2024. Szeptember 20. - 12:48:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305803 alkalommal)

0 Felhasználó és 28 vendég van a témában

2008. Szeptember 09. - 18:30:27
Válasz #630
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Szeptember 09. - 18:47:51
Válasz #631
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Azt hittem ez a mogyóróvaj olyan mint a Nutella de egyik ismerősöm aki volt kint amerikába mondta hogy egyáltalán nem oylan hanem nem is édes hanem olyan mintha folyékony mogyóró lenne olyan sós meg stb.
Tényleg ilyen?mert nekem elég furcsa mármint ha tényleg iylen akkor jó ízű az kenyérrel??????  :----
Ki akarja kenyérrel enni?
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 09. - 18:52:41
Válasz #632
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2008. Szeptember 09. - 19:20:50
Válasz #633
Nem elérhető

NaturalBoy


Azt hittem ez a mogyóróvaj olyan mint a Nutella de egyik ismerősöm aki volt kint amerikába mondta hogy egyáltalán nem oylan hanem nem is édes hanem olyan mintha folyékony mogyóró lenne olyan sós meg stb.
Tényleg ilyen?mert nekem elég furcsa mármint ha tényleg iylen akkor jó ízű az kenyérrel??????  :----
Ki akarja kenyérrel enni?

Magyar gyerekként még nem egészen kiforrot a mogyóróvaj evű kúlturám  ;D

nem tudom azt mivel jó enni azt hittem úgyan úgy kenyérrel csapatják a tengeren túl mint mi (főleg Sztereó) a Nutellát.

2008. Szeptember 09. - 19:38:29
Válasz #634
Nem elérhető

madinorbi


Pedig nagyon finom a mogyoróvaj, most a nyaralás során sikerült beszerezni egy kis extra unikum élelmet avokádókrémet az is telis tele jóféle zsírokkal és finom, viszont ilyet itthon tutti nem lehet sajnos.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 09. - 20:58:25
Válasz #635
Nem elérhető

CornHol1o


csáó!

lehet MO-on kapni "jó" mogyoróvajat, azaz peanut butter-t?;)
mert ausztriában pl csak 1 fajtát láttam, és olyan kéne amiben kevés a cukor ill diétára is alkamas! <:-)

ti hol veszitek? (ha igen)

köszi a segítséget!
Hi!



Bécsben a MERKUR üzletekben lehet kapni azt hiszem kétféle Skippy-t, meg talán még egy másik márkát. Ezek jók. Magyarországon egyre több helyen lehet kapni ShopRite márkájúakat. Tesco-ban, de már itt a Lurdyban is van a Reál-ban. Ezek kevésbé jók (alacsonyabb a mogyorótartalmuk és magasabb a cukortartalmuk)...habár csak egy versenydiéta utolsó pl. 6 hetében tartanám rossznak...szóval "sima" diétánál belefér...de aztán csak módjával!  ***)))) ;D

Bezzeg Amerikában kisebb supermarketekben is volt min. 10-15 féle...  :'(

csáó!

köszi az infot! heh, pont azt néztük tegnap hogy milyen üzlet az a Merkur:)  0o0o0
1db skippyt vettem, majd legkozelebb megnezem a masikat uzletet is! itthon is körbenézek;)!
már csak azt kell felmérnem, meddig tart ki belőle 1 üveg! /7%

még 1x köszi!!

ui. nem az íze miatt kell enni 8-)

2008. Szeptember 13. - 12:13:49
Válasz #636
Nem elérhető

dudebp83


Szia Steve!

Hát, picit rég volt időm fórumozni itt, örültem, ha edzésre lejutok:S
A gratulációkkal is elkéstem, bár azért nyomon követtem a versenyedet, minden elismerésem a Tiéd!

