2024. Július 07. - 05:03:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 294476 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. Augusztus 01. - 21:36:22
Válasz #90
Nem elérhető

T3quila


Szia, Steve!

Egy kérdésem lenne feléd. Sokfelé keresgéltem, de még sehol sincs leírás az új ...... Essentials, Omega 3 táplálék-kiegészítőről. A kérdés a következő lenne: Mikor és mennyit kell egy nap bevenni belőle? Válaszodat előre köszönöm.

2007. Augusztus 01. - 21:44:43
Válasz #91
Nem elérhető

Bear


Hi!
A comb belső területét is legjobban ezekkel a gyakorlatokkal tudom erősíteni, amit leirtál Steve?
Vagy arra vannak külömb módszerek? Válaszod előre is köszönöm!
Üdv: Medve!

2007. Augusztus 01. - 21:44:43
Válasz #92
Nem elérhető

rajcipeti


Sziasztok!
Amióta átköltözött a fórum,még nem írtam.Itt még kicsit járatlanabb vagyok:)
Remélem azért itt is kapok választ a kérdésemre.
Még az Extremfites oldalon volt rá alkalom,hogy a lejáró termékeket féláron meg lehetett vásárolni.
Nem tudom,én most itt nem látok hasonlót.De még a gyártókból,termékeikből is csak jóval kevesebbet találok.
Ez az én töketlenségem,vagy csak egyszerüen ennyit változtak a dolgok amióta nem vásároltam?
Kösz a segítséget!

2007. Augusztus 01. - 21:58:51
Válasz #93
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia, Steve!

Egy kérdésem lenne feléd. Sokfelé keresgéltem, de még sehol sincs leírás az új ...... Essentials, Omega 3 táplálék-kiegészítőről. A kérdés a következő lenne: Mikor és mennyit kell egy nap bevenni belőle? Válaszodat előre köszönöm.
Én már nagyon régóta nem játszok ......-eset... ::)

Aktuális USA eladási toplista: http://bodybuilding.com/store/listingtop.htm

Fogalmam sincs mi az a ...... Omega 3...de pl. a halolaj kapszulák tartalmaznak nagy mennyiségben esszenciális omega-3 zsírsavakat és a halolaj optimális napi dózisa 2-6 g kétfelé osztva étkezés közben...

Több infó:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.garden_flypage&product_id=871&category_id=77&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=773



http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=168.msg1406#msg1406
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 01. - 22:03:32
Válasz #94
Nem elérhető

BrianB



2007. Augusztus 02. - 11:48:11
Válasz #95
Nem elérhető

kukacomone



2007. Augusztus 02. - 13:57:30
Válasz #96
Nem elérhető

Men


A Weider meg 83. pedig 20 éve még csak azt ismertük, meg a MultiKraftot.

2007. Augusztus 09. - 21:54:26
Válasz #97
Nem elérhető

kukacomone


Hali Pisti!
Tudom h most elfoglalt vagy, de ha lesz egy kis idöd, kikapcsolodásképp irhatnál kicsit a lábedzés rejtelmeiröl! :D Ahogy néztem itt erröl még nem volt szo. Az a baj amiota nincs edzötársam nemtudok jokat guggolni. Terembe megkérek vkit, ált nem tud jol segiteni, meg nem érzem "biztonságba" magam, ha érted mire gondolok. Szal amiota nincs edzötársam magasabb, 20as ismétlésszámmal edzek lábra. Lábhajlitás, guggolás, lábtolás, merevlábas felhuzás, lábhajlitás combbicepszre a menü ált. Eléggé meg szoktam nyomni az intenzitást, ki is készül a lábam, de nincs az a alig tudok leszállni a buszrol utána ami régen volt amikor haverral lábaztunk. :D
A másik dolog a vádli. Erröl tudnál néhány okosságot irni? Állovádlizni meg ülvevádlizni szoktam, közepes sullyal ezt is magas ismétléssel, kicsit behajlitott térdel, figyelek h a lábfejem vége/belseje (vagy nemtom h mondjam, leszoritom a nagylábujjam) ne emelkedjen el gépröl. De hát nem vmi jo a vádlim.. Mondjuk tudom h itt elég sokat számit a genetika.
Köszi, üdv! /:-)

2007. Augusztus 11. - 11:27:50
Válasz #98
Nem elérhető

axell


Helló Steve!

Mi a véleményed a MucleTech Anator p70 - ről ??? Gondolkodom hogy kipróbálom de nem tudom érdemes-e !?

2007. Augusztus 15. - 08:47:05
Válasz #99
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi!
A comb belső területét is legjobban ezekkel a gyakorlatokkal tudom erősíteni, amit leirtál Steve?
Vagy arra vannak külömb módszerek? Válaszod előre is köszönöm!
Üdv: Medve!
Sztem egyenlore ne varialj azzal, hogy comb belso meg kulso fele... Combfeszito, combhajlito. Eleg ha ezt a ket teruletet veszed celba (mellesleg a comb "belso terulete" igazabol a combhajlito...).

