2024. Szeptember 20. - 16:42:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305931 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Április 14. - 15:58:41
Válasz #450
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!

Supedrol-ng es Trisorbagen vegenel jarok kb 4-5 hetig szedtem oket.Az lenne a kerdesem hogy ezutan mondjuk Mass fx mehet meg es utana a levezetes Pct es Retain vagy nem sok ertelme van szedni meg Mass fx-t?
Szia!

Egy kérdéssel válaszolok.

Nemsokára végzek a Cordon Bleu csirkével, ittam hozzá ásványvizet. Szerinted igyak még egy pohár Hey-Ho őszibarackot, aztán megenném a fagyit és a sütit vagy a baracklének nincs sok értelme?

Magyarul a baracklével nem feltétlenül rontod el a gyomrodat, de sztem simán elég lenne a desszert is. Én a barackot máshoz innám.

 8-)
Ok kosz!Akkor megeszem a desszertet!Mondjuk zsiregetot tehetek mar hozza mehet evel mar a dieta?Vagy csak utana?
A diéta bármikor, bármivel mehet!

A lényeg a kaja!  <:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 21. - 03:56:46
Válasz #451
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tudom, hogy falra hány borsó, de azért újra leírom a kérdezők érdekében.

Ha vkinek kérdése van hozzám kérem tegye fel itt! Ne privátban és főleg ne email-ben! Azokra szinte soha nem válaszolok, kivéve ha vmi baja, sérülése, libidó problémája (ebből van a legtöbb, átlag heti egy  :o) van a kérdezőnek. A többivel általában nem húzom az időt (főleg ha: írsz edzéstervet? ; hány kanál True Mass-t igyak?...), hisz itt van ez a topik.

Köszönöm a figyelmet!  ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 21. - 13:03:21
Válasz #452
Nem elérhető

Rob


Szia Steve!

Diéta alatt egy jó fehérje(Dymatize,On)  :-oD és egy jó glutamin mellett(MHP)  :-oD mennyi értelme van szedni tesztoszteron fokozót?
Szerinted melyik lenne a legalkmasabb az izomtömeg megtartására?
Válaszod előre is köszönöm! :-):-)::

További sok sikert! ;)

Peace =/+' =/+'
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Április 22. - 12:24:51
Válasz #453
Nem elérhető

Kris


Hi Steve!

A T-bomb ,11oxo ,Pct kombot meddig erdemes szedni?

En 40-napban gondolkoztam.

2008. Április 22. - 13:18:00
Válasz #454
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Tudom, hogy falra hány borsó, de azért újra leírom a kérdezők érdekében.

Ha vkinek kérdése van hozzám kérem tegye fel itt! Ne privátban és főleg ne email-ben! Azokra szinte soha nem válaszolok, kivéve ha vmi baja, sérülése, libidó problémája (ebből van a legtöbb, átlag heti egy  :o) van a kérdezőnek. A többivel általában nem húzom az időt (főleg ha: írsz edzéstervet? ; hány kanál True Mass-t igyak?...), hisz itt van ez a topik.

Köszönöm a figyelmet!  ;-oo-;
Detto,ez a kérésem nekem is...Szintén rengeteg olyan privát üzenetet kapok,amit az Általános segítség topikban észreveszek,viszont néha nem veszem észre azt hogy már régen megtelt a priv.ü. tárhelye.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 22. - 19:19:32
Válasz #455
Nem elérhető

tomi


Szia Steve!

Ide is berakom a kérdést, mert a kedvesed elég elfoglaltnak tűnik, hátha tudsz segíteni:

Arra szeretnélek megkérni, hogy mondj a barátnőmnek valami olyan zsírégetőt, ami elnyomja az étvágyat és van némi zsírégető hatása is. Elég valami gyengébb.
Nem nagyon van rajta felesleg, csak mostanában elkezdett "iszonyatos étvágya"  :) lenni. Ezt szeretné valamivel visszafogni, hogy ne veszítse el az alakját. Kajára egyébként figyel, sportolni tenniszezni és futni szokott. heti 3-4 alkalommal 1.5 órákat.

Előre is köszönöm.
Up the dose, lift the most!

2008. Április 23. - 13:04:35
Válasz #456
Nem elérhető

KBarna


Sziasztok! A segítségetek szeretném kérni! 17 éves srác vagyok 183 cm magas és 62 kg
Már 3 hónapja kondizok és most jutottam el oda hogy valami tömegnövelőt is vegyek magamnak Kreatinnal!
Most 34 es a karom de természetesen én is nagyobbat szeretnék! Nemtudom hogy milyen termékeket lenne a legcélszerűbb a legjobb venni...Egy Stack összeállításában kérném a segítségeteket hogy mit vegyek havi rendszereséggel!
Stack

Ilyenre gondolok. de ha tudtok valami olcsóbb lehetőséget ami ugyanilyen eredményt hozhat akkor nagyon megköszönném!
Kiváncsi lennék a ti bevált módszereitekre mit-mivel érdemes szedni!
Köszönettel: Barna

2008. Április 24. - 01:15:13
Válasz #457
Nem elérhető

bandus


Szia Pisti!
Egy elég rendhagyó kérdésem lenne 8-)
Kell írni a suliba egy dolgozatot reklámszociológia tárgyra. Nincs megkötve a téma, a lényeg, hogy reklámról szóljon. Szerinted össze lehetne hozni 10 oldalt a testépítésről és a reklámokról, én a következőkre gondoltam:
testépítők, testépítő versenyek reklámértéke itthon és az usában, táplálékkiegészítők reklámozása, esetleg a dopping elleni kampányok (én nagyjából tisztában vagyok a dolgokkal, de aki nem ásta magát bele mélyebben semmilyen sportba, az a doppingok lényegét sem értheti igazán-gondolom a tanár úr ilyen :) ). Mit gondolsz erről az egészről? Illetve ha tudsz javasolni valami jó anyagot hozzá szívesen fogadom :)

Köszi előre is :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 24. - 02:20:37
Válasz #458
Nem elérhető

Larson


Szia István!