Valóban sok mindent megbeszéltünk edzés után, de sajnos agyilag totál tropa voltam(munka meg edzés után, meg elég nehéz nap volt),
Ezért, ha csak az arányokat leírnád, a 150 megmaradt, de azért ezekben a kérdésekben nem árt a pontosság:)

Előre is köszi, ha lesz időd leírni.
Ja, és az sem jutott eszembe, hogy mondjam, hálából, ha igényt tartasz rá, szívesen megcsinálom a versenyzenédet.Hobbim a zeneszerkesztés, mixelés-már ha van időm, Balázsét is én csináltam.:)

Köszi előre is, további sikereket, és remélem tényleg találkozunk edzésen, csak tudod, én is edzeni járok le, feltartani pedig nem szeretek senkit a dolgaimmal, így is lassan sorszámot kell húzni Hozzád, ahogy elnéztem az érdeklődőket:D:D:D:D:D




Szia Steve!

Itt lehet doppinggal kapcsolatban kérdezni?
A szteroidos rovatban kérdeztem, de semmi válasz nem jött rá, a legjobban meg úgyis a Te véleményed érdekel.:)
Ha ez itt nem a doppinggal kapcsolatos dolgok helye, akkor légyszi, ha van időd, a szteroidos részben válaszolj rá.
Köszi előre is.

És akkor a kérdés:

Sziasztok!

Én is eldöntöttem, hogy elkezdek egy kúrát.
25 éves múltam, 5éve edzem, abból három éve mérem a rizst illetve a húst, tehát mondhatni, hogy a lényeg(a kaja) is rendben van.
Olvastam is sokat a témában, megbízható anyagforrás van, barát is, aki beadja és segít ha baj van.
Összeírt egy kúrát, és kíváncsi lennék a véleményetekre.
1-8hétig teszt.enantát 750mg/hét, deca 1-8hétig 400mg/hét, 9-10hét teszt.propionát 100mg/minden másnap, 11-13hét hcg.
Ez lenne a kúra. Azok alapján, amiket olvastam, én soknak tartom ezeket az adagokat, kezdőknek pl. inkább max.500mg tesztót ajánlanak, mondván, hogy szoktatni kell a szervezetet az anyaghoz. A haverom viszont erre azt mondja, hogy nem érdemes kis a kezdetek kezdetén érdemes meglökni a dolgot.
A kaját a következőképp tervezem: 320g szénhidrát rizsből, 180g fehérje pulykamellből és tápkiegből. Zsír 0. Ja, és a testsúlyom 84 kg kb.10%testzsírral.
Részemről a lényeg az, hogy tömegelés alatt is tisztán étkezem, mivel naggyon nem szeretnék bezsírosodni, és heti 3 aeróbot végzek.
A véleményeket-kritikát szívesen veszem, és előre is köszönöm!
Azóta már dumáltunk személyesen...és majd úgyis összefutunk még...

 ;-oo-;

2008. Szeptember 14. - 02:37:04
Válasz #637
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Hát, picit rég volt időm fórumozni itt, örültem, ha edzésre lejutok:S
A gratulációkkal is elkéstem, bár azért nyomon követtem a versenyedet, minden elismerésem a Tiéd!

Valóban sok mindent megbeszéltünk edzés után, de sajnos agyilag totál tropa voltam(munka meg edzés után, meg elég nehéz nap volt),
Ezért, ha csak az arányokat leírnád, a 150 megmaradt, de azért ezekben a kérdésekben nem árt a pontosság:)

Előre is köszi, ha lesz időd leírni.
Ja, és az sem jutott eszembe, hogy mondjam, hálából, ha igényt tartasz rá, szívesen megcsinálom a versenyzenédet.Hobbim a zeneszerkesztés, mixelés-már ha van időm, Balázsét is én csináltam.:)

Köszi előre is, további sikereket, és remélem tényleg találkozunk edzésen, csak tudod, én is edzeni járok le, feltartani pedig nem szeretek senkit a dolgaimmal, így is lassan sorszámot kell húzni Hozzád, ahogy elnéztem az érdeklődőket:D:D:D:D:D




Szia Steve!

