2024. Szeptember 20. - 16:42:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305930 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Április 26. - 12:56:12
Válasz #465
Nem elérhető

SzenteCsaba


Hi Steve!

A T-bomb ,11oxo ,Pct kombot meddig erdemes szedni?

En 40-napban gondolkoztam.
Helló!

Én lépcsőzetesen szedtem...T-Bomb-PCT-11OXO...az egyik "átfolyt" a másikba és 6 hetes volt a ciklus, fantasztikus eredményekkel! Elterjedt már általam ez a levezető kúra, minden jobb (és felvilágosultabb) versenyző ezt használja...mindenféle Team-ből... ::) ;D ;D ;D

 @:-)

Szia Steve!

Ezeket a termékeket elsősorban csak levezető kúrának ajánlod?
Én csak "hobbigyúrós" vagyok, a lifetime naturál fajtából. Pont most akartam venni T-Bomb-ot, hogy egy kicsit felpörgessem a saját teszto-termelést. De ha ez elsősorban kúra utánra való, akkor lehet, hogy nekem valami mást kéne választanom, erre a célra, vagy a T-Bomb erre is jó?  ????... Egyáltalán nem ismerem ezeket a fajta termékeket.  ????... Tudnál nekem ajánlani valamit? Előre is köszi
(Ha ez számit 28 éves vagyok és kb 4 éve edzem.)



2008. Április 26. - 13:16:34
Válasz #466
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...hmm logikusan nem az erősebbel kellene kezdeni (PCT vagy Novedex) és átfolyna mondjuk a T-Bomb-ba. 8 hét pikk-pakk. A Pct vagy Novedex alatt pedig megbolondítani egy csipet Axis Ht-val vagy egy kis Tribuval (csak az íze kedvéért)

Emese  !+"% ;D

2008. Április 26. - 16:01:39
Válasz #467
Nem elérhető

darknight



Szia Steve O0!

Kiváncsi lennék a Te véleményedre is:

Egy Gaspari stack-ben  (Halodrol Liquigels, SuperPump 250, Size On, PlasmaJet, IntraPro + MHP: Up your Mass) érdemes és biztonságos-e a Halodrol Liquigels-t 6 hétig szedni vagy esetleg elég a 4 hét is?
(2 dobozzal van itthon, napi 3 szemes adagolással tervezem a szedését.)

Mikor kapcsolódjon be a stack-be a Novedex XT, illetve érdemes-e a Novedex-et kicserélni az AX: Advanced PCT-jére?
(Korábban már írtad 1-2 helyen, hogy az Advanced PCT-t erősebb terméknek tartod a Novedex-nél, érdekelne, hogy szerinted érdemes-e kicserélni erre, többet tudna-e hozzátenni az eredményekhez.)

Tehát Gaspari: Novedex XT versus Anabolic Xtreme: Advanced PCT

Melyik a jobb?

A segítségedet előre is köszönöm.

                        >:D >:D >:D


"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 26. - 16:39:59
Válasz #468
Nem elérhető

endre66



2008. Április 27. - 16:23:28
Válasz #469
Nem elérhető

bandus


Szia Pisti!
Egy elég rendhagyó kérdésem lenne 8-)
Kell írni a suliba egy dolgozatot reklámszociológia tárgyra. Nincs megkötve a téma, a lényeg, hogy reklámról szóljon. Szerinted össze lehetne hozni 10 oldalt a testépítésről és a reklámokról, én a következőkre gondoltam:
testépítők, testépítő versenyek reklámértéke itthon és az usában, táplálékkiegészítők reklámozása, esetleg a dopping elleni kampányok (én nagyjából tisztában vagyok a dolgokkal, de aki nem ásta magát bele mélyebben semmilyen sportba, az a doppingok lényegét sem értheti igazán-gondolom a tanár úr ilyen :) ). Mit gondolsz erről az egészről? Illetve ha tudsz javasolni valami jó anyagot hozzá szívesen fogadom :)

Köszi előre is :-){

up a kérdésnek:)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 29. - 13:29:32
Válasz #470
Nem elérhető

palkocsaba


Hali!

