2024. Szeptember 20. - 14:48:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305859 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Május 07. - 18:54:26
Válasz #480
Nem elérhető

fastor


Szia Steve

nem tom mennyire tartozik ide midnenesetre megkérdem hogy a sok energia ital káros szted?
mert nem tom hogy tegnapi metak érettségin a stressztöl, az AX termékektöl vagy a 2 energiaitaltól és duplakávétól kezdett ömleni a vér az orromból? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 08. - 19:53:19
Válasz #481
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
...hmm logikusan nem az erősebbel kellene kezdeni (PCT vagy Novedex) és átfolyna mondjuk a T-Bomb-ba. 8 hét pikk-pakk. A Pct vagy Novedex alatt pedig megbolondítani egy csipet Axis Ht-val vagy egy kis Tribuval (csak az íze kedvéért)

Emese  !+"% ;D
De most melyik az erosebb a T-Bomb vagy a Pct?
Sztem annyira azért nem hasonlítanak egymásra...de a PCT erősebb. Habár Zsolti írásából is mintha vmi hasonlót lehetne kihámozni, ha nagyon erősen olvasod... ;D ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 08. - 19:55:12
Válasz #482
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia! A segitségedet szeretném kérni 16éves vagyok és 3-4 honapja szedtem Volumass 35-t es azota semmit.De mivel nagyon használt ujra elkartam kezdeni szedni de láttam itt jobbnál jobb dolgokat és azt szeretném kérdezni hogy megéri e azt nekem szedni? Mert alacsony vagyok,kis termetü,és engem ez nagyon nagyon idegesít.Gondolkoztam a napozinon,anabolon,de mondták hogy 16 évesen az nem tul jo ötlet,igy hát lemondtam rola.Na most a következőt találtam ki. Idáig a VM 35-tel ugy csináltam hogy este edzés közben ittam,és a végén a maradékot szerintem használt mert megnöttek tőle vmit az izmaim.Most kicsit komolyabban szeretném csinálni ezt gondoltam,amit most leirok,és szeretném ha segitenél,hogy mi jó,mi rossz,ill. mi lehetne jobb. Táplálkozás: (Ez az egyik emberkétől lestem itt a forumon)

07:00 - 100g zabpehely , 40g fehérje
10:00 - 100g zabpehely , 50g mogyoró , 100g alma , 40g fehérje
13:00 - 125g rizs , 150g csirkemell , paradicsom , kígyóuborka
16:00 - 125g rizs , 200g csirkemell , paradicsom , kígyóuborka
19:00 - 125g rizs , 200g csirkemell , paradicsom , kígyóuborka
20:00 - edzés
21:30 - 40g dextróz , 40g fehérje
22:30 - 125g rizs , 200g csirkemell , paradicsom , kígyóuborka
23:00 - 200g cottage cheese , 2 evőkanál lenmagolaj


(A 16 orás rizs helyett zabpehely lessz)

És este mikor edzek olyan 8-9-10 a 1csökkentett mennyiségü Freak Fixre gondoltam mivel még gyerek vagyok,az meg felnőtt adag. És delutan olyan 4ora körül szintén egy Freak Fix mivel oda is betennék egy kisseb fajta edzést.
Ja és most lehet hulyeséget irok de az nem jo ötlet hogy VM35-T MEG Freak Fixet összekever mármint a port és azt keverem bele a teje? VM35-t mindenképp szedni akarom mellé.Na tehát ez a tervem,a kérdésem az hogy jo e igy?
Freak Fix et helyettesithetném  vagy Anabolic O.D?  Vagy esetleg Anabolic Halo a 3 közül valamelyik közül biztossan szedni akarom,és hangsúlyózóm természetessen kismértékben,vagy ha szerinted ez nekem nem annyira káros,akkort nagyobba is. Te a 3 közül biztossan akarom valamelyiket mivel szerintem ez adja meg a testépítés Feelingjét :) ;D Bocs hogy hosszu voltam,de egészségessen szeretnék edzeni.Mellékessen: Magasság: 165cm,és suly 30kilo.
:-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 08. - 20:08:09
Válasz #483
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member

Szia Steve O0!

Kiváncsi lennék a Te véleményedre is:

Egy Gaspari stack-ben  (Halodrol Liquigels, SuperPump 250, Size On, PlasmaJet, IntraPro + MHP: Up your Mass) érdemes és biztonságos-e a Halodrol Liquigels-t 6 hétig szedni vagy esetleg elég a 4 hét is?
(2 dobozzal van itthon, napi 3 szemes adagolással tervezem a szedését.)

Mikor kapcsolódjon be a stack-be a Novedex XT, illetve érdemes-e a Novedex-et kicserélni az AX: Advanced PCT-jére?
(Korábban már írtad 1-2 helyen, hogy az Advanced PCT-t erősebb terméknek tartod a Novedex-nél, érdekelne, hogy szerinted érdemes-e kicserélni erre, többet tudna-e hozzátenni az eredményekhez.)