Itt lehet doppinggal kapcsolatban kérdezni?
A szteroidos rovatban kérdeztem, de semmi válasz nem jött rá, a legjobban meg úgyis a Te véleményed érdekel.:)
Ha ez itt nem a doppinggal kapcsolatos dolgok helye, akkor légyszi, ha van időd, a szteroidos részben válaszolj rá.
Köszi előre is.

És akkor a kérdés:

Sziasztok!

Én is eldöntöttem, hogy elkezdek egy kúrát.
25 éves múltam, 5éve edzem, abból három éve mérem a rizst illetve a húst, tehát mondhatni, hogy a lényeg(a kaja) is rendben van.
Olvastam is sokat a témában, megbízható anyagforrás van, barát is, aki beadja és segít ha baj van.
Összeírt egy kúrát, és kíváncsi lennék a véleményetekre.
1-8hétig teszt.enantát 750mg/hét, deca 1-8hétig 400mg/hét, 9-10hét teszt.propionát 100mg/minden másnap, 11-13hét hcg.
Ez lenne a kúra. Azok alapján, amiket olvastam, én soknak tartom ezeket az adagokat, kezdőknek pl. inkább max.500mg tesztót ajánlanak, mondván, hogy szoktatni kell a szervezetet az anyaghoz. A haverom viszont erre azt mondja, hogy nem érdemes kis a kezdetek kezdetén érdemes meglökni a dolgot.
A kaját a következőképp tervezem: 320g szénhidrát rizsből, 180g fehérje pulykamellből és tápkiegből. Zsír 0. Ja, és a testsúlyom 84 kg kb.10%testzsírral.
Részemről a lényeg az, hogy tömegelés alatt is tisztán étkezem, mivel naggyon nem szeretnék bezsírosodni, és heti 3 aeróbot végzek.
A véleményeket-kritikát szívesen veszem, és előre is köszönöm!
Azóta már dumáltunk személyesen...és majd úgyis összefutunk még...

 ;-oo-;
Hi!

Majd dobj egy privit még légyszíves, vagy inkább egy email-t a steve@stevenamat.com címre, hogy ne felejtselek el! Aztán hátha majd össze is futunk vmikor.

 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 18. - 19:29:39
Válasz #638

kes

Vendég
Hello Steve!

Lenne pár kérdésem! Rögtön ott kezdeném, hogy nekem viszonylag vékony a combom, így szeretném kicsit szélesíteni! Az alapgyakorlatokat nyomom (amennyire tudom, mivel kisebb ízületi gondjaim vannak), de mondták nekem páran, hogy a futás is szélesíti a combot! De ha futok, akkor egyértelmű fogyni is fogok, vagy nem? Fogyni pedig egyáltalán nem szeretnék! Tehát a futás szélesíti a combot?

A második kérdésem az ízületi gondjaimhoz kapcsolódnak! Nemrég ajánlották nekem a Joint X nevű terméket! Ezt a terméket megvettem és használom is, de véleményt még nem tudok mondani! A mai napom Pécsen betévedtem egy üzletbe, amely egy magyar orvos (Dr. Lenkei) termékeit árulja! Elvileg ez a termék természetes alapanyagokból készülnek, így megkérdeztem a hölgyet, hogy mit ajánl ízületi gondokra! Ő adott pár tablettát (3 napi adagot), hogy próbáljam ki! Meg szeretném kérdezni, hogy nem-e gond, ha esetleg több terméket próbálok ki? Tehát egy pár próbaadag nem fogja kikészíteni a vesémet meg ilyesmi?

Előre is kösz a segítséget!

Üdv.: KÉS

2008. Szeptember 18. - 23:36:29
Válasz #639
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!

Lenne pár kérdésem! Rögtön ott kezdeném, hogy nekem viszonylag vékony a combom, így szeretném kicsit szélesíteni! Az alapgyakorlatokat nyomom (amennyire tudom, mivel kisebb ízületi gondjaim vannak), de mondták nekem páran, hogy a futás is szélesíti a combot! De ha futok, akkor egyértelmű fogyni is fogok, vagy nem? Fogyni pedig egyáltalán nem szeretnék! Tehát a futás szélesíti a combot?

