2024. Szeptember 20. - 12:48:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305805 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

2008. Július 13. - 20:59:57
Válasz #540
Nem elérhető

IllésNorbi


Szia!
Már többször akartam írni, aztán valahogy mindig elmaradt ( :-[ ) A lényeg, hogy szeretnék gratulálni az eddigi eredményeidhez és a jövőben jó eredményeket. Megmondom öszintén, hogy ámúlattal halgatom, olvasom a kijelentéseidet a terveidet illetően. Ez igazából jó érzéssel tölt el és úgy gondolom, hogy ilyen hozzáállás kell a sikerhez.
Igazából a Mr. O-t nem akartam belekeverni a mondandómba, mert az már "hú bazze" kategória és kimondani sem egyszerű így, hogy egy Magyar pályázik oda! Egy szó, mint száz kívánom, hogy elérd a céljaid és az álmodat.
Minden jót.

2008. Július 13. - 21:13:03
Válasz #541
Nem elérhető

tas


Szia!
Már többször akartam írni, aztán valahogy mindig elmaradt ( :-[ ) A lényeg, hogy szeretnék gratulálni az eddigi eredményeidhez és a jövőben jó eredményeket. Megmondom öszintén, hogy ámúlattal halgatom, olvasom a kijelentéseidet a terveidet illetően. Ez igazából jó érzéssel tölt el és úgy gondolom, hogy ilyen hozzáállás kell a sikerhez.
Igazából a Mr. O-t nem akartam belekeverni a mondandómba, mert az már "hú bazze" kategória és kimondani sem egyszerű így, hogy egy Magyar pályázik oda! Egy szó, mint száz kívánom, hogy elérd a céljaid és az álmodat.
Minden jót.
Łł= :-){

2008. Július 17. - 21:03:50
Válasz #542
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv Steve!

Épp néztem  akécskei képeket ahogy pózoltál a parton (így még jobban bánom  aképek alapján hogy kiamardtam,de sajna a kórházban rohadtam  :-[ )
Schwarzenegger Reg Park melleit látva azt mondta hogy "nekem is kell ilyen" -a könyvéből idéztem-.
Na amikor megláttam a kécskei képeken a vádlid akkor én is ezt gondoltam hoyg nekem is kellenek iylen vádlik (nem mintha nem láttalak volna eddig a gyurmában vagy egyéb képeket rólad,de valahogy a parton pózolós képek és youtubos videó után hhhhűűű........ a vádlid csak úgy vonzák a tekintetet.
Nekem hihetetlenül rosz vádlim van ami sajnos nagyon betesz a szimetriámnak főleg hogy hencegés nélkül mondhatom hogy a combjaim nagyon jól fejlődnek és így még szembetűnöbb az alattuk elhgelyezkedő csenevész vádlik hiányossága.
A vádlim jelenleg 39-es míg pl: a felkarom 44-es a combom 66-os szóval enyhén szólva is asszimetrikus.
nagyon megköszöném ha virtuálisan átnyújtanád nekem  a szükséges információkat a hatalmas gyémántvádli fejlesztéshez.

Röviden a vádliedzéseimről:így növeltem a terhelést

   -régebben heti 2 vádlizás láb nap végén
   -külön edzés szentelve a vádliknak reggel iskola előtt fél óra csak vádlizás majd délután fő edzés így heti 5-6 szor vádlitztam fél órákat
   -reggel elég fáradt voltam ezért később suli után 2 körül volt a fő edzés majd este 9 körül pihenés és kajálások után fél óra vádi itt már visszavettem heti 4-re
   -Jelenleg: edzem délelőtt egy fő edzést és midnen este 9-től fél 10-ig vádlizom hetente 3-szor hétfő szerda péntek

Ezekkel a foylamatos korigálásokkal egy év alatt a vádlim 1,5 cm-t nőt míg a kaarom ez idő alatt 5 cm-t

A vádligyakorlatokat mindig bemelegítés és nyújtás előzi meg majd 3 gyakorlatot alakalmazok állóvádli és szamárvádli szuperszettben majd ülővádli. Minden gyakorlatot teljes mozgástartományban lasasan kontroláltan hajtok végre nem kis reszketeg mozdulatokkal.Figyelek a maximális kinyúlásra és összehúzódásra és midnen sorozat között pihenőidőben ami 1 perc foylamatosan nyújtok.

