2024. Szeptember 20. - 08:43:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305640 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2009. Január 29. - 21:48:02
Válasz #870
Nem elérhető

Kovi90


Hi Steve
Tudnál nekem abba segíteni, hogy tömegnövelő időszakba lehet e a hasamról a felesleget ledolgozni(nem sok van, nah jó de :D)
Milyen gyakorlatokat ajánlsz a hasra? =/+' ****:))))))

2009. Január 29. - 21:48:38
Válasz #871
Nem elérhető

FirstLady


Hi Steve
Tudnál nekem abba segíteni, hogy tömegnövelő időszakba lehet e a hasamról a felesleget ledolgozni(nem sok van, nah jó de :D)
Milyen gyakorlatokat ajánlsz a hasra? =/+' ****:))))))
Steve, ezzel a válasszal el leszel egy darabig  8-) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 30. - 16:20:42
Válasz #872
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi Steve
Tudnál nekem abba segíteni, hogy tömegnövelő időszakba lehet e a hasamról a felesleget ledolgozni(nem sok van, nah jó de :D)
Milyen gyakorlatokat ajánlsz a hasra? =/+' ****:))))))
Hi!

Diétával és kardióval lehet ledolgozni a felesleget. Ha több kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz, akkor soha nem fog leégni rólad a zsír. Helyi zsírégetés meg nem igazán létezik, úgyhogy csupán a hasazástól nem fog PONT a hasadról lemenni a felesleg.

Ettől függetlenül szerintem a legjobb hasgyakorlatok:

-lábemelés függeszkedve
-hasprés
-felülés római széken
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 30. - 17:52:03
Válasz #873
Nem elérhető

hopika


Hi Steve
Tudnál nekem abba segíteni, hogy tömegnövelő időszakba lehet e a hasamról a felesleget ledolgozni(nem sok van, nah jó de :D)
Milyen gyakorlatokat ajánlsz a hasra? =/+' ****:))))))
Hi!

Diétával és kardióval lehet ledolgozni a felesleget. Ha több kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz, akkor soha nem fog leégni rólad a zsír. Helyi zsírégetés meg nem igazán létezik, úgyhogy csupán a hasazástól nem fog PONT a hasadról lemenni a felesleg.

Ettől függetlenül szerintem a legjobb hasgyakorlatok:

-lábemelés függeszkedve
-hasprés
-felülés római széken

Diplomatikus válasz!
 ****:))))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Január 31. - 11:06:16
Válasz #874
Nem elérhető

lacyx8


Szia Steve igen Indiai küzdősport:D KÖszi szépen a segítséget!További szép napot;)

2009. Január 31. - 11:51:36
Válasz #875
Nem elérhető

Pity


Hy Steve!
köszi a választ ! További sok sikert és szép napot neked és minden fórumozónak!

2009. Február 02. - 12:55:09
Válasz #876
Nem elérhető

zsubi


Szia!Sikerült némi tömeget felszednem és most szeretném magam lepucolni.Az lenne a kérdésem,hogy te milyen tápkiegészítőt javasolsz rendes étkezések mellett ennek a célnak az eléréséhez?Intenzív súlyzós edzések mellett aerobot fogyok végezni.Haverok sXXXch-től a XXX ,XXX-ot javasolták.Neked mi a véleményed?
Válaszodat köszönöm.

2009. Február 02. - 16:42:01
Válasz #877
Nem elérhető

Kovi90


Hy Steve!
Lehet hogy hülye kérdés lesz vagy nem fogom tudni jól megfogalmazni, hogy mi is a problémám :S
Szóval mi annak az oka, hogyha szembe állok a tükörrel szinte semmi mellem, oldalról meg normális?Tehát nincs alja a mellemnek meg meg nincs valahogy íve vagy nem tudom megfogalmazni szóval csak széle van :S meg teteje de alja meg a belső íve semmi (ami elméletileg a szűk nyomástól lenne arra gondolok):S
Remélem úgy nagyjából érted, hogy mi is a problémám :)
Szerinted mi a jobb ha edzésterv szerint edzünk vagy ha megvan az adott napra az adott izomcsoport (pl:hétfő mell,bicepsz kedd váll,tricepsz)azon nem változtatunk csak a gyakorlatokon, hogy ne szokja meg az izom?
Előre is köszi!!! =/+' ****:))))))

2009. Február 03. - 17:26:55
Válasz #878
Nem elérhető

Pity


ja és még annyit akartam hogy szálkásítási időszak alatt, ha megvan minden úgyértem fehérje,glutamin,bcaa,zsírégető te melyiket használnád kreatinként CellTech Hardcore vagy pedig a Cellmasst?
Előre is köszönöm a választ! és az eddigi segítségedet is köszi szépen!

2009. Február 05. - 07:50:03
Válasz #879
Nem elérhető

Frank89


Helló Steve!


Kajával kapcsolatban kérdezném,hogy suliba nem tudok csirke-rizst vinni,ehelyett arra gondoltam,hogy túrót és pufirizst vinnék,mit gondolsz?A másik kérdésem az lenne,hogy volt arról szó,hogy az aminosavak simán helyettesíthetnék a fehérjét.Tehát az edzés után bevitt megfelelő mennyiségű aminosav akár jobb is lehet, mint egy edzés utáni fehérje shake?köszi a választ!