A második kérdésem az ízületi gondjaimhoz kapcsolódnak! Nemrég ajánlották nekem a Joint X nevű terméket! Ezt a terméket megvettem és használom is, de véleményt még nem tudok mondani! A mai napom Pécsen betévedtem egy üzletbe, amely egy magyar orvos (Dr. Lenkei) termékeit árulja! Elvileg ez a termék természetes alapanyagokból készülnek, így megkérdeztem a hölgyet, hogy mit ajánl ízületi gondokra! Ő adott pár tablettát (3 napi adagot), hogy próbáljam ki! Meg szeretném kérdezni, hogy nem-e gond, ha esetleg több terméket próbálok ki? Tehát egy pár próbaadag nem fogja kikészíteni a vesémet meg ilyesmi?

Előre is kösz a segítséget!

Üdv.: KÉS
Szia!

Először is legyél kicsit lazább!  8-)

Így ni! Ugye mostmár sokkal jobb?  @:-)


A kérdéseidre a válaszok...


Nos, ha jó a genetikád a lábadra akkor szélesítheti a futás a combjaidat...de csakis a rövidtávfutás, sprintelés...hasonlíts össze egy sprintert és egy maratoni futót... De ebben az esetben a növekedés igen lassú lesz, mivel ettől még a lábnyújtás gépen is sokkal megterhelőbb a lábnak. A lábak nagyon teherbíróak. A testsúlyod (főleg ha kicsi) nem kihívás nekik. Guggolás, lábtolás stb...ezek szélesítik a combot, sőt vastagítják is...  ****:))) De apropó, milyen kisebb izületi gondjaid vannak?  ::) Nem hipohonderkedünk kes!!!  :-/--

Az izületi problémák ellen az alap hatóanyag általában a Glucosamine Sulfate szokott lenni, szinte minden ilyen típusú termékben. A Joint-X a nagymamádnak lehet hogy elég lesz, de egy sportolónak...ahogyan mondani szokás a szarnak egy pofon (a dózisokról beszélek). Ezért nem szeretem azt amikor egyetlen cég termékeire akarják rábeszélni a vevőt. Ugyan miért lenne az a legjobb? Hisz csak egy félét mutattak...tuti az a legjobb. De utánajárni már lusták az emberek... Én a jelenlegi 5 termékünk (4 különböző gyártótól) közül megmutatom neked a legjobbat és ha neked gyengébb is elég akkor majd választasz a maradék 4 féléből. Így azért mindjárt másképp hangzik nem? A Tesco-ban sem kizárólag Tesco-s terméket erőltetnek rád... Vagy akkor is ott vásárolnál?

Tudomásom szerint nálunk jelenleg a Glucosamine Plus CSA (Optimum Nutrition) összetétele a legjobb.

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=44&products_id=525



De itt van még egy kis képes irányadó, érdemes megnézni...valamint jó lenne, ha a vevők jobban aktivizálnák magukat és kicsit körbejárnák a témakört mielőtt vásárolnak.


A Lenkei termékeket nem ismerem...de 3 nap alatt tuti rendbejön az izületi probléma...  ;D Vagy ha igen...akkor az olyan komolyságú volt amilyeneket én nap mint nap szerzek.


Járj nyitott szemmel kes! És szélesítsd azokat a combokat!!! Fusson az akit kergetnek...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 19. - 12:20:30
Válasz #640

kes

Vendég
Hello Steve!

Lenne pár kérdésem! Rögtön ott kezdeném, hogy nekem viszonylag vékony a combom, így szeretném kicsit szélesíteni! Az alapgyakorlatokat nyomom (amennyire tudom, mivel kisebb ízületi gondjaim vannak), de mondták nekem páran, hogy a futás is szélesíti a combot! De ha futok, akkor egyértelmű fogyni is fogok, vagy nem? Fogyni pedig egyáltalán nem szeretnék! Tehát a futás szélesíti a combot?