Épp olvasgattam a topicot,amikor láttam h valaki korábban a "szkájtek"-ről akart érdeklődni... gondoltam is rossz helyen kopogtatsz :P Olvastam a hozzászólásokban,meg a belinkelt amerikai listában is hogy valahol a végén kullog...  ;D

Végülis csak csak arra akartam kilyukadni h pont tegnap keveredtem vitába a teremben,ahol nagypofával harsogták h a szkájtek egy überalles és az év márkája lett meg nem tudom mennyien szavaztak rá,és mit akarok én meg haverom bsn-nel és társaival...stb stb stb. (mondjuk az extremfites termékek használóinak száma az kettőnkre korlátozódik ebben a teremben,ennyi elég is sztem) ;D Olyan jókat kacagtam......... Łł= Łł= ;D ;D ;D

2008. Április 30. - 01:56:08
Válasz #471
Nem elérhető

Szekizoli


Üdv Pisti!

Azt szeretném kérdezni,hogy van-e valami ötleted,tudnál-e segíteni nekem?Le kellene passzolnom pár kilót kb15-20 at.A doki cseszeget a magas vérnyomásom miatt.28 éves vagyok 110 kg,és 178 cm magas.Konditerembe járnék,de annyi félét mondtak,hogy mit csináljak,hogy már azt sem tudom hol álljak neki.Vettem a Bio C.L.A.+T-t a patikus szerint segít a helyes zsír-izom arány kialakításában (már majdnem felét beszedtem).Heti 2-4 edzést tudnék vállalni.
Ha tudnál segíteni azt nagyon megköszönném.

Üdv Z

2008. Április 30. - 16:53:11
Válasz #472
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Pisti!
Egy elég rendhagyó kérdésem lenne 8-)
Kell írni a suliba egy dolgozatot reklámszociológia tárgyra. Nincs megkötve a téma, a lényeg, hogy reklámról szóljon. Szerinted össze lehetne hozni 10 oldalt a testépítésről és a reklámokról, én a következőkre gondoltam:
testépítők, testépítő versenyek reklámértéke itthon és az usában, táplálékkiegészítők reklámozása, esetleg a dopping elleni kampányok (én nagyjából tisztában vagyok a dolgokkal, de aki nem ásta magát bele mélyebben semmilyen sportba, az a doppingok lényegét sem értheti igazán-gondolom a tanár úr ilyen :) ). Mit gondolsz erről az egészről? Illetve ha tudsz javasolni valami jó anyagot hozzá szívesen fogadom :)

Köszi előre is :-){
Szia!

Huh, ebben tuti nem tudok segíteni... Egyrészt nem igazán tudok anyagot ajánlani hozzá, másrészt nekem eléggé nehezemre esik így más szemszögből nézni ezt a sportágat. Emellett meg szeretek lényegre törő lenni és hála istennek hogy már nem vagyok iskolás...nem bírtam elviselni amikor arra akartak közelezni, hogy 10 oldalban írjam le amit 2 oldalban is le lehet.

Ettől függetlenül sok sikert a dolgozathoz!  @-o ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 30. - 17:07:07
Válasz #473
Nem elérhető

Kris


De most melyik az erosebb a T-Bomb vagy a Pct?

...hmm logikusan nem az erősebbel kellene kezdeni (PCT vagy Novedex) és átfolyna mondjuk a T-Bomb-ba. 8 hét pikk-pakk. A Pct vagy Novedex alatt pedig megbolondítani egy csipet Axis Ht-val vagy egy kis Tribuval (csak az íze kedvéért)

Emese  !+"% ;D

2008. Április 30. - 17:33:32
Válasz #474
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia István!

Te melyik iskolát választanád (melyikre mondanád a legjobbaknak) az edzői szakképesítés elsajátításához? Elsősorban OKJ-s végzettségre gondolok. Illetve a Tf-et mennyire tartod jónak/rossznak?
Hi!