Tehát Gaspari: Novedex XT versus Anabolic Xtreme: Advanced PCT

Melyik a jobb?

A segítségedet előre is köszönöm.

                        >:D >:D >:D



Hi!

Nos, sztem már 4 hetes Halodrol szedéssel is lehet alkotni, de nem igazán látom akadályát annak, hogy 6 hétig szedd...Tiéd a döntés joga.

Ha 4 hétig menne a Halodrol, akkor 4 hétig tolnám a Novedex-et is...és a 3. héten kapcsolnám be a Halodrol mellé. Az utolsó 6 hétben (amikor már magában menne...

Áhh inkább leírom... 8-}


       Halodrol       Novedex

1.        3             

2.        3

3.        3                2-3
 
4.        3                2-3

5.                           4

6.                           4


Ez pl. egy optimális szedési séma lehet szerintem... Egy Orastan oszloppal még jobban nézne ki... ::) ;D

Még annyit fűznék hozzá, hogy én nem vagyok kémikus, de szerintem a PCT hatásosabb mint a Novedex. Vagy csak egyszerűen más. Nem tudom eldönteni... ::) 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 09. - 09:51:52
Válasz #484
Nem elérhető

FirstLady


Szia Steve,
nekem kicsit furcsa kérdésem lenne.
Szóval az lenne a gondom, hogy ha olyan gyakorlatot csinálok edzésen, amit már legalább kétszer már csináltam az előző két edzésen, utána nem lesz izomlázam...
Írok egy példát, mert ez így elég zavaros :D
Szóval pl. lábnap, guggolás hétfőn (kedden, szerdán izomláz oké), következő hétfőn szintén csak nagyobb súllyal (kedden, szerdán izomláz oké), a rákövetkező hétfőn szintén, még nagyobb súllyal, de ezen a kedden és szerdán semmi izomláz... És ez minden izomcsoporttal így van :-O

Edzés közben bedurran, meg érzem is, annak rendje és módja szerint. Viszont, ha más gyakorlatot csinálok ugyanarra az izomra, amit esetleg régen csináltam, akkor ugyanaz a bedurranás, de izomláz, ill. megdolgozottizom-érzet jön a következő két napban.

Egyébként heti 3x járok edzeni, osztott módszerrel. Egyébként fejlődöm rendesen mások szerint, bár én gyorsabban szeretném... !+"% :)

Az a fixaideám, hogy ha nincs izomláz, nincs fejlődés... :D Az a kérdésem, hogy tényleg kell-e a fejlődéshez az izomláz, tehát variáljam a gyakorlatokat, vagy ne foglalkozzak vele, és csináljam csak a "megszokott" gyakorlatokat?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 09. - 17:15:59
Válasz #485
Nem elérhető

madinorbi


Hi Mr.Namat annyiszor láttam már tőled a mellső guggolást hogy a mai edzésen én is toltam igaz lehet nem kellett volna előtte guggolni mert így elég nagy lett a kontraszt sima gugg 160x8 4széria mellsőgugg 70 ill. 75 x 8 ism. de hát ez valami kegyetlen mocskosul szétgyalázott mind testileg mind lelkileg asszittem legalább 100 val menni fog na mindegy.
Kérdés fűrész és bordaközti izomzatot hogyan lehet edzeni speciálisan csak azt a részt ? Köszönöm !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 09. - 20:11:56
Válasz #486
Nem elérhető

darknight



Szia Steve O0!

Kiváncsi lennék a Te véleményedre is:

Egy Gaspari stack-ben  (Halodrol Liquigels, SuperPump 250, Size On, PlasmaJet, IntraPro + MHP: Up your Mass) érdemes és biztonságos-e a Halodrol Liquigels-t 6 hétig szedni vagy esetleg elég a 4 hét is?
(2 dobozzal van itthon, napi 3 szemes adagolással tervezem a szedését.)

Mikor kapcsolódjon be a stack-be a Novedex XT, illetve érdemes-e a Novedex-et kicserélni az AX: Advanced PCT-jére?
(Korábban már írtad 1-2 helyen, hogy az Advanced PCT-t erősebb terméknek tartod a Novedex-nél, érdekelne, hogy szerinted érdemes-e kicserélni erre, többet tudna-e hozzátenni az eredményekhez.)

Tehát Gaspari: Novedex XT versus Anabolic Xtreme: Advanced PCT

Melyik a jobb?

A segítségedet előre is köszönöm.

                        >:D >:D >:D



Hi!

Nos, sztem már 4 hetes Halodrol szedéssel is lehet alkotni, de nem igazán látom akadályát annak, hogy 6 hétig szedd...Tiéd a döntés joga.

