2024. Szeptember 20. - 10:56:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305747 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2008. Szeptember 22. - 13:05:13
Válasz #660
Nem elérhető

FirstLady


Remélem mihamarabb jobban leszel!!! Márcsak a fifty-fifty pizza miatt is...  ***))) ;D
Ha minden így alakul, kedden pizzázunk! 8-)
kopp-kopp-kopp ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 22. - 14:06:08
Válasz #661
Nem elérhető

mushroom


Izé... lájtkóla? Ha reggel éhgyomorra szénsavasat iszok, nekem is begörcsöl a gyomrom mint az állat.
Ööö, miért iszol reggel éhgyomorra szénsavasat? Főleg ha tudod is a végeredményt?  ????...

Ladynek írtam, hogy nekem spec a szénsavastól már alapból görcsöl a gyomrom, aszpartám se kell hozzá  :)

2008. Szeptember 22. - 15:12:50
Válasz #662
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


Az Én Istenkém éltessen születésed napján Pitta!!!!  :-):-)::

2008. Szeptember 22. - 15:30:15
Válasz #663
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az Én Istenkém éltessen születésed napján Pitta!!!!  :-):-)::

Köszönöm Józsi János!  ;D

Hogy megy a diéta? Húzzál bele, aztán majd a következő órán a vízhajtást vesszük át.  :-oD :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 22. - 18:34:23
Válasz #664
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Szeptember 23. - 19:22:14
Válasz #665
Nem elérhető

buffon1977


Szia Steve 
már vagy 2és fél éve edzek viszonylag elég keményen  de  komoly problémám,hogy hamar zsírosodok ezért félek a gainert szedni mer olyan hasam lesz tole mint 1 hordó  de viszont kuára bírok tole ezért szeretnék vmilyet tudnál ajánlani egy ok terméket ami nem taszít anyagi csodbe ???  Természetesen BCAA meg NO fokozo és gluamin mellé  koszi
Hi!

Nos, egyrészt túl keveset írtál magadról, másrészt kissé furán fogalmazol... ::) ;D


Első észrevételem az, hogy ha nagyon behatárolt az anyagi kereted, akkor kapásból hagyd el a NO fokozót, mert habár segít a tápanyagszállításban és minőségibbé teszi az edzést, de közvetlenül nem épít izmot.

A tömegnövelők misztikumát szeretném most és mindenkorra eloszlatni...  ˝=/

Tegyük fel, hogy nem akarod, hogy több felesleg jöjjön rád, ezért napi pl. 300 g szénhidrátot fogyasztasz. Kitapasztalod, hogy ezzel a mennyiséggel van energiád, teltek az izmaid, tartod a súlyodat vagy lassan csökken és alakul a fizikumod.

Tegyük fel, hogy szeretnél alkalmazni egy táplálékkiegészítőt edzés után... De semmiképpen nem TÖMEGNÖVELŐ-t mert attól olyan lesz a hasad mint egy hordó...meg különben is Peter Andre is csak narancslét iszik...  ;D

Akkor nézzük meg mi történne, ha beiktatnál egy "brutál tömegnövelőt" az étrendedbe...

Edzés után meginnál mondjuk egy True Mass-t (BSN). 46 g protein, 76 g szénhidrát. Tényleg azt hiszitek, hogy attól a 76 g szénhidráttól van rajtatok felesleg?! Könnyű ráfogni igaz? A példánkban szereplő napi 300 g szénhidrátnak csak kb. 25 %-át teszi ki a True Mass összetétele. De a maradék 75 % rajtad múlik, hogy miből tevődik össze. Ha az a 75 % nem megfelelő és ráadásul még esetleg a zsírbeviteled is magas...akkor rakódni fog rád a felesleg (főleg ha nem is edzel eleget és elég keményen)...de tuti biztos, hogy a tömegnövelő a ludas!  :-oD :D

De ne szaporítsuk most tovább a szót... Edzés után mindenképpen szükség van szénhidrátokra is és ennek a legpraktiusabb beviteli módja a tömegnövelők alkalmzása.



Tehát nézelődj pl. itt:

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=30


De ha továbbra is sokallod ezeket a szénhidrát mennyiségeket akkor ajánlom pl. a Syntha-6-ot (BSN):

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=17&products_id=967



Ha további kérdéseid vannak, ne fogd vissza magad!


