2024. Szeptember 21. - 06:45:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 306140 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2008. Január 29. - 17:36:30
Válasz #300
Nem elérhető

Kola


steve! ha nem hormonális stack fog indulni az elkövetkezőkben akkro szeretnék benne részt venni ha lehetséges(17vagyok)
köszi a választ 8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 29. - 21:11:02
Válasz #301
Nem elérhető

Kővári Tamás


Hello!
Én is így vagyok ezzel, az utobbi tesztek sajnos mind korhatárosak voltak  d:)    Van egy ötletem most legyen egy olyan, hogy csak 18éven aluliaknak  :-p :-)! (:-) , nem különben tényleg szívesen kipróbálnám valamelyik teszteteket  még ha csak 17 éves vagyok  és   2 és fél éve edzek   ;)    :-oD

2008. Január 31. - 12:14:58
Válasz #302
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kérdeznék egyet Pisti  ;D
Következő lenne:
A SNG teszt után gondolkodom mibe is kéne beruházni... Fehérje + glutamin (és persze vitaminok) + aminó kombón filózok. Esetleg van valami ötleted? Segítséged előre is köszönöm.
Hmmm...

A fehérje, vitamin + aminosavak lenne az alap az év 365 napján... ::)

Egyszóval az ötlet jó!  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 31. - 12:19:04
Válasz #303
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
;D Steve-nek írtam,mert szerintem ő az aki megtudja nekem mondani a frankót a kérdésemmel kapcsolatban.
Neki megvan a megfelelő tudása.

Ne offoljunk   ;)
Csak van egy kis gond...

Ha elmész egy ejtőernyős tanfolyamra akkor nem kellene a 2. napon feltenni egy ilyen kérdést:

"És olyan szkafandert mikor kapunk amilyen a Tom Hanks-en volt...?"  @-o
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 31. - 14:06:24
Válasz #304
Nem elérhető

miki_nrg


Hello Steve!

Azt szeretném kérdezni hogy edzés után hány g glutamint kéne fogyasztanom? (185cm/91kg vagyok)

2008. Január 31. - 14:47:55
Válasz #305
Nem elérhető

Yanou


Hello Steve!

Azt szeretném kérdezni hogy edzés után hány g glutamint kéne fogyasztanom? (185cm/91kg vagyok)

Véleményem szerint nem edzés után kéne a glutamint enned/innod, hanem közben, mégpedig olyan 10-15g-ot! 1-1,5L vízben feloldod, dobsz hozzá némi szőlőcukrot izlés szerint (20-50g), valamint ha van rá lehetőséged és anyagi kereted, akkor még megbolondíthatod némi BCAA-val, vagy folyékony aminósavval, oszt jóvan... :-}
Az edzés utáni aminósavutánpótlásról 40-50g valamilyen jó minőségű fehérjével kellene gondoskodni, amihez dobhatsz zabkorpát+szőlőcukrot+maltodextrint+stb. Esetleg mindehhez még jöhet 5g körüli glutamin, de ha szűkös az anyagi keret, akkor el is hagyhatod akár, inkább az edzés közbeni szürcsölnivalódba rakd, mint az utániba...szerintem...de majd jön Steve és megmondja a frankót, ha hülyeséget beszéltem! ::)
Üdv!

2008. Január 31. - 15:18:07
Válasz #306
Nem elérhető

hopika


Pisti!

Te ebbe a tervbe hová szúrnád be az Orastan A-t?Melyik hónap lenne e nyerő?Vagy majd csak,ha lemegy ez a 3 havi ciklus-utána vessem be?
"A formázás alatt használni kívánt kiegészítők:
1-2. hónap:
-Aplodan
-Lipo 6 (2.hónaptól az esti órákban megtolva 4 szem Hydroxycut Carb Block-kal)
-Glutamin Sr
-Celltech (csak az első hónapban)
-OptiMen
-Vitamin C 1000
-Amino 2222
-Fehérje(változó-ami jelenleg van:OnWhey,MHP Whey,Probolic Sr,Sixstar Whey)
3. hónap:
-Hyperdrol X2
-Hydroxycut Hardcore (az esti órákban megtolva 3 szem Hydroxycut Carb Block-kal)
-Glutamin Sr
-OptiMen
-Vitamin C 1000
-Amino 2222
-Fehérje(változó-ami jelenleg van:OnWhey,MHP Whey,Probolic Sr,Sixstar Whey---játszani fog sztem még:Syntha 6 és Nitrotech HC)"
Várom válaszod,üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 31. - 15:31:30
Válasz #307
Nem elérhető

miki_nrg


Köszi Yanou! amúgy igazábol én is edzés alatt akarom bcaa-val keverve mert edzés után annyi mindent kell tolni (Pl a tömegnövelő meg kreatin) hogy azt a sok löttyöt már alig bírja tárolni a gyomrom :)

