2024. Szeptember 21. - 06:39:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 306135 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Január 19. - 05:16:37
Válasz #285
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pisti!

Kérdezek én is...

Ha lemegy a mostani 1 hónapos Musclebuilding stack-em(2doboz M.B.S.+Celltech+fehérje(OnWhey,Nitrotech,ProbolicSr)+OptiMen+GlutaminSr) kezdeni akarom újra a "pucolást".
Eredetileg azt terveztem,hogy
2(vagy 3 hónapig-attól függ,hogy néz ki a testkompozíció) hónapig Aplodan+Thermogain+Optimen+GlutaminSr+Fehérje fog menni,majd levezetésnek egy Schredde stack jönne.

Szted ez jó választás,vagy lehetne módosítani még rajta?

Várom válaszod,üdv
Tamás
Üdv!

Látom ezzel már elkéstem...


De amit összeállítottál, szinte az szinte fullos, ezek mellé már csak maximum BCAA-t és folyékony aminot használnék....

A glutaminból meg min. napi 3 x 10 g-ot


 @:-) @:-) @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 19. - 05:18:02
Válasz #286
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve
Az lenne a kérdésem,hogy a Superdrol mellé vagy után kell-e szedni pct-t ?
no-xplode , trumass,és még sinta6 menne mellé és edzés közben egy kis folyékony amino.
;D

Karcsival azóta már személyesen is átbeszéltük a dolgokat az Extremefit Áruházban...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 19. - 05:19:53
Válasz #287
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
hello Steve!

mit ajánlanál még napi 2adag True Mass folyékony amino és lefekvés előtt 1 adag Syntha 6 mellé?
előre is köszönöm
Hi!

Nagyon sok mindent ajánlhatnék még... >:D

Minimum: glutamin és multivitamin!!!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 19. - 05:24:17
Válasz #288
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
SZia STEve! annyi lenne a gondom hogy kipróbáltam a vaport(termékminta a fittparádéról) és bevettem, akkor edzés közben fura hatása van(mikor súly van a kezemben oylankor jó de amint nincs még a hulla is jobb nálam) abbahagyom az edzést és elkezd rázni a hideg! de angyon ma egy félórát ültem még a pultnál míg egyáltalán menni tudtam úgy remegtem:S és ez már a második ilyen:S mitöl van ez?

Hi!

Ha jól emlékszem az a termékminta 3 adagot tartalmazott...az adagolása 1-3 kanál edzés előtt...a tasakban emlékeim szerint 3 kanál volt.

Ha így volt, akkor nem véletlenül történt ez Veled...én is 3 kanalas adaggal kezdtem (mi bajom lehet...?  !+"%) és én is sokallottam.

Próbálkozz előbb egy kanállal, látnod kell, hogy hogyan tolerálod mielőtt emelnél az adagon!

Vagy pedig próbáld ki az NO-Xplode-ot (BSN)!!!


 :-oD
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 19. - 05:31:12
Válasz #289
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!
az lenne a kérdésem,hogy szerinted hány napot kell hagyni egy izomcsoportot pihenni?
jelenleg ez az edzés felosztásom:1nap mell-bicepsz+has minden nap
                                            2nap hát-tricepsz
                                            3nap váll ( igy fejlődik a legjobban, ha egy külön napon nagyon megdolgoztatom)
                                            4nap láb
                                            5nap pihenő, aztán kezdem előröl a négy napos programot.
Ha bármit javasolsz ,hogy változtassak ezen, szivesen venném,azon gondolkodtam már,hogy a vállat a lábbal edzeném egy napon ,ezt a variáciot még nem próbáltam és igy egy nappal kevesebbet pihenének az izmok.
Szóval várom a tanácsodat ?:-/
amit most szedek: no-xplode, cellmass, synta6,
kb 2-3 hét múlva : mellé veszek SuperdrolNG, trumass, folyékony aminó
Szia!

Semmi kivetnivalót nem látok az edzéstervedben, ez is egy megoldás...  :-)!

