2024. Szeptember 20. - 13:33:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305834 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Szeptember 01. - 16:08:35
Válasz #615
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi Steve!

Köszi a választ. Persze nem akarom őt rádrakni, meg nem is az a fajta. Gondoltam, hogy "nem unatkozol" edzés közben és is hasonló cipőben jártam/járok, de van erre megoldás!  ;) Makón dirigálok (Szegedtől 30km) egyébként, minden értelemben.
Steve gondolom az EF támogat, ne haragudj, de kellene neked egy profi sportmenedzser, bár tulajdonképpen fogalmam sincs, hogy mo-n van-e egyáltalán ilyen? Na egy ilyen figurának illene neked vmi, komoly szponzort felhajtania (bocs EF, nem lesajnálni akartam), mert gondolom dolgozol is nem csak az edzéssel stb. foglalkozol,  IFBB profi létedre. Remélem nem baj, hogy ebbe belementem, de valahogy bennem motoszkált már régóta ez a téma!!!
Igaz amiket írsz, de magyar testépítőként egyáltalán nincs okom panaszkodni. Világviszonylatban persze már más lenne a helyzet.




Egy tízezres kisvárosban (Kecelen) kezdtem el edzeni 15 évesen...egy garázsban és az otthoni szobámban a betonon.

16-17 évesen voltam először edzőteremben...de addigra már 20 kg-val nehezebb voltam.

18 évesen edzettem először Budapesten a (Lantos) Johnnynál.

19 évesen junior Magyar Bajnok és SB Teenager kategória győztes lettem.

20 évesen felnőtt Magyar Bajnok és SB Abszolút Bajnok lettem és már szponzoráltak táplálékkiegészítőkkel. Több helyen szerepeltem a magazinokban, katalógusokban, interneten, TV-ben. Pintér Ferenc leigazolt a Fitness 2000-be.

21 évesen Abszolút Magyar Bajnok lettem és megint SB Abszolút Bajnok. Újra a címlapokra kerültem Mo-on.

22 évesen az Extremefit/Bodybuilding.hu TEAM tagja és a Gyurma Magazin müsorvezetője lettem a Sport 1 csatornán.

23 évesen NPC (Border States) Abszolút bajnok lettem Anaheim-ben California-ban, világszerte címlapokon és cikkekben szerepeltem,  TEAM MILOS tag lettem, beindult a weblapom (www.stevenamat.com), megkaptam az IFBB profi kártyámat és én lettem a legfiatalabb IFBB profi a világon. A 2007-es Montreal Pro-n debütáltam profiként egy 12. hellyel. A spanyol Santa Susanna Pro-n 15. lettem. Frankfurtba (is) meghívtak vendégsztárkánt fellépni Dennis Wolf előtt.

24 évesen debütáltam profiként az USA-ban. Megpróbálkoztam a 202 font alatti kategóriával és a Tampa Bay Pro-n egy hellyel csúsztam le a 2008-as Mr. Olympia-202 Showdown kvalifikációról (6. lettem). A dallasi Europa Super Show-n 11. lettem. Kb. 35 kg izmot építettem fel mióta elkezdtem edzeni.


Lehet engem minősíteni, kritizálni, utálni...de erre mindig csak azt mondom, hogy tessék, lehet utánam csinálni. És ha vki utánam csinálja akkor mi lesz...semmi. Hisz addigra én már sokkal előrébb fogok tartani, mert soha sem elégszem meg az aktuális helyzetemmel. Eddig is mindig tovább léptem és ez ezután sem lesz másképpen. Senki sem állíthat meg.

És ez nem egy manager-en fog múlni.


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 01. - 16:09:05
Válasz #616
Nem elérhető

Arelius


Szia Steve!

Te szenhidrat toltogetesnel milyen ch-kat preferalsz? (rizs,zabpehely,esetleg kis menyisegu szolocukor is)


Szia!

Verseny előtti szénhidráttöltésnél?

