2024. Szeptember 20. - 08:55:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305652 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2008. Augusztus 24. - 17:47:38
Válasz #570
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hy! Steve! @:-)         Olyan kérdésem lenne!    Folyékony aminót magában iszod vagy vízbe keverve? Nekem durván hányingerem van tőle!   :----       Nade  az íze nem lényeg hanem a hatása!  :-){    Pihinapokon mikor igyam?  Amúgy edzés közben tolom! Előre is köszi a válaszod!  :-){ /:-)    A bónusz kérdés> :)  Mikor  "növöm" el a moderálást?  :-){
Szia!

A folyékony aminot mindenképpen bele kellene keverni vmibe. Én vagy vízbe szoktam vagy Gatorade-be. De bármibe belekeverheted ízlés szerint. Pihinapokon felesleges...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 24. - 17:55:48
Válasz #571
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia!
Már többször akartam írni, aztán valahogy mindig elmaradt ( :-[ ) A lényeg, hogy szeretnék gratulálni az eddigi eredményeidhez és a jövőben jó eredményeket. Megmondom öszintén, hogy ámúlattal halgatom, olvasom a kijelentéseidet a terveidet illetően. Ez igazából jó érzéssel tölt el és úgy gondolom, hogy ilyen hozzáállás kell a sikerhez.
Igazából a Mr. O-t nem akartam belekeverni a mondandómba, mert az már "hú bazze" kategória és kimondani sem egyszerű így, hogy egy Magyar pályázik oda! Egy szó, mint száz kívánom, hogy elérd a céljaid és az álmodat.
Minden jót.
:)

Szia Norbi!

Nagyon köszönöm a kedves és elismerő szavakat! Igazán jól estek. Főleg azért mert én úgy tudtam, hogy Te nem éppen kedvelsz engem.

Így van, a célom mindeképpen a Mr. Olympia és semmi kétség hogy egyszer (és utána majd még remélem minél többször) ott leszek! 9 éve dolgozom ezért nap mint nap és folytatom tovább.

Köszönöm a jókívánságokat is! Én is kívánok Neked további sok erőt, energiát a munkádhoz! Már az első átalakuló teszt óta ('97?) követem a fejlődésedet! Hányszor elolvastam rólad is az akkori cikket! 13-14 éves voltam akkor.


Kívánom a legjobbakat Neked és a családodnak!


 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 24. - 18:09:05
Válasz #572
Nem elérhető

Gabe


jaja én is figyeltem a norbit, kis "zsírgombócként" jelentkezett az első tesztre, én is akkoriban kezdtem edzegetni.
aztán szépen kikupálódott!  ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 25. - 17:45:36
Válasz #573
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv Steve!

Épp néztem  akécskei képeket ahogy pózoltál a parton (így még jobban bánom  aképek alapján hogy kiamardtam,de sajna a kórházban rohadtam  :-[ )
Schwarzenegger Reg Park melleit látva azt mondta hogy "nekem is kell ilyen" -a könyvéből idéztem-.
Na amikor megláttam a kécskei képeken a vádlid akkor én is ezt gondoltam hoyg nekem is kellenek iylen vádlik (nem mintha nem láttalak volna eddig a gyurmában vagy egyéb képeket rólad,de valahogy a parton pózolós képek és youtubos videó után hhhhűűű........ a vádlid csak úgy vonzák a tekintetet.
Nekem hihetetlenül rosz vádlim van ami sajnos nagyon betesz a szimetriámnak főleg hogy hencegés nélkül mondhatom hogy a combjaim nagyon jól fejlődnek és így még szembetűnöbb az alattuk elhgelyezkedő csenevész vádlik hiányossága.
A vádlim jelenleg 39-es míg pl: a felkarom 44-es a combom 66-os szóval enyhén szólva is asszimetrikus.
nagyon megköszöném ha virtuálisan átnyújtanád nekem  a szükséges információkat a hatalmas gyémántvádli fejlesztéshez.

Röviden a vádliedzéseimről:így növeltem a terhelést

   -régebben heti 2 vádlizás láb nap végén
   -külön edzés szentelve a vádliknak reggel iskola előtt fél óra csak vádlizás majd délután fő edzés így heti 5-6 szor vádlitztam fél órákat
   -reggel elég fáradt voltam ezért később suli után 2 körül volt a fő edzés majd este 9 körül pihenés és kajálások után fél óra vádi itt már visszavettem heti 4-re
   -Jelenleg: edzem délelőtt egy fő edzést és midnen este 9-től fél 10-ig vádlizom hetente 3-szor hétfő szerda péntek

Ezekkel a foylamatos korigálásokkal egy év alatt a vádlim 1,5 cm-t nőt míg a kaarom ez idő alatt 5 cm-t

A vádligyakorlatokat mindig bemelegítés és nyújtás előzi meg majd 3 gyakorlatot alakalmazok állóvádli és szamárvádli szuperszettben majd ülővádli. Minden gyakorlatot teljes mozgástartományban lasasan kontroláltan hajtok végre nem kis reszketeg mozdulatokkal.Figyelek a maximális kinyúlásra és összehúzódásra és midnen sorozat között pihenőidőben ami 1 perc foylamatosan nyújtok.