 @:-)

2008. Szeptember 23. - 23:02:33
Válasz #666
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 23. - 23:02:59
Válasz #667
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve 
már vagy 2és fél éve edzek viszonylag elég keményen  de  komoly problémám,hogy hamar zsírosodok ezért félek a gainert szedni mer olyan hasam lesz tole mint 1 hordó  de viszont kuára bírok tole ezért szeretnék vmilyet tudnál ajánlani egy ok terméket ami nem taszít anyagi csodbe ???  Természetesen BCAA meg NO fokozo és gluamin mellé  koszi
Hi!

Nos, egyrészt túl keveset írtál magadról, másrészt kissé furán fogalmazol... ::) ;D


Első észrevételem az, hogy ha nagyon behatárolt az anyagi kereted, akkor kapásból hagyd el a NO fokozót, mert habár segít a tápanyagszállításban és minőségibbé teszi az edzést, de közvetlenül nem épít izmot.

A tömegnövelők misztikumát szeretném most és mindenkorra eloszlatni...  ˝=/

Tegyük fel, hogy nem akarod, hogy több felesleg jöjjön rád, ezért napi pl. 300 g szénhidrátot fogyasztasz. Kitapasztalod, hogy ezzel a mennyiséggel van energiád, teltek az izmaid, tartod a súlyodat vagy lassan csökken és alakul a fizikumod.

Tegyük fel, hogy szeretnél alkalmazni egy táplálékkiegészítőt edzés után... De semmiképpen nem TÖMEGNÖVELŐ-t mert attól olyan lesz a hasad mint egy hordó...meg különben is Peter Andre is csak narancslét iszik...  ;D

Akkor nézzük meg mi történne, ha beiktatnál egy "brutál tömegnövelőt" az étrendedbe...

Edzés után meginnál mondjuk egy True Mass-t (BSN). 46 g protein, 76 g szénhidrát. Tényleg azt hiszitek, hogy attól a 76 g szénhidráttól van rajtatok felesleg?! Könnyű ráfogni igaz? A példánkban szereplő napi 300 g szénhidrátnak csak kb. 25 %-át teszi ki a True Mass összetétele. De a maradék 75 % rajtad múlik, hogy miből tevődik össze. Ha az a 75 % nem megfelelő és ráadásul még esetleg a zsírbeviteled is magas...akkor rakódni fog rád a felesleg (főleg ha nem is edzel eleget és elég keményen)...de tuti biztos, hogy a tömegnövelő a ludas!  :-oD :D

De ne szaporítsuk most tovább a szót... Edzés után mindenképpen szükség van szénhidrátokra is és ennek a legpraktiusabb beviteli módja a tömegnövelők alkalmzása.



Tehát nézelődj pl. itt:

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=30


De ha továbbra is sokallod ezeket a szénhidrát mennyiségeket akkor ajánlom pl. a Syntha-6-ot (BSN):

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=17&products_id=967



Ha további kérdéseid vannak, ne fogd vissza magad!


 @:-)
Szép idézet!  :-){

Ejnye! Kitörölted az "IFBB Profi"-t...  :'( ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 24. - 23:14:25
Válasz #668
Nem elérhető

buffon1977


   szasz  Steve
  ok elkaptál ténylek szeretek enni  foleg   most szoktam le  a  cigirol  ugyhogy akad egy  kis  édesség is  :-(   de igyexem  visszafogni  magam    no  jó  anyagi  keret ide vagy  oda veszek  tomegnovelot  nemtom  még  milyet  lehet xxx  vagy  megprobálom a BSNt  de  eronovelonek mit?  kreatin valamelyik  formáját  mér nem  jo  a  NO  novelo 1 ilyen  Magyarországon nem túl ismert gyárto(PEAK) NO explodehoz  hasonló  kreatinos  nofokozót  szedek   de bírok  tole  nagyon ( kicsit  ki is  fingattam a vállamat)  ha nem jó akkor  mit  vegyek  ami kozvetlenul  is épit izmot????



amúgy semmi  baj a fogalmazásoddal  az   enyémet meg nem értem  miért  fucsállod  no mindegy   




helo

2008. Szeptember 27. - 16:09:02
Válasz #669
Nem elérhető

doncicco


 ?:-/ A Bad Ass-ről írja a következőt a népszerű xxx.hu "prófétája":