Rizs, zabpehely, egy kevés burgonya, energiaszeletek, mandula, mogyorú, mogyoróvaj (energiának) és némi szőlőcukor, éz (színpadra lépés előtt nem sokkal).



koszonom az infot :)

Szenhidrattoltessel kapcsolatba minden szitu erdekel.

toltogetes szemetkajaval? persze nem kozvetlen a verseny elotti par hetre gondoltam.

izom megtartas vegett szoktam csak toltogetni heti egyszer fogyasztaskor.
Szkeptikus voltam nagyon a szemettel valo toltessel kapcsolatba de azt tapasztaltam hogy  tiszta chval masnapra frankon betoltottem de szemet kajaval meg [:-o] persze kicsivel tobb viz is jott fel igy.Ha a viz problemara lenne valami megoldas akkor nagyon franko lenne.(eszeru keretken belul)

Gondolom szemet kaja es szemet kaja kozott is van kulonbseg es van olyan koztuk ami mindenkeppen el a kezeket tole kategoria.

Nagyra ertekelnem ezzel kapcsolatba a velemenyed.
Hi!

Ha nem versenyre készülsz akkor a szénhidrát "visszatöltéseket" azért nem kell olyan komolyan venni. Egyáltalán hány gramm CH-val ürítesz és hány grammal töltesz?

Minél "szemetebb" a kaja annál nagyobb lesz a vízvisszatartás is, elsősorban a megnövekedett nátriumbevitel miatt. A versenyek előtti töltésnél ugyábár ebben a fázisban már le van csökkentve a vízbevitel és általában már különböző vízhajtók is bejönnek a képbe.

Csak így kerülhető el a (vissza)vizesedés...

Szia!

50-60gr os urites(ilyenkor 100gr mogyi leszokott csuszni melle) vasarnap meg kb 300gr lenne de ha osszekotom a csalonappal( altalaba igy szokott lenni ;D) akkor nem szamolgatom ami belemfer aznap feherjet visszaveszem ilyenkor hogy tobb hely maradjon a tobbinek.

most akarok azzal kiserletezni hogy 3nap urites 1nap toltes tiszta ch-val 300gr majd ismet 3nap urites 1nap toltes csalonappal.mukodokepes lehet ez szerinted?

K.G.B.

2008. Szeptember 01. - 16:17:52
Válasz #617
Nem elérhető

doncicco


Az utolsó két bekezdésed tetszett a legjobban Steve! Kívánom, hogy sok örömed és sikered legyen a továbbiakban feltett szándékaid megvalósításában.

üdv.Doncicco

2008. Szeptember 01. - 22:26:32
Válasz #618
Nem elérhető

KZS22


Csáó Steve!

Köszi a reakciót. Impozáns karrier kb. 9 év alatt. Bocs elfelejtettem, hogy te még ilyen fiatal vagy. Łł= Jó lenne, ha többen ismernék a pályafutásodat, talán elgondolkodhatnának, hogy ha valamit csinál az ember, ahhoz valahogy így kellene hozzáállni, ha eredményt akar. Nem pedig otthon ücsörögni és siránkozni. Kifogásokat keresni sokkal könnyebb, mint bevallani az embernek, hogy valamihez túl lusta, vagy nincs benne kurázsi. Aki ezt a SPORTOT űzi (és nem csak edzőterembe jár, hanem EDZENI jár edzőterembe) az tudja, hogy áldozatok nélkül nincs eredmény!!! És ha valaki úgy látja nincs eredmény, el kellene gondolkozni, hogy valójában jogos-e elvárás, hozott-e áldozatot. Te hozol áldozatot, és fentebb olvasható az eredménye!

2008. Szeptember 04. - 22:52:59
Válasz #619
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Te szenhidrat toltogetesnel milyen ch-kat preferalsz? (rizs,zabpehely,esetleg kis menyisegu szolocukor is)


Szia!

Verseny előtti szénhidráttöltésnél?

