. Ez igaz? Mert hogy hanem akkor szeretném zsírszegény tejjel inni a turmixomat.  ;D
Előre is kössz a választ!
Ja és még valami további jó edzést.
Bye-Bye

2008. Október 07. - 10:21:23
Válasz #682
Nem elérhető

mack


jaja, Stefan az inkább német, illetve egy német ismerős mondta,
hogy inkább a török származású német,
mert az echte német Steffen-t használ...

hát ez két külön név, engem németbe és osztrákba is stefan-nak hívnak független attól hogy "echte" dojcsot használnak vagy már egy szar dialektet, illetve hogy az illető származása is lényegtelen.

Stano, Stasch, Stasik;
Nebenform von Stanislaus
Steen
dänisch; Schreibung v. Sten
Stefan - Steffel (bayerisch); 16.08., 26.12.
griechisch; Kranz, Krone; Form von Stephan
Stefano; 26.12.
italienisch; Form v. Stephan
Steffen; 26.12.
niederdeutsch; Form v. Stephan
Sten
schwedisch; Kurzform v. Zusammensetzung m. "Sten-" oder "-sten"
Stenka
slavisch; Form von Stephan
Stenzel
slesisch; Kurzform v. Stanislaus
Stephan - Stefan, Steffen, Steffel (bayr.); Stephen (engl), Steve (engl), Steven (engl); Étienne(franz), Estienne(franz), Stephane (franz); Stefano (italien.); Steven (niederland.); Esteban(span), Estevan (span); István (ungar.); / Stepan, Stenka, Stepka, Stepko, Sczepan (alle slaw.); ; 16.08., 26.01., 02.02., 02.06., 07.09., 26.12.
griechisch; stephanos=Kranz, Krone
Stephen; 26.12.
englisch; Form v. Stefan
Steve; 26.12.
englisch; Kurzform v. Stephen
Steven; 26.12.
engl. u. niederl.; Nebenform v. Stefan

remélem érthető... ****:))))))

vagy : http://www.kirchenweb.at/vornamen/namenstage/vornamen19.htm

2008. Október 07. - 10:38:26
Válasz #683
Nem elérhető

Gabe


a török származású németet úgy értettem, hogy a törökországi német állampolgárokat nevezik Stefan-nak,  a németek pedig Steffen-ként keresztelkednek.
Németországban született, ott élő, ott lakó emberekkel beszéltem erről.
Nem a kiejtésről beszéltem...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 07. - 10:58:17
Válasz #684
Nem elérhető

mack


hát amit leírtam azmeg nem az ott élőktől/lakóktol van hanem ez a névnaptár, feketén fehéren mutatja a tutit....azmeg hogy törökbe hogy nevezik magukat....
vagy a echte németeket nem keresztelik stefánnak? vagy mer én külföldi vagyok ezé vagyok stefán? ez két név Gabe. szerintem mert egy-két ember így keresztelkedik meg hallott ilyenről még nem kell általánosítani. De nem okoskodom csak egy észrevétel volt. a német meg az osztrák német is más....kicsit nehézkes népek ezek az az igazság

amúgymeg Steve! Hogyan legyen nagyobb a karom??? hogy necsak offoljakmá!  ;D szerinted jó az ezzéstervem és a kajám?  ;D ;D

2008. Október 07. - 14:42:51
Válasz #685

B1ll4

Vendég
Jó nagy galibát okoztam , bocsi érte :) !

Megvan már a Punisherben az a nagy orosz srác volt a Stefan , akinek a fejébe vágta a fejszét a csávónk ... Piros-fehér csíkos pólóban volt .

Mondjuk Anyámnak nemtom honnan ugrott be , hogy ő Stefan ... semmi nem stimmel :D

2008. Október 11. - 21:39:53
Válasz #686
Nem elérhető

Josi


Hát senki se válaszolt arra hogy:
A tej semlegesíti a kreatint?  :(
Szomorú :P
Kérem vki írjon ebbe a kapcsolatban.
Thx

2008. Október 14. - 02:56:00
Válasz #687
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hy Steve!

Egy rövid kérdésem lenne.
Hyperdrol X2 után van értelme PCT-t szedni? Vagy teljesen felesleges?
Sorry ha nagy hülyeséget kérdeztem! o--O  ˝=/

Thanks   :-):-)::
Hi!

Teljesen felesleges az utókúra, hisz a Hyperdrol nem szól bele a szervezet természetes tesztoszteron termelésébe.


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 14. - 03:19:40
Válasz #688
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hát senki se válaszolt arra hogy:
A tej semlegesíti a kreatint?  :(
Szomorú :P
Kérem vki írjon ebbe a kapcsolatban.
Thx
Szia!

Nem válaszolt senki, mert csak most választoltam az előtted lévő kérdésre...  :-OO

Valóban az a helyzet, hogy a tej nemhogy javítaná, hanem rontja kreatin felszívódását.



Alapvetően miről van szó:

Ha az szeretnénk hogy a kreatin minél gyorsabban és minél nagyobb százalékban eljusson a végállomásába (az izomsejtekbe), ahhoz az kell, hogy inzulin legyen a vérben. Inzulin akkor termelődik, ha a szervezet nagyobb mennyiségű glükóz (szervezet a szénhidrátokat bontja le glükózzá) jelenlétét érzékeli a vérben. Aztán az inzulin dolga az, hogy a glükózt a sejtekbe szállítsa (rendes tőle  ****:))))...de nem csak a glükózt szállítja a sejtekbe hanem a proteint, a zsírt és más anyagokat is...beleértve a kreatint is.

Namármost, ha a glükóz jelenlétekor termelődik az inzulin akkor logikus, hogy szénhidrátokkal kell(ene) keverned a kreatinodat. Minél gyorsabb felszívódásúval annál jobb. A leggyorsabb a szőlőcukor (pl. szőlőlé), aztán jön talán a narancslé, a grapefruit és az almalé...jóformán bármi ami egyszerű cukrot tartalmaz...pl. sportitalok...vagy persze Te magad is hozzákeverheted a vízhez (vagy máshoz) a szénhidrátot (pl. a szőlőcukrot).

Ezek a 'home made' Cell-Tech-ek...  :-oD ;D

A túl sok zsír vagy protein (így a tej is) lassíthatja az inzulinreakciót ergo rontja a szénhidrátok és ezzel együtt a kreatin felszívódását.


 8-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 14. - 15:40:41
Válasz #689
Nem elérhető

Josi


Thx a választ!
Megfogadom! Szölőlé and Creatint Powa:D
Meg1szer thx
Ja és sok sikert a továbbiakban.
Bye