2024. Szeptember 20. - 22:41:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 306041 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2008. Február 20. - 23:12:24
Válasz #375
Nem elérhető

szocsa


Értem!  /:-)
Bár külföldi fórumokon(bodybuilding.com, flexfit.com useres rewiews-nál) nagyon jó véleménnyel voltak ezekről a cuccockról!   @:-)  8-}
Ez hogy lehet?Mind csa kamuznak?  ????... 
Mindegy, bízom  efitben és a többi szakértőkben!  :-){
Szocsa! És a superdrol ng, meg a halodrol mi csoda?Azok is prohormonok! Nem véletlenül kell pct  utánuk! Az Sng reklámja: The worlds #1 selling pro-hormone  8-} 8-}
Szóval a nutellát a fejedre kendheted!  ))=/

Izommenő: pfö....... fikázd csak nyugodtan aki segiteni akar.......
kiváncsi lennék mit értél el eddig..... am meg nem is vagyok kiváncsi rád.

2008. Február 22. - 10:46:39
Válasz #376
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 24. - 17:18:14
Válasz #377
Nem elérhető

Norbert002


Hello Steve!

Igazából a véleményedet szeretném kikérni. 17 éves vagyok 180cm 108kg. Márciusban lesz 1 éve hogy edzek. Jelenleg 200kg-t guggolok 100kg-t nyomok fekve és 205kg-t huzok fel. Most indultam volna erőemelő versenyen és ugye mentem volna megcsináltatni az orvosit,de magas volt a vérnyomásom 160-170 környéke de 152-t hozott ki átlagnak, jah és volt egy csomó vizsgálat szervi elváltozást nem találtak. A doki azt mondta felejtsem el az erőemelést itt a vége mert bármikor elpattanhat egy ér az agyamban jó nem mondom volt már olyan felhuzásnál hogy éreztem nem sok kellet hogy egy ér elpattanjon az orromban. A másik doki azt mondta hogy sportszívem lehet meg hogy kitágulhat tőle a vesém(ezt a vesés dolgot nagyon nem értem). Nah most én hiszek is az orvosoknak meg nem is. Szerintem van 1-2 dolog amit túlreagálnak stb... jah még full natur vagyok és még az is akarok maradni jó pár évig.Most kaptam vérnyomáscsökkentőt ami lehuzta a vérnyomás átlagba 135-140-re ami szerintem már jó. De engem az idegesít hogy szerintem tiszta kajálással+kardio mozgással és megfelelő vitamin bevitellel és persze ditétával kb 15kg-tól való megszabadulással helyrehozható lenne a dolog és gyógyszer se kéne, de az orvosok akármi van csak azt nyomnák az emberbe. Szóval neked mi a véleményed erről az agyban elpattanhat egy ér témáról?

Előre is köszi a válaszod!

2008. Február 24. - 18:59:14
Válasz #378
Nem elérhető

palkocsaba


Hello Steve!

Ajánlottad nekem nemrégiben a No Xplod-Cell Tech HC-Nitro Tech HC kombót,a cél még mindig ugyanaz,izomtömeget szeretnék épiteni,csak már iszonyúan belekavarodtam a sok kiegészitőbe!  ;D Tudom h ez olyan mindenkinek más jön be dolog...de te mit ajánlanál? Nem tudok már kiigazodni...ez is jó...az is jó...

Példának itt van a Hyperdrol-Mass FX-Retain combó. Hatékonyságra az előzővel összehasonlitva szerinted melyik jobb? Esetleg ehhez a kombóhoz egy No Xplod :P Árban olyan 50 ezer forint lenne a keret...megköszönném ha segitenél...ennyi pénzt azért nem szeretnék butaságokra költeni! Annyit még talán h alkatilag nagyon szálkás vagyok...és ilyen zsírosodás meg ilyenek egyáltalán nem jellemzők rám,viszon annál nehezebben növelek tömeget és izmot!  ?:-/

Előre is köszi a segitséged...de ha bárkinek van valami jó ötlete szivesen olvasnám...köszi!

2008. Február 28. - 22:41:27
Válasz #379
Nem elérhető

axell


Hello Steve!