A combhajlitora megvannak az altalanos gyakorlatok (labhajlitas fekve/ulve/allva, merevlabas felhuzas stb.). Illetve ha a labtologepen magasabbra helyezed a labaidat es szelesebb labtartast alkalmazol akkor jobban lesz terhelve a combhajlito es a farizom.

De a pl. a guggolassal meg az egesz combod tomeget es formajat tudod fejleszteni!  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 15. - 08:48:36
Válasz #100
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!
Amióta átköltözött a fórum,még nem írtam.Itt még kicsit járatlanabb vagyok:)
Remélem azért itt is kapok választ a kérdésemre.
Még az Extremfites oldalon volt rá alkalom,hogy a lejáró termékeket féláron meg lehetett vásárolni.
Nem tudom,én most itt nem látok hasonlót.De még a gyártókból,termékeikből is csak jóval kevesebbet találok.
Ez az én töketlenségem,vagy csak egyszerüen ennyit változtak a dolgok amióta nem vásároltam?
Kösz a segítséget!
Irj privit efitmaster-nek!  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 15. - 23:04:01
Válasz #101
Nem elérhető

Humo


Helo Steve!

Segítségedet szeretném kérni abban,hogy:Rendelkezésemre áll 50000Ft és szeretném a legjobban kihasználni!
Kaja rendben /7%,vitamin is!
Amire én gondoltam a következö:No-xplode+cellmass+100% whey protein(5kg)+edzés után mellé dobnék dextrozt.
Ha tudsz jobbat akkor légyszives segíts.
(Ha számít valamit:19éves,180cm magas,83kg)
Köszi!
"Anyámmal élek,babettával járok, macskám van és ne is legyek kemény?"

2007. Augusztus 18. - 22:58:54
Válasz #102
Nem elérhető

Vaszilij


Szia Steve.
Üdvözlök mindenkit ezen a fórumón.Elöször járok erre,persze nem véletlenül ;D
Mielött feltenném a kérdésemet,elöször írnék magamról pár szót,hogy könnyebb legyen a válasz.
25 éves vok,185 cm és 140kg!! (vagyis puffendecker:-))6 évig rendszeresen heti 5-6 napot sportoltam,késöbb még több fizikai munkát végeztem,de ennek ellenére maradt a súlyfelesleg.Természetesen megvolatak a kötelezö orvosi vizsgálatok.Egészség rendben......különösebb oka nincs az ekkora súlyfeleslegnek.Táplálkozás változatos és a mai világhoz képest normálisnak mondható,sőt.... a legtöbb vékony vagy normál testalkatú ismerösöm jóval többet eszik,mint Én.
Ugyhogy ezt a fogyás dolgot Én nem is eröltetném annyira,mert ami nem megy azt ugye ne eröltessük.Ráadásul nem is birnék beesett arccal tükörbe nézni:-)
Öszintén bevallva,hogy a kérdésemre térjek,szeretnék (izom)tömeget növelni.A zsírt átdolgozni izommá.Azért gondoltam erre,mert könnyen fejlödök a sport múlt miatt a kitartással sem lesz gond:-)
Mi a véleményed ill. a többiek segitségére is számitok....a Super Pump 250-röl?
Amit olvasni lehet róla az annyira szépnek tünik,hogy számomra már már nehezen hihetö.
Azért gondoltam erre a termékre,mert ahogy írják egyszerre fejleszti az izmokat és égeti a zsirt is.Az én esetemben ez pont igéretesnek hangzik,de nem szeretnék ész nélkül beleugrani,ezért kérdezlek téged,titeket.
Vagy tudsz-e valami jobbat,ami esetleg hatékonyabb,de nem szteroid!!!
Köszönöm válaszod,válaszotokat.

2007. Augusztus 20. - 18:33:04
Válasz #103
Nem elérhető

Bubee


Szevasz Pisti!

Olyan kérdésem lenne h a diétában hogyan érdemes elosztani a ch bevitelt? És ez hogyan változzon diéta eleje-közepe-vége felé?
(300 grammról indulnék)

Előre is kösz!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 25. - 13:44:41
Válasz #104
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Helló Steve!

Mi a véleményed a MucleTech Anator p70 - ről ??? Gondolkodom hogy kipróbálom de nem tudom érdemes-e !?

Hi!

Az Anator amellett, hogy egy nagyszeru komplett tomegnovelo ugyebar tartalmazza az un. izom gen aktivator-t amirol klinikai kiserletek/tesztek is bebiznyitottak, hogy hatasos. De errol minden sokkal reszletesebben is le van irva a termek ismertetojeben a weblapunkon (is). Eddig kizarolag pozitiv visszajelzeseket kaptunk a vasarloktol erre a termekre vonatkozoan...egyet kiveve...az ize ha jol tudom senkinek sem jott be... :-oD :-\ ::) :D

Amennyiben olyan anyagi helyzetben vagy, hogy a termek altal nyujott pluszokert gond nelkul kipengeted a let...akkor melegen ajanlom! Ha ugymond sporolni kellene ra akkor sztem mindenkeppen maradj az alap tomegnoveloknel es az esetlegesen fennmarado osszeget koltsd aminosavra, kreatinra stb... ;)


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."