Szerintem így megfelelően tudnak regenerálódni az izmaid, de fontos hogy hallgass a tested jelzéseire, edzz ösztönösen és ha úgy érzed nem vagy képes maximálisan odatenni magadat akkor inkább iktass be egy pihenő napot és másnap szedd szét darabokra az edzőtermet!!!   @-o =/+' @-o

Valamint elvileg ártani nem árt, de én nem edzeném minden nap a hasamat. Max. kétnaponta.


Sok sikert!!!!


 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 19. - 10:46:16
Válasz #290
Nem elérhető

hopika


Pisti!

Kérdezek én is...

Ha lemegy a mostani 1 hónapos Musclebuilding stack-em(2doboz M.B.S.+Celltech+fehérje(OnWhey,Nitrotech,ProbolicSr)+OptiMen+GlutaminSr) kezdeni akarom újra a "pucolást".
Eredetileg azt terveztem,hogy
2(vagy 3 hónapig-attól függ,hogy néz ki a testkompozíció) hónapig Aplodan+Thermogain+Optimen+GlutaminSr+Fehérje fog menni,majd levezetésnek egy Schredde stack jönne.

Szted ez jó választás,vagy lehetne módosítani még rajta?

Várom válaszod,üdv
Tamás

A glutamint jelenleg csak az edzés közbeni Celltech-embe teszek olyan 15g-t...
Üdv!

Látom ezzel már elkéstem...


De amit összeállítottál, szinte az szinte fullos, ezek mellé már csak maximum BCAA-t és folyékony aminot használnék....

A glutaminból meg min. napi 3 x 10 g-ot


 @:-) @:-) @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 19. - 16:20:18
Válasz #291
Nem elérhető

Lalika85


Szia! 
Nagyon várom a válaszod,a privát levelemre,mert rohamosan fogy az időm (már csak 130nap.)
Remélem segítesz.
Addig azokat a  dolgokat csinálom,amit írok az evolúcióban.
 :-)->                      :-)->                        :-)->                        :-)->                      :-)->
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 19. - 16:27:08
Válasz #292
Nem elérhető

Lalika85


 ;D Steve-nek írtam,mert szerintem ő az aki megtudja nekem mondani a frankót a kérdésemmel kapcsolatban.
Neki megvan a megfelelő tudása.

Ne offoljunk   ;)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 19. - 17:59:28
Válasz #293
Nem elérhető

MG


Szia Steve és mindenki!

Egy kis segítség kellene, Superdrol ng, Bad Ass Mass és PCT-vel kapcsolatban.
El kezdem szedni a Superdrol ng-t, mikor menjen majd a Bad Ass Mass, és mikortól kezdjem el a PCT-t szedni a végén?

Előre is köszönöm!

2008. Január 27. - 13:01:54
Válasz #294
Nem elérhető

Karcsi


Steve
Köszi a választ, még csak ma olvastam el mert teljesen rá vagyok kattanva SuperdrolNg topicra @:-)
Szóval ahogy irtad has csak kétnaponta!

2008. Január 27. - 23:17:52
Válasz #295
Nem elérhető

duraCELL


Szia Steve,

A Lurdy-ban lévő EFit üzletben tett első látogatásomkor az ON 100% Whey-t, és az MHP Glutamine-SR-t ajánlottad mint alapokat.
Köszönet értük, mindkettő remekül bevált, ennek folyamodványaként először is váltottam a korábban kizárólagosan fogyasztott B...ch márkáról, másodjára pediglen kiegészítettem a repertoárt a BSN Nitrix, NO-Xplode, és Cellmass stackjára.
Mintegy két heti használat után elmondhatom hogy a Cellmass és a NO-Xplode atomvillanás, de a Nitrix-nek érezhető hatása egyelőre nálam nincs.
A BSN online oldalán kutakodva a FAQ résznél említenek vmi olyasmit, hogy a Nitrix hatását már napi 10g Glutamin törli. Amit ugye az ON 100% napi adagja önmagában is meghalad .
Lefejtve a magyar ráragasztott matricát a Nitrix dobozáról, az angol eredeti hasonlókat ír (magyar nem említi...).

