2024. Szeptember 20. - 15:34:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305899 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

2008. Augusztus 27. - 17:35:33
Válasz #600
Nem elérhető

God Vazzeg


Izéka..

Edzés közben fontosabb lenne a glutamin mint edzés előtt? Mert én előtte és utána tolok csak, közben sima víz megy  8) Számít ez szerinted valamit nem profi szinten?  :-}

2008. Augusztus 27. - 19:34:58
Válasz #601
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 27. - 21:34:56
Válasz #602
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Augusztus 28. - 06:13:03
Válasz #603

Grizzly79

Vendég
...
A GlutamineSR és a BCAA adagolásában szeretném még kérni a segítségedet.
A GlutamineSR dobozán napi 2x1 adag fogasztását javasolja (1 adag = 6g). Nekem ez egy kicsit kevésnek tűnik. Pláne úgy, hogy én eléggé nagy vagyok... O0

Jelenleg reggel iszok 6g-ot, edzés alatt 6g-ot és lefekvés előtt 6g-ot. (régen a másik termékből, amit használtam többet ittam edzés alatt 12g, után 12g és este 12g)
BCAA-ból edzés alatt 12g-ot és lefekvés előtt 12g-ot fogyasztottam.
Jól látod...

Neked minimum napi 4x2 kanál glutamin kell. Alaphangon. Én ennél többet szoktam használni, pedig majdnem csak fele akkora vagyok mint Te... :-O Łł=

Fontossági sorrendben: edzés után, edzés közben, lefekvés előtt, edzés előtt, reggel éhgyomorra.


 :-oD
Köszönöm! Akkor a 4x2 kanál glutamint erőltetni fogom, ráadásul 1 kanál BCAA-val még meg is butítom minden egyes alkalommal! Nagyon rosszat azzal sem tehetek szerintem. >:D

A délutánomat abszolút földobta, hogy véletlennek köszönhetően összetalálkoztam veletek a boltban. Természetesen este a teremben eldicsekedtem vele, hogy kikkel találkoztam ma. No és persze a cimboráknak beszámoltam róla, hogy nemcsak képen vagy hatalmas, de élőben még brutálisabb az élmény! Ezt nyilván a legpozitívabb értelemben!!!!
Munkádhoz erőt és kitartást kívánok!

2008. Augusztus 28. - 11:17:09
Válasz #604
Nem elérhető

akinho94


hello 14 éves vagyok és most kezdtem el komolyabban foglalkozni ezzel az egész testépités dologal utána olvastam neten letöltötem a gyurma tv összes adását eddig csak hébe hoba "gyurogattam" ezel azt értem el hogy polo nélkül már nem nézek ki olyan hülyén  van aki azt mondja 14 évesen még fiatal vagyok ehez szerinted? Amugy ha nem szedek semmi féle táp.kieget akkor nem fogok láthato mértékben fejlödni? még nem tervezem ezek használatát és szüleim sincsenek jo véleményről róla :s most 180cm és 52 kg körül vok és mindenképp szretnék nöni ezt táp.kiegészitö nélkül lehetne? válaszodat elöre is köszi és sok sikert a versenyeidhez az edzéseidhez és reméljük a Mr.Olimpiához is! ;-oo-;
Szia!

Egyáltalán nem vagy túl fiatal a súlyzós edzéshez. Én 15 évesen kezdtem. Fiatal vagy, tele energiával, a tesztoszteron szinted mostmár elegendően magas, időd mint a tenger...miért ne edzenél? A táplálékkiegészítőkről annyit, hogy habár jelentős mértékben segíthetik a céljaid elérését, de mivel kezdő vagy és igen vékony ezért még jó ideig táplálékkiegészítők nélkül is sokat tudnál fejlődni szerintem. Feltéve, hogy keményen edzel és elegendő tápanyagot viszel be. Súlyodból adódóan minél több fehérjét-min. 2.5 g/testsúlykilogram-(csirkemell, pulykamell, marha, tojás, tej, túró) és szénhidrátot (rizs, burgonya, zabpehely, neked még simán a különböző müzlik és pékárúk is)...nagyon kevés a súlyod, annyit kellene enned amennyit csak a gyomrod elbír. Keress a neten kalóriatáblázatokat! 70 kg-ra minimum fel kellene ugranod mondjuk 1.5-2 éven belül.

Az edzésnél használj főleg rudat és kézi súlyzókat, csináld az alapgyakorlatokat és ha lehet, kérd ki személyesen is egy lehetőleg a témában minél tapasztaltabb ember tanácsát, segítségét.


Mindent bele!!!