Rizs, zabpehely, egy kevés burgonya, energiaszeletek, mandula, mogyorú, mogyoróvaj (energiának) és némi szőlőcukor, éz (színpadra lépés előtt nem sokkal).



koszonom az infot :)

Szenhidrattoltessel kapcsolatba minden szitu erdekel.

toltogetes szemetkajaval? persze nem kozvetlen a verseny elotti par hetre gondoltam.

izom megtartas vegett szoktam csak toltogetni heti egyszer fogyasztaskor.
Szkeptikus voltam nagyon a szemettel valo toltessel kapcsolatba de azt tapasztaltam hogy  tiszta chval masnapra frankon betoltottem de szemet kajaval meg [:-o] persze kicsivel tobb viz is jott fel igy.Ha a viz problemara lenne valami megoldas akkor nagyon franko lenne.(eszeru keretken belul)

Gondolom szemet kaja es szemet kaja kozott is van kulonbseg es van olyan koztuk ami mindenkeppen el a kezeket tole kategoria.

Nagyra ertekelnem ezzel kapcsolatba a velemenyed.
Hi!

Ha nem versenyre készülsz akkor a szénhidrát "visszatöltéseket" azért nem kell olyan komolyan venni. Egyáltalán hány gramm CH-val ürítesz és hány grammal töltesz?

Minél "szemetebb" a kaja annál nagyobb lesz a vízvisszatartás is, elsősorban a megnövekedett nátriumbevitel miatt. A versenyek előtti töltésnél ugyábár ebben a fázisban már le van csökkentve a vízbevitel és általában már különböző vízhajtók is bejönnek a képbe.

Csak így kerülhető el a (vissza)vizesedés...

Szia!

50-60gr os urites(ilyenkor 100gr mogyi leszokott csuszni melle) vasarnap meg kb 300gr lenne de ha osszekotom a csalonappal( altalaba igy szokott lenni ;D) akkor nem szamolgatom ami belemfer aznap feherjet visszaveszem ilyenkor hogy tobb hely maradjon a tobbinek.

most akarok azzal kiserletezni hogy 3nap urites 1nap toltes tiszta ch-val 300gr majd ismet 3nap urites 1nap toltes csalonappal.mukodokepes lehet ez szerinted?


Nekem a versenydiéta utolsó 6 hete is ezen az elven alapul. 3-5 nap ürítés, 1 nap visszatöltés.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 05. - 16:16:58
Válasz #620
Nem elérhető

Arelius


Szia Steve!

Te szenhidrat toltogetesnel milyen ch-kat preferalsz? (rizs,zabpehely,esetleg kis menyisegu szolocukor is)


Szia!

Verseny előtti szénhidráttöltésnél?

Rizs, zabpehely, egy kevés burgonya, energiaszeletek, mandula, mogyorú, mogyoróvaj (energiának) és némi szőlőcukor, éz (színpadra lépés előtt nem sokkal).



koszonom az infot :)

Szenhidrattoltessel kapcsolatba minden szitu erdekel.

toltogetes szemetkajaval? persze nem kozvetlen a verseny elotti par hetre gondoltam.

izom megtartas vegett szoktam csak toltogetni heti egyszer fogyasztaskor.
Szkeptikus voltam nagyon a szemettel valo toltessel kapcsolatba de azt tapasztaltam hogy  tiszta chval masnapra frankon betoltottem de szemet kajaval meg [:-o] persze kicsivel tobb viz is jott fel igy.Ha a viz problemara lenne valami megoldas akkor nagyon franko lenne.(eszeru keretken belul)

Gondolom szemet kaja es szemet kaja kozott is van kulonbseg es van olyan koztuk ami mindenkeppen el a kezeket tole kategoria.

Nagyra ertekelnem ezzel kapcsolatba a velemenyed.
Hi!

Ha nem versenyre készülsz akkor a szénhidrát "visszatöltéseket" azért nem kell olyan komolyan venni. Egyáltalán hány gramm CH-val ürítesz és hány grammal töltesz?

Minél "szemetebb" a kaja annál nagyobb lesz a vízvisszatartás is, elsősorban a megnövekedett nátriumbevitel miatt. A versenyek előtti töltésnél ugyábár ebben a fázisban már le van csökkentve a vízbevitel és általában már különböző vízhajtók is bejönnek a képbe.

Csak így kerülhető el a (vissza)vizesedés...

Szia!

