2024. Szeptember 21. - 06:31:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 306132 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Február 07. - 13:11:21
Válasz #315
Nem elérhető

shp


A túrónak a szagát sem bírom  :-/-(-:, de azt a receptet valószínű, hogy megkockéáztatom.. /7%

2008. Február 07. - 18:46:37
Válasz #316
Nem elérhető

fastor


Steve te a túrót hogy készíted el?
hogy fini legyen?:P
mert ez a zsírszegény túró nálam nem akar ehetö formát felveznni:S


Ezt rakd a túróhoz:
Fél adag ON 100% Whey Rocky Road + 10-20g szőlőcukor + kis fahéj + kis lenmagolaj + kevés friss citromlé

Ha a fehérjét kihagyod belőle, akkor is findzsó lesz! <:-)
köszi:D
nekem eddig az volt a bajom hogy úgy besürüsödött mitn atom:D így nem fog?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 07. - 21:05:48
Válasz #317
Nem elérhető

Yanou


Steve te a túrót hogy készíted el?
hogy fini legyen?:P
mert ez a zsírszegény túró nálam nem akar ehetö formát felveznni:S


Ezt rakd a túróhoz:
Fél adag ON 100% Whey Rocky Road + 10-20g szőlőcukor + kis fahéj + kis lenmagolaj + kevés friss citromlé

Ha a fehérjét kihagyod belőle, akkor is findzsó lesz! <:-)
köszi:D
nekem eddig az volt a bajom hogy úgy besürüsödött mitn atom:D így nem fog?


A citromlével tudod szabályozni a sűrűségét. Nekem is az volt a bajom az elején, hogy olyan, mint a fűrészpor és alig akar lecsúszni. Ha ezeket hozzáadod, akkor kb. puding jellegűvé válik, és sokkal-sokkal könnyebben lemegy! Én kifejezetten szeretem! Akár egy kis aszalt gyümölcsöt is kockázhatsz bele...na úgy meg már non plusz ultra! @-o
(Ha citromlevet raksz bele, akkor tejjel semmiképp ne próbáld hígítani, mert a citrom+tej kombó nem mondható igazán gusztusosnak!)

2008. Február 07. - 21:56:28
Válasz #318
Nem elérhető

fastor


Steve te a túrót hogy készíted el?
hogy fini legyen?:P
mert ez a zsírszegény túró nálam nem akar ehetö formát felveznni:S


Ezt rakd a túróhoz:
Fél adag ON 100% Whey Rocky Road + 10-20g szőlőcukor + kis fahéj + kis lenmagolaj + kevés friss citromlé

Ha a fehérjét kihagyod belőle, akkor is findzsó lesz! <:-)
köszi:D
nekem eddig az volt a bajom hogy úgy besürüsödött mitn atom:D így nem fog?


A citromlével tudod szabályozni a sűrűségét. Nekem is az volt a bajom az elején, hogy olyan, mint a fűrészpor és alig akar lecsúszni. Ha ezeket hozzáadod, akkor kb. puding jellegűvé válik, és sokkal-sokkal könnyebben lemegy! Én kifejezetten szeretem! Akár egy kis aszalt gyümölcsöt is kockázhatsz bele...na úgy meg már non plusz ultra! @-o
(Ha citromlevet raksz bele, akkor tejjel semmiképp ne próbáld hígítani, mert a citrom+tej kombó nem mondható igazán gusztusosnak!)
köszönöm honlap megcsinálom:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 09. - 12:51:48
Válasz #319
Nem elérhető

sixooshu


ha a szőlőcukrot helyettesíted folyékony édesítőszerrel, akkor lefekvés elött is jó!

2008. Február 09. - 21:54:16
Válasz #320
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve,

A Lurdy-ban lévő EFit üzletben tett első látogatásomkor az ON 100% Whey-t, és az MHP Glutamine-SR-t ajánlottad mint alapokat.
Köszönet értük, mindkettő remekül bevált, ennek folyamodványaként először is váltottam a korábban kizárólagosan fogyasztott B...ch márkáról, másodjára pediglen kiegészítettem a repertoárt a BSN Nitrix, NO-Xplode, és Cellmass stackjára.
Mintegy két heti használat után elmondhatom hogy a Cellmass és a NO-Xplode atomvillanás, de a Nitrix-nek érezhető hatása egyelőre nálam nincs.
A BSN online oldalán kutakodva a FAQ résznél említenek vmi olyasmit, hogy a Nitrix hatását már napi 10g Glutamin törli. Amit ugye az ON 100% napi adagja önmagában is meghalad .
Lefejtve a magyar ráragasztott matricát a Nitrix dobozáról, az angol eredeti hasonlókat ír (magyar nem említi...).