 @:-)
Köszi a választ örülök hogy egy igazi profi adott tanácsot!Naponta hatszor eszem reggel müzli napközbe figyelek a minnél több szénhidrát és fehérje bevitelre lefekvés elött túrót eszek joghurtal!Az edzéseimet max intenzitásal végzem amig az izmaim nem birják tovább és remélem hogy ez elég lesz!
Train with passion!

2008. Augusztus 28. - 12:49:45
Válasz #605
Nem elérhető

gasparrobi


Hello nem tudom jó helyre tettem-e de az áruház isegítség fórumban sajnos senki nem válaszol rá:

"Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a NUTREX Lipo 6X szedése megmutatkozhat vérvételkor? És ha igen akkor az miben befolyásolja az eredményeket?
Még egy kérdés abban az esetben ha kimutatja, hogy mennyi idő után tisztul ki a szervezetből ( egyszóval nem mutatható ki a vérvételkor)

Egyébként a vérvétel egy sima háziorvosi és csak általános vizsgálatra készül.

Köszi a válaszokat előre is."

2008. Augusztus 28. - 20:05:20
Válasz #606
Nem elérhető

darknight



Helló Steve O0!

Mivel eddig még csak nálad olvastam az ErgoPharm: 11-Oxo termékének használatáról, így ebben a topicban teszem fel a kérdéseimet róla:

Ahogy olvasgatok, azt látom, hogy a 11-Oxo-t elsősorban diétában szokták alkalmazni, de véleményed szerint megállná a helyét egy tömegelésben is ????...? Ugye te speciel utókúrában alkalmaztad, de mit gondolsz?

Mi lehet az optimális adagolása, mondjuk pl. 2x2, 3x2, 3x1...? Érdemes/ajánlott, illetve kötelező-e utána utókúrát tartani pl. ErgoPharm: 6-Oxo/6-Oxo Extreme, AX: Advanced PCT? Megéri ez a termék az árát egyáltalán, mert egyes fórumokon az egekig istenítik, máshol a porba alázzák, és ugye nem éppen a legolcsóbb "prohormon" termék...

Remélem nem kérdezek hülyeségeket, és tudsz ezekre válaszolni, kíváncsi vagyok a véleményedre. Én speciel pár hónapos pihenés után, a jövő év elején használnám maximális izommegtartásra törekvő pucolás mellett végső komponensként (előtte talán MHP: T-Bomb II., ALRI: Pro-Anabol és valami más pro-anabolikum menne).

Köszi a segítséget!

Üdv:  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Augusztus 29. - 12:14:12
Válasz #607
Nem elérhető

KZS22


Helló Steve!
Érdeklődnék, hogy melyik edzőteremben vagy megtalálható? Lehet, hogy tudnom kéne ... Vidéki vagyok, és van egy srác a teremben amit vezetek, akit elég tehetségesnek találok (60-ról 78:12hó), most kezd Pesten tanulni és ajánlatot kért tőlem, hogy melyik teremben folytassa. Azt hiszem, a te közeledben lesz a legjobb helyen. Nem az a rádszállós fajta, olvas és hallgat az okos szóra.... Nem fűzöm tovább! Te hol? vagy melyiket ajánlod. Köszi
ui.: Bravó Dallasi kondíció  Łł=

2008. Augusztus 30. - 17:37:58
Válasz #608
Nem elérhető

Arelius


Szia Steve!

Te szenhidrat toltogetesnel milyen ch-kat preferalsz? (rizs,zabpehely,esetleg kis menyisegu szolocukor is)


Szia!

Verseny előtti szénhidráttöltésnél?

Rizs, zabpehely, egy kevés burgonya, energiaszeletek, mandula, mogyorú, mogyoróvaj (energiának) és némi szőlőcukor, éz (színpadra lépés előtt nem sokkal).



koszonom az infot :)

Szenhidrattoltessel kapcsolatba minden szitu erdekel.

toltogetes szemetkajaval? persze nem kozvetlen a verseny elotti par hetre gondoltam.

izom megtartas vegett szoktam csak toltogetni heti egyszer fogyasztaskor.
Szkeptikus voltam nagyon a szemettel valo toltessel kapcsolatba de azt tapasztaltam hogy  tiszta chval masnapra frankon betoltottem de szemet kajaval meg [:-o] persze kicsivel tobb viz is jott fel igy.Ha a viz problemara lenne valami megoldas akkor nagyon franko lenne.(eszeru keretken belul)

Gondolom szemet kaja es szemet kaja kozott is van kulonbseg es van olyan koztuk ami mindenkeppen el a kezeket tole kategoria.