50-60gr os urites(ilyenkor 100gr mogyi leszokott csuszni melle) vasarnap meg kb 300gr lenne de ha osszekotom a csalonappal( altalaba igy szokott lenni ;D) akkor nem szamolgatom ami belemfer aznap feherjet visszaveszem ilyenkor hogy tobb hely maradjon a tobbinek.

most akarok azzal kiserletezni hogy 3nap urites 1nap toltes tiszta ch-val 300gr majd ismet 3nap urites 1nap toltes csalonappal.mukodokepes lehet ez szerinted?


Nekem a versenydiéta utolsó 6 hete is ezen az elven alapul. 3-5 nap ürítés, 1 nap visszatöltés.

koszontem szepen  :-){
K.G.B.

2008. Szeptember 05. - 18:45:46
Válasz #621
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


Helló Steve!

Szeretném a segítséged kérni...Írnál nekem egy jó diétát??!!  ****:))) ****:)))))) :-)(-: @-o

2008. Szeptember 05. - 18:48:22
Válasz #622
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Helló Steve!

Szeretném a segítséged kérni...Írnál nekem egy jó diétát??!!  ****:))) ****:)))))) :-)(-: @-o

Te ki vagy? Honnan írsz? Mit akarsz? Mittudomén?


 ****:))) ;D ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 05. - 18:49:30
Válasz #623
Nem elérhető

Gabe


nekem is,de olyat ám, hogy edzeni se kelljen, csak fogyjak,jade azt is csak zsírból...  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 07. - 13:33:58
Válasz #624
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


...jó lenne ha ezt nem viccelnéd el...ezen múlik a szuperbádis szereplésem!... ****:))) ****:)))  ****) ****)

2008. Szeptember 07. - 17:05:49
Válasz #625
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
...jó lenne ha ezt nem viccelnéd el...ezen múlik a szuperbádis szereplésem!... ****:))) ****:)))  ****) ****)

Hey Puff,

És este indulsz az Elite-en is?

 :-OO :-! :-OO
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 07. - 17:39:37
Válasz #626
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


áááá nem, nem veszem el a lehetőséget ennyi ember elől... :-!

2008. Szeptember 09. - 16:03:14
Válasz #627
Nem elérhető

CornHol1o


csáó!

lehet MO-on kapni "jó" mogyoróvajat, azaz peanut butter-t?;)
mert ausztriában pl csak 1 fajtát láttam, és olyan kéne amiben kevés a cukor ill diétára is alkamas! <:-)

ti hol veszitek? (ha igen)

köszi a segítséget!

2008. Szeptember 09. - 16:20:33
Válasz #628
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
csáó!

lehet MO-on kapni "jó" mogyoróvajat, azaz peanut butter-t?;)
mert ausztriában pl csak 1 fajtát láttam, és olyan kéne amiben kevés a cukor ill diétára is alkamas! <:-)

ti hol veszitek? (ha igen)

köszi a segítséget!
Hi!

Bécsben a MERKUR üzletekben lehet kapni azt hiszem kétféle Skippy-t, meg talán még egy másik márkát. Ezek jók. Magyarországon egyre több helyen lehet kapni ShopRite márkájúakat. Tesco-ban, de már itt a Lurdyban is van a Reál-ban. Ezek kevésbé jók (alacsonyabb a mogyorótartalmuk és magasabb a cukortartalmuk)...habár csak egy versenydiéta utolsó pl. 6 hetében tartanám rossznak...szóval "sima" diétánál belefér...de aztán csak módjával!  ***)))) ;D

Bezzeg Amerikában kisebb supermarketekben is volt min. 10-15 féle...  :'(
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 09. - 18:29:33
Válasz #629
Nem elérhető

NaturalBoy


Azt hittem ez a mogyóróvaj olyan mint a Nutella de egyik ismerősöm aki volt kint amerikába mondta hogy egyáltalán nem oylan hanem nem is édes hanem olyan mintha folyékony mogyóró lenne olyan sós meg stb.
Tényleg ilyen?mert nekem elég furcsa mármint ha tényleg iylen akkor jó ízű az kenyérrel??????  :----