Kicsit hosszú lett bocsi,de téynleg nagyon örülnék ha valami hibára korigálni valóra felhívnád a figyelmem vagy ha valami tippet trükköt tudnál adni a vádliedzéseimhez.

 

2008. Július 17. - 22:59:36
Válasz #543
Nem elérhető

Gabe


Nem lehet, hogy túledzed, pont emiatt nem fejlődik?
Lehet, hogy nagyon hamar jön nálad a savasodás, legalábbis vádli tájékon.
Illetve ismétlésszámot nem írtál, ha 20-30-akat csinálsz, lehetséges, hogy 40-50-re emelés átbillentene ezen a stagnáló állapoton.
Amellett, hogy a vádli egy elég jól terhelhető izomcsoport, meglehet, hogy itt épp a te esetedben a kevesebb lesz a több!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 18. - 10:44:44
Válasz #544
Nem elérhető

NaturalBoy


Az ismétlésszám tényleg lemaradt.Azt úgy csinálom hogy biztosra menjek,hogy  apiramis elvet követem így 20 ismétléssel kezdek az első szériában majd 16 aztán 12 és az utolsóban is 12 ismétlést végzek.
Igazság szerint amikor hetente 2-szer vádliztam csupán, nem nőtt semmit amikor átálltam heti 5-6-ra akkor kezdett el nőni de az lehet h tényleg túl sok volt, ezért optimalizáltam mostanra heti 3-ra.
Azt furcsállom hogy teljesen megvan az izomérzet és egy egy edzés közben anynira bedurran mint semilyen más izmom és mégse nő.Más testrészem is bedurran de közel sem ennyire.
Edzés után mindig alaposan lenyújtom mégis mindig bedurrant vádlival megyek haza ami csak úgy feszül.Másnap sosincs viszont izomláz bermennyire is megterheltem és bedurrantottam előző nap.
Szóval mondhatni hogy minden fasza csakhogy a növekedés mégis elmarad.

2008. Július 18. - 10:55:40
Válasz #545
Nem elérhető

hopika


Tényleg próbálj ki egy nagyobb ismétlésszámot esetleg-bár nem vagyok kompetens a témában,mert én nem edzem a vádlim...
Majd Steve válaszol,ha benéz ide. @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 18. - 12:22:44
Válasz #546
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tényleg próbálj ki egy nagyobb ismétlésszámot esetleg-bár nem vagyok kompetens a témában,mert én nem edzem a vádlim...
Majd Steve válaszol,ha benéz ide. @:-)
Érdekes,mert nekem az jön be igazán,amikor heti 2-szer vádlizok max.12-18-as ismétlésszámokat nyomok,van úgy,hogy a végén már csak 8-10,de viszont nagyobb súllyal,lassú negatív szakaszokkal,és láss csodát ettől fejlődött a vádlim.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Július 18. - 12:27:01
Válasz #547
Nem elérhető

God Vazzeg


Tényleg próbálj ki egy nagyobb ismétlésszámot esetleg-bár nem vagyok kompetens a témában,mert én nem edzem a vádlim...
Majd Steve válaszol,ha benéz ide. @:-)
Érdekes,mert nekem az jön be igazán,amikor heti 2-szer vádlizok max.12-18-as ismétlésszámokat nyomok,van úgy,hogy a végén már csak 8-10,de viszont nagyobb súllyal,lassú negatív szakaszokkal,és láss csodát ettől fejlődött a vádlim.

Ugyanez jön be nekem is, majdnem ugyanúgy edzem a vádlim mint minden más izmot, de itt azért 12-20ismétlés, nagy súly, lassú negatív  8-)

2008. Július 18. - 13:23:14
Válasz #548
Nem elérhető

NaturalBoy


Én vádlinál nem igazán használok nagy súlyokat.2 évvel ezelőtt 80kg.-mal vádliztam mostanában pedig 35-40kg-nál nem megyek feljebb.Nagy súlylal nálam nagyon beszűkül  a mozgástartomány és szinte csak rugózok.Nálam a nagy súlyok használata határozottan betesz a szabályos végrehajtásnak.
Kisebb súllyal viszont foylamatos egyenletes szabályos összehúzódással emelem fel a súlyt.

Néha,általában hetente 2-szer szoktam futni is ami nálam olyan mint egy nagyon kis súllyal végzett nagy ismétlésszámú vádliedzés.És angyon be szokta durrantani a vádlim.