Nagyra ertekelnem ezzel kapcsolatba a velemenyed.
K.G.B.

2008. Augusztus 31. - 16:58:18
Válasz #609
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello nem tudom jó helyre tettem-e de az áruház isegítség fórumban sajnos senki nem válaszol rá:

"Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a NUTREX Lipo 6X szedése megmutatkozhat vérvételkor? És ha igen akkor az miben befolyásolja az eredményeket?
Még egy kérdés abban az esetben ha kimutatja, hogy mennyi idő után tisztul ki a szervezetből ( egyszóval nem mutatható ki a vérvételkor)

Egyébként a vérvétel egy sima háziorvosi és csak általános vizsgálatra készül.

Köszi a válaszokat előre is."
Seeeeemmmmi bajod nem lesz a Lipo sixX-től.


 ****)


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 31. - 17:17:30
Válasz #610
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member

Helló Steve O0!

Mivel eddig még csak nálad olvastam az ErgoPharm: 11-Oxo termékének használatáról, így ebben a topicban teszem fel a kérdéseimet róla:

Ahogy olvasgatok, azt látom, hogy a 11-Oxo-t elsősorban diétában szokták alkalmazni, de véleményed szerint megállná a helyét egy tömegelésben is ????...? Ugye te speciel utókúrában alkalmaztad, de mit gondolsz?

Mi lehet az optimális adagolása, mondjuk pl. 2x2, 3x2, 3x1...? Érdemes/ajánlott, illetve kötelező-e utána utókúrát tartani pl. ErgoPharm: 6-Oxo/6-Oxo Extreme, AX: Advanced PCT? Megéri ez a termék az árát egyáltalán, mert egyes fórumokon az egekig istenítik, máshol a porba alázzák, és ugye nem éppen a legolcsóbb "prohormon" termék...

Remélem nem kérdezek hülyeségeket, és tudsz ezekre válaszolni, kíváncsi vagyok a véleményedre. Én speciel pár hónapos pihenés után, a jövő év elején használnám maximális izommegtartásra törekvő pucolás mellett végső komponensként (előtte talán MHP: T-Bomb II., ALRI: Pro-Anabol és valami más pro-anabolikum menne).

Köszi a segítséget!

Üdv:  >:D >:D >:D
Hi Batman!

Jó, hogy idézőjelbe tetted a prohormon szót, mert a 11-OXO nem éppen prohormon az én olvasatomban. Elsődleges tulajdonsága az, hogy jelentősen lecsökkenti a szervezetben lévő kortizol szintet. Ugyebár a kortizol hormon felzabálja az izmokat, puhulsz tőle és táptalaja a zsírfelhalmozásnak is. Tehát roppant nagy szükségünk van rá... :-)(-: ;D

A 11-OXO hatásosan csökkenti eme hormonnak a szintjét...és a kortizol melyik hormonnal van úgymond inverz kapcsolatban?  ::)

Igen, a tesztoszteronnal!  ****:))))))

A tesztoszteron az alapja az erő és izomtömegnövelésnek. Ha magas a kortizol szinted, csökken a tesztoszteron szinted. Az pedig gáz. Nem szeretjük a puhapöcsüeket!  :-/--

 ;D :D ;D


Na ezért alkalmaztam az utókúrámban, ami egy testépítő életében a legnehezebb időszak...lenne...de már nem az mert megtanultam kezelni a szituációt...azóta zökkenőmentesek ezek az időszakok is...a kortizol meg elmehet a picsába.  @:-)
Én az utókúránál kezdtem 2 ismert hatóanyaggal...aztán jöttek a tápkiegek. A T-Bomb-bal beindítottam a folyamatot, aztán ráuszítottam a PCT-t is!  :--:

Aztán/közben a 11-OXO maximalizálta a természetes hormonháztartásomból kihozható lehetőségeket.


A 11-OXO-nak igen gyenge prohormon természete van, így mellékhatásoktól mentes, de talán ez a kis hatás még rádobhat az anabolikus hatásaira. Ettől függetlenül főleg diétában ajánlom.

Viszont már jó ideje nem kaptunk az üzletbe 11-OXO-t, nem is tudom, hogy jön-e még egyáltalán.

Ezért fontos azt is közzé tennem, hogy a 3-AD fő hatóanyaga (Adrenosterone) megegyezik a 11-OXO hatóanyagával.

Emellett a 3-AD összetettebb termék, jelenleg is kapható nálunk és olcsóbb is...  ::)



 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 31. - 17:32:22
Válasz #611
Nem elérhető

darknight



Köszi az infót Steve! Anabolic Xtreme: 3-AD már kipróbálva :-){, Advanced PCT egyértelműen  (:-), T-Bomb II. pedig a közeljövőben lesz megvizsgálva :-)->. Talán azért egyszer majd a 11-OXO is bejön a képbe...