Ha 4 hétig menne a Halodrol, akkor 4 hétig tolnám a Novedex-et is...és a 3. héten kapcsolnám be a Halodrol mellé. Az utolsó 6 hétben (amikor már magában menne...

Áhh inkább leírom... 8-}


       Halodrol       Novedex

1.        3             

2.        3

3.        3                2-3
 
4.        3                2-3

5.                           4

6.                           4


Ez pl. egy optimális szedési séma lehet szerintem... Egy Orastan oszloppal még jobban nézne ki... ::) ;D

Még annyit fűznék hozzá, hogy én nem vagyok kémikus, de szerintem a PCT hatásosabb mint a Novedex. Vagy csak egyszerűen más. Nem tudom eldönteni... ::) 8-)

Köszönöm a választ Mr. Namat O0!

További jó felkészülést, aztán a versenyeken mindent bele!

                          >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Május 13. - 13:00:42
Válasz #487
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hali!

Épp olvasgattam a topicot,amikor láttam h valaki korábban a "szkájtek"-ről akart érdeklődni... gondoltam is rossz helyen kopogtatsz :P Olvastam a hozzászólásokban,meg a belinkelt amerikai listában is hogy valahol a végén kullog...  ;D

Végülis csak csak arra akartam kilyukadni h pont tegnap keveredtem vitába a teremben,ahol nagypofával harsogták h a szkájtek egy überalles és az év márkája lett meg nem tudom mennyien szavaztak rá,és mit akarok én meg haverom bsn-nel és társaival...stb stb stb. (mondjuk az extremfites termékek használóinak száma az kettőnkre korlátozódik ebben a teremben,ennyi elég is sztem) ;D Olyan jókat kacagtam......... Łł= Łł= ;D ;D ;D

Hi!

A legtöbb versenyző sincs tisztában a táplálékkiegészítőkkel, akkor mit vársz az átlagos terembe járóktól...? Reménytelenek. Talán majd kb. 10 év múlva.  ::) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 13. - 13:11:09
Válasz #488
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Érdeklödnék hogy van e valami tapasztalatod Altered State  (muscle asylum project) termékkel kapcsolatban?
Mennyire lehet komolyan venni amit irnak rola?
Pontosan hogy kell ezt szedni? Mert annyit irnak hogy egy adag 3tabi, de ezt az adagot hányszor kell szedni?

Elöre is köszönöm.
Szia!

A Altered State-et kb. a Nitrix-el (BSN) emíteném egy lapon, tehát az egyik legjobb tablettás nitrogén-oxid fokozó termék.

Szedése...

Kedzőknek edzésnapokon 2x3 tabletta (az egyik adag edzés előtt kb. 30 perccel). Pihenő napokon pedig 1x3 tabletta napközben.

Haladóbb testépítőknek 90 kg alatt 2x4 tabletta, 90 kg felett 2x5 tabletta.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 13. - 13:15:35
Válasz #489
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi Steve!

A T-bomb ,11oxo ,Pct kombot meddig erdemes szedni?

En 40-napban gondolkoztam.
Helló!

Én lépcsőzetesen szedtem...T-Bomb-PCT-11OXO...az egyik "átfolyt" a másikba és 6 hetes volt a ciklus, fantasztikus eredményekkel! Elterjedt már általam ez a levezető kúra, minden jobb (és felvilágosultabb) versenyző ezt használja...mindenféle Team-ből... ::) ;D ;D ;D

 @:-)

Szia Steve!

Ezeket a termékeket elsősorban csak levezető kúrának ajánlod?
Én csak "hobbigyúrós" vagyok, a lifetime naturál fajtából. Pont most akartam venni T-Bomb-ot, hogy egy kicsit felpörgessem a saját teszto-termelést. De ha ez elsősorban kúra utánra való, akkor lehet, hogy nekem valami mást kéne választanom, erre a célra, vagy a T-Bomb erre is jó?  ????... Egyáltalán nem ismerem ezeket a fajta termékeket.  ????... Tudnál nekem ajánlani valamit? Előre is köszi
(Ha ez számit 28 éves vagyok és kb 4 éve edzem.)
Hi!

Nos, akkor Neked az Axis-HT-t (BSN) ajánlom, illetve a T-Bomb II-t (MHP) egy kicsit erősebb alternatívának. Az Advanced PCT sem káros, de az már komolyabb "játék" és eredetileg valóban kúrák utánra találták ki. Innen a neve is: Post Cycle Therapy.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 13. - 13:17:59
Válasz #490
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi Steve!

A T-bomb ,11oxo ,Pct kombot meddig erdemes szedni?

En 40-napban gondolkoztam.
Helló!