Lehet, hogy ez a bajság oka? Nem szívesen mondanék le a napi 30g Általad is ajánlott plusz glutaminról, mert azóta pl. elmúlt az állandósult torokfájásom is.

Ez esetben Te melyik maradása mellett szavazol? Vagy van köztes megoldás?

 ????...
Hi!

Valóban ezt írják a Nitrix-szel kapcsolatban. Chris Ferguson a BSN cég elnöke azt nyilatkozta, hogy habár tudományosan még nincs bizonyítva, de ők úgy találták, hogy ha a Nitrix-hez glutamint adunk akkor ez csökkentheti vagy akár ki is iktathatja a Nitrix hatását. Ha ez így van, az amiatt lehet, hogy ha sok glutamint szedünk akkor kevesebb olyan enzim lesz elérhető ami az arginint nirtogén-oxiddá alakítja. Tehát kevesebb arginin fog NO-vá konvertálódni.

Mit gondolok erről? Nos, egyrészt nem tudok utána járni a biológiai hátterének, így továbbra is használnám mind a kettőt. Ha pedig a feltevés igaz, akkor pénztárca kímélés miatt (is) beszüntetném az NO fokozó használatát, hisz az én szintemen semmi másra nem tartom jónak csupán a tápanyagok jobb áramlása miatt...ha pedig a glutamin (az egyik fontos tápanyag) kiolthatja a hatását, akkor onnantól kezdve nem látnám értelmét a szedésének...mivel a glutamin meg KÖTELEZŐ.

Szóval várom Ferguson papáék bizonyítékát!  ))=/ ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 09. - 21:56:08
Válasz #321
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
steve! ha nem hormonális stack fog indulni az elkövetkezőkben akkro szeretnék benne részt venni ha lehetséges(17vagyok)
köszi a választ 8-}
OK!

 /:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 09. - 21:57:49
Válasz #322
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello!
Én is így vagyok ezzel, az utobbi tesztek sajnos mind korhatárosak voltak  d:)    Van egy ötletem most legyen egy olyan, hogy csak 18éven aluliaknak  :-p :-)! (:-) , nem különben tényleg szívesen kipróbálnám valamelyik teszteteket  még ha csak 17 éves vagyok  és   2 és fél éve edzek   ;)    :-oD
Szia!

Remek ötlet...de akkor miért nem jelentkeztél a karácsonyi Muscletech tesztbe...?

 ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 09. - 22:01:41
Válasz #323
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!

Azt szeretném kérdezni hogy edzés után hány g glutamint kéne fogyasztanom? (185cm/91kg vagyok)
Szia!

Minimum 5 g, maximum 15 g!

Fontossági sorrend a glutamin fogyasztás időpontjairól:

-edzés után (legfontosabb)
-edzés előtt
-edzés közben
-lefekvés előtt
-reggel éhgyomorra
-bármikor

Jah, és én csak rászórom a nyelvemre és "leiszom" (közben ne vegyél levegőt ha lehet... ;D)!

 :-oD
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 09. - 22:06:24
Válasz #324
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pisti!

Te ebbe a tervbe hová szúrnád be az Orastan A-t?Melyik hónap lenne e nyerő?Vagy majd csak,ha lemegy ez a 3 havi ciklus-utána vessem be?
"A formázás alatt használni kívánt kiegészítők:
1-2. hónap:
-Aplodan
-Lipo 6 (2.hónaptól az esti órákban megtolva 4 szem Hydroxycut Carb Block-kal)
-Glutamin Sr
-Celltech (csak az első hónapban)
-OptiMen
-Vitamin C 1000
-Amino 2222
-Fehérje(változó-ami jelenleg van:OnWhey,MHP Whey,Probolic Sr,Sixstar Whey)
3. hónap:
-Hyperdrol X2
-Hydroxycut Hardcore (az esti órákban megtolva 3 szem Hydroxycut Carb Block-kal)
-Glutamin Sr
-OptiMen
-Vitamin C 1000
-Amino 2222
-Fehérje(változó-ami jelenleg van:OnWhey,MHP Whey,Probolic Sr,Sixstar Whey---játszani fog sztem még:Syntha 6 és Nitrotech HC)"
Várom válaszod,üdv
Tamás
Szia!

A lényeg az, hogy a "formázás" legutolsó fázisába rakd be! Tehát ha pl. versenyre készülnél és a 3 hónapos felkészülés alatt kérdés lenne, hogy melyik hónapban használd az Orastan-A-t akkor egyértelműen az utolsó hónapban lenne optimális.

De neked honnan van még Orastan-od?  :-O ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 09. - 22:16:49
Válasz #325
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!
Köszönöm a kimerítő választ az előző kérdéseimre!!!!
Kérdeznék még valamit ha nem haragszol a múltkor elfelejtettem megkérdezni:
 - Mell + Hát  edzés egy napon esetleg szupperszettel ???
Vagy nagy hülyeség együtt edzeni a 2 nagy izomcsoőortot...
Mi a véleményed erről???
Bocsi a sok kérdés miatt....Köszi!!!4
Hi!