Ebben sem fogok tudni segíteni... ;D Mert én egyiket sem választanám.  ))=/

2002-ben vagy mikor...be kellett volna vonulnom katonának... Na persze.  O0

Gyorsan beíratkoztam a TF-re testépítő edzőnek esti vagy milyen tagozatra (hetente vagy kéthetenete egy este...esküszöm fogalmam sincs már...szelektív memóriám van  :D).

Aztán persze mentem sorozásra. Húúú, maga mit sportol...há maratoni futó vagyok kérem alássan!  ;D
A végén meg szépen kitöltöttek vmi lapot... Szóval a TF-re jár? És ez nappali tagozat...?
Of course!  >:D :-/--

Így nem lettem katona.


Aztán egy ideig bejártam 1-2 órára unalomból. 10-ből kb. 4-re. Egyetlen könyvet sem vettem meg. Semmit sem jegyzeteltem. Jókat ettem, ittam az órákon.

Aztán első év végén szóltak, hogy éves gyakorlati/elméleti vizsga lesz, 5 napos táborral. Kötelező!  :-O :D
Na gyorsan írattam egy igazolást a Koko-val, hogy én versenyekre készülök...nem érek rá ilyen táborokra. Így nem is voltam ott.

De hétvégén meg szóltak, hogy menni kell vizsgázni a tábor alatt elsajátított anyagból.  Łł=

Odamentem egy hütőtáskával, az osztálytársaim(?) már ott görcsöltek a jegyzeteikkel, hogy ki mikor menjen be. Mondtam, hogy no problem, majd én kezdem.

2 nagyon nagy tudású tanárbácsi előtt kellett vizsgázni.  !+"% :-)! ;D

4-est kaptam és soha többé nem mentem a TF-re. Ennyit megért nekem hogy kihagytak a honvédelemből...



Mi a véleményem az iskolákról? Az ilyen iskolák azért vannak, hogy ha vki beesik az utcáról, akkor teletömjék a fejét mindennel...és készen is van az EDZŐ.  @:-)

Én nem tudok pozitívan nyilatkozni mert nekem kb. olyan volt mintha Schumacher mellé beült volna egy autós iskola oktatója és rászólt volna, ha túl nagy gázt ad... ::)


Így részemről NO COMMENT...

 o--O
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 01. - 02:04:04
Válasz #475
Nem elérhető

Olivér


Szia! A segitségedet szeretném kérni 16éves vagyok és 3-4 honapja szedtem Volumass 35-t es azota semmit.De mivel nagyon használt ujra elkartam kezdeni szedni de láttam itt jobbnál jobb dolgokat és azt szeretném kérdezni hogy megéri e azt nekem szedni? Mert alacsony vagyok,kis termetü,és engem ez nagyon nagyon idegesít.Gondolkoztam a napozinon,anabolon,de mondták hogy 16 évesen az nem tul jo ötlet,igy hát lemondtam rola.Na most a következőt találtam ki. Idáig a VM 35-tel ugy csináltam hogy este edzés közben ittam,és a végén a maradékot szerintem használt mert megnöttek tőle vmit az izmaim.Most kicsit komolyabban szeretném csinálni ezt gondoltam,amit most leirok,és szeretném ha segitenél,hogy mi jó,mi rossz,ill. mi lehetne jobb. Táplálkozás: (Ez az egyik emberkétől lestem itt a forumon)

07:00 - 100g zabpehely , 40g fehérje
10:00 - 100g zabpehely , 50g mogyoró , 100g alma , 40g fehérje
13:00 - 125g rizs , 150g csirkemell , paradicsom , kígyóuborka
16:00 - 125g rizs , 200g csirkemell , paradicsom , kígyóuborka
19:00 - 125g rizs , 200g csirkemell , paradicsom , kígyóuborka
20:00 - edzés
21:30 - 40g dextróz , 40g fehérje
22:30 - 125g rizs , 200g csirkemell , paradicsom , kígyóuborka
23:00 - 200g cottage cheese , 2 evőkanál lenmagolaj


(A 16 orás rizs helyett zabpehely lessz)

