2024. Szeptember 20. - 12:48:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305801 alkalommal)

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában

2008. Május 18. - 15:33:32
Válasz #510
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Steve,

a guggolással kapcsolatban lenne egy technikai kérdésem. Én általában elég mélyre guggolok - mindig párhuzamos alá - és, ha a lábfejeim előre néznek, az alsó pozícióban megemelkedig a sarkam (akkor is, ha magasító van alatta) és nagyon kell vigyáznom, hogy ne dőljek előre. Viszont, ha úgy csinálom, hogy kicsit szélesebb terpeszben állok és valamennyire kifelé fordítom a lábfejeimet, akkor a sarkam a földön marad és nem dőlök előre. A két végrehajtási mód között van lényeges hatásbeli különbség szerinted? Te melyiket ajánlanád?
Egyetek zabot!

2008. Május 18. - 19:50:06
Válasz #511
Nem elérhető

hopika


Pisti!

Kérdésem a következő:
-rátolok egy viszonylag keményebb diétás hónapot a formázásomra most.Segítségül a Shredded stack-et hívtam.Természetsen megy mellette még más is,de abban kérném ki a véleményed,hogy szerinted jó ötlet-e a 3. héttől a Leukicet kiváltani egy PCT-vel?
olyan 5 hetes lenne nagyjából a mostani zsírvesztést megcélzó tortúrám...
???

Mr. Namat!

Kellene egy válasz/instrukció:
-kezdjem el tolni már most a Leukic mellett a PCT-t,vagy majd a 3.héttől indítsak rá?

Előre is köszönöm,üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 19. - 15:54:47
Válasz #512
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve (vagy más, aki itt jár ;D )

Olyan érdekes problémám van, hogy én tömegeléskor nem edzek hasat, viszont ilyenkor, mikor diéta van, szeretném ha definiáltabb lenne a hasam, és ilyenkor edzem rendesen. Illetve edzeném, de ha magasabb ism. számmal mennék rá, vagy erőltetném picit, akkor hajlamos begörcsölni, sőt szinte mindig begörcsöl. Valami iszonyatosan tud fájni, levegőt is alig kapok, illetve nem merek venni  :-\ Gondolom már találkoztál hasonló problémával, ISS pack megy, illetve próbáltam már ca+mg kieget is, taurint is, de ugyanaz a probléma. Már több éve küzdök ezzel, a hasammal nincs különösebb gondom amúgy, csak szeretném keményebben edzeni, és hátha valami bagatell dolgot szúrok el, vagy van erre valami trükk  8-}

Köszi előre is, akárki is válaszol  :-){

Ui: másom semmi nem görcsöl, spontán se, csak ez, de ez mindig  ˝=/
Hi!

Ha rendszeresen edzve van a hasam és megfelelő a vitamin/ásványi anyag/folyadékbevitelem akkor soha nem szokott görcsölni. Ha az említett szempontok közül vmelyik nem megfelelő akkor nekem is elő szokott fordulni görcsölés.

Ennyi amit el tudok mondani erről a témakörröl...  ::) :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 19. - 16:01:40
Válasz #513
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pisti!

Kérdésem a következő:
-rátolok egy viszonylag keményebb diétás hónapot a formázásomra most.Segítségül a Shredded stack-et hívtam.Természetsen megy mellette még más is,de abban kérném ki a véleményed,hogy szerinted jó ötlet-e a 3. héttől a Leukicet kiváltani egy PCT-vel?
olyan 5 hetes lenne nagyjából a mostani zsírvesztést megcélzó tortúrám...
???
Szia!