Olyan kérdésem lenne hogy hogyan lehet az agy izom kacsolatot fejleszteni mert a bal oldali imaim többsése nem a legjobban működnek szerintem nem tudok eléggé koncentrálni pl a bicepszre sem rendesen.Milosnak valami módszere erre valami "slow speed" de csak egy részletet találtam erről valahol...Remélem Te tusz nekem ebben segíteni hogy hogyan tudnám az izmaimat nagyobb koncentrációval munkára bírni!!!

Elöre is köszi!!

2008. Február 29. - 09:02:37
Válasz #380
Nem elérhető

God Vazzeg


Hello Steve!

Olyan kérdésem lenne hogy hogyan lehet az agy izom kacsolatot fejleszteni mert a bal oldali imaim többsése nem a legjobban működnek szerintem nem tudok eléggé koncentrálni pl a bicepszre sem rendesen.Milosnak valami módszere erre valami "slow speed" de csak egy részletet találtam erről valahol...Remélem Te tusz nekem ebben segíteni hogy hogyan tudnám az izmaimat nagyobb koncentrációval munkára bírni!!!

Elöre is köszi!!

Ez engem is érdekel, nekem a jobb oldalam van elmaradva picit  ?:-/

2008. Február 29. - 12:17:05
Válasz #381
Nem elérhető

Rob


Szia Steve!

Olyan jellegű kérdésem lenne,hogy milyen gyakorlattal lehet a mell középső részére izmot pakolni? Úgy tudom,hogy a legjobb gyakorlat a szűkön nyomás,de én azt inkább tricepszbe érzem. Fórumozok véleményére is kiváncsi vagyok!!??
Másik kérdésem,hogy Te melyik tömegnövelőt vennéd? Bsn - True Mass v. Mhp - Your Mass? :-oD
Köszi!!!! ;) :-){ :-OO
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Február 29. - 17:13:38
Válasz #382
Nem elérhető

madinorbi


Szia Steve ! Egész szép masszát felépítettem már stranfazonba olyan 98 kiló leszek 183 cm magasan. Kérdésem a külső combom különösen a térdfelé eső rész nagyon hiányos hogyan lehetne profin letámadni ezt a terrületet?
 
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 04. - 00:01:29
Válasz #383
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
hy Steve!

segítségedet kérem,Elite whey,glutamin,cell tech hc, aminokapszula,és edzés előtti NO.-fokozó mellé Anatorp70-et vs. valamilyen tömegnövelőt érdemesebb szedni???és melyiket??

előre is THX  ;-oo-;
Hi,

Nézd, az Anator p70 is tömegnövelőnek minősül nem? A választás sztem pénztárcafüggő. Anyagilag jobban jársz egy sima tömegnövelővel (True Mass-BSN, Pro Complex Gainer-ON, Up Your Mass-MHP), viszont az Anator ezeknél különlegesebb összetevőket kínál. Proteinbevitel szempontjából is jobban jársz egy sima tömegnövelővel, de proteint az Elite-ből is bevithetsz többet...

Úgyhogy ön dönt:

Iszik vagy vedel!


 ;D @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 04. - 00:12:04
Válasz #384
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!

Igazából a véleményedet szeretném kikérni. 17 éves vagyok 180cm 108kg. Márciusban lesz 1 éve hogy edzek. Jelenleg 200kg-t guggolok 100kg-t nyomok fekve és 205kg-t huzok fel. Most indultam volna erőemelő versenyen és ugye mentem volna megcsináltatni az orvosit,de magas volt a vérnyomásom 160-170 környéke de 152-t hozott ki átlagnak, jah és volt egy csomó vizsgálat szervi elváltozást nem találtak. A doki azt mondta felejtsem el az erőemelést itt a vége mert bármikor elpattanhat egy ér az agyamban jó nem mondom volt már olyan felhuzásnál hogy éreztem nem sok kellet hogy egy ér elpattanjon az orromban. A másik doki azt mondta hogy sportszívem lehet meg hogy kitágulhat tőle a vesém(ezt a vesés dolgot nagyon nem értem). Nah most én hiszek is az orvosoknak meg nem is. Szerintem van 1-2 dolog amit túlreagálnak stb... jah még full natur vagyok és még az is akarok maradni jó pár évig.Most kaptam vérnyomáscsökkentőt ami lehuzta a vérnyomás átlagba 135-140-re ami szerintem már jó. De engem az idegesít hogy szerintem tiszta kajálással+kardio mozgással és megfelelő vitamin bevitellel és persze ditétával kb 15kg-tól való megszabadulással helyrehozható lenne a dolog és gyógyszer se kéne, de az orvosok akármi van csak azt nyomnák az emberbe. Szóval neked mi a véleményed erről az agyban elpattanhat egy ér témáról?