Te melyik iskolát választanád (melyikre mondanád a legjobbaknak) az edzői szakképesítés elsajátításához? Elsősorban OKJ-s végzettségre gondolok. Illetve a Tf-et mennyire tartod jónak/rossznak?
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Április 24. - 22:00:00
Válasz #459
Nem elérhető

Loncy


Szia Steve!

Érdeklödnék hogy van e valami tapasztalatod Altered State  (muscle asylum project) termékkel kapcsolatban?
Mennyire lehet komolyan venni amit irnak rola?
Pontosan hogy kell ezt szedni? Mert annyit irnak hogy egy adag 3tabi, de ezt az adagot hányszor kell szedni?

Elöre is köszönöm.
"Mert muszály"

2008. Április 25. - 21:57:27
Válasz #460
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Diéta alatt egy jó fehérje(Dymatize,On)  :-oD és egy jó glutamin mellett(MHP)  :-oD mennyi értelme van szedni tesztoszteron fokozót?
Szerinted melyik lenne a legalkmasabb az izomtömeg megtartására?
Válaszod előre is köszönöm! :-):-)::

További sok sikert! ;)

Peace =/+' =/+'
Hi!

Ha van rá keret akkor jól jöhet egy teszto fokozó, mivel ha csökken a tápanyagbevitel, csökkenhet a tesztoszteron szint.

Erősödő sorrendben: Vitrix, Axis HT, T-Bomb II/Novedex XT, PCT...


Szerintem.  :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 25. - 22:00:23
Válasz #461
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi Steve!

A T-bomb ,11oxo ,Pct kombot meddig erdemes szedni?

En 40-napban gondolkoztam.
Helló!

Én lépcsőzetesen szedtem...T-Bomb-PCT-11OXO...az egyik "átfolyt" a másikba és 6 hetes volt a ciklus, fantasztikus eredményekkel! Elterjedt már általam ez a levezető kúra, minden jobb (és felvilágosultabb) versenyző ezt használja...mindenféle Team-ből... ::) ;D ;D ;D

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 25. - 22:04:29
Válasz #462
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Ide is berakom a kérdést, mert a kedvesed elég elfoglaltnak tűnik, hátha tudsz segíteni:

Arra szeretnélek megkérni, hogy mondj a barátnőmnek valami olyan zsírégetőt, ami elnyomja az étvágyat és van némi zsírégető hatása is. Elég valami gyengébb.
Nem nagyon van rajta felesleg, csak mostanában elkezdett "iszonyatos étvágya"  :) lenni. Ezt szeretné valamivel visszafogni, hogy ne veszítse el az alakját. Kajára egyébként figyel, sportolni tenniszezni és futni szokott. heti 3-4 alkalommal 1.5 órákat.

Előre is köszönöm.

Hi!

Úgy láttam már válaszolt a Linda...de amúgy sem vagyok otthon ebben a témakörben. A legjobb étvágycsökkentő az agy és a minőségi tápanyag. Meg állítólag az ALRI-s zsírégetők is... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 25. - 23:11:01
Válasz #463
Nem elérhető

Kris


Hi Steve!

A T-bomb ,11oxo ,Pct kombot meddig erdemes szedni?

En 40-napban gondolkoztam.
Helló!

Én lépcsőzetesen szedtem...T-Bomb-PCT-11OXO...az egyik "átfolyt" a másikba és 6 hetes volt a ciklus, fantasztikus eredményekkel! Elterjedt már általam ez a levezető kúra, minden jobb (és felvilágosultabb) versenyző ezt használja...mindenféle Team-ből... ::) ;D ;D ;D

 @:-)

A hat hetes ciklus a 3 dolog egyutes szedesevel ertendo ,vagy durvan 5 hetente valtottal ugy hogy az az utolso heten lepett be a kovetkezo?

Bocs ha ertetlen vagyok.

2008. Április 26. - 00:30:46
Válasz #464
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok! A segítségetek szeretném kérni! 17 éves srác vagyok 183 cm magas és 62 kg
Már 3 hónapja kondizok és most jutottam el oda hogy valami tömegnövelőt is vegyek magamnak Kreatinnal!
Most 34 es a karom de természetesen én is nagyobbat szeretnék! Nemtudom hogy milyen termékeket lenne a legcélszerűbb a legjobb venni...Egy Stack összeállításában kérném a segítségeteket hogy mit vegyek havi rendszereséggel!
Stack
Ilyenre gondolok. de ha tudtok valami olcsóbb lehetőséget ami ugyanilyen eredményt hozhat akkor nagyon megköszönném!
Kiváncsi lennék a ti bevált módszereitekre mit-mivel érdemes szedni!
Köszönettel: Barna
Hi Brown,

Nos, ha már így elárultad, hogy 34-es a karod akkor először mindenképpen valamilyen protein tartalmú táplálékkiegészítőt ajánlanék, de az sem baj ha szénhidrátot is tartalmaz. De ha átolvastad volna ezt a fórumot vagy akár csak ezt a topikot akkor ezt már rég tudnád. És az általad belinkelt táplálékkiegészítőket is megtaláltad volna itt.........

Száz szónak is egy a vége...


Nézelődj itt:


http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=9


http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=30



 =/+' :-oD
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."