Néha érdemes beraknod, mert extra bedurrantságot és anabolizmust érhetsz el vele!

De pár oldallal korábban már volt erről szó, olvass vissza.  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 09. - 22:20:13
Válasz #326
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hali Steve!

Grat a Kúl-os szereplésedhez, sajna nem az elejétől láttam, de az lejött, hogy némelyik igencsak hülye kérdés felett inkább elnevetgéltél az elég szárazra és hosszúra nyújtható válaszadás helyett, teszem hozzá teljesen érthető módon (pl a "hallottam egy barátomtól, hogy aki ???mindenféle cuccokat??? eszik, annak nem megy úgy a szex"...drága kenyér...ekkor kiabáltam a tvképernyőbe, hogy Cucc a kisiskolás hátizsákjában van, nem pedig enni szokták b+)! Sajna ez és sok más hasonló jellegű műsor csak elég híg limonádénak nevezhető, de amit lehetett, azt kihoztál belőle...
Ez a baj a médiával, hogy itthon a Gyurmán kívül nem nagyon tudnék megnevezni más, érdemben a mi általunk választott sportággal foglalkozó objektív műsort. Pedig véleményem szerint lenne felvevőközönség a mai "mekibe öszünk, kólát iszunk, szíjjuk a cigit osz' marha vagányak vagyunk" egészségszemléletnek...
Na mindegy...ez csak valahogy kikívánkozott belőlem így a műsor után, bocs az Off-ért,  :-!!! ;-oo-;

(Sztill véjting for dö teszt, áj tink it vill bí ö big szörprájz)
Szia!

Az ilyen Cool TV-s műsorok nem veszélyesek csak marhára unalmasak (főleg ott lenni)...egy Fókusz Portré-ba szívesebben mennék...de arra még várhatok sztem.  ;D

Isten hozott a Gaspari Tesztben!!!  =/+' :-oD /7% :-)- {-)


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 09. - 22:25:27
Válasz #327
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Pisti!
Az mennyire számít rossz megoldásnak, ha a 4 napos edzéstervemet hétfőtől csütörtökig bonyolítanám le?
Hi!

És vasárnap újraindul az edzésterv...?

Mert ha nem...végülis nem katasztrófa ha így csinálod, csak kicsit sok az a 3 napos pihenés zsinórban...

De ha másképp nem tudod megoldani...így is tudsz izmot építeni, szóval csak semmi pánik!

 =/+'
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 09. - 22:30:00
Válasz #328
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Heló Steve!

Kiegészítőkkel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni! A felsorolt kombók közül melyiket tartoda legjobbnak?

1.:NO Xplod + Cellmass + Optimum 100% Whey (ugye ezek az év termékei győztesek a kategóroájukban)

2.:NO Xplod + Cell Tech Hardcore + Nitrotech Hardcore

3.: No Xplod + Cellmass + Nitrix ( Ezt a kombók kategóriában láttam,bár nem értem minek két No termék egyszerre...szerintem ha már No + kreatin akkor már illik egy fehérje is hozzá...
Szia!

A kettes kombináció felel meg a leginkább az izomépítés szempontjából szükséges kritériumoknak!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 09. - 22:35:40
Válasz #329
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Ezt írtam a teszt topikban, ha nem olvasnád, ide is berakom, van erre valami tipped mi lehet ez:

"Mellel kezdtem, 45 fokon, majd sima padra mentem rá. Eddig sima padon kezdtem mindig, előtte szoktam csinálni kis súllyal előre emeléseket, hogy kikapcsoljam az első vállat. Ma ez elmaradt, elsőnek 45 fok, majd a sima pad jött, és iszonyat erősnek éreztem magam, fel is pakoltam a súlyt rendesen. Itt volt kis malőr, max súlyomba nyomtam épp a 4.-et, mikor roppant párat a mellem, úgy, mint amikor nyújtásnál reped a bőr. De ez nem az volt, mert most, mikor előre felemelem a karom, szúró-égő érzés van a mellem külső felében."

Válaszodat előre is megköszönöm  :-){
Hi!

Ez lehetne izomszakadás (de az jobban fájna), részleges szakadás illletve kisebb-nagyobb húzódás.

Én a legutóbbira tippelek, ez típusú húzódás tipikusan jellemző a fekvenyomásra...velem is legalább 4-5-ször előfordult már. Pihentetni kell. Viszont ha ilyen legközelebb előfordul legyél óvatos, mert innen már csak egy hajszál választ el a mellizom szakadástól!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."