Előre is köszi a válaszod!
Szia!

Nos, az orvosi oldalához nem nagyon értek, de a Te helyedben én nem szednék gyógyszert, mivel semmi szervi elváltozást nem találtak és azt sem írtad, hogy különösebben rosszul érzed magad. Persze lehet, hogy csak én veszem túl lazán ezeket a dolgokat.

De én úgy látom, hogy ha vki jóval az átlag fölötti izomzattal rendelkezik, magas a tápanyag és folyadékbevitele, rendszeresen súlyzós edzést folytat (tehát a vérnyomás gyakran az egekben), ráadásul erőemelést aminél tipikusan még magasabbra emelkedhet a vérnyomás mint a testépítő edzésen stb...attól sztem ne várják már el, hogy 120 legyen a nyugalmi vérnyomása. Persze lehet, hogy csak én látom rosszul. Ráadásul naturálnak írtad magadat, tehát még nem is tudlak miről lebeszélni...

Szerintem túlreagálják az orvosok a dolgot, de ebből a szempontból én laikus vagyok, nem vagyok kompetens az egészségügyben.

Jah, az esélylatolgatásokról meg:



Bármikor agyvérzést kaphatunk lábtolózás közben?

IGEN

És akkor most mi lesz? Nem lábtolózunk többé?!



Lakott területen kívül meg menjünk mindig 40-50-nel.

Hátha kiugrik egy szarvas...


 ::) :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 04. - 00:25:41
Válasz #385
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!

Ajánlottad nekem nemrégiben a No Xplod-Cell Tech HC-Nitro Tech HC kombót,a cél még mindig ugyanaz,izomtömeget szeretnék épiteni,csak már iszonyúan belekavarodtam a sok kiegészitőbe!  ;D Tudom h ez olyan mindenkinek más jön be dolog...de te mit ajánlanál? Nem tudok már kiigazodni...ez is jó...az is jó...

Példának itt van a Hyperdrol-Mass FX-Retain combó. Hatékonyságra az előzővel összehasonlitva szerinted melyik jobb? Esetleg ehhez a kombóhoz egy No Xplod :P Árban olyan 50 ezer forint lenne a keret...megköszönném ha segitenél...ennyi pénzt azért nem szeretnék butaságokra költeni! Annyit még talán h alkatilag nagyon szálkás vagyok...és ilyen zsírosodás meg ilyenek egyáltalán nem jellemzők rám,viszon annál nehezebben növelek tömeget és izmot!  ?:-/

Előre is köszi a segitséged...de ha bárkinek van valami jó ötlete szivesen olvasnám...köszi!
Szia!

Neked és minden kezdő, középhaladó és akár haladó testépítőnek is ugyanarra szeretném újra felhívni a figyelmét:



Izomzatot csakis tápanyagokból tudsz építeni, hatóanyagokból soha.



Itt (meg már egy rakás helyen) írtam erről:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=159.msg9218#msg9218



A Cell-Tech/Nitro Tech fontos tápanyagokat tartalmaz, kemény edzéssel és megfelelő étrenddel megspékelve izmot tudsz a segítségükkel építeni.

A Hyperdrol/Mass FX/Retain kombó hatóanyagokat tartalmaz, kemény edzéssel, megfelelő étrenddel és pl. Cell-Tech/Nitro Tech-el megspékelve még több izmot tudsz a segítségükkel építeni.



Ez a két mondat a szememben két különböző lépcsőfokot mutat be. Jó ha betartod a fokozatosság elvét.


Remélem érthetően fogalmaztam, mégha tömör is volt. Ha további infó kell, kérdezz bátran!