Kicsit hosszú lett bocsi,de téynleg nagyon örülnék ha valami hibára korigálni valóra felhívnád a figyelmem vagy ha valami tippet trükköt tudnál adni a vádliedzéseimhez.

 
Hi!

Rossz embert kérdezel ebben a témában... ;D

Egyetlen testrészem van ami nem igényel különösebb figyelmet és az a vádli. Ha már a méretekről beszélünk...15 évesen mikor elkezdtem edzeni 32-es volt a felkarom és 37-es a vádlim...

Szerintem a vádlit is ugyanúgy kell edzeni mint a többi testrészt és túlzásnak tartom a heti 4-5 vádliedzéseket, ha a tömegnövelés a cél. Heti max. kettőt ajánlok...álló vádli, ülő vádli...4-5 szériák, min. 10-es ismétlésszám, szériák között nyújtás. De akinek genetikailag nem akar fejlődni annak sajna semmitől nem fog...lásd Dexter, Wolf...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 25. - 17:47:43
Válasz #574
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Anabol 5 tapasztalatot még mindig nem oszt meg velünk senki? érdekelne a Hyperdrol 2 is ?
üdv mindenkinek!
Sajna nem próbáltam még...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 25. - 17:48:40
Válasz #575
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Itt lehet doppinggal kapcsolatban kérdezni?
A szteroidos rovatban kérdeztem, de semmi válasz nem jött rá, a legjobban meg úgyis a Te véleményed érdekel.:)
Ha ez itt nem a doppinggal kapcsolatos dolgok helye, akkor légyszi, ha van időd, a szteroidos részben válaszolj rá.
Köszi előre is.

És akkor a kérdés:

Sziasztok!

Én is eldöntöttem, hogy elkezdek egy kúrát.
25 éves múltam, 5éve edzem, abból három éve mérem a rizst illetve a húst, tehát mondhatni, hogy a lényeg(a kaja) is rendben van.
Olvastam is sokat a témában, megbízható anyagforrás van, barát is, aki beadja és segít ha baj van.
Összeírt egy kúrát, és kíváncsi lennék a véleményetekre.
1-8hétig teszt.enantát 750mg/hét, deca 1-8hétig 400mg/hét, 9-10hét teszt.propionát 100mg/minden másnap, 11-13hét hcg.
Ez lenne a kúra. Azok alapján, amiket olvastam, én soknak tartom ezeket az adagokat, kezdőknek pl. inkább max.500mg tesztót ajánlanak, mondván, hogy szoktatni kell a szervezetet az anyaghoz. A haverom viszont erre azt mondja, hogy nem érdemes kis a kezdetek kezdetén érdemes meglökni a dolgot.
A kaját a következőképp tervezem: 320g szénhidrát rizsből, 180g fehérje pulykamellből és tápkiegből. Zsír 0. Ja, és a testsúlyom 84 kg kb.10%testzsírral.
Részemről a lényeg az, hogy tömegelés alatt is tisztán étkezem, mivel naggyon nem szeretnék bezsírosodni, és heti 3 aeróbot végzek.
A véleményeket-kritikát szívesen veszem, és előre is köszönöm!
Azóta már dumáltunk személyesen...és majd úgyis összefutunk még...

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 25. - 17:51:43
Válasz #576
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve !
Most néztem meg pár napja a Dennis Wolf / Milos Sarcev edzővideót és az érdekelne, hogy az ott látott megmondom őszintén elsőre elégg sokkoló óriássorozatos tréning, az olyan mezei építgetőknek mint én is használható vagy mindenképpen csak versenyzőknek és nekik is a versenyelőtti periódusban? Érdemes lenne szted ilyenekkel is nyúzni magam néha vagy nem? Amennyiben igen ezt, hogy lehetne beépíteni az edzéstervbe ( havi 1 hét óriássorozatos tréning vagy 2 havonta ) ?
Üdv Norbi
Szia!

Havonta 1-2x sokkolásnak be lehet iktatni, de az igazi értelmét csak szálkásításkor látom...de akkor is csak mértékkel...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 25. - 17:52:31
Válasz #577
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
helló Steve!