A második kérdésem az ízületi gondjaimhoz kapcsolódnak! Nemrég ajánlották nekem a Joint X nevű terméket! Ezt a terméket megvettem és használom is, de véleményt még nem tudok mondani! A mai napom Pécsen betévedtem egy üzletbe, amely egy magyar orvos (Dr. Lenkei) termékeit árulja! Elvileg ez a termék természetes alapanyagokból készülnek, így megkérdeztem a hölgyet, hogy mit ajánl ízületi gondokra! Ő adott pár tablettát (3 napi adagot), hogy próbáljam ki! Meg szeretném kérdezni, hogy nem-e gond, ha esetleg több terméket próbálok ki? Tehát egy pár próbaadag nem fogja kikészíteni a vesémet meg ilyesmi?

Előre is kösz a segítséget!

Üdv.: KÉS
Szia!

Először is legyél kicsit lazább!  8-)

Így ni! Ugye mostmár sokkal jobb?  @:-)


A kérdéseidre a válaszok...


Nos, ha jó a genetikád a lábadra akkor szélesítheti a futás a combjaidat...de csakis a rövidtávfutás, sprintelés...hasonlíts össze egy sprintert és egy maratoni futót... De ebben az esetben a növekedés igen lassú lesz, mivel ettől még a lábnyújtás gépen is sokkal megterhelőbb a lábnak. A lábak nagyon teherbíróak. A testsúlyod (főleg ha kicsi) nem kihívás nekik. Guggolás, lábtolás stb...ezek szélesítik a combot, sőt vastagítják is...  ****:))) De apropó, milyen kisebb izületi gondjaid vannak?  ::) Nem hipohonderkedünk kes!!!  :-/--

Az izületi problémák ellen az alap hatóanyag általában a Glucosamine Sulfate szokott lenni, szinte minden ilyen típusú termékben. A Joint-X a nagymamádnak lehet hogy elég lesz, de egy sportolónak...ahogyan mondani szokás a szarnak egy pofon (a dózisokról beszélek). Ezért nem szeretem azt amikor egyetlen cég termékeire akarják rábeszélni a vevőt. Ugyan miért lenne az a legjobb? Hisz csak egy félét mutattak...tuti az a legjobb. De utánajárni már lusták az emberek... Én a jelenlegi 5 termékünk (4 különböző gyártótól) közül megmutatom neked a legjobbat és ha neked gyengébb is elég akkor majd választasz a maradék 4 féléből. Így azért mindjárt másképp hangzik nem? A Tesco-ban sem kizárólag Tesco-s terméket erőltetnek rád... Vagy akkor is ott vásárolnál?

Tudomásom szerint nálunk jelenleg a Glucosamine Plus CSA (Optimum Nutrition) összetétele a legjobb.

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=44&products_id=525



De itt van még egy kis képes irányadó, érdemes megnézni...valamint jó lenne, ha a vevők jobban aktivizálnák magukat és kicsit körbejárnák a témakört mielőtt vásárolnak.


A Lenkei termékeket nem ismerem...de 3 nap alatt tuti rendbejön az izületi probléma...  ;D Vagy ha igen...akkor az olyan komolyságú volt amilyeneket én nap mint nap szerzek.


Járj nyitott szemmel kes! És szélesítsd azokat a combokat!!! Fusson az akit kergetnek...

Hello Steve!