Lehet, hogy ez a bajság oka? Nem szívesen mondanék le a napi 30g Általad is ajánlott plusz glutaminról, mert azóta pl. elmúlt az állandósult torokfájásom is.

Ez esetben Te melyik maradása mellett szavazol? Vagy van köztes megoldás?

 ????...

2008. Január 28. - 15:03:08
Válasz #296
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!
Mell edzéssel kérnék tanácsokat!?

1.kérdés: jobb és bal oldali mellizmom elég nagy asszimetriát mutat - a bal oldali szélső része ami látványosan le van maradva - mit tehetek ennek érdekében tudom hogy lehet hogy genetikusan így vagyok "teremtve"de nem nyugszom bele ....
halottam valahol az egy oldali edzésről ami jól működik minden testrésznél gondolok itt egykezes oldalemelés stb.....
van olyan gyakorlat hogy egykezes fekvenyomás egyszerre csak az egyik oldalival nyomok....Szerinted ez műkodhet...????
Egyéb hasznos tanács????

2.kérdés: kulcscsontjaim elég rövidek nincs alapból széles vállam ez pedig szoros kapcsolatban lehet a mellizmok eredési tapadási ponjtára így lényegében az egész mellizomzat felépítettségében - "szűk"mellkasom van- hogyan tudnám ezt befolyásolni...széthúzni az egész mellkast nagyobb szélesebb mellkast "csinálni"????

3.kérdés: negatív pados nyomás nekem jobban bejön mint a vízszintes nyomás...ezzel lehet-e szélesíteni a mellkast (gondolok itt a szélső alsó területre mivel ez is elég rosszul áll fejlettségileg) - széles alsó mellizomra mi a jó???

4.kérdés: utolsó is egyben : belső szegycsonti mellizom - hogyan lehetne ezt jól fejleszteni - a szegcsonti részen nem nagyon ered semmiféle izom de hátha el hetetne valahogy kicsit tüntetni ezt az árkot...?????

Már megint sokat kérdeztem de remélem tudsz nekem segíteni ebben is(mivel már mindenhol szétnéztem ez ügyben de nem sok sikererrel)???

 ?:-/  Elöre is köszi!!!!!!
Hi!

1.

Az asszimetriát csakis kézi súlyzós gyakorlatokkal (nyomások, tárogatások), illetve olyan gépes gyakorlatokkal lehet orvosolni amiken mindkét karra külön-külön jut terhelés (fekvenyomó, tárogató gépek).



2-3.

A mellizmok külső részét a tárogatásokkal tudod a legjobban fejleszteni. Ezek adják majd meg a mellizmok ívét, de igazán 3 dimenzióssá csak azzal tudod majd tenni, ha idővel egyre több izmot pakolsz fel...attól lesz csak igazán masszív és telt a mellkas.
Nem hiszem, hogy a negatív pados gyakorlatokat előtérbe kellene helyezni. Hisz pont attól lesz teljes egy mellkas fejlettsége, hogy a mellizmok felső régiójának vastagsága vetekszik az alsó régió vastagságával. Ezt igen nehéz elérni és csakis ferde padon végzett gyakorlatokkal valósítható meg.
De emellett ne feledd, ahhoz hogy vkinek fejlett mellkasa legyen az több dologtól függ:

-izomtömeg
-telt mellizmok
-a felső régió fejlettsége
-a mellizmok külső részének fejlettsége
-fejlett fűrészizmok
-fejlett széles hátizmok !!!
-áramvonalas középrész (derék)
stb



4.

Az a bizonyos árok csakis úgy fog "eltünni" ha tovább növeled az izomtömegedet... Hasonló volt nálam is az eset...16-18 évesen mindig a hát csípő pózomról csináltattam a legtöbb fotót és folyamatosan elemezgettem, hogy mit csinálok rosszul a pózban...merthogy Dorian vhogy máshogy áll... ????...