Addig is megyek és végzem tovább a dolgomat...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Augusztus 31. - 17:41:48
Válasz #612
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Helló Steve!
Érdeklődnék, hogy melyik edzőteremben vagy megtalálható? Lehet, hogy tudnom kéne ... Vidéki vagyok, és van egy srác a teremben amit vezetek, akit elég tehetségesnek találok (60-ról 78:12hó), most kezd Pesten tanulni és ajánlatot kért tőlem, hogy melyik teremben folytassa. Azt hiszem, a te közeledben lesz a legjobb helyen. Nem az a rádszállós fajta, olvas és hallgat az okos szóra.... Nem fűzöm tovább! Te hol? vagy melyiket ajánlod. Köszi
ui.: Bravó Dallasi kondíció  Łł=
Szia!

Én a Fitness 2000-ben edzek Pesterzsébeten, illetve meg szoktam fordulni (és korábban onnan versenyeztem) a Johnny Fitness-ben a Népligetben. Mindkét termet nyugodt szívvel ajánlom. Én csak edzeni szoktam lemenni a terembe, de gondolhatod, hogy hányan jönnek oda hozzám...  ;D

Úgyhogy előadásokat senkinek sem tartok...de pl. jó ötlet lenne, ha a srác is beregisztrálna ide a fórumra. Ha innen nem tanul okosságokat, akkor sehonnan.

Amúgy honnan írsz, melyik termet vezeted?


Kívánom a legjobbakat!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 31. - 19:57:16
Válasz #613
Nem elérhető

KZS22


Hi Steve!

Köszi a választ. Persze nem akarom őt rádrakni, meg nem is az a fajta. Gondoltam, hogy "nem unatkozol" edzés közben és is hasonló cipőben jártam/járok, de van erre megoldás!  ;) Makón dirigálok (Szegedtől 30km) egyébként, minden értelemben.
Steve gondolom az EF támogat, ne haragudj, de kellene neked egy profi sportmenedzser, bár tulajdonképpen fogalmam sincs, hogy mo-n van-e egyáltalán ilyen? Na egy ilyen figurának illene neked vmi, komoly szponzort felhajtania (bocs EF, nem lesajnálni akartam), mert gondolom dolgozol is nem csak az edzéssel stb. foglalkozol,  IFBB profi létedre. Remélem nem baj, hogy ebbe belementem, de valahogy bennem motoszkált már régóta ez a téma!!!

2008. Szeptember 01. - 15:35:06
Válasz #614
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Te szenhidrat toltogetesnel milyen ch-kat preferalsz? (rizs,zabpehely,esetleg kis menyisegu szolocukor is)


Szia!

Verseny előtti szénhidráttöltésnél?

Rizs, zabpehely, egy kevés burgonya, energiaszeletek, mandula, mogyorú, mogyoróvaj (energiának) és némi szőlőcukor, éz (színpadra lépés előtt nem sokkal).



koszonom az infot :)

Szenhidrattoltessel kapcsolatba minden szitu erdekel.

toltogetes szemetkajaval? persze nem kozvetlen a verseny elotti par hetre gondoltam.

izom megtartas vegett szoktam csak toltogetni heti egyszer fogyasztaskor.
Szkeptikus voltam nagyon a szemettel valo toltessel kapcsolatba de azt tapasztaltam hogy  tiszta chval masnapra frankon betoltottem de szemet kajaval meg [:-o] persze kicsivel tobb viz is jott fel igy.Ha a viz problemara lenne valami megoldas akkor nagyon franko lenne.(eszeru keretken belul)

Gondolom szemet kaja es szemet kaja kozott is van kulonbseg es van olyan koztuk ami mindenkeppen el a kezeket tole kategoria.

Nagyra ertekelnem ezzel kapcsolatba a velemenyed.
Hi!

Ha nem versenyre készülsz akkor a szénhidrát "visszatöltéseket" azért nem kell olyan komolyan venni. Egyáltalán hány gramm CH-val ürítesz és hány grammal töltesz?

Minél "szemetebb" a kaja annál nagyobb lesz a vízvisszatartás is, elsősorban a megnövekedett nátriumbevitel miatt. A versenyek előtti töltésnél ugyábár ebben a fázisban már le van csökkentve a vízbevitel és általában már különböző vízhajtók is bejönnek a képbe.

Csak így kerülhető el a (vissza)vizesedés...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."