2009. Február 06. - 00:34:51
Válasz #880
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia!Sikerült némi tömeget felszednem és most szeretném magam lepucolni.Az lenne a kérdésem,hogy te milyen tápkiegészítőt javasolsz rendes étkezések mellett ennek a célnak az eléréséhez?Intenzív súlyzós edzések mellett aerobot fogyok végezni.Haverok sXXXch-től a XXX ,XXX-ot javasolták.Neked mi a véleményed?
Válaszodat köszönöm.

Hi!

A kérdésedben kimoderálták a termékeket, amivel én egyébként nem értek egyet...mivel mindenki azt szed amit akar és én is azt ajánlok amit akarok...eszem ágában sem lenne fikázni más termékeket. Az Extremefit a legjobb amerikai-így a világ legjobb-táplálékkiegészítőit forgalmazza, így igen kicsi az esély rá, hogy olyan termékre kérdeznél rá ami jobb mint az általunk forgalmazottak...vagy rosszabbak, vagy hasonlóak (ha szereztél egy olyan amerikai terméket ami esetleg nálunk nincsen).

Ettől függetlenül... Egy sikeres diétához az edzések és a diétás étrend mellett, magas és minőségi fehérjebevitel kell és egy anyagcseregyorsító cucc is sokat segíthet.




A fehérjebevitelhelhez jól jöhet pl.: 100 % Whey Protein (Optimum Nutrition), Elite Whey (Dymatize), Iso100 (Dymatize), Nitro-Tech (Muscletech), Lean Dessert Protein (BSN), Glutamine-SR (MHP)...

A zsírégetést segítheti pl.: Hydroxycut Hardcore (Muscletech), Arson (Muscle Asylum Project), Anadrox (MHP), Stimulant-X (Anabolic Xtreme)...


Nézelődj itt: www.extremefit.hu


De minden a DIÉTÁN és az EDZÉSEN fog múlni!



 =/+' ***)) :-oD /7%
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 06. - 16:17:06
Válasz #881
Nem elérhető

K.F.


Szia Pisti!

Írtam egy mailt, de nem válaszoltál, bíztos megtelt..
Vettem a múltkor nanovaport nálad, és hiába tolok belöle 3 kanállal, semmit nem érzek..Olvastam a véleményed az ignite-ről. Melyiket ajánlod, az xplodeot vagy az ignite-t? cellmass-t is nyomom, viszont azonkívűl hogy egy kicsit erösödtem, semmi változást nem veszek észre. mire kellene figyelnem?
Továbbá hallottam hogy vannak savasodást gátló tápkiegek.csak szar ......ben láttam ilyet. Nálatok van ilyen?

Üdv

2009. Február 07. - 22:03:10
Válasz #882
Nem elérhető

Army


Hydroxycut hardcore 120 - at szedhet 1 kezdö ? nemleszz semmien baja  ha nem érzékeny a koffeinre?  nincsen semmien negativ hatása a cuccnak ?

2009. Február 08. - 17:49:49
Válasz #883
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hy Steve!
Lehet hogy hülye kérdés lesz vagy nem fogom tudni jól megfogalmazni, hogy mi is a problémám :S
Szóval mi annak az oka, hogyha szembe állok a tükörrel szinte semmi mellem, oldalról meg normális?Tehát nincs alja a mellemnek meg meg nincs valahogy íve vagy nem tudom megfogalmazni szóval csak széle van :S meg teteje de alja meg a belső íve semmi (ami elméletileg a szűk nyomástól lenne arra gondolok):S
Remélem úgy nagyjából érted, hogy mi is a problémám :)
Szerinted mi a jobb ha edzésterv szerint edzünk vagy ha megvan az adott napra az adott izomcsoport (pl:hétfő mell,bicepsz kedd váll,tricepsz)azon nem változtatunk csak a gyakorlatokon, hogy ne szokja meg az izom?
Előre is köszi!!! =/+' ****:))))))
Hi!

A mell problémádnak egy oka van: túl kicsi az izomtömeged (egyenlőre... O0). 15-17 éves koromban én is mindig elemeztem pl. a hát-csípő fotómat...mindig azt néztem, hogy valahogy nem jól tartom a pózt...hasonlítgattam Dorian hát-csípőjéhez, hogy mit kellene változtatnom a pózon. Aztán rájöttem, hogy közel tökéletesen fogom be a pózt, csak éppen se nem elég széles, se nem elég vastag a hátam...  !+"% ;D
Továbbra is használj minden gyakorlatot mellre, de a nehéz alapgyakorlatok legyenek az edzésed tartópillérei!

Az edzésben pedig az a lényeg, hogy folyamatosan meglepd a testedet nagyobb terheléssel, nagyobb intenzitással, új gyakorlatokkal, új edzésebeosztással. Ebben rejlik a folyamatos fejlődés kulcsa!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 08. - 17:52:29
Válasz #884
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
ja és még annyit akartam hogy szálkásítási időszak alatt, ha megvan minden úgyértem fehérje,glutamin,bcaa,zsírégető te melyiket használnád kreatinként CellTech Hardcore vagy pedig a Cellmasst?
Előre is köszönöm a választ! és az eddigi segítségedet is köszi szépen!
A Cell-Tech-et nem igazán mert sok benne a szénhidrát (azt inkább kajából kellene bevinni). A CellMass OK lehet vagy akár a sima monohidrát is!


 :-oD
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."