Egyébként az emnnyire fontos szerintetek hogy a vádlira változtassunk valamit a gyakorlaton?
Én midnegyik izmom edzésére a gyakorlatokat szoktam 8 hetente váltogatni ami működik is mell,kar,váll, hát vagy comb esetében,de vádlinál elég nehezen kivitelezhető.

Az állóvádligép helyett csináltam oylat is,hogy guggolókeretben beállítottam egy deszkát ugyan úgy kiemeltem a rudat mint guggoláshoz és a deszkán rúddal a nyakamba szabad súllyal vádliztam ez nem jött be mert elég veszéleyesnek találtam.Egy véjkony deszkán egyensúlyozni lábujhegyen a ynakamba imbolygó rúddal szóval 8 hét után abba is hagytam.

Ekkor ennek egy visszafogottab változatát csináltam ami lényegében ugyan ez csak smith gépen itt legalább nem imbolygott a rúd.Viszont épp ezért meg ugyan oylannak találtam mintha állóvádligépben állnék.Egyszóval sok változást nem hozott.

Sajnos a konditerembe ahová járok pont van egy keresztrúd a lábtológépen ami megakadályozza hogy lábtológépes vádlizást végezzek.

Kipróbáltam a váltott lábú vádlizást is súllyal símán talajon ám mivel itt nincs negatív szakasz ezért nem okozott oylan izomérzetet mint a hagyományos vádligyakorlataim.

Szóval az állóvádli gépen szamárvádli és ülővádli mint gyakorlat jól bevállt de ezeket végzem majdnem 3 éve szóval ti mekkora jelentőséget tulajdonítotok a gyakorlatok változtatásának?

Néha csinálok fordított vádlizást is állóvádligépen amit Arnold Schwarzenegger könyvéből lestem el ami tényleg jó csak hamar megszokja az izom szóval azt úgy szoktam 8 hét után 8 hétig kihagyom és aztán újra alkalmazom.

2008. Július 18. - 14:57:13
Válasz #549
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Úgy vélem,ha 8 hétig alkalmazol egy gyakorlatot,ahhoz nem csak a vádli szokik hozzá,legalább egy kicsit változtatni kell rajta,pl valamilyen gyakorlattal szuperszettben,vagy dogcrapp,ilyesmi.....
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Július 18. - 23:19:27
Válasz #550
Nem elérhető

NaturalBoy


Úgy vélem,ha 8 hétig alkalmazol egy gyakorlatot,ahhoz nem csak a vádli szokik hozzá,legalább egy kicsit változtatni kell rajta,pl valamilyen gyakorlattal szuperszettben,vagy dogcrapp,ilyesmi.....


Lehet hogy én vagyok az análfabéka,de a dogcrapp az nem kutyaszar? ;D
Nem tudom átülltetni ezt a szót az eddig ismert intenzitásfokozó technikákák egyikébe sem. Eddig iyleneket ismertem: (szétszórt szériák elve,izomelsőbbség elve,szuperszett,triszett óriássorozatok,21-ek,másfeles ismétlések, erőltetett negatívok,erőltetett ismétlések,heavy duty módszer stb..)
De itt mindig lehet újat hallani,de ez mit takar?

2008. Július 18. - 23:30:51
Válasz #551
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 19. - 01:54:11
Válasz #552
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Heló Steve!

Több dologban is szeretném a tanácsod kérni...

Az első az eddzéssel kapcsolatos:

Egy héten 5x járok eddzeni,minden nap egy izomcsoportot eddzek meg,általában 4,esetenként 5 gyakorlattal! 12-10-8-6os ismétlésekkel...súlyokat emelve...

H - Mell
K - Hát
Sz - Láb
Cs - Váll
P - Bic/Tricepsz

A kérdésem az lenne...hogy ha mondjuk a mellem "fel szeretném fejleszteni jobban" ...azt hogy tegyem??? esetleg még egy mellnap...vagy több gyakorlat stb... Már annyi mindent tanácsoltak h belekeveredtem mi is lenne jó...


A következő kérdésem a No Xplode szedésére vonatkozik...

Azt irják eddés előtt fél órával üres gyomorra! Na most én reggel 8kor kelek...9 fél 10re megyek eddzeni! Hagyjam ki a legelső és legfontosabb étkezésemet azért hogy beszedjem üres gyomorba? :S Mert mindenhol azt olvasni h a reggeli a legfontosabb...meg amugy is jó érzés egy kiadós reggelivel eddzeni menni...és nem vágom erre se mi lenne a megoldás!