én egy amatőr kezdő testépítő vok,inkább csak most kezdem el végre normálisan az edzést... ezzel kapcsolatban lenne hozzád néhány kérdésem. légyszi küldj nekem egy e-mail címet.
:D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 25. - 20:31:39
Válasz #578
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Augusztus 25. - 20:39:55
Válasz #579
Nem elérhető

tomasz


Helló Pisti!
Én arra lennék kíváncsi,hogy milyen terveid vannak a versenyzés terén a közeljövőben?Illetve az utolsó 2 USA béli versenyedből tudtál-e profitálni valamit?Gondolok itt arra,hogy voltak-e odakint pozitív megnyílvánulások a fizikumoddal kapcsolatban,bíráló szavak a versenyen elért méltatlan helyezésedről meg ilyesmi?
Profiként nincsenek Európában lehetőségek versenyzésre?Tudom,hogy USA a hazája a body-nak,de te mint európai versenyző nem indulnál nagyobb sanszal "hazai"pályán?Ezt mint laikus kérdezem ::).
Végül gratulálok a tisztes helytálláshoz amit a 2 amerikai versenyen mutattál.Remélem,hogy nem csüggedsz és tovább folytatod ezt az utat.A legszomorúbb talán az,hogy még itthon is meg kell küzdened a negatív felhangokkal.Pedig ha be verekedted volna magad a Mr.O-ra mennyi barátod lett volna hirtelen :----.De ez egy másik történet.
Azért egy privát kérdést felteszek:engem főleg az erő érdekel.Milyen kiegekkel tudnám támogatni a fejlődésemet-e téren amit te is próbáltál már.
Minden jót!
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2008. Augusztus 26. - 10:39:29
Válasz #580
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve,

Olvastam az aminosavas írásodat és örömmel nyugtáztam, hogy az én korábbi "kutatásaim" is hasonló eredményre vezettek.  Łł=
A kérdésem az lenne, hogy melyik aminosav tápkieg. terméket ajánlanád (Glutamin és BCAA)?

A következő héten szándékozom nekiállni a BSN Stack-nek (CellMass, No-Xplode, Nitrix). Ezen tápkiegek mellett van-e értelme glutamint és BCAA szedni? Ha igen, akkor hova időzítsem az aminosavakat?

Köszi a választ előre is!

Üdv.
Szabi
Szia!

Mármint, hogy melyik márkát ajánlom a BCAA és a glutamin termékek közül? Változó, hogy mikor melyiket kapkodják el az üzletben, de én eddig mindegyik márkával meg voltam elégedve.

Cellmass, NO-Xplode, Nitrix...van-e értelme ezek mellett glutamint és BCAA-t szedni...? Nos, megfordítanám...BCAA, glutamin...van-e értelme ezek mellett a Cellmass, NO-Xplode, Nitrix használatának? A válaszom igen, jelentősen felgyorsíthatják a fejlódésedet és a regenerációdat!  @:-)

A Cellmass, az NO-Xplode és a Nitrix izomépítő hatása meg sem közelíti a BCAA és a glutamin hosszú távú hatásait. Izom csakis fehérjéből lesz! Se szénhidrátból, se zsírból, se kreatinból, se különböző hatóanyagokból... A BCAA és a glutamin pedig aminosavak, a fehérjék építőkövei. Tehát ezek már olyan formában vannak, hogy a szervezetnek le sem kell őket bontania...15 percen belül már a véráramba és így az izomsejtekbe kerülhetnek!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 26. - 11:15:11
Válasz #581
Nem elérhető

Gabe


Izom csakis fehérjéből lesz! Se szénhidrátból, se zsírból, se kreatinból, se különböző hatóanyagokból... A BCAA és a glutamin pedig aminosavak, a fehérjék építőkövei. Tehát ezek már olyan formában vannak, hogy a szervezetnek le sem kell őket bontania...15 percen belül már a véráramba és így az izomsejtekbe kerülhetnek!
Ha jól tudom, a kreatin is aminósavszármazék, méghozzá 3fajtából tevődik össze.
Az izomsejten belül köti meg a vizet, növekszik a sejt térfogata, ergo "lesz belőle izom".
Más kérdés,hogy konkrétan mit értünk az alatt, hogy izom lesz valamiből,mert sok egymásra épülő hatásmechanizmus eredményeképp jön létre.
vagy a másik verzió, hogy össze-vissza beszélek hülyeségeket.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 26. - 11:15:59
Válasz #582
Nem elérhető

akinho94


hello 14 éves vagyok és most kezdtem el komolyabban foglalkozni ezzel az egész testépités dologal utána olvastam neten letöltötem a gyurma tv összes adását eddig csak hébe hoba "gyurogattam" ezel azt értem el hogy polo nélkül már nem nézek ki olyan hülyén  van aki azt mondja 14 évesen még fiatal vagyok ehez szerinted? Amugy ha nem szedek semmi féle táp.kieget akkor nem fogok láthato mértékben fejlödni? még nem tervezem ezek használatát és szüleim sincsenek jo véleményről róla :s most 180cm és 52 kg körül vok és mindenképp szretnék nöni ezt táp.kiegészitö nélkül lehetne? válaszodat elöre is köszi és sok sikert a versenyeidhez az edzéseidhez és reméljük a Mr.Olimpiához is! ;-oo-;
Train with passion!