És este mikor edzek olyan 8-9-10 a 1csökkentett mennyiségü Freak Fixre gondoltam mivel még gyerek vagyok,az meg felnőtt adag. És delutan olyan 4ora körül szintén egy Freak Fix mivel oda is betennék egy kisseb fajta edzést.
Ja és most lehet hulyeséget irok de az nem jo ötlet hogy VM35-T MEG Freak Fixet összekever mármint a port és azt keverem bele a teje? VM35-t mindenképp szedni akarom mellé.Na tehát ez a tervem,a kérdésem az hogy jo e igy?
Freak Fix et helyettesithetném  vagy Anabolic O.D?  Vagy esetleg Anabolic Halo a 3 közül valamelyik közül biztossan szedni akarom,és hangsúlyózóm természetessen kismértékben,vagy ha szerinted ez nekem nem annyira káros,akkort nagyobba is. Te a 3 közül biztossan akarom valamelyiket mivel szerintem ez adja meg a testépítés Feelingjét :) ;D Bocs hogy hosszu voltam,de egészségessen szeretnék edzeni.Mellékessen: Magasság: 165cm,és suly 30kilo.

2008. Május 01. - 15:40:44
Válasz #476
Nem elérhető

darknight


Darknight: bocs, hogy beleszólok, de itt Pisti már leírta a véleményét... ;)
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=378.0

Szia Endre66!

Részben igazad van, Steve már leírta az Advanced PCT-ről a véleményét, de erre utaltam is. A kérdés viszont nem az volt, hogy erősebb-e a PCT a Novedex-nél, hanem hogy egy Gaspari-kúrában melyik az optimálisabb Steve véleménye szerint, a "hivatalos" stack részét képező Novedex XT, vagy az általa jobban preferált Advenced PCT.

Tehát Steve, a kérdés még mindig vár Rád...

Üdv:

         >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Május 03. - 08:28:03
Válasz #477
Nem elérhető

Kris


Hi Steve!

A T-bomb ,11oxo ,Pct kombot meddig erdemes szedni?

En 40-napban gondolkoztam.
Helló!

Én lépcsőzetesen szedtem...T-Bomb-PCT-11OXO...az egyik "átfolyt" a másikba és 6 hetes volt a ciklus, fantasztikus eredményekkel! Elterjedt már általam ez a levezető kúra, minden jobb (és felvilágosultabb) versenyző ezt használja...mindenféle Team-ből... ::) ;D ;D ;D

 @:-)

Es ebben a sorrendben?

2008. Május 05. - 11:31:07
Válasz #478
Nem elérhető

fenomen88


Hi Steve!
187 cm, 77 kg vagyok.
2,5 éve megállás nélkül edzek, de még nem tudtam komolyabb tömeget felpakolni, pedig az egyéb étrenkiegészítők mindig megvannak (jelenleg volumass35+no burst). Fejlődgetek meg formálódok lassacskán, de valami még hiányzik.
Edzéstervem:
Hétfő: mell
Kedd:kar
Szerda:pihi
Csütörtök:láb
Péntek:pihi
Szombat:váll
Vasárnap:hát
4-5 sorozattal, azon belül is 8-12 ismétlésszámmal edzek, sok edzésmódszert próbáltam már ki, te szerinted melyik lenne a legmegfelelőbb?
Válaszodat előre is köszönöm!
csácsá

2008. Május 07. - 18:26:29
Válasz #479

Bandi

Vendég
Szia Steve!

Kéne egy kis segítség 8-)

Össze szeretnék állítani egy jó kis kombinációt..
Size On kreatinnak,Superpump250,N.O-Xplode,vagy Xpand,n.o fokozónak,szokásos fehérje,vitamin megvan,de valami extrém izomépítő sztekk kéne még...

Itt vagyok gondban.
AX-re gondoltam,de lehet bármi más is ami jó erős!
Az a baj nem tudom mit mivel kombináljak,hogy igazán jó legyen. 8-}
De belerakhatsz bármit ami eszedbe jut,a lényeg hogy üssön!

Előre is köszi szépen!