Orvosnál nem jártam az izületi gondommal, így fogalmam sincs hogy mi baja lehet, de amikor guggolok illetve amikor a kitörést nyomom, akkor ropog és fáj is! Ezért szeretnék valami olyan terméket szerezni ami rendessen helyrehozza! Köszi a felvilágosítást, mindenképpen utána járok az általad említett dolgoknak! Kösz a segítséget! :-){ ****:)))))) ;)

2008. Szeptember 21. - 16:30:50
Válasz #641
Nem elérhető

buffon1977


Szia Steve 
már vagy 2és fél éve edzek viszonylag elég keményen  de  komoly problémám,hogy hamar zsírosodok ezért félek a gainert szedni mer olyan hasam lesz tole mint 1 hordó  de viszont kuára bírok tole ezért szeretnék vmilyet tudnál ajánlani egy ok terméket ami nem taszít anyagi csodbe ???  Természetesen BCAA meg NO fokozo és gluamin mellé  koszi

2008. Szeptember 21. - 21:10:03
Válasz #642
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve 
már vagy 2és fél éve edzek viszonylag elég keményen  de  komoly problémám,hogy hamar zsírosodok ezért félek a gainert szedni mer olyan hasam lesz tole mint 1 hordó  de viszont kuára bírok tole ezért szeretnék vmilyet tudnál ajánlani egy ok terméket ami nem taszít anyagi csodbe ???  Természetesen BCAA meg NO fokozo és gluamin mellé  koszi
Hi!

Nos, egyrészt túl keveset írtál magadról, másrészt kissé furán fogalmazol... ::) ;D


Első észrevételem az, hogy ha nagyon behatárolt az anyagi kereted, akkor kapásból hagyd el a NO fokozót, mert habár segít a tápanyagszállításban és minőségibbé teszi az edzést, de közvetlenül nem épít izmot.

A tömegnövelők misztikumát szeretném most és mindenkorra eloszlatni...  ˝=/

Tegyük fel, hogy nem akarod, hogy több felesleg jöjjön rád, ezért napi pl. 300 g szénhidrátot fogyasztasz. Kitapasztalod, hogy ezzel a mennyiséggel van energiád, teltek az izmaid, tartod a súlyodat vagy lassan csökken és alakul a fizikumod.

Tegyük fel, hogy szeretnél alkalmazni egy táplálékkiegészítőt edzés után... De semmiképpen nem TÖMEGNÖVELŐ-t mert attól olyan lesz a hasad mint egy hordó...meg különben is Peter Andre is csak narancslét iszik...  ;D

Akkor nézzük meg mi történne, ha beiktatnál egy "brutál tömegnövelőt" az étrendedbe...

Edzés után meginnál mondjuk egy True Mass-t (BSN). 46 g protein, 76 g szénhidrát. Tényleg azt hiszitek, hogy attól a 76 g szénhidráttól van rajtatok felesleg?! Könnyű ráfogni igaz? A példánkban szereplő napi 300 g szénhidrátnak csak kb. 25 %-át teszi ki a True Mass összetétele. De a maradék 75 % rajtad múlik, hogy miből tevődik össze. Ha az a 75 % nem megfelelő és ráadásul még esetleg a zsírbeviteled is magas...akkor rakódni fog rád a felesleg (főleg ha nem is edzel eleget és elég keményen)...de tuti biztos, hogy a tömegnövelő a ludas!  :-oD :D

De ne szaporítsuk most tovább a szót... Edzés után mindenképpen szükség van szénhidrátokra is és ennek a legpraktiusabb beviteli módja a tömegnövelők alkalmzása.



Tehát nézelődj pl. itt:

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=30


De ha továbbra is sokallod ezeket a szénhidrát mennyiségeket akkor ajánlom pl. a Syntha-6-ot (BSN):

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=17&products_id=967



Ha további kérdéseid vannak, ne fogd vissza magad!


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 21. - 21:54:43
Válasz #643
Nem elérhető

Gabe


...de tuti biztos, hogy nem a tömegnövelő a ludas!  :-oD :D

...akart lenni gondolom  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 21. - 21:57:45
Válasz #644
Nem elérhető

FirstLady


...de tuti biztos, hogy nem a tömegnövelő a ludas!  :-oD :D

...akart lenni gondolom  :)
Jól írta Steve, irónia, you know... 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady