2024. Szeptember 20. - 15:19:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305868 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Május 14. - 23:16:49
Válasz #495
Nem elérhető

L


Szia Steve (vagy más, aki itt jár ;D )

Olyan érdekes problémám van, hogy én tömegeléskor nem edzek hasat, viszont ilyenkor, mikor diéta van, szeretném ha definiáltabb lenne a hasam, és ilyenkor edzem rendesen. Illetve edzeném, de ha magasabb ism. számmal mennék rá, vagy erőltetném picit, akkor hajlamos begörcsölni, sőt szinte mindig begörcsöl. Valami iszonyatosan tud fájni, levegőt is alig kapok, illetve nem merek venni  :-\ Gondolom már találkoztál hasonló problémával, ISS pack megy, illetve próbáltam már ca+mg kieget is, taurint is, de ugyanaz a probléma. Már több éve küzdök ezzel, a hasammal nincs különösebb gondom amúgy, csak szeretném keményebben edzeni, és hátha valami bagatell dolgot szúrok el, vagy van erre valami trükk  8-}

Köszi előre is, akárki is válaszol  :-){

Ui: másom semmi nem görcsöl, spontán se, csak ez, de ez mindig  ˝=/

Én is pont ebben a cipőben járok és nagyon érdekel a válasz! Nekem olyan 15-ös ismétlészám felett szokott begörcsölni de úgy, hogy fel sem tudok egyenesedni. Valószínüleg ez azért van mert tök edzetlen a hasam, de így sosem fogom tudni rendesen megedzeni...
 ?:-/
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 15. - 13:57:16
Válasz #496
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Kéne egy kis segítség 8-)

Össze szeretnék állítani egy jó kis kombinációt..
Size On kreatinnak,Superpump250,N.O-Xplode,vagy Xpand,n.o fokozónak,szokásos fehérje,vitamin megvan,de valami extrém izomépítő sztekk kéne még...

Itt vagyok gondban.
AX-re gondoltam,de lehet bármi más is ami jó erős!
Az a baj nem tudom mit mivel kombináljak,hogy igazán jó legyen. 8-}
De belerakhatsz bármit ami eszedbe jut,a lényeg hogy üssön!

Előre is köszi szépen!


Hi!

Tömegnövelőnek ajánlanám a True Mass-t (BSN), NO fokózónak a Plasmajet-et (Gaspari) vagy ha folyékony kell edzés előtti kell akkor NO-Xplode vagy NO Plasmacore. Fontos lehet még a glutamin és esetleg a folyékony aminosav.

Extrának pedig pl. Hyperdrol-Mass FX vagy T-Bomb II, esetleg PCT...katabolizmus ellen Retain, 11 OXO...


De elég hosszú a sor...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 15. - 14:00:18
Válasz #497
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve

nem tom mennyire tartozik ide midnenesetre megkérdem hogy a sok energia ital káros szted?
mert nem tom hogy tegnapi metak érettségin a stressztöl, az AX termékektöl vagy a 2 energiaitaltól és duplakávétól kezdett ömleni a vér az orromból? ;D
Helló!

Naná, hogy káros!

Igy kell pörögni egy matek érettségin?  :o ????... ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 15. - 14:14:16
Válasz #498
Nem elérhető

hopika


Pisti!

Kérdésem a következő:
-rátolok egy viszonylag keményebb diétás hónapot a formázásomra most.Segítségül a Shredded stack-et hívtam.Természetsen megy mellette még más is,de abban kérném ki a véleményed,hogy szerinted jó ötlet-e a 3. héttől a Leukicet kiváltani egy PCT-vel?
olyan 5 hetes lenne nagyjából a mostani zsírvesztést megcélzó tortúrám...
???
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 15. - 15:36:42
Válasz #499

Bandi

Vendég
Szia Steve!

Kéne egy kis segítség 8-)

Össze szeretnék állítani egy jó kis kombinációt..
Size On kreatinnak,Superpump250,N.O-Xplode,vagy Xpand,n.o fokozónak,szokásos fehérje,vitamin megvan,de valami extrém izomépítő sztekk kéne még...

Itt vagyok gondban.
AX-re gondoltam,de lehet bármi más is ami jó erős!
Az a baj nem tudom mit mivel kombináljak,hogy igazán jó legyen. 8-}
De belerakhatsz bármit ami eszedbe jut,a lényeg hogy üssön!

Előre is köszi szépen!


Hi!

Tömegnövelőnek ajánlanám a True Mass-t (BSN), NO fokózónak a Plasmajet-et (Gaspari) vagy ha folyékony kell edzés előtti kell akkor NO-Xplode vagy NO Plasmacore. Fontos lehet még a glutamin és esetleg a folyékony aminosav.

Extrának pedig pl. Hyperdrol-Mass FX vagy T-Bomb II, esetleg PCT...katabolizmus ellen Retain, 11 OXO...


De elég hosszú a sor...

Ok,köszi!

Időközben a héten beszereztem majdnem mindent.
AX mellett döntöttem:Supedrol NG+Mass FX,Retain+PCT a végére(ezt az AX honlapjárol vettem)
+Size On,N.O Xplode,Vitamin,fehérje,és még gondolkodom egy tömegnövelőn,de lehet most az kimarad.

2008. Május 15. - 22:36:36
Válasz #500
Nem elérhető

hopika


Pisti!

Kérdésem a következő:
-rátolok egy viszonylag keményebb diétás hónapot a formázásomra most.Segítségül a Shredded stack-et hívtam.Természetsen megy mellette még más is,de abban kérném ki a véleményed,hogy szerinted jó ötlet-e a 3. héttől a Leukicet kiváltani egy PCT-vel?
olyan 5 hetes lenne nagyjából a mostani zsírvesztést megcélzó tortúrám...
???

Közben már meg is vettem a PCT-t.Ártani nem fog-az az egy biztos...azért adhatsz javallatot a szedésre,ha a 3. héttől fogom tolni.fel kell vezetni,vagy mehet egyből a 3 szem?
2. VERZIÓ:el is kezdem holnaptól szedni a Leukic mellett...
Na?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 16. - 12:35:53
Válasz #501
Nem elérhető

L


Szeva Pisti!

Hol lehet olyan Skippy mogyóróvajat venni, amit a 202 Showdown topicba betettél? Tesco? ????...

Köszi a választ!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 16. - 12:49:37
Válasz #502
Nem elérhető

pókerarc


Szeva Pisti!

Hol lehet olyan Skippy mogyóróvajat venni, amit a 202 Showdown topicba betettél? Tesco? ????...

Köszi a választ!

Pont én is kérdezni akartam ezt.Egész életemben csak hallottam a tvben,hogy az amcsik,hogy szeretik de még csak véletlen se ütköztem bele.Kijöttem ide a föld másik felére és első nap belebotlottam (a nutella mellett  /7% ;D).Én ugyanezt a Skippyt vettem csak csokicsíkkal benne.Sajnálom,hogy eddig otthon sose találtam ilyet,mert qrva fincsi. :-)!

2008. Május 16. - 12:53:29
Válasz #503
Nem elérhető

hopika


Én spec. nem ismertem mielőtt kimentem,de kint egész más ízekkel és termékekkel találkozik az ember.
Pl.ott találkoztam először(2000.-ben volt)kék márványsajtos öntettel,juharsziruppal,édes szeletelt kenyérrel és többek között az "igazi" mogyoróvajjal is.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 16. - 12:54:56
Válasz #504
Nem elérhető

endre66


Peanut butter & jelly! Mennyi ilyen szenyót zabáltam, te jó ég... ˝=/  l'ameeeeerica...

2008. Május 16. - 14:15:32
Válasz #505
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve,
nekem kicsit furcsa kérdésem lenne.
Szóval az lenne a gondom, hogy ha olyan gyakorlatot csinálok edzésen, amit már legalább kétszer már csináltam az előző két edzésen, utána nem lesz izomlázam...
Írok egy példát, mert ez így elég zavaros :D
Szóval pl. lábnap, guggolás hétfőn (kedden, szerdán izomláz oké), következő hétfőn szintén csak nagyobb súllyal (kedden, szerdán izomláz oké), a rákövetkező hétfőn szintén, még nagyobb súllyal, de ezen a kedden és szerdán semmi izomláz... És ez minden izomcsoporttal így van :-O

Edzés közben bedurran, meg érzem is, annak rendje és módja szerint. Viszont, ha más gyakorlatot csinálok ugyanarra az izomra, amit esetleg régen csináltam, akkor ugyanaz a bedurranás, de izomláz, ill. megdolgozottizom-érzet jön a következő két napban.

Egyébként heti 3x járok edzeni, osztott módszerrel. Egyébként fejlődöm rendesen mások szerint, bár én gyorsabban szeretném... !+"% :)

Az a fixaideám, hogy ha nincs izomláz, nincs fejlődés... :D Az a kérdésem, hogy tényleg kell-e a fejlődéshez az izomláz, tehát variáljam a gyakorlatokat, vagy ne foglalkozzak vele, és csináljam csak a "megszokott" gyakorlatokat?
Szió!

Nos, ez egy "kérdőjeles" témakör.

