2024. Szeptember 20. - 12:49:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305811 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2008. Június 15. - 00:02:08
Válasz #525
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve,

a guggolással kapcsolatban lenne egy technikai kérdésem. Én általában elég mélyre guggolok - mindig párhuzamos alá - és, ha a lábfejeim előre néznek, az alsó pozícióban megemelkedig a sarkam (akkor is, ha magasító van alatta) és nagyon kell vigyáznom, hogy ne dőljek előre. Viszont, ha úgy csinálom, hogy kicsit szélesebb terpeszben állok és valamennyire kifelé fordítom a lábfejeimet, akkor a sarkam a földön marad és nem dőlök előre. A két végrehajtási mód között van lényeges hatásbeli különbség szerinted? Te melyiket ajánlanád?
Szia!

A hatásbeli különbség minimális, de még ha nagy különbség is lenne egyértelmű, hogy úgy ajánlott végezni a gyakorlatot, hogy a lehető legbiztonságosabb legyen a végrehajtás. Ha nekem is emelkedne a sarkam és előredőlnék guggolás közben akkor már nagyon régen nem élnék... @-o

Én a szabadsúlyos guggolásoknál kb. vállszélességű terpeszben állok (elölguggolásnál talán még szélesebben), nem használok magasítót, teli talppal guggolok és min. párhuzamosig megyek le.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 15. - 13:03:55
Válasz #526
Nem elérhető

Riddick



Hello Steve

Gratulálok az eddigi eredményeidhez, egyszer még Cutler mellett állszjavascript:void(0);
clap

Egy kérdésem lenne:

Ha elküldeném az edzés tervem átfutnál rajta és tennél pár észrevétel.

Nagyon megköszöném, sokat segíteni a fejlődésemben. Már régóta edzem 15éves korom óta igaz megszakításokkal, de ennek vége, most már megállás nélkül hajtom a vasat:) 

Válaszod köszönöm

Riddick
Lizard, ahol kezdtem

2008. Június 17. - 12:08:15
Válasz #527
Nem elérhető

hamiklos


Szia Pisti!

Az lenne a kérdésem, hogy ha az általad is favorizált edzés közbeni itókámat(20g MHP glutamin + 20 g BCAA + 50 ml dymatize folyékony amino + 100 g cell tech) reggel bekeverem vízzel és csak este 6 körül használom el, akkor megromlik-e.Közben hűtőben tartom.

Thx

2008. Június 17. - 12:49:40
Válasz #528
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv Steve O0!

Nos, úgy döntöttem, én is felteszek egy, a Hopikáéhoz hasonló, ezer dolláros kérdést...

Tekintettel arra, hogy remélhetőleg pénteken leteszem a második szakvizsgám és szombaton már visszatérhetek a vasak közé, nagyjából így tervezem el a következő hónapokat:

Június: Tömegelés

Nutrex: Anabol-5
MuscleTech: Anator P70 vagy MHP: Dark Matter
Dymatize: Hi-Protein Mega Gainer
+ valamelyik NO fokozó edzésnapokon (ezek vannak itthon- MAP: Altered State, Gaspari Nutrition: SuperPump250/PlasmaJet, MuscleTech: naNO Vapor/naNOx9 >:D).

Július: Tömegelés/Szálkásítás kezdete

Nutrex: Anabol-5
MHP: Dark Matter
Dymatize: Hi-Protein Mega Gainer (ez még nem biztos, annak a függvénye, hogy mennyi tömeg jön majd fel júniusban, ha nem ez lesz, akkor valamelyik 10-15 gramm szénhidrát tartalmú fehérje)
Anabolic Xtreme: Advanced PCT (ez bekapcsolódna az Anabol-5 mellett és maradna is 8 hétig)
MHP: Anadrox (ezzel akarom indítani a szálkásító részt, kicsit szoktatom magam a koffeinhez stb.)

Augusztus:

MAP: Arson
Anabolic Xtreme: Advanced PCT
Anabolic Xtreme: Retain2
Optimum Nutrition: 100% Whey Protein
MHP: Glutamine-SR/Dymatize: Micronized Glutamine (ezek felváltva mennének, reggel 10 gramm MHP, edzés előtt 10 gramm Dymatize, este 10 gramm MHP, vagy valami hasonló szisztémában)

Szeptember:

Elméletileg "off-szezon", csak edzés+kaja, esetleg egy kis BCAA, glutamin, folyékony amino (ezek valószínűleg korábban is alkalmazva lesznek egyébként)

Nos, a kérdés:

Elfér ebben a stack-ben a 2 doboznyi Advanced PCT?

Egyrészről azért lenne 8 hét a szedése, mivel az Anabol-5 szedése is 8 hét, és ugye 8 hét ON, 8 hét OFF.

Másrészről szerintem az Arson szedése mellett a Retain2-vel karöltve segítene megőrizni a maximális izomtömeget.

Szerinted Steve jó ez így vagy helyettesítsem be az Advanced PCT-t valamivel, vagy júliusban hagyjam el, és csak az Arson mellett használjam?

Remélem sikerül összehozni valami kezdetleges "Kevin Levrone-féle" átalakulást...