Én lépcsőzetesen szedtem...T-Bomb-PCT-11OXO...az egyik "átfolyt" a másikba és 6 hetes volt a ciklus, fantasztikus eredményekkel! Elterjedt már általam ez a levezető kúra, minden jobb (és felvilágosultabb) versenyző ezt használja...mindenféle Team-ből... ::) ;D ;D ;D

 @:-)

A hat hetes ciklus a 3 dolog egyutes szedesevel ertendo ,vagy durvan 5 hetente valtottal ugy hogy az az utolso heten lepett be a kovetkezo?

Bocs ha ertetlen vagyok.
Összesen 6 hetes volt a ciklus.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 13. - 13:25:18
Válasz #491
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv Pisti!

Azt szeretném kérdezni,hogy van-e valami ötleted,tudnál-e segíteni nekem?Le kellene passzolnom pár kilót kb15-20 at.A doki cseszeget a magas vérnyomásom miatt.28 éves vagyok 110 kg,és 178 cm magas.Konditerembe járnék,de annyi félét mondtak,hogy mit csináljak,hogy már azt sem tudom hol álljak neki.Vettem a Bio C.L.A.+T-t a patikus szerint segít a helyes zsír-izom arány kialakításában (már majdnem felét beszedtem).Heti 2-4 edzést tudnék vállalni.
Ha tudnál segíteni azt nagyon megköszönném.

Üdv Z
Hi!

Huh, ennél összetettebbet nem is nagyon kérdezhettél volna.  :o ;D

Az eredményeid elsősorban az étrendenen fognak múlni (magas proteinbevitel, mérsékelt/alacsony szénhidrátbevitel - NO CUKOR, alacsony zsírbevitel).  Emellett heti min. 3-4 súlyzós edzésre és min. 3-4 x 30 perc kardióedzésre is szükség lenne.

A CLA önmagában nem sok szart ér (edzés és diéta nélkül pedig semmit), de ha már megvan kombinálnod kellene egy komplett zsírégetővel (Hydroxycut Hardcore, Lipo-6, Arson...) és akár L-Karnitinnal is.

De mint említettem ez ennél sokkal összetettebb témakör...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 13. - 13:34:29
Válasz #492
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi Steve!
187 cm, 77 kg vagyok.
2,5 éve megállás nélkül edzek, de még nem tudtam komolyabb tömeget felpakolni, pedig az egyéb étrenkiegészítők mindig megvannak (jelenleg volumass35+no burst). Fejlődgetek meg formálódok lassacskán, de valami még hiányzik.
Edzéstervem:
Hétfő: mell
Kedd:kar
Szerda:pihi
Csütörtök:láb
Péntek:pihi
Szombat:váll
Vasárnap:hát
4-5 sorozattal, azon belül is 8-12 ismétlésszámmal edzek, sok edzésmódszert próbáltam már ki, te szerinted melyik lenne a legmegfelelőbb?
Válaszodat előre is köszönöm!
csácsá
Hi!

Szinte bármilyen edzésmódszer működik, ha elég keményen és elegendő ideig csinálod azt!

A gond elsősorban a táplálkozásoddal van, ezt látatlanban is megmondom.



Megoldás:


Vigyél be 4 hétig napi kb. 260 g proteint (min. 50 % szilárd étel + max. 50 % táplálékkiegészítő) és kb. 400-500 g szénhidrátot minél minőséggibb forrásokból, majd írj nekem újra, hogy mi történt! Közben eddz minél keményebben és hagyd a francba a nitrogén-oxid fokozókat.

És a helyedben itt nézelődnék sokat:

www.extremefit.hu


 @:-)


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 13. - 22:19:38
Válasz #493
Nem elérhető

Thomas


Szerinted melyik a jobb? Elsősorban emészthetőség szempontjából. Köszi!

Dymatize  Elite Whey

vagy
 
ON 100% Whey Protein

2008. Május 14. - 22:14:22
Válasz #494
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia Steve (vagy más, aki itt jár ;D )

Olyan érdekes problémám van, hogy én tömegeléskor nem edzek hasat, viszont ilyenkor, mikor diéta van, szeretném ha definiáltabb lenne a hasam, és ilyenkor edzem rendesen. Illetve edzeném, de ha magasabb ism. számmal mennék rá, vagy erőltetném picit, akkor hajlamos begörcsölni, sőt szinte mindig begörcsöl. Valami iszonyatosan tud fájni, levegőt is alig kapok, illetve nem merek venni  :-\ Gondolom már találkoztál hasonló problémával, ISS pack megy, illetve próbáltam már ca+mg kieget is, taurint is, de ugyanaz a probléma. Már több éve küzdök ezzel, a hasammal nincs különösebb gondom amúgy, csak szeretném keményebben edzeni, és hátha valami bagatell dolgot szúrok el, vagy van erre valami trükk  8-}

Köszi előre is, akárki is válaszol  :-){

Ui: másom semmi nem görcsöl, spontán se, csak ez, de ez mindig  ˝=/