Először is annyit füznék (bocs ez még mindig az a billentyüzet...) hozzá, hogy soha nem "szabadna" két egymást követő edzésnek ugyanolyannak lennie. Mindig változtass vmit, hisz a lehetőségek száma szinte korlátlan...kisebb súly, nagyobb súly, lassú v. robbanékony végrehajtás, sorozatszámok növelése, pihenőidő csökkentése, alsó mozgástartományban megállás, felső mozgástartományban "kiakasztás" nélküli végrehajtás, végrehajtási szögek változtatása, szuperszettek, triszettek, óriásszettek...és még sorolhatnám.

Az izomláz nem feltétlenül szükséges a fejlődéshez, főleg nem egy nőnél...ugyanis igazi, mélyreható izomlázat én is csak az igazi óriás súlyos hardcore edzés után szoktam érezni...neked meg nem hiszem, hogy ilyen edzésekre lenne szükséged...legalábbis egyenlőre nem.  8-)

Viszont ha folyamatosan változtatsz az edzéseden, edzésstílusodon akkor rendszeresen meg fog látogatni "izomláz bácsi".  ;)

Eddz úgy, hogy maximális bedurranást érj el az adott izomban aztán tömd tele magadat minőségi tápanyagokkal (vagy akár már edzés alatt is vigyél be aminosavakat)!


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 16. - 14:44:07
Válasz #506
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi Mr.Namat annyiszor láttam már tőled a mellső guggolást hogy a mai edzésen én is toltam igaz lehet nem kellett volna előtte guggolni mert így elég nagy lett a kontraszt sima gugg 160x8 4széria mellsőgugg 70 ill. 75 x 8 ism. de hát ez valami kegyetlen mocskosul szétgyalázott mind testileg mind lelkileg asszittem legalább 100 val menni fog na mindegy.
Kérdés fűrész és bordaközti izomzatot hogyan lehet edzeni speciálisan csak azt a részt ? Köszönöm !
Hi!

Az elölguggoláshoz hozzá kell szokni és ez időbe telik! Emlékszem mikor eleinte megpróbáltam 2000-2002 környékén és már 100 kg is igen nehéz és kényelmetlen volt. Aztán később már elszériázgattam 140-nel. Idén pedig már eljutottam 220-ig. Szóval ne add fel! Minden bele! Kurvajó gyakorlat!!!


Fürész és bordaközi izmokra:

-áthúzás padon keresztbe kézi súlyzóval vagy rúddal
-merev karú letolás csigán
-harangozás felső csigáról
-lábemelés függeszkedve (előre, oldalra)

Sztem ezek a legjobbak.


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 16. - 14:50:13
Válasz #507
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szerinted melyik a jobb? Elsősorban emészthetőség szempontjából. Köszi!

Dymatize  Elite Whey

vagy
 
ON 100% Whey Protein
Hi!

Elite Whey-t nem sokat ittam életemben, de a vásárlói visszajelzések alapján és Linda Baby szerint is az Optimum a jobb.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 16. - 16:00:01
Válasz #508
Nem elérhető

FirstLady


Szió!

Nos, ez egy "kérdőjeles" témakör.

Először is annyit füznék (bocs ez még mindig az a billentyüzet...) hozzá, hogy soha nem "szabadna" két egymást követő edzésnek ugyanolyannak lennie. Mindig változtass vmit, hisz a lehetőségek száma szinte korlátlan...kisebb súly, nagyobb súly, lassú v. robbanékony végrehajtás, sorozatszámok növelése, pihenőidő csökkentése, alsó mozgástartományban megállás, felső mozgástartományban "kiakasztás" nélküli végrehajtás, végrehajtási szögek változtatása, szuperszettek, triszettek, óriásszettek...és még sorolhatnám.

Az izomláz nem feltétlenül szükséges a fejlődéshez, főleg nem egy nőnél...ugyanis igazi, mélyreható izomlázat én is csak az igazi óriás súlyos hardcore edzés után szoktam érezni...neked meg nem hiszem, hogy ilyen edzésekre lenne szükséged...legalábbis egyenlőre nem.  8-)

Viszont ha folyamatosan változtatsz az edzéseden, edzésstílusodon akkor rendszeresen meg fog látogatni "izomláz bácsi".  ;)

Eddz úgy, hogy maximális bedurranást érj el az adott izomban aztán tömd tele magadat minőségi tápanyagokkal (vagy akár már edzés alatt is vigyél be aminosavakat)!


 @:-)

Köszi szépen! Akkor változtatok mindig, és kipróbálom az edzés közbeni aminosav bevitelt. :-){
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 17. - 16:21:02
Válasz #509
Nem elérhető

Kovi90


Szia Steve.
Tudnál nekem segíteni abba,hogy mi a titka a szép mellizom elérésének?
Elöre is köszi  :)