2008. Február 01. - 13:32:03
Válasz #308
Nem elérhető

axell


Hello Steve!
Köszönöm a kimerítő választ az előző kérdéseimre!!!!
Kérdeznék még valamit ha nem haragszol a múltkor elfelejtettem megkérdezni:
 - Mell + Hát  edzés egy napon esetleg szupperszettel ???
Vagy nagy hülyeség együtt edzeni a 2 nagy izomcsoőortot...
Mi a véleményed erről???
Bocsi a sok kérdés miatt....Köszi!!!4

2008. Február 01. - 18:20:54
Válasz #309
Nem elérhető

Yanou


Hali Steve!

Grat a Kúl-os szereplésedhez, sajna nem az elejétől láttam, de az lejött, hogy némelyik igencsak hülye kérdés felett inkább elnevetgéltél az elég szárazra és hosszúra nyújtható válaszadás helyett, teszem hozzá teljesen érthető módon (pl a "hallottam egy barátomtól, hogy aki ???mindenféle cuccokat??? eszik, annak nem megy úgy a szex"...drága kenyér...ekkor kiabáltam a tvképernyőbe, hogy Cucc a kisiskolás hátizsákjában van, nem pedig enni szokták b+)! Sajna ez és sok más hasonló jellegű műsor csak elég híg limonádénak nevezhető, de amit lehetett, azt kihoztál belőle...
Ez a baj a médiával, hogy itthon a Gyurmán kívül nem nagyon tudnék megnevezni más, érdemben a mi általunk választott sportággal foglalkozó objektív műsort. Pedig véleményem szerint lenne felvevőközönség a mai "mekibe öszünk, kólát iszunk, szíjjuk a cigit osz' marha vagányak vagyunk" egészségszemléletnek...
Na mindegy...ez csak valahogy kikívánkozott belőlem így a műsor után, bocs az Off-ért,  :-!!! ;-oo-;

(Sztill véjting for dö teszt, áj tink it vill bí ö big szörprájz)

2008. Február 02. - 13:23:00
Válasz #310
Nem elérhető

bandus


Szia Pisti!
Az mennyire számít rossz megoldásnak, ha a 4 napos edzéstervemet hétfőtől csütörtökig bonyolítanám le?
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Február 04. - 18:21:33
Válasz #311
Nem elérhető

palkocsaba


Heló Steve!

Kiegészítőkkel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni! A felsorolt kombók közül melyiket tartoda legjobbnak?

1.:NO Xplod + Cellmass + Optimum 100% Whey (ugye ezek az év termékei győztesek a kategóroájukban)

2.:NO Xplod + Cell Tech Hardcore + Nitrotech Hardcore

3.: No Xplod + Cellmass + Nitrix ( Ezt a kombók kategóriában láttam,bár nem értem minek két No termék egyszerre...szerintem ha már No + kreatin akkor már illik egy fehérje is hozzá...

2008. Február 06. - 21:58:06
Válasz #312
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia Steve!

Ezt írtam a teszt topikban, ha nem olvasnád, ide is berakom, van erre valami tipped mi lehet ez:

"Mellel kezdtem, 45 fokon, majd sima padra mentem rá. Eddig sima padon kezdtem mindig, előtte szoktam csinálni kis súllyal előre emeléseket, hogy kikapcsoljam az első vállat. Ma ez elmaradt, elsőnek 45 fok, majd a sima pad jött, és iszonyat erősnek éreztem magam, fel is pakoltam a súlyt rendesen. Itt volt kis malőr, max súlyomba nyomtam épp a 4.-et, mikor roppant párat a mellem, úgy, mint amikor nyújtásnál reped a bőr. De ez nem az volt, mert most, mikor előre felemelem a karom, szúró-égő érzés van a mellem külső felében."

Válaszodat előre is megköszönöm  :-){

2008. Február 06. - 22:08:02
Válasz #313
Nem elérhető

fastor


Steve te a túrót hogy készíted el?
hogy fini legyen?:P
mert ez a zsírszegény túró nálam nem akar ehetö formát felveznni:S
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 07. - 11:03:32
Válasz #314
Nem elérhető

Yanou


Steve te a túrót hogy készíted el?
hogy fini legyen?:P
mert ez a zsírszegény túró nálam nem akar ehetö formát felveznni:S


Ezt rakd a túróhoz:
Fél adag ON 100% Whey Rocky Road + 10-20g szőlőcukor + kis fahéj + kis lenmagolaj + kevés friss citromlé

Ha a fehérjét kihagyod belőle, akkor is findzsó lesz! <:-)