                                   >:D >:D >:D
Hi!

Most biztosan azt hiszed, hogy át akarom ugrani a kérdésedet...de tényleg nem tudok érdemben válaszolni. Én nem "edzőválaszol" vagyok, hogy "szedd ezt azzal és majd meglátod milyen jól lesz"... Én úgy szeretek tanácsokat adni, ha rendelkezem tapasztalatokkal a termékekkel kapcsolatban vagy minimum ismerem egy olyan ember tapasztalatait akinek adok a véleményére.

Én nem használtam még sem az Anator-t, se az Anabol-5-t, se a Dark Matter-t, de még a Hi-Protein Mega Gainer-t sem... A PCT-ről meg már sokszor leírtam a véleményemet, viszont fogalmam sincs, hogy az Anabol-5-tel karöltve milyen eredményeket produlkálnának.


A június-július-nál megfelelőnek érzem a progressziót, az augusztust meg teljesen jónak tartom...talán még BCAA-t tennék hozzá.

De a hangsúly úgyis mindhárom hónapban a táplálkozáson van. Nemde?  8-)


Remélem azt is legalább ennyire pontosan megtervezted!  8-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 17. - 12:53:47
Válasz #529
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member

Szép napot Mr. Namat!

Picit kiegészíteném a fenti kérdésemet... ::)

Ahelyett, hogy a k......tt európa jogot tanulnám, éppen azon gondolkozok, hogy ha esetlegesen az Advanced PCT-t júliusban kicserélném MHP: T-Bomb II.-re, akkor lenne egy fokozatosság a dologban, és nem menne a PCT 8 hétig.

Ez lenne a jobb vagy maradjon inkább az eredeti, 8 hetes verzió?

Thanks.

             >:D >:D >:D
Ez így jobban hangzik! Én is hasonlóan használtam őket...igaz, én post cycle ciklusban...  >:D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 17. - 13:09:06
Válasz #530
Nem elérhető

darknight



Köszönöm Mr. Namat, hogy nem feledkeztél meg a kérdéseimről.

Igazából azt reméltem, hogy az Extremefit-ben azért találkoztál már visszajelzésekkel "megbízható forrásból" ezekről a termékekről. Szívesen próbálok ki új kiegészítőket, de tudom, hogy mindennek az alapja a megfelelő táplálékbevitel, edzés és regeneráció.

Sajnos ezeknek mostanában eléggé híjján vagyok, a júniusi program el is csúszott emiatt, lényegében egyik tényezőnek sem tudtam a terveimhez mérten megfelelni. De most már kezd összeállni a dolog (bár a pihenés most is necces), de ettől a héttől a kaja-edzés legalább OK.

A tervben azóta eszközöltem néhány változtatást, most már kezd teljesen kiforrani a dolog, de ha kell, menet közben változtatok majd.

Tiszakécskén találkozunk!

Üdv: darknight

   >:D >:D >:D

"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Június 26. - 17:04:29
Válasz #531
Nem elérhető

madinorbi


Helló Steve hagy kérdezzek már egy fullos elmeroggyantat de nagyon kíváncsi vagyok.
Spárgázni tudsz ?? csak mert nézegettem most millió gallériát és elég sokan rakják bele a progijukba .
Bocs ha lefárasztottalak.  ;-oo-;
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 27. - 10:31:56
Válasz #532
Nem elérhető

FirstLady


online felhasználók listájából:
"Vendég      10:23:01     Témát nyomtat: "Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!""

 8-)

úgy látom, egyre több a nyomtatás ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 27. - 16:32:40
Válasz #533
Nem elérhető

nigger


Hello Steve!Először is megdicsérném a gyurma műsört,nagyon jó,csak így tovább =/+' Azt szeretném kérdezni ha izmot akarok növelni akkor mennyi legyen az ismétlésszám? Hallottam olyat h izmerő növelés és izomtömeg növelés, nem tudom mi a különbség és hogy nekem mit kéne csinálni. Eddig 4x8at csináltam, valaki mondta hogy 4x10 kéne!? Köszi a segítséget @:-)

2008. Július 01. - 17:56:26
Válasz #534
Nem elérhető

Arelius


Szia Steve!

Te szenhidrat toltogetesnel milyen ch-kat preferalsz? (rizs,zabpehely,esetleg kis menyisegu szolocukor is)

K.G.B.

2008. Július 08. - 00:18:21
Válasz #535
Nem elérhető

k_bence


Hella Steve. ;D

Elősször is szeretnék gratulálni én is az eddig elért eredményeidhez  ;D. 16 éves vagyok, ha jól tudom te is ilyen idősen kezdted, a kérdés az lenne hogy használtál e már ilyen korban étrendkiegészítőket? Én most például mega gainer 3100 -at iszom, lehet később ezektől vmi bajom tekintve az életkoromra? Előre is köszi a választ!

