2024. Július 04. - 13:25:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 294328 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2007. Július 02. - 22:19:53
Válasz #45
Nem elérhető

pisti81


Szeva Steve !

Visszatérő kezdő vagyok...
26 éves, 185 cm vagyok.5 éve  68 kg ról 80 kg-ra jutottam el az edzésekkel, és "tetszettem" magamnak, bár nem voltam egy izomkolosszus..
Azóta viszont abbahagytam, nem edzettem semmit csak fociztam...
Szépen lementem megint 69-70 kg-ra. Most viszont elegem lett a "véznaságból", megint legalább 80 kg akarok lenni.
Hiába eszek sokat, nem hízok. Csak edzéssel tudom elérni megint, hogy "súlyosabb gyerek" legyek.
Segítségedet kérném egy alap tömegnövelő edzéstervben. Gondolom itt elsősorban a fekvenyomás rúddal, felhúzás, guggolás jön szóba...
Köszi ! ! !

2007. Július 03. - 00:28:06
Válasz #46
Nem elérhető

benx


Hello Steve!
16 éves vagyok és abban kérnénk tanácsot tőled hogy én vásárolni szeretnénk egy no-xplode-ot, és láttam máshol írják hogy 18 éves kor alatt nem lehet szedni meg ilyenek pedig magárol a készítményről nagyon jókat olvastam, pont azokat amikre nekem szükségem lenne hogy megadja az edzésekhez a kedvet és a kitartást, mert mostanság nekem ezekből elég kevés van. Már vagy két hete nem tudtam egy normálisat edzeni mer mindig feladtam idő előtt, és ezt nagyon meguntam. Vagy ha ez mégse lenne nekem való kiegészítő akkor tudnál ajánlani valami hasonlo tulajdonságokkal rendelkezőt amit szedhetnénk? 185 cm, 80 kg és kb egy éve edzem, g bombot, cytogen whey prot és multi x et használok mostanság és kb 1 éve edzem.
köszi szépen ha válaszolsz

2007. Július 03. - 09:30:12
Válasz #47
Nem elérhető

T3quila


Steve!
Olvastam amit a szálkásításról írtál pár sorral lejebb. Akkor hülyeségnek tartod azt a módszert szálkásításra, hogy kevesebb súly és mindenből 4x10-12? Mert, ha jól értelmezem, akkor szálkásításkor mehetnek továbbra is a nagy súlyok valamint a 4x8-as felállások csak kevesebb zsírt, szénhidrátot és több fehérjét kell bevinni. A több fehérje alatt érthetem azt, hogy napi 3 fehérje turmix helyett 4-5 illetve húst, hússal :)?

2007. Július 04. - 16:39:54
Válasz #48
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szeva Steve !

Visszatérő kezdő vagyok...
26 éves, 185 cm vagyok.5 éve  68 kg ról 80 kg-ra jutottam el az edzésekkel, és "tetszettem" magamnak, bár nem voltam egy izomkolosszus..
Azóta viszont abbahagytam, nem edzettem semmit csak fociztam...
Szépen lementem megint 69-70 kg-ra. Most viszont elegem lett a "véznaságból", megint legalább 80 kg akarok lenni.
Hiába eszek sokat, nem hízok. Csak edzéssel tudom elérni megint, hogy "súlyosabb gyerek" legyek.
Segítségedet kérném egy alap tömegnövelő edzéstervben. Gondolom itt elsősorban a fekvenyomás rúddal, felhúzás, guggolás jön szóba...
Köszi ! ! !
Szia!

Nagyrészt az étkezésen fog múlni a dolog...

Ha 70 kg vagy valahogy így kellene alakulnia a napi tápanyagbevitelednek:

Protein: 150 és 230 g között (ennek max. 50%-a származhatna proteinporokból, aminosavakból)

Szénhidrát: ez teljesen egyén/anyagcserefüggő...mindenesetre napi 300-450 g között lenne az optimális mennyiség...de ha gyors az anyagcseréd lehet több is.
Magas szénhidrátbevitelnél nem ajánlatos túl sok zsírt fogyasztani mert előbb utóbb úgyis felesleg lesz belőle.

Dióhéjban ennyit a tápanyagokról, írd meg hogy mennyit (hány évet, hónapot) edzettél régebben és hogy heti hány alkalommal szeretnél/tudnál edzeni...aztán összedobunk valami tervet!  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 04. - 18:09:41
Válasz #49
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!
16 éves vagyok és abban kérnénk tanácsot tőled hogy én vásárolni szeretnénk egy no-xplode-ot, és láttam máshol írják hogy 18 éves kor alatt nem lehet szedni meg ilyenek pedig magárol a készítményről nagyon jókat olvastam, pont azokat amikre nekem szükségem lenne hogy megadja az edzésekhez a kedvet és a kitartást, mert mostanság nekem ezekből elég kevés van. Már vagy két hete nem tudtam egy normálisat edzeni mer mindig feladtam idő előtt, és ezt nagyon meguntam. Vagy ha ez mégse lenne nekem való kiegészítő akkor tudnál ajánlani valami hasonlo tulajdonságokkal rendelkezőt amit szedhetnénk? 185 cm, 80 kg és kb egy éve edzem, g bombot, cytogen whey prot és multi x et használok mostanság és kb 1 éve edzem.
köszi szépen ha válaszolsz
Szia!

Az USA-ban szinte minden hasonló termékre (zsírégetőkre is) szabályszerűen ráírják, hogy 18 éves kor alatt nem lehet (sőt pár államban meg 21 év felett van a nagykorúság) alkalmazni a terméket...

Véleményem szerint 16 évesen a tesztoszteron fokozókon kívűl szinte minden terméket használhatsz...az NO-Xplode-ot is. Viszont ne felejtsd el, hogy habár izomtömegnövelőnek minősül, tápanyag jóformán nincsen benne, hisz eredetileg arra lett kitalálva amire használni is szeretnéd: edzés előtti energiafokozó/pörgető, mentális fókusz, extra bedurranás edzés alatt (nitrogén-oxid)... Tehát ajánlatos kombinálni más, tápanyagban gazdag termékekkel.


Nézelődj itt:



Protein: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=9

Tömegnövelő: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=30

Glutamin: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=42

Vitamin és ásványi anyag: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=5
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 04. - 19:32:44
Válasz #50
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve!
Olvastam amit a szálkásításról írtál pár sorral lejebb. Akkor hülyeségnek tartod azt a módszert szálkásításra, hogy kevesebb súly és mindenből 4x10-12? Mert, ha jól értelmezem, akkor szálkásításkor mehetnek továbbra is a nagy súlyok valamint a 4x8-as felállások csak kevesebb zsírt, szénhidrátot és több fehérjét kell bevinni. A több fehérje alatt érthetem azt, hogy napi 3 fehérje turmix helyett 4-5 illetve húst, hússal :)?
Így van helyesen látod! Kemény edzés, nagy súlyok legalább az alapgyakorlatoknál (ugyanakkora mint ami tömegnöveléskor), kardió edzés, magas protein, mérsékelt szénhidrát, alacsony zsírbevitel.

Nálad a magas proteinbevitel kb. napi 130 és 200 g között lenne optimális.


Találós kérdés csak Neked:


200 g protein hány gramm csirkemellet és kb. hány adag turmixot jelent ha optimálisan osztjuk el?
 

;D :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 04. - 19:58:08
Válasz #51
Nem elérhető

szv


T3quila !

A közönség segitségét szeretnéd kérni ? :D

2007. Július 06. - 05:33:38
Válasz #52
Nem elérhető

T3quila


Steve!
Azaz igazság, hogy így étkezés terén nem nagyon vagyok otthon :(. Nem szoktam mérgetni, hogy napi hány gramm fehérjét, szénhidrátot kell bevinni. Csak, akkor figyelek oda, ha diéta van :). Általában az alapétkezés mindig meg van. A rizs, különböző formákban valamint általában mirelites csirkemell, hall rúd, stb. De próbálok ráállni arra, hogy diéta alatt is minél több halat, csirkét egyek :). Már érdeklődöm is hol tudom olcsón beszerezni őket :).

A kérdésedre a válasz, amit köszönöm, hogy feltettél, de asszem nem tudom :). De azért egy tippet engedj meg. Szerintem fele- fele arányban oszlik el. 100 g fehérje, naponta amit turmixból kell bevinni és a maradék 100 g-ot viszont étkezésből.

szv!
Lehet el kel majd a közönség segítsége :).

2007. Július 06. - 11:28:16
Válasz #53
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez az amikor az emberek még a kérdést sem értik meg, nemhogy a választ. ;D Képzeld el ezt az életben más dolgokkal kapcsolatban is. :-X The guy is total clueless in life ;D and these guys are formatting a whole country. Now that's when I say shit...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 07. - 03:37:49
Válasz #54
Nem elérhető

sopi


üdv steve!
nekem az lenne a problémám hogy nagy a hasam, és szeretném ha eltünne egy-két centi (kiló). más testtájammal nincs baj, csak ez zavar nagyon. mi a tanácsod? ajánlanál valami hatásos zsírégetőt? lehet valami radikális is, mert csak addig szedném amig le nem megy a hasam.

Tanácsod előreis köszönöm......

2007. Július 09. - 05:28:29
Válasz #55
Nem elérhető

T3quila



2007. Július 09. - 08:32:18
Válasz #56
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
efitmaster!
Nem kell bántani a kisebbet :(.

Tequila,

Nem bántalak. Néha van, hogy beleolvasok témákba és engem bánt, amit olvasok.

Válaszolj légyszi a kérdésre: Kb. hány gramm fehérje van 10dkg csirkemellben? A te érdeked inkább, hogy tudd ilyen kérdésekre a választ, ha már edzel...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 09. - 09:56:16
Válasz #57
Nem elérhető

Skorpió


Szia Steve!

Diétával kapcsolatosan lenne 1 kérdésem:
azon a napon, mikor 150 gr CH-t viszek be, úgy szoktam elosztani a mennyiséget, hogy 50 gr-ot a nap folyamán és 100 gr-ot edzés után 1 órával eszek meg (természetesen rizsről van szó  :) ). Az 50 gr-ot délben a 100 gr CH-t edzés után 1 órával kb. 18.00-kor szoktam megenni. Ez így jó szerinted, vagy cseréljem fel az adagokat?

Már 6 kilótól megszabadultam (kb. 6 hét alatt), most kezdtem el szedni a Lipo-6-ot.
Válaszod előre is köszönöm!  8)

2007. Július 09. - 15:29:09
Válasz #58
Nem elérhető

zen


Hello Steve!

Diétával kapcsolatban lenne 1 kérdésem:
Én mindennap reggelre tervezem az aerob edzést, elötte is mehet a 30gé fehérje-glutamin-lenolaj?
Vagy elég csak utána egy adag turmix?

Válaszodat előre IS köszönöm!  8)

2007. Július 13. - 04:23:37
Válasz #59
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
üdv steve!
nekem az lenne a problémám hogy nagy a hasam, és szeretném ha eltünne egy-két centi (kiló). más testtájammal nincs baj, csak ez zavar nagyon. mi a tanácsod? ajánlanál valami hatásos zsírégetőt? lehet valami radikális is, mert csak addig szedném amig le nem megy a hasam.

Tanácsod előreis köszönöm......
Szia!

A probléma az, hogy a fogyásod min. 80 %-ban az étrendedtől és az edzésedtől fog függeni! Ez van. Ezek a száraz tények. A zsírégetők gyorsíthatják az anyagcserét, emelhetik a testhőmérsékletet (termogén hatás), csökkenthetik az étvágyat, pörgethetnek...de azt Te szabod meg, hogy milyen tápanyagokat raksz a szádba és a napi elégetett kalóriamennyiség is csakis Tőled függ!!!

Ennyit bevezetésnek, de válaszolva a kérdésedre leírom a szerintem legjobbnak tartott "zsírégető" hatású termékeket:

A legjobb összetett zsírégető termékek:

Hydroxycut Hardcore, Thermo Shred (Muscletech), Lipo-6 (Nutrex), Thermonex (BSN).

A legjobb termogenikus, anyagcsere-gyorsító zsírégető:

Thermogenic Thyrotabs (Gaspari).

A legjobb pörgető cuccok:

Venom Hyperdrive 3.0 (Alri), Rampage (Anabolic Xtreme).

A legjobb "egész napos energia" cucc:

Stimulant X (Anabolic Xtreme).

Komplett zsírégető + nitrogén oxid:

Anadrox (MHP).



Nézelődj itt:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=1&Itemid=542

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=46
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."