 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 04. - 15:18:55
Válasz #386
Nem elérhető

robycash


Tisztelt Steve!

Én egy elég kezdő figura lennék a testépítésbe, de most rászántam magam ugyanis eresztettem egy kis pocakot...addj tanácsot!! 176 cm magas, 81 kg vok. Elsősorban a kilókat szeretném megtartani, de kissebb hasat, nagyobb melleket, karokat, deltákat és lábakat szeretnék...biztos hogy szükségem lenne valamilyen táplálékkiegészítőre...milyet szedjek és mennyit? Egy héten lefogok járni 3-4-szer kb. Nem tudom, hogy hogy fogok emelni mert egy kissé derékfájós vok. Segíts, hogy milyen gyakorlatokat végezzek tömegnövelséhez vagy tartáshoz csak nagyobb izmokkal. Ha egyáltalán erre van szükségem. Előre is köszönöm megtisztelő válaszod.

robycash

2008. Március 04. - 22:23:27
Válasz #387
Nem elérhető

palkocsaba


Értem Steve...meg tisztában is vagyok vele h a legfontosabb a tápanyag bevitel...de egyszerűen már nem tudom mit csináljak...
2 és fél éve eddzek...akkor voltam 53 kg....most vagyok 65 kg és 183 cm magas...zsírról meg ne is beszéljünk nagyon...minden izomcsoport látszik szépen szálkásan!
A gond ott van hogy egyszerűen nem tudom ezt a 65 kgot átlépni...a múlt hónapben benyomtam egy No Xplodot és egy 4,5 kg-os ...... MyoMax-et,ami hozott 3kg-ot...az étrendemen azután se változtattam ahogy elfogytak...nem egész 3 hét alatt mégis eltűnt az a 3 kg! :( Napi 4szer eszek rendesen,kb olyan 3 óránként ( húsfélék...rizs...krumpli...tésztafélék...mikor mi jön) és mellett még 2szer ilyeneket hogy tükortojás meg szenyók!
És semmi eredmény...eddzés megy keményen...erőben kitartásban...elég intenziven szoktam eddzeni...pihenő napok megvannak...bár napi 6-7 óránál sajna nem tudok többet aludni,ami lehet kevés de ha egyszer több nem megy :P
Szóval lényeg a lényeg h fogalmam sincs mit tegyek még...segits ha tudsz kérlek!
Köszi ;)

2008. Március 04. - 22:23:27
Válasz #388
Nem elérhető

moszadnik


Szia Steve!

Elképzelhető, hogy a Mass-tech okoz pattanásokat?
33 éves vagyok, nem voltam soha ragyás...
1 hónapig ittam, nagyon bejött...

2008. Március 11. - 14:09:05
Válasz #389
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!

Olyan kérdésem lenne hogy hogyan lehet az agy izom kacsolatot fejleszteni mert a bal oldali imaim többsése nem a legjobban működnek szerintem nem tudok eléggé koncentrálni pl a bicepszre sem rendesen.Milosnak valami módszere erre valami "slow speed" de csak egy részletet találtam erről valahol...Remélem Te tusz nekem ebben segíteni hogy hogyan tudnám az izmaimat nagyobb koncentrációval munkára bírni!!!

Elöre is köszi!!
Hi!

Erre a kérdésre semmi extrát nem tudok válaszolni, illetve ezt a gyakorlatban lehetne csak jól elmagyarázni.

Viszont a "slow speed" kifejezéssel közel jársz a megoldáshoz, hisz a gyakorlatok végrehajtásának extrém lelassításával lehet jobb koncentrációt elérni az izmokban. Milossal is gyakran alkalmaztuk ezt az edzések alatt: fekvenyomás extra lassú negatív szakasszal, vállból nyomás-pozitív és negatív szakasz is extra lassú (nagyon durva!), extra lassú Hack guggolás (ez a legdurvább  :o), lábnyújtás 3 mp-ig megtartva a csúcsösszehúzódást...és még sokáig sorolhatnám.

Szóval az ilyen szempontból problémás izomcsoportjaidnál tegyél próbát 1-2 gyakorlatnál!  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."