Üdv: Bence

2008. Július 08. - 00:55:58
Válasz #536
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Pisti!

Két (lehet) hülye kérdésben érdekelne a véleményed  :P

1. Jelenleg heti 3x edzek (hétfő-szerda-péntek, hétvégén nincs terem  :-X ), minden testrész 1x edzve, de keményen. Szerinted diéta alatt érdemes volna heti 4-re (hétfő-kedd-csüt.-péntek) áttérni úgy, hogy kicsit pörgősebbre veszem a figurát, és a 4. nap már a 3 napos első napja menne megint, így 5 naponta lenne minden izom megedzve. Azért gondoltam erre, mert kb 2 napig van izomláz (ha van) és utána szerintem sok a kihagyás, magyarul elfecsérelem az időt.

2. Tömegeléskor lenne érdemesebb besűríteni a fent leírt módon az edzéseket, mikor a regeneráció nagyon jó, vagy pont gátja lenne a fejlődésnek? Esetleg diétában több értelme van?  ????...

Alapból elmondhatom hogy a heti 3 napos edzés nekem bejön, csak gondolkodom mindig, mit lehetne jobbá tenni még, és ezekben a kérdésekben kikérném a véleményed  ;-oo-;

Köszi a választ előre is  :-oD  @:-)
Hi!

Először is leszögezném, hogy sztem minimum heti 4 edzésre szükség van tömegnöveléskor is.


Szálkásításkor...? Nos, a lényeg az, hogy maximalizáld a heti edzésmunkádat. A maximumot az jelentse, hogy még megfelelően tudsz regenerálódni. De ez akárhogy is nézem minimum heti 4 napot kell, hogy jelentsen. Hétvégén zárva a terem? Akkor akár ötöt is edzhetnél, mert 2 nap alatt bármit ki lehet pihenni...feltéve, hogy nyugisak a hétvégéid.

Én tömegnöveléskor heti 4-5 alkalommal edzek. Most 5 héttel vagyok a verseny előtt és napi 2 súlyzós edzésem van + napi 2 kardió. Minden a hozzáállástól, a táplálkozástól, a pihenéstől és a (sajnos) a szabadidőtől függ.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 08. - 11:03:39
Válasz #537
Nem elérhető

doncicco



Darknight sporttárs szakvizsgáztál már? büntetőböl is? mert szeptemberre van időpontom.

Kiváncsi lennék az Anabol 5 tapasztalatokra. Eddig a Bad Ass -ben bíztam mindenki az egekig dícsérte.

üdv. Doncicco

2008. Július 08. - 20:41:40
Válasz #538
Nem elérhető

gmatyi


Hy! Steve! @:-)         Olyan kérdésem lenne!    Folyékony aminót magában iszod vagy vízbe keverve? Nekem durván hányingerem van tőle!   :----       Nade  az íze nem lényeg hanem a hatása!  :-){    Pihinapokon mikor igyam?  Amúgy edzés közben tolom! Előre is köszi a válaszod!  :-){ /:-)    A bónusz kérdés> :)  Mikor  "növöm" el a moderálást?  :-){
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Július 08. - 22:06:12
Válasz #539
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia Pisti!

Két (lehet) hülye kérdésben érdekelne a véleményed  :P

1. Jelenleg heti 3x edzek (hétfő-szerda-péntek, hétvégén nincs terem  :-X ), minden testrész 1x edzve, de keményen. Szerinted diéta alatt érdemes volna heti 4-re (hétfő-kedd-csüt.-péntek) áttérni úgy, hogy kicsit pörgősebbre veszem a figurát, és a 4. nap már a 3 napos első napja menne megint, így 5 naponta lenne minden izom megedzve. Azért gondoltam erre, mert kb 2 napig van izomláz (ha van) és utána szerintem sok a kihagyás, magyarul elfecsérelem az időt.

2. Tömegeléskor lenne érdemesebb besűríteni a fent leírt módon az edzéseket, mikor a regeneráció nagyon jó, vagy pont gátja lenne a fejlődésnek? Esetleg diétában több értelme van?  ????...

Alapból elmondhatom hogy a heti 3 napos edzés nekem bejön, csak gondolkodom mindig, mit lehetne jobbá tenni még, és ezekben a kérdésekben kikérném a véleményed  ;-oo-;

Köszi a választ előre is  :-oD  @:-)
Hi!

Először is leszögezném, hogy sztem minimum heti 4 edzésre szükség van tömegnöveléskor is.


Szálkásításkor...? Nos, a lényeg az, hogy maximalizáld a heti edzésmunkádat. A maximumot az jelentse, hogy még megfelelően tudsz regenerálódni. De ez akárhogy is nézem minimum heti 4 napot kell, hogy jelentsen. Hétvégén zárva a terem? Akkor akár ötöt is edzhetnél, mert 2 nap alatt bármit ki lehet pihenni...feltéve, hogy nyugisak a hétvégéid.

Én tömegnöveléskor heti 4-5 alkalommal edzek. Most 5 héttel vagyok a verseny előtt és napi 2 súlyzós edzésem van + napi 2 kardió. Minden a hozzáállástól, a táplálkozástól, a pihenéstől és a (sajnos) a szabadidőtől függ.

Nyugis hétvége nincs, heti 7 napot melózok, általában 10-12 órát  :P Kell a zseton  /:-) De majd próbálok rámenni, köszi szépen a választ  ;-oo-;