Válasz (2008. 09. 22.)
Idézek egy másik rovatból:

Erről is írtam már: az alapja a malabári spenót (Basella Rubra) nevű thai fűszer- és zöldségnövény (az ottani spenót). Persze, ebben is van a fent említett valamilyen spirostán-ból, azaz valamilyen hagyma-kivonatból. A spirostán ún. növényi szteroidális összetevők gyűjtőneve, amiket Allium-ból... azaz? hagymafélékből vonnak ki. Valamilyen hagymaféle kivonata. Ugyanaz érvényes rá, mint minden másra ebben a kategóriában: ezek nem hormonok, növénykivonatok. DE! Kizárt, hogy a gyártók állításának megfelelően hormonszerű hatásuk lenne. Persze, olvasni jó, sőt, kiváló visszajezéseket a vevői beszámolók között. Nem tudom mit mondjak ezekre, biztosan igazuk van. Szerencsés genetikák, nagyon jól reagáló egyének, szuper étrendekkel(?), vagy esetleg ennyire hat a placebó effektus. Nem tudom.

Mit szólunk hozzá?

2008. Szeptember 30. - 19:55:40
Válasz #670

noxplode

Vendég
Szia Steve!

Egy olyan problémával küzdök, hogy a combomat szeretném 4-5 centivel csökkenteni. Sokak szerint nem nagy, de sztem az. Magasságom 174cm combom:62 bicepsz:45 már 2 éve edzem nagyon jó eredményekkel és steroid nélkül nagyon jól feljlődöm. Ha elkezdek gugolni csak nagyobb lesz a combom. A futás sem ér sokat nekem, és az a baj hogy nem zsír ami a combomon van vagyis nagyon minimális, mind tömeg és izom. mivel tudnál kissebé tenni ami nem kardió?

Előre is köszi a segítséget!

2008. Szeptember 30. - 22:19:25
Válasz #671

B1ll4

Vendég
Steve !

Ne haragudj , de muszáj beírnom neked ! Ha megyek edzeni , vagy nyomok valami kieget anyám rögtön előhozakodik veled .

Neki nem Steve vagy , hanem Stefan .

Mondom és ugyan miért ?

Hát mert 2 ajtós ukrán maffiózó vagy :D :D :D . Ezen beszoktam halni :D  :-){

2008. Október 01. - 01:43:37
Válasz #672
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
   szasz  Steve
  ok elkaptál ténylek szeretek enni  foleg   most szoktam le  a  cigirol  ugyhogy akad egy  kis  édesség is  :-(   de igyexem  visszafogni  magam    no  jó  anyagi  keret ide vagy  oda veszek  tomegnovelot  nemtom  még  milyet  lehet xxx  vagy  megprobálom a BSNt  de  eronovelonek mit?  kreatin valamelyik  formáját  mér nem  jo  a  NO  novelo 1 ilyen  Magyarországon nem túl ismert gyárto(PEAK) NO explodehoz  hasonló  kreatinos  nofokozót  szedek   de bírok  tole  nagyon ( kicsit  ki is  fingattam a vállamat)  ha nem jó akkor  mit  vegyek  ami kozvetlenul  is épit izmot????



amúgy semmi  baj a fogalmazásoddal  az   enyémet meg nem értem  miért  fucsállod  no mindegy   




helo
Szasz buffon!

Na ugye, hogy lecsúszik 1-2 süti meg csoki!  /7% ****) ***)))

Ha elegendő kalóriát fogsz bevinni minőségi tápanyagokból akkor nem igazán lesz kapacitásod az édességekre. Próbálj meg minél több minőségi húst (csirkemell, pulykamell, soványabb halak és marha) és csökkentett mennyiségű minőségi szénhidrátot (rizs, főtt/héjában sült krumpli, cukormentes zabpehely).

A minőségi tömegnöveléshez és az erőnöveléshez pedig szuper kombináció a True Mass és az NO-Xplode. Mindkettő BSN termék. Az NO termékek izomtömegnövelő hatása nem különösebben nagy, de erőfokozásra nagyszerűek.