Aztán rájöttem, hogy remekül fogom be a pózt, csak éppen nem elég izmos még a hátam... !+"% ;D

Ettől függetlenül a szűkfogású fekvenyomás kifejezettel erre a területre (szegycsont) hat (de ha közben a könyökeidet közelíted a testedhez akkor egyre inkább tricepszre jut a terhelés).
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 29. - 13:14:44
Válasz #297
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello!

nekem is van hasonló problémám mint axell sporttársnak...a mell asszimmetria  ˝=/. A "gyakorlatok" topikban már kértem segítséget, de azt nem nagyon olvassa senki sem :-\ , azt hiszem az enyém ott az utolsó bejegyzés...Kérlek olvasd el ott, nem szeretném ide is beírni feleslegesen.
Előre is köszi a válaszod :-){
Szia!

Átfogóbban Neked sem tudok így látatlanban válaszolni főleg, hogy nem tudom, hogy a kulccsont törésed mekkora mértékben befolyásolja a mellizmaid fejlődését...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 29. - 13:18:11
Válasz #298
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Örülök, hogy a nettel kapcsolatos problémáid helyreálltak!
Sajnos lemaradtam a mostani Superdrol NG tesztről, mivel még érződik egy kicsit a karácsonyi utószezon (legalábbis a számítástechnika piac berkein belül még most is van mit a szervizasztalra pakolni, a munkamenet mostanában kezd visszatérni a régi kerékvágásba), így ennek okán nagyon kevésszer jutottam a fórum közelébe a meló miatt...
A stackkel kapcsolatos válaszodat köszönöm, alakítok rajta a tanácsaidnak megfelelően, az indításáig pedig marad a jelenleg is fogyasztott alap kieg kombó, ami áll ON 100% Whey, ISS SVP, valamint az egyik kedves fórumtárs ötlete nyomán általam is bevezetett 2teafilter+2dl forró víz+10g Kreatin+1liter hideg víz+80g dextróz "delivery system"-ből.

Másik topikban már említettem, hogy pár napja átestem egy hasmenéses hányásos megoldáson, jelenleg dolgozok a betegségnek köszönhető súlyvisszaesésem helyrehozásán, ami meglepően jól indult, mivel a betegséget követő második edzésen fekvenyomásban simán hoztam az aznapra betervezett normát mindenféle nehézség nélkül, sőt, egyéni maximumomat is megdöntöttem 10 kilóval! =/+'
Bárcsak sokáig tartana ez a hegynek felmenet és remélem minél később jön a stagnálás... :-/-(-:

A következő teszt indításánál szemfülesebb leszek és remélhetőleg be is tudok majdan kerülni (a naplóm stílusát is a fórumon még nem olvasottra tervezem, hátha sikeret arat)...persze ha szálkásító teszt lesz, akkor átadom a helyem Fastornak!! ;D

Üdvözlettel:
Yanou
Örülök, hogy ilyen jól haladsz a fejlődésben! Csak így tovább!!!  @:-)

Egyébként elvileg 1-2 héten belül indul majd egy új teszt itt a fórumon, úgyhogy légy résen!

 :-)(-:



 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 29. - 13:30:11
Válasz #299
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia!

Erdekelne ,hogy mennyire tulajdonitassz jelentoseget a nyujtasnak.
Ha igen akkor minden ismetles utan vagy egy teljes sorozat gyakorlat utan szoktal.

Erdekes modon faj a tricepszem de csak nyakmogott nyomas es lehuzasnal es csak a gyakorlat alatt.
ahogy vege mar nem is erzem.

En annak tudom be  ,hogy nem nyujtom a tricepszemet soha mert nem is tudom hogyan kene.

Jo modszer?

Elore is koszi!
Hi!

Nem szoktam túl sokat nyújtani...hibásan...

A mellet, hátat, combot, vádlit szoktam nyújtani.

A vádlit (mikor nagyritkán edzem  ;D) minden széria után nyújtom, a többi izomcsoportot csak edzés előtt és után szoktam nyújtani.

Tricepszet nyújtani...? Nos, lehet csak nyújtó mozdulatokkal, meg saját testsúllyal, de én inkább súlyzókkal szoktam...az ülve tricepsznyújás (fej mögött) gyakorlat alsó holtpontján, francia rúddal, vagy kézi súlyzóval...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."