Végezetül a segitségedet szeretném kérni egy kúra összeállitásában,sajnos még annyira nem látom át h melyiket melyikkel,hány hét után,meddig kell szedni,és nem akarok pénzt kidobni és össze vissza szedni mindent!

Ezekről a termékekről lenne szó:

Halodrol
Orastan A
Novadex XT
Plasmajet
Advenced PCT
Superdrol Ng
T-Bomb 2
Secretagogue-One
Jungle Warfare

Természetesen megfelelő étrend és turmixok mellé szeretném használni...

Válaszod előre is köszönöm!
Hi!

Gyakran járok ebbe a topikba...  ;D Bocsi ez egy ilyen időszak (versenyfelkészülés), most sincs időm sajna.



Az edzéstervedről és a "mell felhozásáról"...

Eddz heti kétszer mellre! Akkor pl. így nézhet ki a heti beosztás:

H - Mell, bicepsz vagy tricepsz
K - Hát
Sz -Váll, tricepsz vagy bicepsz
Cs - Láb
P- Mell

De több beosztás is lehetséges még.



NO-Xplode...

Ha mindenképpen 9-re kell menned edzeni, akkor 1. étkezés 7-7:30-kor, NO-Xplode 8:30-kor... Ennyi.  :)



Az említett termékekről...

Jól összeválogattad!  :D Nos, ezek közül van néhány ami igencsak hasonló hatású, csak más és más "erősségű", illetve egyénfüggő, hogy kinek melyik jön be jobban.



Először is...Orastan A-t már nem lehet kapni.

Plasmajet - Nitrogén-Oxid fokozó. A leghatásosabb a kategóriájában. Érdemes ciklizálni 6-8 hétig használni, majd min. 4 hét szünet.

Tesztoszteron fokozók, szárazizomtömegnövelők (véleményem szerinti "hatásossági" sorrendben): Jungle Warfare, Halodrol/Superdrol NG, Novedex XT, T-Bomb II, Advanced PCT. 4-8 hetes kúrák ajánlottak, önmagukban is hatásos termékek, kombinálásuk magasabb edzettségi szintet követel meg.

Secretagogue-One - Növekedési hormon fokozó. Hosszú távon hatásos, csodát ne várj...ahhoz túl olcsó és a drágábbik fajtája sem csodaszer.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 23. - 10:39:16
Válasz #553
Nem elérhető

doncicco


Anabol 5 tapasztalatot még mindig nem oszt meg velünk senki? érdekelne a Hyperdrol 2 is ?
üdv mindenkinek!

2008. Július 29. - 22:33:30
Válasz #554
Nem elérhető

dudebp83


Szia Steve!

Itt lehet doppinggal kapcsolatban kérdezni?
A szteroidos rovatban kérdeztem, de semmi válasz nem jött rá, a legjobban meg úgyis a Te véleményed érdekel.:)
Ha ez itt nem a doppinggal kapcsolatos dolgok helye, akkor légyszi, ha van időd, a szteroidos részben válaszolj rá.
Köszi előre is.

És akkor a kérdés:

Sziasztok!

Én is eldöntöttem, hogy elkezdek egy kúrát.
25 éves múltam, 5éve edzem, abból három éve mérem a rizst illetve a húst, tehát mondhatni, hogy a lényeg(a kaja) is rendben van.
Olvastam is sokat a témában, megbízható anyagforrás van, barát is, aki beadja és segít ha baj van.
Összeírt egy kúrát, és kíváncsi lennék a véleményetekre.
1-8hétig teszt.enantát 750mg/hét, deca 1-8hétig 400mg/hét, 9-10hét teszt.propionát 100mg/minden másnap, 11-13hét hcg.
Ez lenne a kúra. Azok alapján, amiket olvastam, én soknak tartom ezeket az adagokat, kezdőknek pl. inkább max.500mg tesztót ajánlanak, mondván, hogy szoktatni kell a szervezetet az anyaghoz. A haverom viszont erre azt mondja, hogy nem érdemes kis a kezdetek kezdetén érdemes meglökni a dolgot.
A kaját a következőképp tervezem: 320g szénhidrát rizsből, 180g fehérje pulykamellből és tápkiegből. Zsír 0. Ja, és a testsúlyom 84 kg kb.10%testzsírral.
Részemről a lényeg az, hogy tömegelés alatt is tisztán étkezem, mivel naggyon nem szeretnék bezsírosodni, és heti 3 aeróbot végzek.
A véleményeket-kritikát szívesen veszem, és előre is köszönöm!