2008. Augusztus 26. - 12:27:32
Válasz #583

Grizzly79

Vendég
Steve,

Olvastam az aminosavas írásodat és örömmel nyugtáztam, hogy az én korábbi "kutatásaim" is hasonló eredményre vezettek.  Łł=
A kérdésem az lenne, hogy melyik aminosav tápkieg. terméket ajánlanád (Glutamin és BCAA)?

A következő héten szándékozom nekiállni a BSN Stack-nek (CellMass, No-Xplode, Nitrix). Ezen tápkiegek mellett van-e értelme glutamint és BCAA szedni? Ha igen, akkor hova időzítsem az aminosavakat?

Köszi a választ előre is!

Üdv.
Szabi
Szia!

Mármint, hogy melyik márkát ajánlom a BCAA és a glutamin termékek közül? Változó, hogy mikor melyiket kapkodják el az üzletben, de én eddig mindegyik márkával meg voltam elégedve.

Cellmass, NO-Xplode, Nitrix...van-e értelme ezek mellett glutamint és BCAA-t szedni...? Nos, megfordítanám...BCAA, glutamin...van-e értelme ezek mellett a Cellmass, NO-Xplode, Nitrix használatának? A válaszom igen, jelentősen felgyorsíthatják a fejlódésedet és a regenerációdat!  @:-)

A Cellmass, az NO-Xplode és a Nitrix izomépítő hatása meg sem közelíti a BCAA és a glutamin hosszú távú hatásait. Izom csakis fehérjéből lesz! Se szénhidrátból, se zsírból, se kreatinból, se különböző hatóanyagokból... A BCAA és a glutamin pedig aminosavak, a fehérjék építőkövei. Tehát ezek már olyan formában vannak, hogy a szervezetnek le sem kell őket bontania...15 percen belül már a véráramba és így az izomsejtekbe kerülhetnek!
Köszönöm válaszod! Természetesen márkára voltam kíváncsi!  ;D Azóta egyébként vásároltam MHP Glutamine SR-t egy kilós kiszerelésben.
A BCAA Dymatize lesz.

A GlutamineSR és a BCAA adagolásában szeretném még kérni a segítségedet.
A GlutamineSR dobozán napi 2x1 adag fogasztását javasolja (1 adag = 6g). Nekem ez egy kicsit kevésnek tűnik. Pláne úgy, hogy én eléggé nagy vagyok... O0

Jelenleg reggel iszok 6g-ot, edzés alatt 6g-ot és lefekvés előtt 6g-ot. (régen a másik termékből, amit használtam többet ittam edzés alatt 12g, után 12g és este 12g)
BCAA-ból edzés alatt 12g-ot és lefekvés előtt 12g-ot fogyasztottam.

2008. Augusztus 26. - 13:10:38
Válasz #584
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Izom csakis fehérjéből lesz! Se szénhidrátból, se zsírból, se kreatinból, se különböző hatóanyagokból... A BCAA és a glutamin pedig aminosavak, a fehérjék építőkövei. Tehát ezek már olyan formában vannak, hogy a szervezetnek le sem kell őket bontania...15 percen belül már a véráramba és így az izomsejtekbe kerülhetnek!
Ha jól tudom, a kreatin is aminósavszármazék, méghozzá 3fajtából tevődik össze.
Az izomsejten belül köti meg a vizet, növekszik a sejt térfogata, ergo "lesz belőle izom".
Más kérdés,hogy konkrétan mit értünk az alatt, hogy izom lesz valamiből,mert sok egymásra épülő hatásmechanizmus eredményeképp jön létre.
vagy a másik verzió, hogy össze-vissza beszélek hülyeségeket.
A kreatin glicin, arginin és metionin aminosavakból áll. De nem az aminosavak által segít az izomtömegnövelésben.

Elsődleges hatása az energiafokozás, a teljesítmény-állóképesség növelés és a regeneráció gyorsítása. Emellett a szervezetben kreatin foszfáttá alakulva vizet köt meg az izomsejten belül, növelve annak a térfogatát, valamint elősegíti a proteinszintézis fokozását. Így ergo nő az izomtömeg...de nálam az izomépítés egyenlő azzal, hogy az edzés alatt az izomrostokban keletkezett mikrosérüléseket aminosavakkal újjáépítjük, regeneráljuk és méretüket megnöveljük.

Szerintem...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."