Meg is van az új szlogen:




NO-Xplode! Amitől bírni fogsz nagyon!



 :-/-- =/+' :-/--


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 01. - 15:17:41
Válasz #673
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
?:-/ A Bad Ass-ről írja a következőt a népszerű xxx.hu "prófétája":

Válasz (2008. 09. 22.)
Idézek egy másik rovatból:

Erről is írtam már: az alapja a malabári spenót (Basella Rubra) nevű thai fűszer- és zöldségnövény (az ottani spenót). Persze, ebben is van a fent említett valamilyen spirostán-ból, azaz valamilyen hagyma-kivonatból. A spirostán ún. növényi szteroidális összetevők gyűjtőneve, amiket Allium-ból... azaz? hagymafélékből vonnak ki. Valamilyen hagymaféle kivonata. Ugyanaz érvényes rá, mint minden másra ebben a kategóriában: ezek nem hormonok, növénykivonatok. DE! Kizárt, hogy a gyártók állításának megfelelően hormonszerű hatásuk lenne. Persze, olvasni jó, sőt, kiváló visszajezéseket a vevői beszámolók között. Nem tudom mit mondjak ezekre, biztosan igazuk van. Szerencsés genetikák, nagyon jól reagáló egyének, szuper étrendekkel(?), vagy esetleg ennyire hat a placebó effektus. Nem tudom.

Mit szólunk hozzá?
Hi!

Nézd, sem az Alri leírásához nem tudok mit szólni, sem pedig a fenti XY leírásához. A Bad Ass Mass-t soha nem használtam még magában, így tapasztalatból sem tudok nyilatkozni. Nem vagyok sem kémikus, sem termékfejlesztő.

De egy dolog biztos, soha nincs olyan hogy vmi mindenkinek tetszik és megfelel. Most éppen a Bad Ass Mass-ra írják, hogy nem hatásos...aztán majd megint megtalálnak egy másik terméket amit meg túl erősnek ítélnek és károsnak titulálnak...aztán meg majd be is tiltják.

Jó lenne, ha mindenki a neki megfelelő termékek közül válogatna...kinek a BCAA, kinek a hagymakivonat, kinek a prohormon, kinek a naposim, kinek a HGH...lehet válogatni...


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 01. - 15:36:33
Válasz #674
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Egy olyan problémával küzdök, hogy a combomat szeretném 4-5 centivel csökkenteni. Sokak szerint nem nagy, de sztem az. Magasságom 174cm combom:62 bicepsz:45 már 2 éve edzem nagyon jó eredményekkel és steroid nélkül nagyon jól feljlődöm. Ha elkezdek gugolni csak nagyobb lesz a combom. A futás sem ér sokat nekem, és az a baj hogy nem zsír ami a combomon van vagyis nagyon minimális, mind tömeg és izom. mivel tudnál kissebé tenni ami nem kardió?

Előre is köszi a segítséget!
Szia!

Nos, sztem egy 174 cm-es embernek nem túlzás egy 62-es comb egy 45-ös kar mellett... De ha mindenképpen csökkenteni akarod a méretüket és nem kardióval akkor magas intenzitású lábedzéseket kellene végezned. Most szólok, hogy a kardiózás még mindig egyszerűbb lenne...  >:D ;D

Minimum 15-20 ismétléses sorozatokat kellene végezned lábra, gyakorlatonként mondjuk négyet. És MINIMUM 4 gyakorlatot. Emellett a lehető legrövidebbre redukáld a pihenőidőket.

Legjobb gyakorlatok:

-guggolás
-lábtológép (egy vagy két lábbal)
-lábnyújtás
-lábhajlítás
-kitörés


További intenzitásfokozásnak majd berakhatsz szuperszetteket (két gyakorlat összekepcsolása pihenőidő nélkül), triszetteket (3 gyakorlat) vagy akár óriásszetteket (4 vagy több gyakorlat)...

Ettől az edzésstílustól minden eddiginél nagyobb bedurrantságot fogsz elérni a combjaidban, de higgy nekem hosszú távon csökkenteni fogja a combjaid méretét, de közben kemények is maradnak a sok edzésmunkától.

Futással, biciklizéssel sztem még jobban lecsökkenne a méretük, de félő, hogy úgy puhulnának is...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."