A Leukic és a PCT két NAGYON különböző cucc! Együtt is mehetnek és mehet majd PCT a Leukic helyett. Több, jobb, más és erősebb a hatása. De mehetne akár egy gyengébb hasonló cucc is (PCT helyett) egy ilyen diétánál. Axis-HT, T-Bomb II...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 19. - 16:02:26
Válasz #514
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia Steve (vagy más, aki itt jár ;D )

Olyan érdekes problémám van, hogy én tömegeléskor nem edzek hasat, viszont ilyenkor, mikor diéta van, szeretném ha definiáltabb lenne a hasam, és ilyenkor edzem rendesen. Illetve edzeném, de ha magasabb ism. számmal mennék rá, vagy erőltetném picit, akkor hajlamos begörcsölni, sőt szinte mindig begörcsöl. Valami iszonyatosan tud fájni, levegőt is alig kapok, illetve nem merek venni  :-\ Gondolom már találkoztál hasonló problémával, ISS pack megy, illetve próbáltam már ca+mg kieget is, taurint is, de ugyanaz a probléma. Már több éve küzdök ezzel, a hasammal nincs különösebb gondom amúgy, csak szeretném keményebben edzeni, és hátha valami bagatell dolgot szúrok el, vagy van erre valami trükk  8-}

Köszi előre is, akárki is válaszol  :-){

Ui: másom semmi nem görcsöl, spontán se, csak ez, de ez mindig  ˝=/
Hi!

Ha rendszeresen edzve van a hasam és megfelelő a vitamin/ásványi anyag/folyadékbevitelem akkor soha nem szokott görcsölni. Ha az említett szempontok közül vmelyik nem megfelelő akkor nekem is elő szokott fordulni görcsölés.

Ennyi amit el tudok mondani erről a témakörröl...  ::) :-}

Köszöntem a választ, már szoktatom a drágámat a terheléshez  /:-)  :-){

2008. Május 19. - 16:12:54
Válasz #515
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szeva Pisti!

Hol lehet olyan Skippy mogyóróvajat venni, amit a 202 Showdown topicba betettél? Tesco? ????...

Köszi a választ!
Hi!

A Skippy mogyoróvajakat a Linda hozza Bécsből (ott laknak a szülei). Az ottani Merkur-ban veszi.
Az M5-ösnél lévő Tesco-ban szinte mindig van ShopRite márkájú amerikai mogyoróvaj. Eddig mindig azt vettem, de most a Skippy óta már elgondolkoztam... Elvileg a ShopRite-os mogyorótartalma kb. 30%, míg a Skippy-é elvileg 90%.  :-O ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 19. - 16:23:43
Válasz #516
Nem elérhető

endre66


Hi!

A Skippy mogyoróvajakat a Linda hozza Bécsből...
Tehát mikor lesz ilyen kapható az üzletben?  o:) o:)

2008. Május 19. - 16:33:29
Válasz #517
Nem elérhető

pókerarc


Szeva Pisti!

Hol lehet olyan Skippy mogyóróvajat venni, amit a 202 Showdown topicba betettél? Tesco? ????...

Köszi a választ!
Hi!

A Skippy mogyoróvajakat a Linda hozza Bécsből (ott laknak a szülei). Az ottani Merkur-ban veszi.
Az M5-ösnél lévő Tesco-ban szinte mindig van ShopRite márkájú amerikai mogyoróvaj. Eddig mindig azt vettem, de most a Skippy óta már elgondolkoztam... Elvileg a ShopRite-os mogyorótartalma kb. 30%, míg a Skippy-é elvileg 90%.  :-O ::)

Jelentem a Skippy biztos,hogy közel jár a leírt 90%os mogyitartalomhoz.Teljesen olyan az íze,mint a friss mogyoróé.Szóval akkor nem véletlen nem botlottam bele eddig sose otthon... :angry:

2008. Május 19. - 19:31:36
Válasz #518
Nem elérhető

darknight


Üdv Steve O0!

Nos, úgy döntöttem, én is felteszek egy, a Hopikáéhoz hasonló, ezer dolláros kérdést...

Tekintettel arra, hogy remélhetőleg pénteken leteszem a második szakvizsgám és szombaton már visszatérhetek a vasak közé, nagyjából így tervezem el a következő hónapokat:

Június: Tömegelés

Nutrex: Anabol-5
MuscleTech: Anator P70 vagy MHP: Dark Matter
Dymatize: Hi-Protein Mega Gainer
+ valamelyik NO fokozó edzésnapokon (ezek vannak itthon- MAP: Altered State, Gaspari Nutrition: SuperPump250/PlasmaJet, MuscleTech: naNO Vapor/naNOx9 >:D).

Július: Tömegelés/Szálkásítás kezdete

Nutrex: Anabol-5
MHP: Dark Matter
Dymatize: Hi-Protein Mega Gainer (ez még nem biztos, annak a függvénye, hogy mennyi tömeg jön majd fel júniusban, ha nem ez lesz, akkor valamelyik 10-15 gramm szénhidrát tartalmú fehérje)
Anabolic Xtreme: Advanced PCT (ez bekapcsolódna az Anabol-5 mellett és maradna is 8 hétig)
MHP: Anadrox (ezzel akarom indítani a szálkásító részt, kicsit szoktatom magam a koffeinhez stb.)

Augusztus:

MAP: Arson
Anabolic Xtreme: Advanced PCT
Anabolic Xtreme: Retain2
Optimum Nutrition: 100% Whey Protein
MHP: Glutamine-SR/Dymatize: Micronized Glutamine (ezek felváltva mennének, reggel 10 gramm MHP, edzés előtt 10 gramm Dymatize, este 10 gramm MHP, vagy valami hasonló szisztémában)

Szeptember:

Elméletileg "off-szezon", csak edzés+kaja, esetleg egy kis BCAA, glutamin, folyékony amino (ezek valószínűleg korábban is alkalmazva lesznek egyébként)

Nos, a kérdés:

Elfér ebben a stack-ben a 2 doboznyi Advanced PCT?

Egyrészről azért lenne 8 hét a szedése, mivel az Anabol-5 szedése is 8 hét, és ugye 8 hét ON, 8 hét OFF.

Másrészről szerintem az Arson szedése mellett a Retain2-vel karöltve segítene megőrizni a maximális izomtömeget.

Szerinted Steve jó ez így vagy helyettesítsem be az Advanced PCT-t valamivel, vagy júliusban hagyjam el, és csak az Arson mellett használjam?

Remélem sikerül összehozni valami kezdetleges "Kevin Levrone-féle" átalakulást...


                                   >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Május 20. - 12:52:20
Válasz #519
Nem elérhető

darknight



Szép napot Mr. Namat!

Picit kiegészíteném a fenti kérdésemet... ::)

Ahelyett, hogy a k......tt európa jogot tanulnám, éppen azon gondolkozok, hogy ha esetlegesen az Advanced PCT-t júliusban kicserélném MHP: T-Bomb II.-re, akkor lenne egy fokozatosság a dologban, és nem menne a PCT 8 hétig.

Ez lenne a jobb vagy maradjon inkább az eredeti, 8 hetes verzió?

Thanks.

             >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Május 26. - 17:27:27
Válasz #520
Nem elérhető

palkocsaba


Heló Steve!

Több dologban is szeretném a tanácsod kérni...

Az első az eddzéssel kapcsolatos:

Egy héten 5x járok eddzeni,minden nap egy izomcsoportot eddzek meg,általában 4,esetenként 5 gyakorlattal! 12-10-8-6os ismétlésekkel...súlyokat emelve...

H - Mell
K - Hát
Sz - Láb
Cs - Váll
P - Bic/Tricepsz

A kérdésem az lenne...hogy ha mondjuk a mellem "fel szeretném fejleszteni jobban" ...azt hogy tegyem??? esetleg még egy mellnap...vagy több gyakorlat stb... Már annyi mindent tanácsoltak h belekeveredtem mi is lenne jó...


A következő kérdésem a No Xplode szedésére vonatkozik...

Azt irják eddés előtt fél órával üres gyomorra! Na most én reggel 8kor kelek...9 fél 10re megyek eddzeni! Hagyjam ki a legelső és legfontosabb étkezésemet azért hogy beszedjem üres gyomorba? :S Mert mindenhol azt olvasni h a reggeli a legfontosabb...meg amugy is jó érzés egy kiadós reggelivel eddzeni menni...és nem vágom erre se mi lenne a megoldás!


Végezetül a segitségedet szeretném kérni egy kúra összeállitásában,sajnos még annyira nem látom át h melyiket melyikkel,hány hét után,meddig kell szedni,és nem akarok pénzt kidobni és össze vissza szedni mindent!

Ezekről a termékekről lenne szó:

Halodrol
Orastan A
Novadex XT
Plasmajet
Advenced PCT
Superdrol Ng
T-Bomb 2
Secretagogue-One
Jungle Warfare

Természetesen megfelelő étrend és turmixok mellé szeretném használni...

Válaszod előre is köszönöm!

2008. Június 02. - 17:19:36
Válasz #521
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia Pisti!

Két (lehet) hülye kérdésben érdekelne a véleményed  :P

1. Jelenleg heti 3x edzek (hétfő-szerda-péntek, hétvégén nincs terem  :-X ), minden testrész 1x edzve, de keményen. Szerinted diéta alatt érdemes volna heti 4-re (hétfő-kedd-csüt.-péntek) áttérni úgy, hogy kicsit pörgősebbre veszem a figurát, és a 4. nap már a 3 napos első napja menne megint, így 5 naponta lenne minden izom megedzve. Azért gondoltam erre, mert kb 2 napig van izomláz (ha van) és utána szerintem sok a kihagyás, magyarul elfecsérelem az időt.

2. Tömegeléskor lenne érdemesebb besűríteni a fent leírt módon az edzéseket, mikor a regeneráció nagyon jó, vagy pont gátja lenne a fejlődésnek? Esetleg diétában több értelme van?  ????...

Alapból elmondhatom hogy a heti 3 napos edzés nekem bejön, csak gondolkodom mindig, mit lehetne jobbá tenni még, és ezekben a kérdésekben kikérném a véleményed  ;-oo-;

Köszi a választ előre is  :-oD  @:-)

2008. Június 10. - 13:52:23
Válasz #522
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Június 12. - 12:40:29
Válasz #523

kes

Vendég
Tisztelt Steve!

Egy kérdéssel fordulok önhöz! 15 éves vagyok, és fél éve foglalkozom komolyan a testépítéssel! Nem tagadom, hogy nem vagyok egy nagy izomtömeg, és hízni sem tudok...! Már több tömegnövelőt is kipróbáltam, (pl.: Gain Fast), de nem a várt eredményt kaptam! Mivel még iskolába járok, ezért mindig csak akkor tudtam edzeni, amikor időm volt (legtöbbször délután vagy este)! Már csak egy nap és kezdődik a VAKÁCIÓ;) , így arra gondolta, hogy délelőtt kéne járnom, edzeni. A Testépítés nagy Enciklopédiája c. könyvben olvastam, amelyet Arnold írt, hogy a délelőtti edzés a legjobb! Nyárra szeretnék, kér Kreatin kúrát egy kis fehérjével mellé! Itt kérném a segítséget, hogy jó e az úgy ha a kreatin mellé fehérjét szedek? ?:-/ A segítséget előre is köszönöm!

Üdvözlettel.: Benke Krisztián "KÉS"

2008. Június 14. - 23:56:33
Válasz #524
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve.
Tudnál nekem segíteni abba,hogy mi a titka a szép mellizom elérésének?
Elöre is köszi  :)   
Hi!

A szép mellizom titka?

Szépen kell rá edzeni!  ::) ;D


Edzésenként 4-5 gyakorlat, ebből min. 2 nyomógyakorlat, mindig legyen egy tárogató mozdulat is, valamint gyakran beiktatnám a tolódzkodást és a kézisúlyzós áthúzást is. És ezt akár hetente kétszer...


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."